Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PPWF jak prawdziwe federacje.

Go down 
+12
<>
James 'Metallion' Mano
` ExiT .^
tomek1990
Nicky Ocean
Dastin_016
Capoerista
TC1 Lukas Stanczak
arturusHBK
Mr. 619
thepolishkiller
maly619
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 8:31 pm

Matthew to Matthew, on musi się dowartościowywać takim czymś.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 8:39 pm

wiesz, odpuszczę ci, kolego Smile Nie chce mi sie dyskutować z gościem, który uważa że wie wszystko lepiej ode mnie samego... dlaczego mam sie podniecać takim gównem? o.O Pokazał, że czyta, i może komentować gale i jest git, a ty jak zwykle musisz po mnie pojechać, itp. itd :]

@ Voodoo... Szczerze mówiąc, masz rację. Ja nie zastanawiam się nad tym, co piszę, bo szkoda mi czasu Razz "Plecę co ślina na język przyniesie", ale i tak za każdym razem potem chciałbym troche coś poprawić. Nie uważam, że ci dojebałem czy cóś, bo jeśli chciałbym cie urazic, napisalbym to "trochę" innaczej Wink

Teraz szczerze mówiąc, mam wyjebane na to, czy ME piszą komenty. Jak chcą niech piszą - jak nie chcą, niech nie piszą . xDD Mały, rób jak chcesz.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 8:50 pm

` ExiT .^ napisał:
Nie chce mi sie dyskutować z gościem, który uważa że wie wszystko lepiej ode mnie samego... dlaczego mam sie podniecać takim gównem?

Sorry, może wiek to nie wszystko ale patrząc na Twoją prezencję i stronę od której znam Voodoo oraz na 9 lat różnicy to on tak nie uważa, on to po prostu wie i ja się pod tym podpiszę w ciemno, mimo że z Voodoo nie gadałem zbyt wiele razy osobiście, o ile w ogóle gadałem z nim na GG czy coś.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PPWF jak prawdziwe federacje.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Charaktery w PPWF
» Strona PPWF
» PPWF Champions
» Koniec PPWF.
» PPWF a świat wrestlingu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: