Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PPWF a świat wrestlingu.

Go down 
+2
<>
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 2:52 pm

Temat ten zakładam byście napisali z krótkimi uzasadnieniami do kogo podobne są wg. was postacie RoD - chodzi oczywiście o wrestlerów WWE czy też TNA. Nie wiem co na to mały więc jak chcecie to z IHP też możecie porównać. Ten temat ma być zabawą, ale posłuży też dla mnie w ujrzeniu jak postrzegacie zawodników, bowiem na końcu, jak wypowie się większość osób, mam zamiar podać moje typy Wink Oczywiście każdy zawodnik jest inny i jestem zwolennikiem twierdzenia, że zawodnicy PPWF są jedyni w swoim rodzaju, ale jeśli już mielibyście wybierać to kto byłby kim?

Nie podaję konkretnych nicków, wybierzcie wszystkich wrestlerów, którzy z kimś się wam kojarzą Wink Prosiłbym też o krótkie uzasadnienia, najlepiej też porównania - w czym są podobni, w czym się różnią i czy uważacie to podobieństwo za dobre czy też złe. Najlepiej, żeby wrestlerzy z realnego świata się nie powtarzali, ale w ostateczności (np. jeśli opisujecie i RoD, i IHP) mogą się powtórzyć. Miłej zabawy Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 5:19 pm

Hmmm... wg. mnie bardzo trafny temat ponieważ doda to charakterystycznosci co do postaci:

Jest kilka bardzo charakterystycznych w PPWF:
BBK - MVP z gimmicku, trafnie wykorzystywany... ciekawy pomysł
The Wall - Chris Jericho no z tymi garniturkami i innymi szczegółami
MichuSixOneNine - Chris Benoit... z movesetu... Multiple Michu Plexxx i Criplers Crossface
RVG - wg. mnie połączenie Hardcoru RVD i troche Ravena...
Voodoo - mnie pasuje na połączenie Kane'a i Takera... w tym momencie najlepszy gimmick w PPWF.
CPT - z początku i gimmicku HBK teraz CM Punk zdecydowanie....
posatć Danio: Thunderstorm - Huricane Helms... gimmick mi sie podoba
jak jeszcze jakies wymyśle to napisze
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 5:43 pm

nie potrafię przypasować niektórych wrestlerów do świata realnego Razz
ale spróbuję
Sting King - Bobby(Robert) Roode za czasów feudów z Erickiem Youngiem, co cały czas za nim chodziła Tracy, a najbardziej zachowanie Rooda po przegranym rozbierany matchu
CPT - Christopher Daniels przychodził jak mnich (tak jakby) uczył że wrestling jest zły Razz a teraz prawie z każdym drze mordę

Jak będę w stanie: później dam resztę.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 7:11 pm

1. Matthew - stary cena Razz
2. Wall - Y2J, garniturek, gadki Razz
3. Pie Eater - Połączenie Umagi i Showa Razz
4. CPT - CM Punk, czysty tryb życia itp. Razz
5. Clair - Cena Razz Nie wiem, taki babyface xP
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 7:28 pm

CPT-CM Punk
Me-Luke Gallows
Voodoo-mix Taker'a i Papa Shango
The Wall-Y2J
Matthew-Cena(za czasów rapera)
BBK-MVP
The Thunderstorm-Hurricane
SCK-Stone Cold Steve Austin
ArturusHBK(jak się jeszcze tak nazywał)-HBK
Helmanso619-hellowy Matt Hardy
Damianno-Jeff Hardy
Slayer-Sting
Władek Killer-Władek Killer Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 12:05 am

Capoerista- no dla mnie bez wątpienia to Cena tylko tyle, że w RoD
ArthurusHBK- HBK, jakoś pasuje do tego, te submissiony i akcje na wysokim poziomie
The Wall- Jericho, styl itp...
SCK- Stone Cold, ponieważ przeważnie czymś zaskoczy, błyśnie
Voodoo- no tutaj mam pewien dylemat, bo przypomina mi trochę Undertaker'a, ale też Voodoo wdaję się w dyskusję itp. także hmmm, jak dla mnie to połączenie lekko Batisty i Taker'a
Damianno-trochę taki Jeff Hardy z Mysterio, spokojny z pozoru ale także nie jest tutaj jakimś 'ciotą'
RVG- jak dla mnie to Rob van Dam, hardcore itp.

Jak coś jeszcze przekminię to napisze Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PPWF a świat wrestlingu. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF a świat wrestlingu.   PPWF a świat wrestlingu. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PPWF a świat wrestlingu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku!
» PPWF 2nd Anniversary
» Charaktery w PPWF
» Strona PPWF
» PPWF Champions

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: