Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Strona PPWF

Go down 
+8
ziomroki
Zack
` ExiT .^
michu619
CPT
Mr.Destruction
maly619
thepolishkiller
12 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 2:23 pm

Prace nad stroną trwają od dawna, od dłuższego czasu w PPWF stosujemy nowy, rewolucyjny system umieszczania gal, co chwilę pojawiają się nowe rzeczy, ulepszenia i "bajery". To jednak nie koniec, bo mimo nie ukończenia jeszcze w pełni naszej strony (pozostaje uzupełnić ją treścią oraz dodać kilka małych, ale przydatnych rzeczy; styl jest już ukończony i nie zmieni się) już teraz pragnę zaprosić wszystkich na nową-starą stronę :

www.ppwf.com.pl

Oprócz atrakcyjnej domeny przenieśliśmy się na inny hosting, którego jedyną wadą jest to, że jest płatny. Obecnie wykupiony mamy najtańszy i nie oszukujmy się najgorszy plan - za 3 PLN miesięcznie mamy 100MB miejsca oraz transfer miesięczny 2GB. O ile o transfer nie ma się co martwić, to na dłuższą metę chciałbym pozyskać dla nas serwer 600MB/96GB a najlepiej 1GB/240GB (oprócz tego zwiększają się także inne rzeczy, o czym dalej). Ich cena nie jest astronomiczna, bowiem wynosi odpowiednio 7 i 9 PLN - mogę pokrywać te koszta sam, jednak nie ukrywam, że każda pomoc byłaby mile widziana. Wykupienie serwera PRO (1GB/240GB) na trzy miesiące jak łatwo policzyć wynosi 27 PLN. Dla mnie to połowa mojego trzymiesięcznego budżetu na komórce, jednak gdyby 10 osób zdecydowało się raz na trzy miesiące wspomóc PPWF wysyłając SMS'a kwota ta byłaby praktycznie nie odczuwalna.

Wiele osób może powiedzieć "po co mam płacić, mi to nie potrzebne, chcę grać za darmo". Jest jednak przeciwnie. Więcej miejsca = więcej możliwości. Na stronie można wtedy zamieścić WSZYSTKIE gale w historii PPWF, dostępne w jednym miejscu na "odległość" kilku kliknięć. Zero ściągania, nic! Każda gala jakiej sobie zażyczycie będzie pod ręką 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Do tego mając 1GB pojemności każdy, kto wpłaci na rzecz strony dowolną ilość pieniędzy SMS'em (można wysłać za 2,44 co daje nam tą kwotę bez VAT, czyli czyste 2 PLN) otrzyma maila - ???@ppwf.com.pl. Przy koncie 100MB mam 10 maili do dyspozycji, ale nie ukrywam, że taka mała pojemność nie pozwala na rozdawanie maili do użytku prywatnego. Konto 1GB pozwala na założenie 50 maili, więc widać wyraźnie, że starczyłoby dla każdego.

Na koniec podsumowanie : nie wymagam od nikogo płacenia na siłę, nikogo też nie będę z powodu braku wsparcia traktował gorzej. Wiem, że niektórzy mają swoje zasady - nie chcą wydawać kasy na gry i tego typu sprawy w internecie. Mimo to według mnie 2,44PLN na trzy miesiące może zapłacić każdy, a udogodnienia z tego płynące są warte nawet odstępstwa od zasad Razz Jak już pisałem nie działam w kategorii "dawajcie kasę i nie będziecie mieli z tego nic" - każdy dostanie maila (niby mała rzecz, ale wg. mnie powinna cieszyć Smile), PPWF będzie miało większe możliwości. Wybór pozostawiam wam - oceńcie czy warto. Osoby, które już zadeklarują się że pomogą proszone są o kontakt ze mną w celu uzyskania danych do wpłaty.



PS Przykład kosztów trzymiesięcznego użytkowania serwera :

10 osób wpłaca po 2PLN (można oczywiście więcej, ale to jest uzależnione tylko od waszych możliwości i chęci) = 20PLN
Pozostaje 7PLN do pokrycia przez mnie (oczywistym jest, że nie mam zamiaru wyłamywać się z płacenia - nie proszę o kupienie mi serwera, ale o pomoc w jego spłacie) - czyli za serwer 1GB na 3 miesiące płacę tyle, ile za gorszy na miesiąc.

PS2 Jeśli ktoś ma kontakt z osobą spoza PPWF, która może być chętna do sponsorowania federacji to oczywiście proszę o podanie jej moich namiarów celem ustalenia warunków.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 5:47 pm

WAŻNE! Proszę KAŻDEGO, bez wyjątku, aby ustosunkował się do mojej prośby krótkim "tak" lub "nie" - chcę wiedzieć na czym stoję i ile osób będzie gotowe płacić, żeby wiedzieć jakie podjąć kroki.

Dla dodatkowego zobrazowania podam, że wrzucenie wszystkich gal RoD zajęłoby niecałe 30 MB, do tego dochodzą IHP i PPV oraz gale archwialne. Dodatkowo obecnie gala IHP zajmuje z gifami 4-5 razy więcej miejsca niż RoD bez nich (dla IHP to ok. 600-700 kilo), więc jak widać 100MB na długo nie starczy.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 6:25 pm

Mie się chyba nie musisz pytać Wink SMS o tak małej cenie, to dla mnie żaden problem, ba mogę nawet pokusić się o większy wydatek (choć bez przesady Razz)
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 6:43 pm

ja ew. moge ale nie zbyt często Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 6:48 pm

Niezbyt często czyli raz na trzy miechy?Razz Częściej nie trzeba Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 6:49 pm

W sumie to 2,50 raz na 3 miechy to nie tak dużo Wink
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 7:36 pm

Ja mogę płacić dychę na 3 miechy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 8:01 pm

Tym lepiej, będzie nas stać na większy serwer a to na pewno nie zaszkodzi Smile Gdy będzie już trzeba napiszę do każdego dane potrzebne do dokonania daniny na PPWF Razz Przez jeszcze kilka(naście) dni starczy nam najmniejszy serwer.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 9:35 pm

Dam rade. Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:36 am

Sam posiadam stronę na ProSerwer, więc nie będę rezygnować z opłat na swoją ligę, dla PPWF Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 2:04 pm

Ofc te 2 coś na 3 miechy to żaden wydatek więc na mnie można liczyć, raczej Smile
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 2:12 pm

Ja nawet moge 10,98 na 1 miesiac i nastepne dwa po 2,44 ;D
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 5:59 pm

Ja mam swoje zasady i niestety nie zapłacę ani grosza. Gram dla przyjemności i nie będę do tego dopłacał. Przykro mi ale nie wyślę tego sms'a ;p
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 6:28 pm

Ja mam podobne zdanie jak Basket. I na dodatek mam fona z zablokowanymi środkami na koncie już chyba z miesiąc... Jak zmienie zdanie to dopiero na jesieni bo wtedy musze zrobić małe "mobilne" zakupy.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 2:36 pm

Poza tym, Chester jesteś głupi. Na Maile chcesz ich wziąć? Razz Powiedz tylko, że Ci co wpłacą mają zajebisty Push na RoD i w ciągu tygodnia będziesz miał kasę na cały rok opłacania Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 3:00 pm

Wiesz, w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam członków PPWF za debili i materialistów. Mail to tylko dodatek, tyle mogę dać za wpłacenie, które w głównej mierze jest uzależnione od dobrych chęci. Może Ty na swojej lidze F1 dajesz płacącym dodatkowe punkty, nie wnikam to. Nawet traktując to w kategorii żartu jakim niewątpliwie ten post był (pomijam to, jak bardzo był niesmaczny i nieudany) - takich ludzi trzeba tępić.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 3:02 pm

Gdyby dodatkowe pkt byly za wplacanie, to wiekszosc by odeszla. Bo Co? Gościu ma 2 zł na koncie i ma miec wiecej punktów od tych, co jeżdżą o wiele lepiej, a nie mają nic na koncie?
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 3:08 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 7:51 pm

To Matthew, najpierw mówisz jedno, a potem sam sobie zaprzeczasz Razz Pomyśl co piszesz niekiedy.

Zresztą ludzie wpłacają pieniądze nie dlatego, że dostaną jakiegoś maila, ale dlatego, że im zależy na PPWF. Tak mi pierdoliłeś, że nie ma ludzi, że do dupy tak, a sam patrząc na twoje posty widzę, że ci nie zależy na PPWF.
Oczywiście nie mówię, że ktoś kto nie wpłaca nie chce dobrze dla PPWF, ale ty swoimi gadkami i postami pokazujesz (bynajmniej dla mnie), że bez PPWF byłoby ci może i nawet lżej (nie pierdoliłbym ci na GG Razz więcej czasu dola swojej "super" ligi itd ;p)

I pamiętajmy, że to co się dzieje teraz z PPWF (strona itd.) nie jest robione przez to, że lepiej wrzuca się nam gale (a nawet trochę gorzej Razz), ale po to, żeby przyciągnąć ludzi, wysłać stronę gdzieś na inne serwisy wrestlingowe i pokazać co tu robimy, a może przyciągnie to jakąś ciekawszą ekipę.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:03 am

SOrki że dopiero teraz,ale mam teraz zamieszanie z wyborem studiów hehe

2,44zł raz na 3 miesiące mogę zapłacić. Też mam tak jak Killer co 3 miechy 50zł ale można się poświęcić Smile
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:33 am

raz na 3 miechy można wspomóc więc ja mogę wysłać tego za 3,66 Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:53 am

Cieszę się, że aż tyle osób może i chce pomóc Smile Jednocześnie proszę też o szybki kontakt w tej sprawie, bo im szybciej będzie kasa, tym szybciej będzie większy serwer i będzie można wrzucać wszystkie gale + podziałać coś z instalacją klienta mailowego Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Strona PPWF Empty
PisanieTemat: Re: Strona PPWF   Strona PPWF I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Strona PPWF
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PPWF 2nd Anniversary
» Charaktery w PPWF
» PPWF Champions
» Layout strony PPWF.
» Co byś zmienił w PPWF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Strona PPWF-
Skocz do: