Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PPWF Champions

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 11:15 pm

IHP


PPWF Heavyweight Champion: Bykertaker

PPWF Hardcore Champion: Mark "The Wolf"

RoD


PPWF Champion: Michu

PPWF Cruiserweight Champion: NGN


PPWF Polish Tag Team Champions: PPWF Kids: Damian The Superstar & Rafik


Ostatnio zmieniony przez thepolishkiller dnia Pią Kwi 02, 2010 5:31 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 11:38 pm

Oj killer, killer, jak dajesz pasy to daj dobrze Razz (pas Heavyweight dałeś SKFowi Razz wiem, że chciałbyś Razz)
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:14 am

jesli by porownac pasy nasze z wwe(ranga) to wiadome jest ze wwe championship jest pasem wazniejszym od world heavy. wiec trza bylo zostawic heavy na SKFie:Razz
PS. Proponowalby, tez usunac te"IHP" z hardcore belta, psuje tylko wrazenie moim zdaniem, kompletnie tez tam nie pasuje
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimePią Lis 20, 2009 7:59 pm

W sumie dawno nie było tu aktualizacji, pawlos wysłał mi parę swoich prac, więc wpadłem na pomysł, żeby zorganizować mały konkurs na pasy Wink Każdy z was może zrobić pas, wysłać mi go na GG lub PW (link do niego), a wtedy ja z Killerem ocenimy go Wink

Mam nadzieję, że nas nie zawiedziecie Wink

PS: Możecie zrobić od nowa każdy pas, a jego wygląd jest nam całkowicie obojętny, po prostu coś wymyślcie Wink
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimePon Lis 23, 2009 5:24 pm

Uwaga Uwaga!! Razz

Znalazłem stronę na której można robić pasy!

http://topropebelts.com/create/

Nie robiłem jeszcze, ale myślę, że mogą wyjść tam fajne pasy, co ułatwi wam pracę Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimeSro Lis 25, 2009 9:17 pm

Pasy będą nowe wkrótce, jak będą pasy uaktualnię listę i zajmę się tym bardziej na poważnie Very Happy Terminu nie ma więc nie pytać Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 2:25 am

Sro Lis 25, 2009 7:17 pm

thepolishkiller napisał:
Pasy będą nowe wkrótce, jak będą pasy uaktualnię listę i zajmę się tym bardziej na poważnie Very Happy Terminu nie ma więc nie pytać Razz


xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PPWF Champions Empty
PisanieTemat: Re: PPWF Champions   PPWF Champions I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PPWF Champions
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NIGHT OF CHAMPIONS
» Charaktery w PPWF
» Strona PPWF
» Koniec PPWF.
» Co byś zmienił w PPWF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia-
Skocz do: