Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PPWF jak prawdziwe federacje.

Go down 
+12
<>
James 'Metallion' Mano
` ExiT .^
tomek1990
Nicky Ocean
Dastin_016
Capoerista
TC1 Lukas Stanczak
arturusHBK
Mr. 619
thepolishkiller
maly619
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 1:30 pm

O co mi chodzi?

Dla mnie jako bookera ważne są komentarze do gal, ale chce otrzymywać komentarze które powiedzą mi coś więcej niż tylko ocene jaką odstałem za gale. Chciałbym aby ludzie spoglądali na raport jak na galę którą oglądają w TV. Chciałbym aby komentowali wrestlerów PPWF jak prawdziwych, oceniali feudy oraz to co się dzieje w federacji. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi. Oczywiście komentarze te powinny być tak jakbys był fanem, a nie wrestlerem. Nie powinienes patrzec, ze to twoj wrestler, lub twoj przeciwnik. A pozatym mowia źle na kogoś nawet jeśli jet to twój wreslter wypowiadasz się o pracy bookera, a to że prowadzi tak twoją postać...

Dla przykładu powiem jakie ja mam zdanie o PPWF Razz

Ogolnie ranking rosterow prezentuje się tak:
1. IHP
2. RoD
3. Afterburn

Jednak IHP robi coraz słabsze gale, a RoD zaczyna gonić. Afterburn zaczyna prezentowac coraz lepszy poziom co cieszy jednak szanse dogonienia IHP lub RoD są marne. Co do Afterburn, to wydaje się, że przy wzrastającej ilości osób w federacji moze nastapic przemianowanie Afterbun w trzeci pełnoprawny roster, lecz są to plany na przyszłość.

Teraz co do poziomu gal. Gale prezentuja sie bardoz dobrze, nie bylo żadnej wielkiej porażki jeśli chodzi o poziom gal. Wielkim sukcesem w PPWF są gale PPV. Każda prezentuje się super. Człowiek myśli, że nie można zrobić lepszej gali, a następna zaskakuje go jeszcze wiekszym poziomem. Choć ostatni spadek formy PPWF nie wróży nic dobrego styczniowemu PPV.

A teraz po kolei

IHP:

Na poczatku super feudy, ciekawe gale. Teraz troche słabnący poziom gal. Fatalne jest prowadzenie main eventerow. Nie pojawaiją się w żadnych segmentach. Maja tylko walke i już. Troche hujowo :p Aktualne feudy Maly-Clair i Voodoo-Lukas mają duzo potencjał a jest on marnowany. Nie mowie juz o prowadzeniu mistrza Malego; jest on prowadzony slabo i miejmy nadzieje, ze bedziemy mieli zmiane mistrza, a Maly przejdzie heel turn. Ogolnie to brakuje dobrych faców. Jest jeden Clair, a nawet o nim nie można mowic, ze jest 100% facem
Dobrze prowadzony za to jest midcard ktory ma duzo segmentow i ciekawe feudy. Zamieszanie wokól pasa HardCore było ciekawe, choć momentami przesadzone. Jedno co bardzo cieszy, to nasycenie śmiesznymi segmentami.

RoD: Poziom gal zaczyna piąć się w górę. Niestety RoD ma strasznie mało wyraźnych gimmicków. Osobiscie gdybym został spytany o jakiegos wresltera to znalbym go z imienia, ale mialbym problem z przypomnieniem sobie w jakim feudzie bral udzial. Gale jednak są dość fajne, ciekawie się je czyta i nie ma zamulania które zdarza się często na IHP.

Afterburn: Tak jak z galami RoD poziom gal rośnie, booker nabiera doświadczenia. Afterburn ma bardzo duzo wreslterów i może zrobić dużo feudów i walk, lecz nie jest to czesto w pełni wykorzystywane. Osobiście jestem zawidziony prowadzeniem feudu Sparta - Afterburn. Uwazam ze ma on potencjal podobny do feudu IHP-RoD. Chociaż słyszałemplotke, że bookerowi Afterburn ten storyline sie nie podoba bo wymyślił go booker IHP Razz

A teraz co do wreslterów (oczywiście wybranych):

Maly619: Może i dobrze walczy, ale nie nadaje sie na mistrza. W feudzie IHP-RoD był prowadzony jako tako, lecz teraz to porażka. Ogolnie przyda mu sie heel turn

Lukas: dobrze prowadzony heel. Czlowiek po prostu go nienawidzi. Jednym slowem skurwiel Razz

Clair: Jako face sprawdza się bardzo dobrze. Jednak brakuje mi czegoś w jego postaci. Sam nie wiem czego, chyba pasa :p

Arturus: Troche fuksem dostal duzy push. Mial szczescie w walkach TTM przez co stał się kims ważnym. Jednak kupuje go jako mistrza i czekam na powrót.

The Wall: Przepushowwany, choc teraz troche mniej to widać. Jednak fani boją się, że powoli zacznie pukać po najważniejszy pas RoD. Jak dla mnie to potrzebny mu jest jakiś feud który przegra lub bedzie on bardzo wyrownany no i nie bedzie on mial nic zwioazanego z pasem.

SKF: Jak dla mnie to bardzo dobry mistrz i heel. Jedyne co było głupie,to ta strata pasa w walce z tomem_dopalaczem, a potem odzyskanie go.

Capoperista: Niedoceniany, nie wmiesznay w żaden feud, a ma ciekawy gimmick. Kiedys miał dobrą pozycje w federacji teraz troche spadla.

Do reszty nie mam zastrzeżeń lub nie che mi sie pisać :p

Mam nadzieje, ze spodoba sie wam ta inicjatywa i będziecie pisac mądre, obiektywne posty które pomoga nam, bookerom
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 1:59 pm

Ogólnie zgadzam się prawie w całości, jednak co do Capoeristy mam pewne zastrzeżenia jako booker. Aktualnie nie ma on szans na żaden z pasów, czy wkrótce zostanie jakimś mistrzem czy nie nawet jak bym już miał zarysowane to bym nie powiedział.

Co do tej straty i odzyskania pasa przez SKF'a to może i było dziwne, ale nie chciałem już tej walki edytować. Tom musiał mieć swoje 5 minut Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr. 619

Mr. 619


Liczba postów : 120
Join date : 15/11/2008
Skąd : Tarnów

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 2:06 pm

O kurwa, po chuj się tak rozpisywałeś ? xO Ja bym takie coś tydzień pisał xD
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 2:25 pm

to nie prawda że bookerowi Afterrburn nie podoba się feud Sparta- Afterburn, po prostu chciałem go troche przystopowac bo nie mam czasu by go dobże rozwinąć


Ostatnio zmieniony przez arturusHBK dnia Nie Sty 18, 2009 4:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 4:41 pm

Chcialem podziekowac za pochwale i mile slowa:P
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimePon Sty 19, 2009 12:02 am

Ogolnie, to ja wypowiadam się jako fan PPWF i mówie jakto wszystko spostrzegam. Wiadomo, że możecie się za mna w wielu sprawach nie zgadzać, ale właśnie o to chodzi. Bo każdy federacje postrzega inaczej
Powrót do góry Go down
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimePon Sty 19, 2009 1:09 am

Cóż zaczynając od federacji :

IHP - Przebiło RoD o głowę chociaż boli mnie trochę to, że wszystkie "gwiazdy", które były już wypromowane trafiły do IHP, a na RoD trafili nowi i stało się mniej atrakcyjne, możeby tak zrobić jakiś draft ?Razz

RoD - Po powstaniu IHP zeszło na dalszy plan, ale jeśli byśmy stworzyli coś ala creativ team, który zarzucałby pomysłami może spokojnie przebić IHP

Afterburn - nie wypowiadam się, bo nie mam czasu czytać raportów i nie jestem na bieżąco Wink

Co do wrestlerów :

Najwyraźniejszą postacią wydaje się być Lukas, który jest świetnie "prowadzony" i czytając raporty ma ochotę się go zabić

Następny jest Voodoo, który ma bardzo orginalny gimmick, dobrze widzieć go w ME

Maly619 - dobrze poprowadzony, ale nie na 100%

JTS, The Wall, TPK - wydają się tacy sami, mała różnorodność gimmicków między nimi jest, tak mi się wydaje..

Clair - Nic dodać, nic ująć... Smile Kolejny świetnie "prowadzony" wreslter..

Nicky Ocean - Na początku myślałem, że będzie to kompletna klapa, cały ten manfred i wogóle... ale teraz.. dużo lepiej i mam nadzieje, że jego wrestler będzie szedł w tym kierunku, jakim idzie teraz...

Kogoś jeszcze miałem wymienić, ale zapomniałem Razz

Cała reszta - Gdyby byli to prawdziwi wrestlerzy ich walki i segmenty bym pewnie przewijał, bez urazy żadnej, ale żaden się dla mnie niczym specjalnym nie wyróżnia, nie zapadają w ogóle w pamięć...

Trochę się rozpisałem, ale w końcu dobry post to trochę wiecej niż trzy zdania Razz Zaznaczam, że to jest moje zdanie w ramach konstruktywnej krytyki
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimePon Sty 19, 2009 1:24 am

Właśnie o takie coś mi chodzi. Dzięki za wypowiedzenie się no i czekam na więcej Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeSro Sty 21, 2009 1:15 am

Pojawila się karta PPV, a dokładnie walki IHP. Moze ktoś się wypowie na jej temat? Jakie wynik przeczuwa itp. Ja nie chce się wypowiadać, bo mogę walnąć jakiegoś spoilera Razz ale jak pojawi sie karta RoD oraz Afterburn na pewno sie wypowiem
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 6:39 pm

Dobra, czas się wypowiedziać. Mam nadzieję, że więcej osób się wypowie...

Najpierw powiem troche o IHP i ich walkach na PPV.

Ogólnie gala nie wypadło tak źle. Na początek walka Gray Fox vs BBK. Moze i był to jakiś feud, ale nie był jakiś super i nie zapadnie ludziom w pamięci. Od taki sobie feud.

Handicap match : Ludzie mogli się zawieść na tym, że AoF nie zrobiło nic z Arturusem, zero pomocy, ani interwencji, a przeciez gale wczesniej chcieli aby do nich dolaczyl. Mimo to bardzo fajna walka. Ogolnie feduy w ktorych biora udzial Metallion, Arturus i Matthew sa bardzo ciekawe.

Team Cage: Walka hardcorowa i bardzo fajna (najlepsza na gali jak dla mnie). Można powiedzieć, że była to walka spowodowana feudem AofF vs Attitude, ale dopiero na następnej gali IHP (20) feud przeszedł w fazę główną i może być już tylko lepiej.

Dead Moon Match: Wygrana Lukasa... czy zaskakująca? Znając skład na tą walkę możnaby powiedzieć,że nie, ale z drugiej strony wygrała osoba z Attitude... czy to oznacza dominację Attitude w PPWF? (walka z misttrzem RoD?) A może Lukas zdradzi swoich ludzi i bedzie walczyc z Clairem? Na pewno będzie ciekawie Smile

-------------------------------
Teraz przejdę do Afterburn, bo mam mało do powiedzenia na ten temat.

Ogólnie gdy rozpoczął się feud stable myślałem, że będzie ciekawie... jednak teraz troche to ucichło. Jak dla mnie powinno być więcej segmentów podkreslajacych ten feud i ogólnie powinien on zawladnac w calosci Afterburn.

--------------------------------
RoD

Jak dla mnie RoD trzyma się dobrego poziomu, chociaż jest on zbyt równy Razz nie idzie ani w dół ani w górę Wink
Podoba mi się jednak ta cala sytuacja z Capoperista i SKFem. Dodatkowo fajne sa feudy mniej ważne (Jobber, Wookrash itd. )
Jedna rzecz mnie zastanawia: tak duzy push dla tomka1990 (bez obrazy Wink ) nie wiem czy jest to osoba która zasługuje na tak duży push od poczatku, no ale jesli sie sprawdzi, to respect dla bookerow Wink

Podoba mi się ten ścisk "na górze", czyli osoby które mogą być potencjalnymi mistrzami. Jest ich dość dużo i bardzo fajnie... jest ciekawie.

I jeszcze wracajac do feudu Capoerista - SKF - mysle ze bleem bylo tak szybkie dawanie pasa Capoerisice. Pas mogl jeszcze przez jakis czas pobyc u SKF'a ktory wygrywalby przez DQ lub cos takiego.

Myślę, że to wszystko Wink Zapraszam do dyskusji Smile
Powrót do góry Go down
Dastin_016

Dastin_016


Liczba postów : 163
Join date : 23/12/2008

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 6:47 pm

Kurde... Maly musiales chyba 6 godzin pisac nie Question
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 6:49 pm

jejciu, a moze nawet i 7?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 6:49 pm

10 minut z chwilami na zastanowienie Razz

Wiem, że dużo czytania, ale chcę troche ożywić nasza federacje
Powrót do góry Go down
Dastin_016

Dastin_016


Liczba postów : 163
Join date : 23/12/2008

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 6:53 pm

Ja i tak nie czytałem tylko Afterburn Razz
Powrót do góry Go down
Nicky Ocean

Nicky Ocean


Liczba postów : 93
Join date : 23/10/2008
Age : 29

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 7:04 pm

Sześć godzin? Myślę, że dla kogoś takiego jak Maly to napisanie takiego posta to z pół godziny roboty, jak nie krócej Smile Moje opinie nie dotyczą dokładnie PPV, są to przemyślenia na temat obecnej sytuacji w PPWF. Po pierwsze Attitude - myślę, że błędem było dołączenie do stable Metalliona i Matthew. W moim odczuciu Attitude powinno być elitarną stajnią, coś jak MEM w TNA, tyle, że w MEM walczę najbardziej utytułowani zawodnicy. Nie umniejszając Jamesowi i Matthew - wg mnie nie pasowali do tej stajni Smile To tyle na IHP, bo nie jestem w stanie na razie opowiedzieć o moich odczuciach co do AOTF vs Attitude. Co do After to sądzę, że feud o którym wspominał Maly powinnien być lepiej rozwinięty, naturalnie ze zwycięstwem Immortals Smile bo to świetna stajnia i ma doskonało członka - Nicka. Nie był to żart, sądzę, że heelowa stajnia powinna wygrać feud i dopiero później się ewentualnie rozpaść, ażeby później bardziej wypromowani zawodnicy After mogli walczyć z członkami Immortals Smile Na ROD podoba mi się sytuacja w którym pas jest w zasięgu wielu zawodników, linia pomiędzy ME a MidCard jest cienka, co jest oryginalne i jednocześnie ciekawie. Więcej pisać mi się nie chce Smile
Powrót do góry Go down
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 7:04 pm

Tez sie wypowiem a co mi tam : P

IHP

Z tego co slyszalem kiedys tam sie duzo dzialo a teraz wszystko powoli sie stacza. Wiecej backstage`u wiecej rozmow , dzialan , feudow i bedzie dobrze. Wazne zeby nie czytalo sie samych walk.

RoD

Tutaj jestem ja. Mysle ze jest w miare ok. Cos sie dzieje jest troche backstage i sa walki , ale gracze sa hmmm bezbarwni jak juz to ktos wyzej ujal. Ktos powinien zobaczyc nazwe jednego gracza i odrazu wiedziec czy to heel czy face i choc troche skojarzyc. Tego mi brakuje

@Maly nic na to nie poradze ze mam push od poczatku , jak CI to przeszkadza powiedz killerow Smile Ale troche moge się z Toba zgodzic. Sam bylem zaskoczony ze w swojej 2 walce w PPWF juz wygralem walke na PPV - faktycznie troszke za szybko ale dowiedzialem sie o tym dopiero jak gale przeczytalem

Afterburn rzadko gale czytam no i wydaje mi sie wlasnie ze wrestlerzy sa zbyt bezbarwni. Moze mniej walk a wiecej rozmow, feudow ? Cos jak teraz na RAW
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 7:06 pm

Nie no, ja nic nie mam do twojego pushu. Wlasnie po tto jest ten temat, żeby wypowiedzieć się jak widzisz sytuację w federacji tak jakbyś oglądał ją w TV jak WWE Smile
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 9:10 pm

Mr.Matthew nie pasuje do Attitude? WTF? Dobra nie ważne. Metallion takxD ale Matthew nie. Co do walki Attitude vs Arturus. Chyba dotychczas najlepsza walka w moim wykonaniu. Tutaj Gratki dla Malego
IHP
Powiem tak. Na początku IHP od razu przebijalo RoD, a teraz jest troche innaczej. Feud Attitude vs AoF zarąbisty. No dobra, wiem ze ja i metallion jestesmy najgorsi w Attitude, ale to Stable dla najlepszych(czyt. Mr.Matthew).
RoD
Capoerista vs SKF - Nigdy bym nie powiedzial, ze Capoerista pokona SKF. Myslalem ze SKF jest najlepszy w RoD. Ale feud sie fajnie zapowiada
Wookrash - Taki Abuk, Tylko ze wrestler.(Do abuka nic nie mam jak cos)Taki tępy Pie Eater.
Afterburn - Tutaj mnie troche wkurza styl pisania. Taki jakiś inny... Ale co do gal - ostatnio troche spadł poziom, ale pewnie to sie poprawi. Troche malo segmentow, ale tak jak juz mowilem, to powinno sie poprawic
PHW - Obecnie najlepszy roster PPWFxD A tak szczerze. Gale są w kratke. Raz w we wtorek, raz srode, raz czwartek.. Teraz gale PHW Są w czwartek. Raz słaby poziom, raz bardzo dobry, raz sredni... Na następne gale mam wielkie plany, zresztą - przekonacie się.
Czas pisania - ok.10 min
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 9:49 pm

Cytat :
IHP

Z tego co slyszalem kiedys tam sie duzo dzialo a teraz wszystko powoli sie stacza. Wiecej backstage`u wiecej rozmow , dzialan , feudow i bedzie dobrze. Wazne zeby nie czytalo sie samych walk.

Ja jeszcze chciałbym się spytać reszty, czy też tak uważacie? Bo dało mi to troche do myślenia i zastanawiam się, czy też tak myslicie Wink
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 10:00 pm

tzn troche więcej backstagu nie zaszkodzi, feudy sa calkiem niezle, ale ogolnie juz sie naczytalismy i musisz nas zaskoczyc czyms:P
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 10:02 pm

jesli o mnie chodzi to nie uwazam zeby malo bylo segmentow itp. i wcale nie twierdze ze IHP jakos sie zjebalo....wam sie juz znudzilo poprostu...calyczas mega poziom a jak minimalnie sie obnizyl to juz trabia ze tragedia:)
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 10:04 pm

Wlasnie z tym zaskakiwaniem mam problem ;/

Na poczatku mialem plany co do calych feudow pare gal przed, a teraz tylko niektore elementy.
Przyznaje się bez bicia, że gale PPV (Dead Moon) pisalem calkowicie od poczatku, bez żadnych planów (tylko wygrana Lukasa była wcześniej planowana)
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 11:52 pm

wygranych Lukasa nie trzeba planowac:)
Powrót do góry Go down
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 11:57 pm

Hehe jaki pewny siebie Smile
Powrót do góry Go down
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitimePią Mar 06, 2009 1:02 am

Offtopujecie ;> Cóż nawiązując do PPV duże zaskoczenie, że Capoerista zdobył pas, była to opcja której się mało spodziewałem patrząc na formę SKF, jednak jest to jakieś odświeżenie i dobrze, że oprócz heeli jest też jakiś face, jestem ciekaw jak dalej potoczy się ten feud, myślę, że będzie ciekawie i na RoD zacznie się coś dziać (nie ubliżając innym wrestlerom Wink ).. tomek ciekawy młody zawodnik, widać że PPWF mu ufa skoro go tak pushuje, ale w sumie świeża krew się przyda.. Nie mam ostatnio czasu śledzić regularnie IHP i Afterburn więc się nie wypowiem... Natomiast bardzo dziwię się, że Ric Flair zechciał pojawić się na PHW lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PPWF jak prawdziwe federacje. Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PPWF jak prawdziwe federacje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: