Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne

Go down 
+12
paN Seph
` ExiT .^
Mr.Destruction
10kilan
Basketball Kid (10)
<>
Zwierzak93
Brasydas
thepolishkiller
maly619
Banan
helmans
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 9:36 pm

Jako, że temat jest do dyskusji to trochę podyskutuję Smile

10kilan napisał:
Grupy:Wg mnie wyjdą
A-Francja i Urugwaj. RPA mimo,że są gospodarzami nie awansują wg mnie,a Meksyk ma za słabą ekipę.

Meksyk ma słabą ekipę? Aha. To jaką ma w porównaniu do nich Urugwaj? Jeśli Meksyk ma słabą, to Urugwaj ma bardzo słabą. Meksyk ma w każdej formacji co najmniej jednego bardzo dobrego gracza, w tym Ochoę na bramce, Urugwaj ma tylko Forlana i może jeszcze Suareza i Cacaresa. Jeśli mamy więc oceniać kadrowo, to Urugwaj jednak zostaje w tyle porównując tą trójkę do Ochoi, Guardado, Veli, Guille Franco, Gio Dos Santosa, Marqueza i kilku naprawdę dobrych graczy z ligi krajowej. Francja zaś jest bardzo słaba, mimo tego jak mocna wydaje się kadra. Skoro kilka dni przed MŚ przegrywa się z Chinami to komentarz jest zbędny.

10kilan napisał:
B-Argentyna i Korea Płd. Tutaj miałem dylemat między Koreą a Nigerią,ale Azjaci są na prawde nieźli i stawiam na nich. Grecja może i jest ME z 2004 ale są słabi i mają stary skład.

Korea? Bez przesady! Może i są nieźli, ale Nigeryjczycy grają praktycznie u siebie i mają dużo mocniejszy skład. Tak samo nie wiem czemu skreślasz Grecję, w której gra multum wciąż dobrych a przy tym ogromnie doświadczonych graczy.

10kilan napisał:
C-Anglia i USA. Tutaj też dylemat USA czy Słowenia,ale mimo wszystko USA mają więcej doświadczenia w tego typu imprezach.

Tu akurat nie mam zastrzeżeń zbytnio, ale ja osobiście ze słabszych ekip turnieju kibicuję Słowenii, bo mają dobrą aczkolwiek niezbyt znaną kadrę i to może być ich atutem, po nich nikt nie spodziewa się awansu, Amerykanie są strasznie pewni siebie i napuszeni więc liczę na ich sromotną klęskę i 4 miejsce nawet za Algierią.

10kilan napisał:
D-Niemcy i Ghana. Nie wiem czemu Killer tak słabo ocenia Afrykanów Razz Gdyby nie kontuzja Essiena stawiałbym ich do roli czarnego konia turnieju.

Gdyby, gdyby, gdyby. W Ghanie nie ma teraz kto być postacią, która zastąpi Essiena. I nie oceniam ich tak słabo, ale znam wartość Serbów i krótkie spojrzenie na ich kadrę rozwiewa moje wątpliwości o tym, czy Ghana może awansować. Nie może.

10kilan napisał:
E-Holandia i Dania. Dlaczego nie Kamerun? Bo mają tylko Eto,który lepiej gra w klubie niż w reprezentacji.

Tutaj też się nie zgodzę, bo łamiesz swoje wcześniejsze rozumowanie. Dania ma tak samo stary skład jak Grecja i dodatkowo nie ma większych osiągnięć w ostatnim czasie, Kamerun nie ma tylko Eto'o bo ma kilku innych dobrych graczy. Dania nie ma nawet Eto'o, więc też dla mnie nie ma tutaj żadnego dylematu kto awansuje.

10kilan napisał:
F-Włochy i Paragwaj. Paragwaj był rewelacją kwalifikacji w Ameryce Płd i jeżeli nie Ghana to ich widzę w roli czarnego konia.

Tutaj akurat wszystko ok Smile

10kilan napisał:
G-Brazylia i ??? . Piękna grupa Very Happy Brazylia na pewno nie zdobędzie kompletu pkt a walka o 2 miejsce będzie się toczyć do ostatnich minut 3 kolejki. Stawiacie na Portugalię,ale nie mają wcale takiego silnego składu. Poza tym Cristiano ciągnie tą drużynę,a sam nie strzelił gola dla Portugalii przez ileś tam miesięcy.

Nie mają? Cristiano, Nani, Veloso, Siamo, Carvalho, Bruno Alves, Deco, Tiago, Liedson i dwójka dobrych bramkarzy - Eduardo z rewelacyjnej w tym sezonie Bragi oraz Beto z Porto (osobiście postawiłbym na tego pierwszego). No tak, to są bardzo słabi gracze i tylko Cristiano jest warty wymienienia. WKS nie ma już Drogby i mimo kilku innych ciekawych nazwisk jak Kalou, Eboue czy bracia Toure to chyba jednak Portugalia prezentuje się lepiej.

10kilan napisał:
H-Hiszpania i Chile. Krótko i na temat Smile

Eee... Że co? Chile, które mają tylko nieopierzonego Alexisa i Matiasa? Jak ich skład ma się do Bengalio, Senderosa, Barnetty, Inlera, Frei'a, Behramiego czy nawet Yakin, Fernandesa, Bunjaku, Derdiyoka i Eggimanna? Jeśli mamy przewidywać to Chile nie mają zbyt dużych szans, mimo że są dobrą ekipą.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 11:30 pm

thepolishkiller napisał:
Meksyk ma słabą ekipę? Aha. To jaką ma w porównaniu do nich Urugwaj? Jeśli Meksyk ma słabą, to Urugwaj ma bardzo słabą. Meksyk ma w każdej formacji co najmniej jednego bardzo dobrego gracza, w tym Ochoę na bramce, Urugwaj ma tylko Forlana i może jeszcze Suareza i Cacaresa. Jeśli mamy więc oceniać kadrowo, to Urugwaj jednak zostaje w tyle porównując tą trójkę do Ochoi, Guardado, Veli, Guille Franco, Gio Dos Santosa, Marqueza i kilku naprawdę dobrych graczy z ligi krajowej. Francja zaś jest bardzo słaba, mimo tego jak mocna wydaje się kadra. Skoro kilka dni przed MŚ przegrywa się z Chinami to komentarz jest zbędny.

Co do Francji zgadzam się z Tobą całkowicie-może i mają skład na papierze,ale w rzeczywistości druzyny nie posiadają-nie mają zdecydowanego lidera i jeżeli trener trójkolorowych Domenech(nie wiem jak to się pisze xd) za takiego lidera uważa Henry'ego,który formy nie miał wcale przez cały sezon to kiepsko to widzę. CO do Meksyku to i Ty sam sobie zaprzeczasz-patrz przykład Francji Very Happy Ok,może źle się wyraziłem z tą ''słabą ekipą'' ale chodziło mi o to że mimo posiadania paru gwiazdek nie tworzą dobrej druzyny. Kiedy ostatni raz Meksyk osiągnął coś w piłce? I nie chodzi mi tu o zwicęstwa w Concacaf gdzie ich jedynym rywalem jest USA. Urugwaj moze i ma mniej znanych piłkarzy,ale tworzą silną ekipę. Jeżeli jest dobry trener to potrafi zbudować dobrą drużynę z średnich zawodników Smile


thepolishkiller napisał:
Korea? Bez przesady! Może i są nieźli, ale Nigeryjczycy grają praktycznie u siebie i mają dużo mocniejszy skład. Tak samo nie wiem czemu skreślasz Grecję, w której gra multum wciąż dobrych a przy tym ogromnie doświadczonych graczy.

Dlaczego skreślam Grecję? Dlatego że ich jedyną umiejętnością są stałe fragmenty gry. Dzięki temu właśnie wygrali ME w 2004. Przeszkadzanie rywalowi i liczenie ze coś wpadnie z wolnego lub z rogu...poza tym Ci ogromnie doświadczenie gracze Greccy mają ponad 30 lat,więc nie jestem przekonany czy będą potrafili grać na 100% co kilka dni. Odnośnie Korei i Nigerii pisałem że to była ciężka decyzja. Być może to Nigeria awansuje,ale musiałem na kogoś postawić i postawiłem na Azjatów. Zapewne pamiętasz doskonale MŚ 2002 jak Polska wylosowała Koreę i już była huuraoptymizm że ile to ich nie pokonamy,a co było wszyscy niestety pamiętamy. Owszem pamiętam ile w późniejszych meczach - 1/16 z Włochami i ćwierćfinał z Hiszpanią było pomyłek sędziowskich które spowodowały iż kibicowałem Niemcom w półfinale (WTF?). Od tego czasu Koreańczycy robia stałe postępy,a ich dominacja w Azji jest niepodważalna.Myślę że są to równe druzyny i nie wiadomo jak Azjaci zniosą zmianę kilmatu bo to też będzie odgrywać dużą rolę. Tak jak napisałem wcześniej na kogoś musiałem postawić Smile

thepolishkiller napisał:
Gdyby, gdyby, gdyby. W Ghanie nie ma teraz kto być postacią, która zastąpi Essiena. I nie oceniam ich tak słabo, ale znam wartość Serbów i krótkie spojrzenie na ich kadrę rozwiewa moje wątpliwości o tym, czy Ghana może awansować. Nie może.

Wiesz oglądając mecz Serbia-Polska naprawdę mozna by było zadać sobie pytanie która z tych druzyn jedzie na MŚ. Nie dlatego że Polacy zagrali jakoś olśniewająco,ale Serbia słabo. Samo spojrzenie na skład Serbów nic nam nie da. Ok mają bardzo solidną obronę,w pomocy Stankovicia a w ataku? Zigicia? Polski Rasiak hehe Lazovicia? Jest to piłkarz jak dla mnie solidny,ale nawet nie bardzo dobry. Poza tym sparingi Serbów nie napawają optymizmem.Ghana? Podam Twój argument który przytoczyłeś z Nigerią. Są u siebie. Ok wypadła gwiazda druzyny i jej mózg,serce,płuca i co tam jeszcze Razz Ale są jeszcze Appiah i Muntari w środku,niezły napastnik,którego nazwiska nie moge sobie przypomnieć,a oglądałem jakiś program o druzynach z MŚ i tam o nim mówili. Afrykanie są bardzo wybiegani i waleczni i wg mnie to przeważy gdyż Serbia nie przekonuje mnie do siebie. Na ostatnich MŚ Ghana bardzo dobrze się zaprezentowała,i jest obecnie wicemistrzem Afryki i uważam ze nawet bez Essiena poradzą sobie z Serbią.

thepolishkiller napisał:
Tutaj też się nie zgodzę, bo łamiesz swoje wcześniejsze rozumowanie. Dania ma tak samo stary skład jak Grecja i dodatkowo nie ma większych osiągnięć w ostatnim czasie, Kamerun nie ma tylko Eto'o bo ma kilku innych dobrych graczy. Dania nie ma nawet Eto'o, więc też dla mnie nie ma tutaj żadnego dylematu kto awansuje.

Jak myślę Dania na myśl przychodzi mi Szwecja,gdyż są to dwie bardzo podobne druzyny. Jak myślę Szwecja pamiętam jakieś eliminacje,chyba do ME gdzie Polska przegrała z nimi sromotnie,nie mogąc nic zrobić. Duńczycy nie mają gwiazd,ale mają silny kolektyw. Nie taki jak Polska o ktorej to wszyscy mówią że naszą siłą jest kolektyw.
Duńczycy to naprawdę solidni piłkarze,z solidnych klubów. Nie grają pięknie ale skutecznie.Kamerun? Tak jak napisałem - ich gwiazdą i kapitanem jest Eto. Bez niego nic się nie dzieje. TO jest ich motor napędowy,tylko czy Eto to taki piłkarz ktory potrafi wziąść na siebie ciężar gry? Patrz ostatni sparing i czerwona kartka dla Samuela.Największą słabością drużyn z Czarnego Lądu jest obrona,a o bramkarzach nawet nie wspominam. Może i Kamerun będzie grał ładniej dla oka,do przodu,ale Duńczycy wystarczy ze strzelą gola i jestem przekonany że nie dadzą sobie wtedy wbić żadnego Kamerunowi.

thepolishkiller napisał:
Nie mają? Cristiano, Nani, Veloso, Siamo, Carvalho, Bruno Alves, Deco, Tiago, Liedson i dwójka dobrych bramkarzy - Eduardo z rewelacyjnej w tym sezonie Bragi oraz Beto z Porto (osobiście postawiłbym na tego pierwszego). No tak, to są bardzo słabi gracze i tylko Cristiano jest warty wymienienia. WKS nie ma już Drogby i mimo kilku innych ciekawych nazwisk jak Kalou, Eboue czy bracia Toure to chyba jednak Portugalia prezentuje się lepiej.

Cristiano nie strzelił gola w repr. przez x miesięcy,Nani może i zrobił postęp gdy odszedł Cris,ale czy wystarczający żeby pociagnąć Portugalię? Nikt na MŚ nikogo nie będzie oszczędzał i boję się nóżki Naniego,gdyż lubi symulować,a to mu przyjaciół nie dostarczy,Veloso-na początek sezonu interesowała się nim nawet Barca,ale dłuższy pobyt w Sportingu mu chyba nie służy,gdyż ostatnio cicho się o nim zrobiło,Simao-jest strasznie chimeryczny,potrafi zagrać bardzo dobry mecz,by w następnym być cieniem samego siebie,poza tym ma już tych latek na karku trochę,Deco i Tiago? Czas tego pierwszego dawno już minął,a ten drugi to niestety od czasów w Chelsea ciągły spadek w dół. Pobyt w Lyonie jeszcze jako taki,ale w Juventusie większość czasu spędza na ławie,bo nie ma chętnych na jego kupno.Liedson? Zawsze trzyma dobry poziom,ale też wiek robi swoje. Poza tym nie wiem kto będzie w napadzie. Portugalia zawsze miała problem z napastnikiem. Ktoś z wielkich musi nie wyjść z grupy i stawiam na Portugalię,zresztą wyniki sparnigów też nie są zbyt obiecujące. WKS hmm podobna sytuacja jak z Ghaną. Wypadł najważniejszy zawodnik. Portugalia jest lepsza na papierze,ale uważam że WKS nadrobi zaangażowaniem. Korea na pewno nie będzie chłopcem do bicia i ukąsi któregoś z lepszych rywali. Kto wie może kluczem do awansu będzie zwycięstwo właśnie z Azjatami?

thepolishkiller napisał:
Eee... Że co? Chile, które mają tylko nieopierzonego Alexisa i Matiasa? Jak ich skład ma się do Bengalio, Senderosa, Barnetty, Inlera, Frei'a, Behramiego czy nawet Yakin, Fernandesa, Bunjaku, Derdiyoka i Eggimanna? Jeśli mamy przewidywać to Chile nie mają zbyt dużych szans, mimo że są dobrą ekipą.

Jestem przekonany że gdybyś podał te nazwiska komuś średnio zainteresowanemu piłką nożną zrobił by głupią minę i przytaknął ;p Senderos? Znany tylko z tego że wyszedł mu jeden sezon w Arsenalu,a teraz gdzie gra? Bo nie słyszałem o nim juz dobrych kilka lat. Coś mi się kojarzy Milan,ale pewny nie jestem.Yakin? Jeden z braci rewelacji z Bazylei,wokół której media narobiły strasznego szumu. Fernandes,Bunjaku,Eggimann? ;o O tych to nawet ja nie słyszałem Very Happy Najlepszy z tych co wyminiłeś na pewno Barnetta, zawodnik dobry,a może nawet coś ponad to. Na pewno jeden z lepszych na swojej pozycji w Bundeslidze. Frei? W kadrze gwiazda,najlepszy strzelec,ale też ma już swoje lata. Twoje nazwiska mnie nie przekonują i stawiam na Chilijczyków. Oprócz Twojej dwójki którą wymieniłeś dodałbym Gonzaleza z CSKA i Suazo z Saragossy. Obie ekipy nie powalają kadrą,i uważam że gdybyś mieszkał w AMeryce Płd. wymieniłbyś więcej Chilijczyków a ze Szwajcarów znałbyś pewnie tylko Barnettę i Freia. Smile
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 07, 2010 10:47 am

http://www.ktowygramundial.pl/Kaczor

Grupa A

Francja i Urugwaj

Francja trafiła słabą grupę i myślę że nie będzie kłopotów z przejściem natomiast o 2 miejsce toczyła sie będzie zażarta walka.Dlaczego?Bo Urugwaj ma przebłyski pięknej gry i ma napastników (Forlan,Suarez) którzy przez Ochoę(Dla mnie on nie jest pewny)przebiją się.Oczywiście ich bramkarz jest dużo słabszy no ale bez przesady.A jeśli chodzi o RPA ale mają ściany które mogą im pomóc tak jak Korei przy M2002 a mogą nie, więc tutaj RPA i Urugwaj to wielka niewidaoma.Meksyk pomimo niepewnego bramkarza nie sprawdza się na mundialach już od paru dobrych lat i myślę że w tym roku to sie nie zmieni


Grupa B

Argentyna i Korea płd.

Tutaj Argentyna bezsprzecznie na 1.Natomiast tutaj pomimo że wielu z Was jest pewnymi że tu też będzie walka o 2 miejsce ja wątpie.Wątpie, bo Korea Płd. Jest obecnie najlepszą drużyną Azji.Nigeria chyba straciła Obi Mikel który jest chyba jedyną gwiazdą światowego formatu u nich.Natomiast Grecja?Grecja jest taka nijaka.Co prawda wygrali Euro2004 ale co potem?Nic,przedostawali sie do wielkich imprez regularnie ale tam szybko odpadali.Podobnie będzie tutaj

Grupa C

USA i Anglia

Wiem że wielu z Was rzuci się na mnie za to że stawiam USA na 1 ale uzasadnie to.USA na pucharze konfederacji zachwyciło mnie.Liczyłem że rozjebią Brazylię ale się nie udało.Było 2-3 z Brazil która wcale nie grała rezerwowym składem i na pewno na minimum 90%.A dla mnie nawet 90% Brazylii jest lepsze niż 100% Anglii.Dwa słowa o Słowenii i Algierii.Słowenia niby jest nazywana pogromcą faworytów ale bez jaj nie pokona ani Anglii ani USA.My też byliśmy tak nazywani bo wygraniu z Portugalią...

Grupa D

Niemcy i Serbia

D jak do dupy tu sie sprawdza xD.Wygrają oczywiście Niemcy którzy dla mnie odpadną w 1/4.Wyjdzie oprócz tego Serbia która odpadnie w 1/8.Z Serbią walkę spróbuje nawiązac Australia ale jej sie nie uda.Natomiast Ghana zawiedzie.

Grupa E

Holandia i Kamerun

Holandia 100% pierwsi.Natomiast o drugie walczyc będą Kamerun z Japonią jednak wygrana z Danią da Kamerunowi 2 miejsce.A Dania,Dania ma tylko Bendtnera i nawet nawet rającego Poulsena.

Grupa F

Włochy i Paragwaj

Włochy obrońcy tytuły wygrają grupę.Paragwaj za nimi.Paragwaj gra w stylu Argentyny która dla mnie wygra mundial więc stawiał bym ich na czarnego konia turnieju bo w eliminacjach byli lepsi od Argentyny.Natomiast czarnym koniem jest nazywana Słowacja...Co kurwa?Oni mają tylko Muchę na bramce...Najlepszy w polu?Hamsik...nie no bez jaj.Nowa Zelandia przyjechała tylko dlatego że Australia przeniosła sie do Azji(xD)

Grupa G

Brazylia i Portugalia

Brazylia wygrywa.Ja całym sercem kibicuje WKSowi bo chce żeby ronaldo przejebał ale...nie ma Drogby!Bez Drogby ani rusz więc na drugim Portugalia.A Korea...hehe...chyba tylko wybiegnięcie z karabinami na boisko im pomorze.Wracając do WKSu jest bardzo pechowy bo drugi mundial z rzędu grupa śmierci z której nie wyjdą :'(

Grupa H

Hiszpania i Chile

Hiszpania dla mnie mundialu nie wygra ale zajdzie nawet daleko(3 miejsce).Natomiast Chile jest lepsze niż Szwajcaria i koniec kropka!Spórzmy na to spokojnie Chile dysponuje przyzwoitą kadrą w eliminacjach błyszczało.I dla mnie nie jest chwiejnym zespołem.Natomiast chwiejna jest na pewno Szwajcaria.Nazwałbym ją lepszą Polską.Szwajcaria kwalifikuje sie prawie cały czas ale jebie wszystko na turnieju.Przejebało swoje Euro i niestety tak samo będzie z Polską...ale to swoją drogą.Dąże do tego że Chile na drugim Razz


Pierwsze 3 miejsca

Argentyna-Co prawda w eliminacjach jebała ale ma gwiazdy i najlepszego piłkarza świata.

Brazylia-Wielcy Canarinhos przegrają w finale z kolegami z Argentyny.Dysponują troche słabszym składem co przeważy

Hiszpania-Będzie miała pecha że trafi w pół finale na Argentynę a w meczu o 3 rozgromi Francje 3-1
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 07, 2010 9:18 pm

No właśnie aż się dziwiłem że nikt tu Brazylii nie faworyzuje,no ale jednak ktoś się znalazł Razz Brazylię lubiłem i to bardzo za czasów Ronaldo,Rivaldo,Carlosa,Cafu i wielu innych. TO była złota generacja i cudowna piłka. Pamiętam do dziś że siedziałem w wieku kilku lat do 2 w nocy zeby tylko obejrzeć finał Copa America. Był wtedy wynik 3:0 Smile Teraz Brazylii nie lubię,przerzuciłem się na Argentynę i jest git Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 07, 2010 10:30 pm

Noo racja TenKilan Very Happy
Brazylia z lat 01-02-03.
Ronaldinho, Ronaldo, Rivaldo, Edmilson, cafu, juninho paulista, ricardinho carlos, ;Delita światowego futbolu z początku 21 wieku Very Happy

Te czasy wspominam najlepiej jako fan piłki Very Happy
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 12:12 pm

Killer nie wiem czy słyszałeś,ale Drogba będzie grał Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 3:26 pm

Drogba prawdopodobnie będzie grał już w pierwszym meczu. Z tego co wiem, to Ferdinand nie zagra.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 5:11 pm

Mr.Destruction napisał:
A Korea...hehe...chyba tylko wybiegnięcie z karabinami na boisko im pomorze.

Pomorze to może być Gdańskie. Sory ale taki byk rzuca się w oczy...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 5:24 pm

No z pomorza, a dokładniej gdańska pochodzi, więc pewnie z przyzwyczajenia ;D
900 post Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 5:45 pm

Nani ma kontuzję i nie zagra na MŚ...Dzisiaj czytałem taką gazetkę o MŚ i nawet tam mówią że Portugalia nie wyjdzie z grupy Very Happy A tak przeglądając składy to Brazylia ma jedną z najsłabszych pomocy chyba odkąd biorą udział w MŚ Razz Porównując ich skład z Hiszpanią,Argentyną,Holandią i Anglią(w skali od 1 do 5 i Br-obr-pom-nap)

Brazylia 5-5-3-4 =17
Hiszpania 5-5-5-5 =20
Argentyna 3-4-4-5 =16
Holandia 3-4-5-5 =17
Anglia 3-4-5-4 =16

Gdzie 4 dla nap Brazylii za obecność Fabiano,a 4 nie 5 dla obr Anglii za nieobecność Ferdinanda i wiek 29-32 oprócz Johnsona.
Najbardziej komplety skład wg mnie ma Hiszpania Smile
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 8:09 pm

Basketball Kid (10) napisał:
Mr.Destruction napisał:
A Korea...hehe...chyba tylko wybiegnięcie z karabinami na boisko im pomorze.

Pomorze to może być Gdańskie. Sory ale taki byk rzuca się w oczy...


Sorry za błąd ale napisałem chyba najdłuższy post tu na forum ever.Na dodatek bolała mnie bania więc nie miałem głowy do sprawdzania błędów


` ExiT .^ napisał:
900 post

Stanął Ci?



Kilan jeżeli patrzysz na gazetki sportowe to pozdro dla ciebie ja je kupuje tylko dla informacje bo to jakie oni tam opinie jest jak to sie mówi stupid and for stupid(bez urazy).Oni piszą to co ludzie chcą słyszec.


Porównam SPRAWIEDLIWYM OKIEM kadre pomocników Brazylii i Anglii


5 Felipe Melo 26.08.1983 Juventus Turyn(4)
7 Elano 14.06.1981 Galatasaray Stambuł(3)
8 Gilberto Silva 07.10.1976 Panathinaikos Ateny(4)
10 Kaka 02.04.1982 Real Madryt(5)
17 Josue 19.07.1979 VfL Wolfsburg(4)
18 Ramires 24.03.1987 Benfica Lizbona(3)
19 Julio Baptista 01.10.1981 AS Roma(4)
20 Kleberson 19.06.1979 Flamengo(3)

Kadra=30
30:8=3,75 zaokrąglamy do 4



4 Steven Gerrard 30.05.1980 FC Liverpool(5)
7 Aaron Lennon 16.04.1987 Tottenham Hotspur(3)
8 Frank Lampard 20.06.1978 Chelsea Londyn(5)
11 Joe Cole 08.11.1981 Chelsea Londyn(4)
14 Gareth Barry 23.02.1981 Manchester City(3)
16 James Milner 04.01.1986 Aston Villa(3)
17 Shaun Wright-Phillips 25.10.1981 Manchester City(4)
22 Michael Carrick 28.07.1981 Manchester United(4)

Kadra=31
31:8=3,875


Kadra Brazylii wcale nie jest taka słaba a Anglii nie jest taka mocna.Uwierzcie mi 0,1 to nie dużo gwarantuje.



EDIT: Boulahrouz kontuzjowany
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 8:55 pm

Mr.Destruction o tej gazecie to wspomniałem zeby podbudować swoje zdanie w dyskusji z Killerem,a moje zdanie poznasz kilka stron wcześniej Smile

Co do pomocników Anglii i Brazylii to brałem pod uwage nie tylko umiejętności,ale także formę którą prezentują.

Np Melo to wg mnie 3 za słaby sezon,Kaka 4 powód taki sam. Gilberto Silva ma już 34 lata więc tez mu bym obnizył na 3.

Co do Anglików tak samo umiejętności i forma,no i tak Gerrard formą nie błyszczał 4,Lampard nie wiem jak cały sezon ale w LM słabo tak więc 4/5.

Naprawdę porównując pomocników Brazylii powołanych teraz,a chcociażby 4 lata temu to jest przepaść. Może i umiejętności mają,ale forma w lesie.
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 10:55 pm

Można sobie wsadzić takie ocenianie zawodników. 2002 - Polska murowany faworyt do awansu przegrywa z Koreą 2:0 i nie wychodzi z grupy, USA i Korea eliminują Polskę i Portugalię, Francja-Senegal 0:1 (Francja w takich ocenach miałaby wtedy przewagę 3 oczek), Korea 4 miejsce na świecie (paranoja). 2006 - Brazylia z najlepszym na świecie, wielkim, błyszczącym przez cały sezon Ronaldinho, murowany faworyt do finału odpada w ćwierćfinale (Ronaldinho po świetnym sezonie w MŚ zawodzi na całej linii); Francja ledwo co wychodzi z grupy przed Koreą i Togo a za Szwajcarią by później dotrzeć do finału. Nie sądzę że piszecie głupoty ale moje zdanie jest takie że nie ważne kto jaką formę prezentuje przez cały sezon liczy się tu i teraz (przykład Ronaldinho z 2006) i nie wychwalałbym Messiego przed mundialem a wstrzymałbym się do jego końca. Trzeba brać pod uwagę że ktoś z podziemi może być objawieniem turnieju, ktoś może trafić z formą akurat na jeden mecz i pokrzyżować plany faworytom (Rosja-Holandia z EURO2008). Destruction ma rację że gazetki piszą to co ludzie chcą czytać czyli sensacje więc nie warto im bezgranicznie ufać i także wstrzymać się do samego turnieju. No i jeszcze poprawka na prawo gospodarza. O Korei i Japonii i ich meczach w 2002 chyba rozpisywać się nie trzeba. Niemcy 4 lata temu też mieli fory. Podejrzewam że RPA też będzie faworyzowane przez sędziów.

Więc bez urazy ale takimi statystykami można się podetrzeć i nic więcej ;D
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 11:57 pm

Tak tylko że są to nasze indywidualne oceny poszczególnych krajów a jakbyś raczył zajrzeć kilka stron wcześniej to byś widział ze opisałem jak to bd wyglądać wg mnie bez zandych statystyk. Z tą gazetą to juz wyjasniłem dlaczego o tym wspomniałem,ale jak widzę nie przeczytałeś tego,najpierw przeczytaj,potem napisz Smile Poza tym wiadomo że to jest piłka nożna i wszystko jest możliwe,a my piszemy o naszych P R Z Y P U S Z C Z E N I A C H czyli jak będzie wg nas,a nie jak będzie ogólnie....Chcesz wyrazić swoje zdanie to je napisz,nie masz nic do powiedzenia nie pisz,proste Smile
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 2:22 pm

Mr.Destruction napisał:
Sorry za błąd ale napisałem chyba najdłuższy post tu na forum ever.Na dodatek bolała mnie bania więc nie miałem głowy do sprawdzania błędów

Weź nie pierdol, bo to żadne wytłumaczenie. Poprawnej pisowni nie idzie zapomnieć, czy coś z tych rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 2:24 pm

` ExiT .^a może ma dysleksję czy coś?? Nie pomyślałeś o tym? Najlepiej komuś wytknąć a swojego nie widzieć.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 3:14 pm

To by to powiedział, a nie zmyślał głupoty.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 3:28 pm

to byś zamknął japę, a nie
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 3:43 pm

A ty byś może nie wpierdalał się, gdzie popadnie, bo nikomu nie imponujesz. Smile


Ogólnie mecz bardzo ciekawy. Polska miała 2-3 fajne akcje, a Hiszpania z 50... Druga bramka? Gra jak na treningu... Cóż, Polska miała pomysł na grę i jakąś tam taktykę, ale Hiszpania miała lepszą (Pressing m.in.). Niestety brakowało z pewnością dokładności.. Połowę podań odbierali Hiszpanie. Mimo, że Hiszpania to zajebisty zespół, a Polska grała w osłabieniu, muszę przyznać, że coraz bardziej wątpię w wygrane w kolejnych meczach towarzyskich.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 3:44 pm

paN Seph napisał:
to byś zamknął japę, a nie

Nie jestem adminem, modem itp. , ani też nie chce nabijać postów.
Ale chciałem zwrócić uwage że bana już dostałeś raz, i jesteś jakby na BlackList u adminów.
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 4:27 pm

Człowiek raz popełni błąd ortograficzny i się dopierdalacie jak dzikie hieny.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 4:57 pm

Z tego co pamiętam, ty dokładnie za to samo dostałeś bana Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 5:11 pm

Jeszcze jeden off top i każdy dostanie bana.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 5:48 pm

Co do odpowiedzi kilana na mojego posta - to znaczy, że jak ktoś kogoś nie zna to jest on słaby? Sorry, ale o sile reprezentacji nie decyduje jej popularność.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 09, 2010 6:17 pm

Killer ale się wysiliłeś Razz Nie chodzi o to że o sile reprezentacji stanowi jej popularność,ale zaznaczyłem tylko,że znałbyś po kilku zawodników z każdej drużyny z Ameryki Płd. gdybyś na tamtym kontynencie mieszkał. Mieszkasz w Europie,więc znasz bardziej reprezentacje europejskie,to normalne. Co do kilku wspomnianych przez Ciebie zawodników naprawdę nie słyszałem i przekonam się jak grają już niebawem. A co do Chile to zauważ że zajęli 2 miejsce w kwalifikacjach,a to o czymś świadczy chyba Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne
Powrót do góry 
Strona 2 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2010
» TNA Impact 29.03.2010
» EARTHQUAKE PPV 2010
» Tna Impact 04.02.2010
» WWE Smackdown vs. RAW 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: