Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne

Go down 
+12
paN Seph
` ExiT .^
Mr.Destruction
10kilan
Basketball Kid (10)
<>
Zwierzak93
Brasydas
thepolishkiller
maly619
Banan
helmans
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:35 am

Jako, że Polska piłka osiągnęła totalne dno, i nie chce podpisać nawet kontraktu trenerskiego z Franzem (Franciszek Smuda jak ktoś nie wie) chciałbym zaprosić do dyskusji co wy o tym myślicie.
Również postarajmy się porozmawiać o naszym EURO 2012.Co myślicie i tej imprezie w naszym kraju itd...
Również o mistrzostwach świata, które po raz pierwszy będą rozegrane na czarnym lądzie.Kto jest waszym faworytem, co myślicie i grupach na te mistrzostwa itp..
Zapraszam do wspólnej dyskusji, mam nadzieję, że baz kłótni bo chyba nie ma nawet o co.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:59 am

Oczywiscie czarny lad git! Tam wiadomo zlot snoop dogow itp. A serio to beda tam zadymy ale infrastrukture pod Mistrzostwa maja i tak 3mac mudinki!

Euro yyy to bedzie najwieksza porazka naszego kochanego kraju (ale chodnik do sql mi zrobili i za to "slawa i chwala mlodziencze") a poza chodnikiem to wieje chujem. Moze stadiony wybuduja ale asfalt to chyba z czarnego ladu zajebia.

Nasza reprezentacja - WTF?! Nawet tego nie ogladam.

Klutnia to sie i z niczego Helmans zrobi.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 1:30 am

No to po kolei:

- EURO 2012 - cieszę się, że będzie u nas. Od początku gdy dostaliśmy wierzyłem i nadal wierzę, że wszystko się uda, a źle nie idzie (pamiętajmy, że najważniejsze są stadiony, potem dopiero inne sprawy). Ze stadionami zastanawia mnie jednak jedna sprawa: co po Euro? Skoro na mecze naszej Ekstraklasy przychodzi bardzo mało ludzi, a stadiony będą miały jakąś pojemność, to pewnie będą stały puste. Mam nadzieję, że tak nie będzie i będzie z nich pożytek nie tylko na Euro.

- MŚ 2010: Ja kibicuję dwóm reprezentacją: Niemiec i Francji. Czemu? Bo lubię te reprezentacje. Niemiecką piłkę oglądam od małego i jakoś tak zostało mi upodobanie do Niemieckiego Fussballu Razz Co do Francji, to grał tam mój ulubiony piłkarz Zidane i dlatego zawsze lubiłem tą reprezentację.
Co do faworytów, to niewątpliwie na czele mamy Hiszpanię. Mistrzowie Europy eliminacje przeszli jak burza i są chyba najlepiej grającą reprezentacją na świecie. Zwycięstwa im nie życzę, bo ich nie lubię Razz

- Polska piłka: Nie uważam naszej reprezentacji za słabą, a gdy spadała na nią tak wielka krytyka stałem w jej obronie. Czemu? Bo uważam, że prawdziwy kibic nie ważne, czy drużyna przegrywa, czy nie stoi za nią i kibicuje z całego serca. Oczywiście pojawia się sprawa PZPNu, o którym mam fatalne zdanie, ale czemu reprezentację i PZPN łączymy w jedno? Krytyka na PZPN na pewno jest słuszna, bo to chora organizacja, ale nie niszczmy reprezentacji gdy chcemy pozbyć się PZPNu!
Drugą rzeczą, którą muszę powiedzieć, to sprawa krytyki Repry... pomyślcie, czy gdyby was krytykowano tak ostro za to co robicie, to czy mielibyście motywację do pracy? Ja powiem szczerze, po pewnym czasie uwierzyłbym, że jestem słaby tak jak mówią mi to ludzie i to działo się z naszymi piłkarzami. Mówili, że chcą, ale podświadomie nie dawali rady.
Na koniec powiem tyle, że naszą reprezentację mogę bronić cały czas. Zresztą teraz dzieje się tam lepiej, zobaczymy co zdziała Smuda.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 4:41 pm

EURO 2012 Poland & Ukraine

Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że tak duża impreza odbędzie się w naszym kraju.To bardzo dobrze dla rozwoju naszej ojczyzny.Powstaną nareszcie stadiony jakie powinny być, zostanie rozszerzona baza hotelowa i lotniskowa.Myślę, że stan naszych ''asfaltówek'' ulegnie poprawie, a panowie z ''DROGMASU'' zdążą na czas....Nareszcie doczekamy się stadionu narodowego.Jak dla mnie taka impreza to same plusy dla danego kraju, ponieważ może on się rozwinąć...
Szkoda tylko, że finału nie będzie w naszej stolicy, liczyłem, że odbiorą Ukrainie finał w Kijowie i zostanie on przeniesiony do Warszawy.Ale cieszmy się z otwarcia imprezy Very Happy

MŚ 2010 w RPA


Jak dla mnie to zajebiście, że impreza ta zagości na Czarnym Lądzie.Pierwszy raz w historii co prawda, ale myślę, że jeśli wszystko wyjdzie bardzo dobrze to kiedyś jeszcze powróci ta impreza do Afryki.FIFA jest zadowolona z postępu prac jakie zostały już wykonane.Również nie oszukujmy się, ale bardzo pójdzie do przodu afrykański football..Nigdy nie wątpiłem w umiejętności czarnoskórych piłkarzy i wg mnie grają oni lepiej niż nie jeden profesjonalny piłkarz z okładek jakichś gazet.

Co do faworytów.Dla mnie jest dwóch ''pretendentów'' do tytułu.Oczywiście Hiszpanie, ponieważ bardzo lubię tą reprezentację i jak dla mnie jak na razie grają najpiękniejszą(jako reprezentacja) i najefektowniejszą piłkę naszego globu, i Anglicy.Szczerze życzę Anglikom aby zdobyli to trofeum ponieważ, należy im się, a angielską piłkę uważam za najlepszą na świecie.Poza tym angielska piłka dosyć dawno nie zdobyła żadnego tytułu.

Polska Reprezentacja piłki nożnej


No cóż, jest mi niezmiernie przykro, że nasza kochana reprezentacja nie pojedzie na tak wielką imprezę jak MUNDIAL w RPA.Nie można wszystkiego zganiać na piłkarzy, trenerów.Nie oszukujmy się ale dużo winy jest w tym pierdolonym PZPN-ie.Lato prezesem i gówno robi.Jaki burdel był taki jest, a teraz jeszcze nie chcą podpisać kontraktu ze Smudą.Ciekawe kogo wezmą lepszego??Benhakker zrobił swoje, potem nie było już tak różowo i dowidzenia.Czasami nasz Związek Piłki Nożnej przypomina mi Real Madryt...Nie ma sukcesów, wszystko na trenera i wypad, i szukamy następnego.Tak jest praktycznie co roku i w Polskiej piłce zaczyna się robić podobnie.Korupcja zawładnęła ligą i kaplica.Może nie jest teraz o tym aż tak głośno jak na początku 2009 roku, ale to zostało nadal ponieważ nikt nie ma pomysłu jak to zwalczać więc najlepiej było zataić sprawę i tyle...Mały zgadzam sie z Toba, piłkarze nie są wszystkiemu winni.Gdyby nasi piłkarze nie mieli umiejętności to czy chcieli by ich takie zagraniczne kluby jak np.Celtic Glasgow, Arsenal Londyn, Borussia Dortmund i inne??Nie bardzo, dlatego nie uważam, ze wszystko to wina naszych piłkarzy, czy trenerów.Po prostu nie ma tak jakby predyspozycji, PZPN nie ma pomysłów co zrobić dalej z tym żeby przyszły dobre rezultaty, a to uważam w ich interesie aby o to się zatroszczyli...Znowu zostanie zmieniony trener i będzie znowu to samo.Z takim pierdoleniem to możemy zapomnieć, że na Euro nasza Reprezentacja czymś błyśnie, chociaż bardzo na to liczę, że jednak trener Smuda choćby sam, to zrobi coś żeby było dużo lepiej....
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 5:51 pm

MŚ wygra Hiszpania albo Holandia xD

EURO wygra San Marino wcześniej rozwalając w grupie Polskę... A na serio to wygra Hiszpania albo Holandia xD

Polska piłka - reprezentacja nie jest do kitu, ale nie ma trenera. Leo cudotwórcą nie jest (interesuję się od zawsze holenderską trenerką i jakoś wcześniej znałem go tylko z tego, że był związany z Feyenoordem, ale raczej nie mówiono o nim zbyt dobrze jako o trenerze), nie oszukujmy się też - Smuda jest podobny do Leo, jest dobry na krótką metę. Skoro z Lechem nie wygrał nawet mistrzostwa to jakim cudem ma prowadzić kadrę? Pieprzą ludzie o daniu szansy młodym trenerom, niektórzy nawet mówią o Skorży, ale to byłaby katastrofa nie tylko dlatego że odszedłby z Wisły, ale z całym ogromnym szacunkiem do niego nie pasuje do reprezentacji tej która jest teraz, Skorża dla mnie jest zbyt spokojny i nie umie zmotywować porządnie piłkarzy, przynajmniej ja to tak widzę oglądając mecze co tydzień. I po co dawać szansę młodym trenerom? Niech najpierw coś osiągną, a nie chcą robić na kadrze eksperymenty. Jak by nie brali 12098410285 zł miesięcznie leśne dziady jebane z PZPN'u to stać ich by było na porządnego trenera zza granicy, bo w Polsce niestety nie ma trenerów na miarę kadry, silnej w domyśle kadry.

Co do ligowej piłki to można jej nie lubić, jednak ja śledzę na bieżąco. Może i jest bagno ale zawsze w jakiejś kolejce zdarzy się bardzo fajny mecz, lub chociaż dobry, do tego w sumie od polskiej ligi bardziej emocjonowałby mnie tylko finał LM lub LE gdyby grał w nim Liverpool lub Sporting Razz No i może MŚ/ME gdyby Polska grała w finale. Kocham tą ligę i nie przestanę, nie jestem wybitnym patriotą bo uważam ten kraj za pojebany jak wiele ludzi i marzę o wyjeździe jeśli nic się nie poprawi do czasu aż będę pracował, albo jeśli nie znajdę dobrej roboty Razz Chciałbym zostać i to bardzo, jednak trzeba patrzeć realistycznie i nie zjebać sobie życia przez pseudo patriotyzm...

Tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 8:58 pm

Co do trenerów, to Polishkiller ma rację. Leo się nie nadawał i Smuda też się prawdopodobnie nie sprawdzi. Z Polskich trenerów ciężko byłoby wybrać jednego, który ma doświadczenie, i dużo osiągnął z drużynami. Ja bym postawił na Henryka Kasperczaka, dla tych którzy nie wiedzą zbyt wiele o nim zapodam tekst z wikipedii odnośnie jego kariery trenerskiej:
Jako trener zdobył Puchar Francji z FC Metz oraz dwa razy mistrzostwo Polski z Wisłą. Zdobył również dwa Puchary Polski z Wisłą Kraków oraz zajął 2. miejsce z Tunezją, a 3. z Wybrzeżem Kości Słoniowej w Pucharze Narodów Afryki. Prowadził reprezentację Tunezji w Pucharze Narodów Afryki, na Olimpiadzie w Atlancie i Mistrzostwach świata 1998. Potem prowadził m.in. Maroko i Mali. Z tą ostatnią zdobył 4 miejsce w Pucharze Narodów Afryki w 2002 roku. W tym samym roku został trenerem Wisły Kraków. Zdobył z nią 3 tytuły mistrzowskie oraz awansował do 1/8 finału Pucharu UEFA w 2003. Zawieszony w funkcji trenera Wisły od 2004 po kłótni z działaczami tego klubu. Od 26 czerwca 2006 do 28 stycznia 2008 trener reprezentacji Senegalu.

Szkoda tylko, że do ME pozostały tylko 2 lata, Smuda prawdopodobnie pozostanie trenerem i poprowadzia kadrę, lecz na razie się zapowiada że nawet z grupy nie wyjdziemy. Mogę się mylić, bo polska kadra pod wodzą Smudy zagrała zaledwie kilka meczy.

A co do ligowej piłki- Od lat to samo-Lech, Legia, Wisła walczą o mistrzostwo. teraz Ruch jeszcze się pokazał z dobrej strony i też walczy.
Mam nadzieję że Lech(mój ulubiony zespół Ekstraklasy) wygra ligę, i powalczy o ligę mistrzów. Wisła całkowicie się nie nadaje, co z tego że jest pierwsza, jak ważniejsze mecze- z Lechem i Legią przegrywa, odpada też zawsze w rywalizacji o LM w nie najlepszym stylu.
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 10:17 pm

Myśle, że moim poprzednicy napisali to wszystko co jest ważne,ja chce dodać tylko jedno, że w pilce nożnej Polska gówno umie,powiedzmy sobie szczerze
Wkurwia mnie tylko (sry), że trąbią o niej ciągle w gazetach i wszędzie, czasami coś wspomną o siatkówce,piłce ręcznej,bo tam świętujemy czasami sukcesy
Ale o mojej miłości- speedway'u żadna telewizja i normalna gazeta nie wspomni bo po,wszyscy mają w dupie to,że w ubiegłym juz roku Polska reprezentacja żużlowa osiagneła swoje największe sukcesy w przeciągu ostatnich lat. Każdy ma na to wyjebane,a rząd pierdoli pieniądze polaków na piłke(lubie ją ale bez przesady) a efekty właśnie widać, dobrze, że z san marino nie przegrywają narazie


Sry za tak burzliwą wypowiedź, ale siedzi to we mnie od wielu wielu lat Twisted Evil
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 10:20 pm

Zwierzak, nigdy tak nie będzie, że żużel, czy inna dyscyplina będzie wyżej niż piłka nożna, bo to w piłce nożnej są największe pieniądze i jest to najpopularniejsza dyscyplina świata. Oczywiście, po sukcesach w siatkówce wzrośnie oglądalność siaty, ale tak czy siak wszyscy będą śledzić "nogę". Nie ma szans, żeby coś to zmieniło.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 10:58 pm

No Mały masz rację ale nie wiem czy wiesz/cie, że jeśli Polska zacznie osiągać jeszcze większe sukcesy w siatkówce to stanie się ona naszym nowym sportem narodowym...
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 11:02 pm

Wydaje mi się że nie prędko, jeżeli wogóle. Młodzież zdecydowanie woli grę w piłkę nożną niż siatkówke, zresztą w nogę można grać wszędzie, a w siatkówkę to już nie.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 11:02 pm

Polska siatkówka od lat osiąga sukcesy w siatce i jakoś tego nie widzę Razz Zresztą nawet jak Polska wygra mistrza Świata i będzie totalnym dominatorem w siatkę, to i tak dalej na pierwszych stronach będziemy czytać o piłce nożnej, a nie o siatce (oczywiście na początku będzie tylko siata, ale potem się skończy). Zresztą, mieszkam w Kędzierzynie Koźlu, mieście które nie ma porządnego klubu piłkarskiego, za to ma ZAKSĘ w Plus Lidze i jakoś nie widzę, by siatka była tu ważniejsza.
Oczywiście, ludzie chodzą na mecze, w lokalnym radiu mamy transmisję meczy, ale tak czy siak "noga" jest numerem jeden Wink
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 3:24 pm

Znaczy jeśli porównać płace w lidze Polskiej w żużlu i w nodze, to w żużlu są lepsze, ale jesli wyskoczy taki kaka itp to żużel,siatka,ręczna leżą razem przy nim jednym, Myśle, że prawdą jest to, że piłka nożna tak jak powiedział Brasydas jest bardziej dostępna, u nas w Łodzi ciągle tworzą tzw "orliki" a jak ktoś chce grać w kosza lub w siatke niech się gdzieś zapisze-tak wnioskują władze xD
W Szwecji mam rodzinke i byłem zszokowany co tam zobaczyłem boiska do wszystkiego przy każdej szkole, najczęściej do piłki to z trawą . No i nie da się zapomnieć również o tym, że wypłacają im 1000 koron miesięcznie za nauke( dla nieobytych około 400 zł) a dla studentów(tu niektórzy sie załamią) 3000 koron
Więc tam są prawdziwe warunki do spełniania marzeń, a żeby u nas sie spełniały, trzeba mieć farta i boisko czy coś,często wybudowane przez prywatnego inwestora...

Teraz troche do tematu, również nie patrze pozytywnie na Polską reprezentacjie Polski, chyba, że zaciagne czołówke piłkarzy klasy światowej na Polskie obywatelstwo
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 9:15 pm

Zwierzak93 napisał:
Teraz troche do tematu, również nie patrze pozytywnie na Polską reprezentacjie Polski, chyba, że zaciagne czołówke piłkarzy klasy światowej na Polskie obywatelstwo

Bez przesady. Polska reprezentacja ma problemy nie z umiejętnościami, ale z głową. Nasi zawodnicy mają coś takiego, że nie potrafią się skupić lub nie mają odpowiedniej motywacji do gry, a morale zespołu przez krytykę też nie są najwyższe. Akurat mówienie, że nie mamy dobrych zawodników uważam za głupie, bo wystarczy popatrzeć co robią ci sami zawodnicy w ligach.
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 9:54 pm

Ja tam uważam, że najlepszych mamy bramkarzy,ale z napastników to każdy umie strzelić bramke szkoda ze w klubie, umiejętność koncentracji też się wlicz lekko w życie sportowca, więc jeśli nie potrafią się skoncentrować to co to za sportowcy
Jeszcze każdy gada o tym kto powinien trenować naszą reprezentacje... jak dla mnie żaden trener nie osiągnie niczego z zespołem któremu się nic nie chce,który wychodzi do meczu z nastawieniem "może uda się zremisować"
Kiedyś grano dla wolności i dla Polski,a teraz gra się dla pieniędzy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 9:59 pm

Sport to praca i logiczne, że się chce zarobić, choć w reprezentacji się nie zarabia. Nasi zawodnicy po prostu mają takie myślenie, że im się gra gorzej, nie ma koncentracji albo jeszcze co innego Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 10:02 pm

Cytat :
jak dla mnie żaden trener nie osiągnie niczego z zespołem któremu się
nic nie chce,który wychodzi do meczu z nastawieniem "może uda się
zremisować"

Zwierzak nie przesadzaj, oni chcą grać i wygrywać ale jest jakiś problem teraz i tyle.Teraz grają dla pieniędzy bo tak gra każdy, a dla kraju również grają ponieważ nie uważam, że Polscy futboliści nie mają potencjału i grają dla jaj bo tak nie jest.Zauważ, że Polacy jako zawodnicy są doceniani i grają w swoich klubach, a dzięki temu, że występują za granicą i dostają szansę na grę to jest bardzo dobrze ponieważ się rozwijają.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Maj 14, 2010 8:28 pm

Mundial za miesiąc wygraja...
Włochy albo Niemcy albo Brazylia albo Holandia albo Francja.
w takiej kolejności Very Happy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Maj 14, 2010 10:38 pm

Anglia/Holandia/Hiszpania, w takiej kolejności Smile http://www.ktowygramundial.pl/ -> tu można przeprowadzać swoje symulacje z wynikami meczy, więc jak chcecie możecie się podzielić Smile Ja swojej nie mam, typuję tylko zwycięzcę.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Maj 14, 2010 10:56 pm

Ja się trzymam Hiszpanii, chociaż Anglicy też mogą zagrać coś ''nareszcie dobrego'' niż tylko zajebiste eliminacje ( i to im nie zawsze wychodzi). Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimePią Maj 14, 2010 11:03 pm

Ja Hiszpanię wymieniłem tylko na końcu, bo ich reprezentantów w końcówce sezonu trapią różne mniejsza lub większe urazy i dlatego nic nie jest pewne Wink No i do tego w bramce stoi Casillas, nie wiedzieć czemu bo jakoś rewelacyjnie nie gra od paru lat, chyba dlatego "bo taka jest tradycja", a prawda jest taka że Reina jest od niego lepszy, ale co poradzić.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Maj 15, 2010 12:03 am

A i tak najlepszym bramkarzem świata jest Borley. Tfu, znaczy Gigi Buffon ;]
a najlepszym bramkarzem wszechczasów jest Peter Schmeichel.

Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Maj 15, 2010 9:36 am

Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Maj 15, 2010 10:36 am

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeSob Maj 15, 2010 11:14 am

Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitimeNie Cze 06, 2010 7:28 pm

Jako że MŚ zbliżają się wielkimi krokami,chciałem dodać swoje przemyślenia.

Grupy:Wg mnie wyjdą
A-Francja i Urugwaj. RPA mimo,że są gospodarzami nie awansują wg mnie,a Meksyk ma za słabą ekipę.

B-Argentyna i Korea Płd. Tutaj miałem dylemat między Koreą a Nigerią,ale Azjaci są na prawde nieźli i stawiam na nich. Grecja może i jest ME z 2004 ale są słabi i mają stary skład.

C-Anglia i USA. Tutaj też dylemat USA czy Słowenia,ale mimo wszystko USA mają więcej doświadczenia w tego typu imprezach.

D-Niemcy i Ghana. Nie wiem czemu Killer tak słabo ocenia Afrykanów Razz Gdyby nie kontuzja Essiena stawiałbym ich do roli czarnego konia turnieju.

E-Holandia i Dania. Dlaczego nie Kamerun? Bo mają tylko Eto,który lepiej gra w klubie niż w reprezentacji.

F-Włochy i Paragwaj. Paragwaj był rewelacją kwalifikacji w Ameryce Płd i jeżeli nie Ghana to ich widzę w roli czarnego konia.

G-Brazylia i ??? . Piękna grupa Very Happy Brazylia na pewno nie zdobędzie kompletu pkt a walka o 2 miejsce będzie się toczyć do ostatnich minut 3 kolejki. Stawiacie na Portugalię,ale nie mają wcale takiego silnego składu. Poza tym Cristiano ciągnie tą drużynę,a sam nie strzelił gola dla Portugalii przez ileś tam miesięcy.

H-Hiszpania i Chile. Krótko i na temat Smile

Co do fazy pucharowej nie będę omawiał każdego meczu,bo to róznie może być. Moimi faworytami są:Hiszpania,Argentyna i Holandia. Trzy druzyny grające piękny,ofensywny futbol. Chociaż bd kibicować Hiszpanom(w końcu połowa składu z Barcy Smile ) to uważam i bym chciał że zajmą 3 miejsce. DLaczego? Bo nikt nigdy nie wygrał ME i MŚ i pewnie nigdy nie wygra. Mój wymarzony finał Holandia-Argentyna i Messi strzelający jakąś piękną bramkę w dogrywce Smile Najwięcej myslałem nad...finałem,ale po burzy mózgów postawiłem na Argentynę,aczkolwiek jeżeli wygra Holandia lub będzie finał Holandia vs Hiszpania tez się nie obrażę Smile

Mecz turnieju-Holandia vs Brazylia (jeżeli do niego dojdzie)
Sensacja turnieju-odpadnięcie Portugalii już po fazie grupowej Smile

A to link do mojego typowania:::
http://www.ktowygramundial.pl/10kilan
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne
Powrót do góry 
Strona 1 z 17Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2010
» TNA Impact 29.03.2010
» EARTHQUAKE PPV 2010
» Tna Impact 04.02.2010
» WWE Smackdown vs. RAW 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: