Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitimePią Maj 14, 2010 11:01 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitimeNie Maj 16, 2010 1:51 pm

Przez ostatni czas Dywizja Cruiserweight była jak gdyby "w cieniu", teraz widze że poświęcasz jej więcej czasu. Feud Bykera i Ridera zajebisty, i idzie w dobrym kierunku.
Darth Parvus... ciekawa postać, ale feud z Zackiem nie bardzo mnie przekonuje. Chętnie bym tą postać zobaczył z wyższej części karty.
Potem 2 segmenty.
Dopisana końcówka w walce Punk vs Thunder, i 2 segmenty dobre.
WtS?oO znowu mnie ojebali Very Happy zdałby się jakiś pomysł co do feudu Prince'a z Stylesem Razz
... powrót Bloodbatha nawet nawet Razz .
Segment i walka micha na dobrym poziomie.
Walka Capoeristy, bump SCK ujdzie.
I ostatni segmrnt z licznikiem fajny. Very Happy
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitimeWto Maj 18, 2010 7:44 pm

Na początek segment mój i Ridera, jak na razie nie mam co do tego feudu zastrzeżeń bo jest ciekawie prowadzony. Potem walka Dartha i Local Jobera, myślałem, że Darth po prostu rozwali rywala i zaprezentuje swą siłę a tu atak Zacka lekko zaskoczył. Feud qRY i SCK po zakończeniu RitC jest zarypiście prowadzony. Czekam z niecierpliwością na Ladder Match. Po wypowiedzeniu przez SCK słów "sam wybierałem ci przeciwnika" byłem przekonany, że będzie nim koks typu Wookrash/Big Teh Game itp. Kolejny konflikt między Miniem a Punkiem odbieram neutralnie, tak samo z resztą jak kolejny segment z Lionheartem i Avengerem. Nie mam nic do postaci Lionhearta bo jest fajna, lecz nie kupuję postaci Avengera, który jak dotąd pokazał tylko, że wie jak wykorzystać krzesło. Dalej jest "powrót" Blooda i żądanie walki z Bykiem, szczerze przyznam, że ten segment nie podobał mi się. Nie zrozumiałe jest dla mnie też, czemu stawką NIE będzie draft pick. Potem squash Micha i wdarł się błąd, bo Hell Burner to finisher qRY a nie Micha. Przeciwnikiem qRY jest Capoerista, łatwa wygrana tego drugiego i atak SCK spodziewany, w sumie nic szczególnego. Ostatni segment początkowo nudą wiał bo "ci źli" jak zwykle zaczęli wyzywać fanów, potem jednak się to rozkręciło i fajny motyw z tym licznikiem. Ogólnie gala wypadła fajnie, choć momentami lekko nudziła. Ocena : 8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitimeSro Maj 19, 2010 12:38 am

Tak jak napisał Mateuszek, fajnie, że coś ciekawego dzieje się w ramach pasa Cruiser, choć sam segment jakoś mnie nie zachwycił. Był jakiś taki nijaki. Zaczął się od tego co pisałem ostatnio, czyli każdy heel tak samo reagujący na publikę. Potem atak Byka, no i ogólnie nie będę opisywać segmentu, ale jakoś średni był Razz

Zack atakuje Parvusa, ale tu też średniawy segment, bo nic w nim nie było ciekawego, po postu napisany, żeby feud kontynuować, a pisać się jednak nie chciało Razz

Potem parę wywiadów i innych segmentów, które jakoś średnio mnie zainteresowały i nawet nie chce mi sie o nich nic pisać (sam ie wiem czemu, ale jakoś to RoD mnie nic a nic nie przyciąga Razz)

Dopiero zaciekawiła mnie sytuacja z Lionhearhem. Fajnie pokazała jego honor i cały charakter, a potem po prostu atak Avengera, czyli rozpoczynamy feud na całego Razz

Fajne pojawienie się Bloodbatha. Speech też fajny, no i zapowiedź walki na RoD 100. Oczywiście feud Byka i Blooda nie był jakiś super i raczej już nie będzie, bo Byku walczy o pas Cruiser, ale można zobaczyć co i jak tam będzie Wink

Bardzo fajny speech micha. Chyba jeden z lepszych w czasie jego obecności w RoD. Potem szybkie rozprawienie się z Adanisem, co też dobrze przyjmuję, no może poza małym błędem z finiszerem Razz

Capoerista wygrywa, qRA dostaje wpierdol od SCK, czyli kontynuujemy feud i promujemy mistrza Razz

Na zakończenie bardzo fajny speech Wall i SKF'a. Można by mówić, że brakowało jakiejś walki na koniec gali, ale speech byłych mistrzów Tag był na tyle dobry, że nie brakowało mi tego wcale.

Co do samej gali, to średnia. Dużo średnich segmentów i ogólnie odczuwałem jakby gala była pisana na szybko, byle mieć to z głowy.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitimeSro Maj 19, 2010 12:28 pm

maly619 napisał:
Dużo średnich segmentów i ogólnie odczuwałem jakby gala była pisana na szybko, byle mieć to z głowy.

To źle odczuwałeś.

The Bykertaker napisał:
Nie zrozumiałe jest dla mnie też, czemu stawką NIE będzie draft pick.

No cóż, RoD vs. RoD, pomyślmy... Kto wygra draft picka?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 12:11 pm

Początek gali wyszedł fajnie. Żalenie się Ridera i bójka z Bykiem podobała mi się. Jest na co czekać na natępną gale bo walka noholds barred może wyjść super.

Pierwsza walka taka sobie.

Wywiad wyszedł fajnie nic tylko czekać na PPV.

Rozmowa Stylsa z TPK odebrałem tak średnio. Chociaż i tak na pewno Stylse wygra swoją walkę.

Następna walka wyszła dobrze zwłaszcza końcówka, nieczyste wygranie Punka.

No i Minio przegiął Razz Chociaż Punkowi chyba troche za łatwo poszło z Miniem zwłaszcza że miał przed chwilą walkę.

Widać że Lionheart jest honorowy i chciał czystej walki. Atak Arctica na Lionheartcie może stworzyć fajny feud no zobaczymy co z tego wyniknie.

Kolejna walka taka sobie. Za to speech Bloodbatha bardzo mi się podobał. No i mamy zapowiedz walki na jubileuszową edycje RoD.

Szybka demolka Adanisa przez Mnicha.

Króciutka walka na korzyść Capoeristy. Walka na PPV może być ciekawa.

Na kocu bardzo fajny speech Walla i SKF. Gala RoD 100 zapowiada się coraz ciekawiej Smile

Gala jakzwykle udana, ocena 8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)   RoD 98 (zaległe za 08.05.2010) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 98 (zaległe za 08.05.2010)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» RoD 43. (zaległe)
» RoD 43 (zaległe).
» Fearless PPV 2010
» Fearless PPV 2010
» SummerSlam 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: