Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dooms Day PPV 2009

Go down 
+6
<>
thepolishkiller
TeH GamE
HUbysz92
TC1 Lukas Stanczak
maly619
10 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 3:19 am

Po ciężkich bojach do późnych godzin nocnych zrodziła się gala PPV (a raczej moja część Wink ). Wydaje mi się jednak, że spełni wasze oczekiwania. Zapraszam do komentowania i oceniania gali Wink

http://www.speedyshare.com/296543461.html

PS: Ostatnia gala miała 40 stron i prawie nie było komentarzy. Ta ma 53 strony Wink Nie są to może wszystko rzeczy do czytania, ale mimo wszystko trochę czasu może to zając Wink MAm nadzieję, że nie odstraszy nikogo
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 11:04 am

hmmm, calkiem calkiem to wyszlo, chociaz bez jakis fajerwerkow moim zdanie, RoD widze swoj wlasny screwjob zainicjowal i to wlasciwie podwojny:), troche szkoda ze IHP bez walk o pasy, ale main event byl spoko(wiedzialem ze kaptur to Drew:P:P), NAR imo na przyzwoitym poziome, gala na 8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 3:30 pm

NA początku jakieś tam wywiady, które mało mnie obchodziły mówiąc szczerze Razz

Potem pierwsza walka RoD i bardzo zaskakujący partner milicjanta. Nie wiem, czy qRA spadł tak nisko, czy po prostu nie było nikogo innego, ale zaskakujące to było Wink Przez to też nie było wyboru i drużyna milicjanta i qRY musiała wygrać, co się też stało.

Walka z rusztowaniami trochę dziwna. Ogólnie był to spot fest, ale tych wszystkich upadków było po prostu za dużo. Nie wyobrażam sobie takich ciągłych upadków i dalszej walki zawodników. Mimo wszystko wolałbym krótszą walkę, ale zakończoną jakimś chorym bumpem, a potem powolne wspinanie się i wygrana jednego z zawodników.

Walka CPT i tutaj nasuwa się moje pytanie, czy CPT czyta w ogóle komentarze? Kolejny raz grak komentarza komentatorów i nie wiem co to za walka! A walka? Hm... nie była zła, ale jakoś mnie też nie wciągnęła. Mamy nowego mistrza i mam nadzieję, że zobaczymy trochę więcej sytuacji z pasem Polish Championship, bo od czasu jego pojawienia się praktycznie huja się dzieje Wink

Dowiadujemy się, o walce o pas i jest to Boxing Match! W sumie dziwna sprawa, że walka o pas wrestlerski ma być walką bokserską, ale wynik main eventu to wszystko wyjaśnia Wink Dodatkowo pojawia się coś o pasach Tag Team, co mnie zainteresowało, bo są one u mnie Wink

LMS Match- w sumie nie walka, a jak ja to mówię walko-segment. Ale nie mam nic do tego, a nawet dobrze, że tak się stało, bo zaostrzy to całą akcję.

W sumie dopiero teraz przypomniałem sobie, że była zapowiadana ta walka w klatce pod prądem, dlatego zawiodłem się, że na NAR 10 nie było nic o niej mowy, a nawet nie widzieliśmy jakiegoś segmenty czy sytuacji z walczącymi osobami. Ogólnie początek trochę zamulał. Mało było użyć klatki itp. Dopiero po ogłuszeniu sędziego zaczęło się robić ciekaiwe. Trochę głupia była za to końcówka, bo jakim cudem Picia trzymał głowę Lolka i sam nie został porażony prądem? Ciało przewodzi prąd, więc Picia też powinien to odczuć. W takiej sytuacji najlepiej jakbyś napisał, że Picia też jest rażony prądem, ale krzyczy z całych sił i ciągle trzyma lolka. Potem go puszcza, jakoś wstaje i koniec walki Wink

Main Event NAR dziwny. Ogólnie walak dość chaotyczna i ciężko mi się ją czytało. Zakończenie było takie normalnie. Za bardzo Razz Skoro był to Submission Hardcore, to spodziewałem się Submissionu z jakimś przedmiotem lub czegoś w tym rodzaju. Dodatkowo Wolf dowodzi całą Last Blood Mafią, a praktycznie jej nie widać.

Cruiser: Na początek raport, żeby skrócić sobie robotę Wink (co jest dobrym wyjściem, bo pisanie długich walk od początku do końca może być przejebane, a końcówki zawsze pisze się fajnie). No i mamy nowego Champa. Trochę głupio, że nie było w tej walce interwencji micha, ani żadnej akcji, a końcówka też jakaś bez emocji. Dodatkowo czysta przegrana ostro pushowanego Capoeristy z Wallem który ostatnie walki wygrywa przez DQ. Jak dla mnie hujowa decyzja Wink

Main Event, czyli Boxing Match. Jedno mnie zastanawia, bo wydaje mi się, że w boksie nie sumuje się punktów, tylko liczą się decyzje sędziów, a w tym przypadku walka kończyłaby się remisem... No, ale tego nie jestem pewien Wink Dodatkowo nie możliwe jest w 7 rundowej walce zebrać 110-120 punktów. Bokserzy mogą dostać za każdą rundę 10 punktów max, a potem odejmuje się 1 punkt temu kto przegrał daną rundę. Dodatkowe odjęcia punktów są np. za nokaut lub faul. Więc Killer mogłeś trochę więcej nad tym popracować, dać jakieś kontrowersyjne liczenia itp Wink Bloodbath nowym mistrzem? W moim mniemaniu nie jest to dobra decyzja. Jak już pisałem w ramach RoD, powinien zostać facem i już Razz
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 3:48 pm

Kurwaaa...
Gala była zbyt wciągająca i nie komentowałem na bieżąco Smile

Jedyne co zapamiętałem to walka z Punkiem Smile
Mam tylko 1 pyt. Czy ten rodzaj walki łączy się z NO DQ?
Czytałem tą walkę i się śmiałem jak co chwile spadali albo zaczął rozkręcać rusztowanie xD

Ogólnie gala zajebista Smile
Ocena: 9
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 3:59 pm

DOOMS DAY PPV bardzo fajna gala można powiedzieć że cała pisana ręcznie, długa a to duży plus tak wciągnełe że czytałem kilka razy Very Happy

OCENA: nooo 10+
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 6:28 pm

@mały

CHUJ Z PUNKTAMI! Razz Ważny zwycięzca no i powiedzmy że to był PPWF Boxing match i inne zasady xD

Co do rusztowań to w zasadzie początkowe upadki to były 2-4 metrowe, a takich w TLC czy MITB jest mnóstwo z tymi samymi osobami, zwłaszcza te 2 metrowe to w zasadzie tak jak by stał na Takerze i z niego spadł, czyli powiedzmy jak przy Powerbombie. Wink Widać nie czytałeś PPWF Magazine Razz

Galę skomentuję zaraz, jak nie zapomnę Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:01 pm

Gauntlet dobry, do krótkich i dobrych walk IHP się przyzwyczaiłem Razz Swoją drogą sam nie umiem pisać tak krótko więc podziwiam malego Razz Jak zaczynam to muszę się zmuszać do kończenia co często widać po długościach walk Smile

Kolejna walka znów dobra, tym razem dłuższa i ciut bardziej wzbudziła moje emocje Razz Jednak wynik oczywisty Smile

BTW teraz zobaczyłem mój błąd - "okrąża go dookoła" Smile

Walki NAR czytałem wcześniej, więc teraz sobie przypomnę - moja pierwsza reakcja na Polish Champa to że walka była ciut przydługa (może się mylę, takie moje odczucie). Wypromowana nieźle, ale nie na aż tak zacięty pojedynek i w pewnym momencie niecierpliwie czekałem na koniec. Mimo wszystko dobra.

Jak mały mówił - klatka trochę za mało eksponowana, tutaj nie ma PG Razz Mimo wszystko walka niezła, brakło jednak jej promocji no i tego wspomnianego prądu Razz

Dobra walka do 3 bramy i końcówka lekko mnie rozbawiła, nie wiem nawet czemu Razz Działo się sporo, ostro było momentami. Na plus z pewnością.

Wolfstark - Geralt : tutaj mały mówił, że podobają mu się walki miedzy nimi i ja się pod tym podpiszę, jednak Geralt wg. mnie jest trochę niedopushowany, Wolfstark jest aktualnie mocno pushowany ale jego rywal wręcz przeciwnie, tak jakby był w tej walce dla zasady, z przymusu czy coś takiego. Mimo wszystko ciekawy pojedynek.

ME IHP ciekawy, wzbudził emocje mimo tego że gala była długa i byłem już lekko znużony czytaniem wszystkiego, niektórych rzeczy po raz drugi Smile Więc jest to duży plus, że walka po długim czytaniu innych, mimo ich zajebistości, słabszych walk potrafi mimo wszystko zaciekawić i wzbudzić emocje Smile

Ogólnie gala wydaje mi się zajebista, i tyle Smile Dałbym ze spokojnym sumieniem 10, niektóre PPV czytało się ciężko w przeszłości i może zasłużył na 10- czy nawet 9+, jednak to było niemal idealne, mimo średniej promocji niektórych walk i żadnej walki o pas IHP Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:54 pm

Teraz ja sobie pozwole skomentować Razz

Hardcore Gauntlet match:
No i to jest fajnie i poprawnie napisany gauntlet Very Happy
Napewno na + , ale bez rewelacji.

Tag Team Match:
Goldust i Larry vs qRA i miliciant
Fajny tag match, fajnie napisany i zakończony i zasłużone zwycięstwo.

Hardcore Elimination Style Match:
Bilu, Ptyiu, TBW & Teh Game vs GC, NGN, Insomaniac & Mr. Destruction
Całkiem przyjemna i Hardkorowa walka.Trzymała w napięciu do ostatniej chwili, ale zwycięzca był do przewidzenia Razz

Scaffold Match :
HUbysz vs PM-PUNK
Można powiedzieć ze to hit w PPWF, iż ze odkąd jestem takiego meczu nie było(może jest pierwszy raz w federacji nie wiem ;P)
Fajna stypulacja, zajebiscie napisany aż się czytać chcialo po prostu .Samą walke oceniam na 10.

Polish Championship:
Stone Cold vs Yokozuna xD
Nom CPT się postarał i walka fajnie wyszła tylko szkoda bo końcówka trochę niezadowala ale walka oczywiście na +

Electrified Cage Match
Lolek vs Picia
Fajna stypulacja i kolejna fajnie napisana walka od CPT. Tylko nie wiem co to jest Gold bat.

'3rd Gate of Hell'
Ta walka mi sie podobała ze wszystkich. przeróżnego rodzaju akcje, od moonsaultów, po rozmaite submission holdy, splashe,shoty, finishery itd.10/10

Hardcore Based Submission Match for NAR Championship

Wolfstark vs Geralt
Bardzo fajnie napisana walka lecz bez rewelacji.
Walke fajnie napisłeś ale feud juz nie jest taki ciekawy jak na początku.Przypomina sie HHH vs Orton przez całyyyy rok.

PPWF Cruiserweight Championship
The Wall vs Capoerista
Końcówka była do przewidzenia Razz, ale sama walka bez wiekszych błędów również bez rewelacji.

Six Man Tag Team Match:
Mały, Budzik & Lukas vs Clairvoyant, Mongo & Voodoo
Walka mi się podobala nawet bardzo i musze powiedzieć ze to jeden z lepszych tag matchy które napisaleś ;D

Boxing Match for PPWF Championship:
Bloodbath vs Tom_Dopalacz
Dla mnie to w ogole nie jest main event.
Sam jestem fanem boksu ale mogłeś to pokazac w inny ciekawszy sposób.

Ogółem Ocena. w skali od 1 do 10 dam 11 i zachęcam do czytania Wink
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimeWto Wrz 29, 2009 4:41 pm

Nie no Dooms Day wyszło zaje****** Smile
Walki napisane wspaniale!
Ciekawe wyniki tych walk.
Ogólnie gala udana i zasługuje na 10!
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimeSro Wrz 30, 2009 12:25 pm

Hardcore Gauntlet match:
Walka całkiem niezła ale bez rewelacji i do tego spodziewane zwycięstwo Slayera.

Tag Team Match:
Tutaj niespodzianka, Qra partnerem Milicjanta. Zasłużone ich zwycięstwo.

Hardcore Elimination Style Match:
Też niezła walka ale znów spodziewane zwycięstwo Razz

Scaffold Match :
No ta walka była bardzo fajna. Podobała mi się.

Polish Championship:
Walka w sumie fajna tylko końcówka chujowa.

LMS :
Ciekawe rozwiązanie całej tej sprawy.

Electrified Cage Match
Szczerze to walka średnia. Zbytnio nie przypadła mi do gustu. I zauważyłem taki jeden błąd :
"Lolek zapina Pici coś w stylu Crossface, tylko z Goldbatem zamiast dłoni. Ten tapuje, ale to nie sądzi o wyniku meczu, bo byłaby to dyskwalifikacja, ale sędzia tego nie widzi.
5457 po chwili puszcza chwyt i po prostu zaczyna walić w Picię jak trzepakiem do dywanów.
Sędzia powoli wstaje, ale nie widzi jeszcze Lolka który jest okładany kijem. "
To w końcu Lolek bije picię czy picia, Lolka Razz

'3rd Gate of Hell'
Ta walka była najlepszą walką gali według mnie. Działo się dużo, było ostro i ogólnie ciekawie.

Hardcore Based Submission Match for NAR Championship
Wolfstark vs Geralt
Co tu dużo mówić walka średnia i tyle.

PPWF Cruiserweight Championship
The Wall vs Capoerista
Krótko. The Wall z pasem

Six Man Tag Team Match:
Dobra walka i jeszcze fajniejsza końcówka.

Boxing Match for PPWF Championship:
Jak dla mnie chujowe. Nie nadawało się na Main Event. Tą walkę mogliście dać wcześniej a na ME dać Tag Team z IHP lub NAR Championship.

Ogólnie gala dobra ale jak dla mnie to nie aż taka świetna na 10 tylko raczej na 8 lub 9.
takie jest tylko moje skromne zdanie.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 8:31 pm

Hardcore Gauntlet match:
Kawałek hardcoru. Jaki lvl taki mecz Very Happy ale nie jest źle.

Tag Team Match:
Zasłużone zwycięstwo faec'ów. Mysle że qRa wygrał by nawet sam:P

Hardcore Elimination Style Match:
Bardzo fajnie napisana walka. Podobało mi sie.

Scaffold Match :
ohoo.... Super... CZW sie kłania. Podoba mi sie ten storyline z naszym mini legacy Razz

Polish Championship:
Gruba świnia wygrała.... Whatt Razz Taka sobie walka.

OO RVG wrócił Razz

Electrified Cage Match
C Z W... Niezła walka.

'3rd Gate of Hell'
Bardzo fajna walka. Jedna z najlepszych jak do tej pory... Very Happy


Hardcore Based Submission Match for NAR Championship
Nawet niezła walka... Ale nie czarujmy sie... Mogło być lepiej Razz

PPWF Cruiserweight Championship
SUper. Podoba mi sie częśc rozwiązania z TWG. Szkoda że nie całe, ale rozumiem że poprostu nie można było... 10/10 walka

Six Man Tag Team Match:
DObra walka ... Analogiczna z poziomem wrestrelów.


Boxing Match for PPWF Championship:
Boxing match o pas??.... Niee.... to mi sie nie podoba... może innym to sie podoba ale mnie nie zabardzo.....


Ogólna ocena gali: Gala ogólne do dupy..... nie da sie czytać Razz...
.
.
.
.
.
Żarcik. Super PPV.... Gdyby nie rozwiązanie z Boxing match byłoby 10... a tak jest 9,75 Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:06 pm

Kurwaaa no gala taka zajebista, że masakra.Ale tyle się działo że nie pamiętam wszystkiego..Powiem tylko tyle, że wszystkie walki były napisane fenomenalnie.Zachęcały do czytania i w ogóle zajebioza to wszystko wyszło.Za DOOMS DAY PPV oceniam na 100....Nie na 10 tylko na 100.Mega to wyszło.. Razz Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dooms Day PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Dooms Day PPV 2009   Dooms Day PPV 2009 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dooms Day PPV 2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dooms Day PPV.
» Dooms Day 2010
» Dooms Day PPV - co by się działo, gdyby było dalej ;)
» No Remorse PPV 2009
» Cyber B@sh 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: