Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Earthquake PPV 2009

Go down 
+12
James 'Metallion' Mano
germazynnnn
Capoerista
tomek1990
` ExiT .^
TC1 Lukas Stanczak
Psycho Jason
Jobber
Alex Damon
wafel144
maly619
thepolishkiller
16 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Ocena
10
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap53%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 53% [ 10 ]
9
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap42%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 42% [ 8 ]
8
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap0%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
1
Earthquake PPV 2009 I_vote_lcap5%Earthquake PPV 2009 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 19
 
Poll closed

AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 03, 2009 11:14 pm

Earthquake PPV 2009 35lufxe


http://www.speedyshare.com/272854254.html

MIŁEGO CZYTANIA! Nic dodać, nic ująć Smile Po prostu najważniejsza gala roku Wink

POPRAWIONA WERSJA Z ULTIMATE ENDURANCE MATCHEM

http://www.speedyshare.com/442409827.html


Ostatnio zmieniony przez thepolishkiller dnia Pon Maj 04, 2009 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 12:40 am

Co do swoich walk, to się nie wypowiadam :p może potem, ale to tylko w ramach tematu "PPWF jak prawdziwa federacja"

Szkoda, że odejście Arturusa zrównało się z Earthquake, bo na pewno jego walki mogłyby być lepszej jakości (jesli można mówić o jakości, bo to były same raporty), ale mówi się trudno.

Walki RoD do No 1 Contender Matchu fajnie napisane i dość emocjonująco, choc pojawia się błąd jaki ja też robie czyli "Jobber to, Jobber tamto itp" Razz Częste powtarzanie. Nie czytałem swoich walk więc nie wiem czy też mi się to tak zdarzało tutaj (starałem się ograniczać), ale wydaj mi się, że takie coś jest nieuniknione i sam nie uznaję tego za błąd.

Zatrzymałem się na No1. Contender Matchu. Czemu? A no chodzi o tajemniczego gościa. Byłem wręcz pewien, że będzie to David Parker Wink Już marudziłem, że Killer znów pushuje swojego zawodnika Razz ale gdy okazało się, że to Bloobdbath do dosłownie opadła mi szczena (serio Razz)! Wtedy byłem pewien, że to on wygra, a tu kolejne zaskoczenie, dość szybko odpada. A wtedy byłem pewien, że wygra Tom i znów huj Razz Ogólnie wynik zaskakujący, a walka bardzo fajna Wink

Walka o pas mistrzowski... co moge pwoeidzieć, nie miałem typów, bo z jednej strony SKF to silny, dobrze wypromowany zawodnik i powinien wygrać, a z drugiej Tomek może zaskoczyć nas i wygrać pas dając większej "hołocie" z RoD równe szanse na pas Razz Wygrał SKF i umocnil sie na pozycji mistrz. Osobiście uważam, że to dobra decyzja, bo SKF jest teraz najsilniejszą i najlepiej wypromowaną gwiazdą w RoD, dlatego uważaj jak go prowadzisz na RoD, bo taki SKF - heel niszczyciel bardzo dobrze pasuje do jego postaci Wink

Co mogę jeszcze dodać... w końcu wrocił Voodoo Wink Wiele osób typowało, że wroci na PPV gdzie tajemnicza osoba miała walczyć z nim w Hell in a Cell Matchu i taki mieliśmy (ja i Voodoo) zamiar, najpierw nagłośnić plotki o jego powrocie, a potem gdy ucichną zaatakować Wink Myślę, że się udało Wink

I jeszcze jedno, dzięki nieaktywności w grze Baksona (jego konto zostało skasowane) mogłem spełnić mój plan o przywróceniu pasów Tag Team, ale więcej informacji na IHP Wink

PS: Całkiem zapomniałem dać tak jakby rekalmę Home Video które mam zamiar napisać za jkias czas Wink Jego tytuł to "Zwierzenia Booker'a Wink" Może być kontrowersyjnie i ostro Wink
Powrót do góry Go down
wafel144

wafel144


Liczba postów : 313
Join date : 11/12/2008
Skąd : z Konohy

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:27 am

Pierdole przestaje grac w TWG...
nie mam po co grac juz...
Powrót do góry Go down
Alex Damon

Alex Damon


Liczba postów : 158
Join date : 23/10/2008
Age : 113
Skąd : Rybnik

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:18 am

wafel144 napisał:
Pierdole przestaje grac w TWG...
nie mam po co grac juz...

Boże jaki ty jesteś Gorsze Dziecko niż Matthew i Dastin wtym momencie... Kończysz bo co? straciliście pasy TagTeam??? ahahahahahaha, jak dla ciebie liczą się tylko pasy to: W Y P I E R D A L A J.

Gala Cudo Wink Świetne Segmenty, zajebiście długie walki które trzymały bardzo długo w napięciu cóż więcej gadać. 6 !!!
Powrót do góry Go down
http://www.uws.wxv.pl
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:52 am

Za bardzo nie ma sie do czego przyczepic. Literówek parę było, ale to w niczym nie przeszkadzało i nie wiem dlaczego nigdzie nie mogłem znaleść walki MT vs NT dlatego wstrzymam sie z daniem oceny i resztą komentarzy na temat gali.
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 10:21 am

No to zacznijmy od IHP bo nie bede dawał komentarzy do raportów z Afterburn Razz

Buried Alive Match

Walka naprawdę super. Bardzo dobrze napisana. Wiele ciekawych akcji oraz kontr. Końcówkę trzeba było naprawdę uważnie czytać żeby wiedzieć kto wygra i zmusiłeś czytelników do pilnego czytania Wink naprawdę bardzo fajnie się czytało tą walkę i jest ona na miarę PPV Wink

Pie Eater’s Open Challenge for IHP HardCore Title!

Trochę się zaskoczyłem bo myślałem że Pie Eater będzie bronił pasa Hardcore a tu proszę...zostal wraz z Gray'em nowymi mistrzami Tag Team. Co do walki to również ciekawa. Akcje na bardzo wysokim poziomie. Walka niespodziewana dlatego może bardzo mi się sopdobała Wink napisana w bardzo przejżysty sposób. Powtórzeń nie da się uniknąć, ale za to oceny aj nie obniżam bo mi to nie przeszkadza Razz

Hardcore TTM

Walkę TTM pisze się trudno, ale Mały świetnie sobie poradziłeś. Walka naprawde na najwyższym "hardcorowym" poziomie. Takie walki lubię osobiście najbardziej Razz Dobry był Superkick z drutem na nodze Wink Drut kolczasty dał się chyba zawodnikom we znaki Razz No i Matthew wygrywa (w końcu znaczące zwycięstwo i tym się może pochwalić Razz)

Mały vs Mongo

Tutaj dałeś popis skillów Razz walka pękała wręcz od ciekawych akcji. Super napisana i czytało się ją z wielką uwagą. Ogólnie najwyższa półka Wink

Main Event: PPWF Heavyweight Championship Match


Walka gigantów! 2 super helli! Walka zajebista! Przy taj walce gapiłem się w te literki jak pojabany Razz Już myślałem że Clair wygra a tu nie. Potem szykowany przez Lucasa Lion's Heart i też nie Razz Akcje wykonywane przez obojga były naprawdę ciekawe (wielu pewnie chciało by miec finisher o podobnej mocy xD Razz ) Końcówka fenomanalna! Clair ma napad wściekłości i wali Springboard Predicted Nightmere! A potem próba pinu i Lion's Heart!!! I mamy nowego mistrza!!! Walka którą się najbardziej emocjonowałem z wszyskich z IHP Wink
Jednym słowem CUDO Wink

Tylko nie wiem jednego czy ja jestem ślepy albo cos nie przeczytałem ale nie widze walki Ultimate Endurance Match? Razz To tyle co do IHP Wink

Teraz RoD

Bar Room Brawl


Walka naprawdę fajna Wink Bardzo ciekawa i można powiedzieć, że "nowa walka" może na stałe zagościć w PPWF, gdyż poziom jej naprawdę wysoki Wink A co do samej walki to emocje i emocje! Walka obfitowała w fajne akcje. Końcówka, gdy już przypiołem do słupa RVG to myślałem że wygram Razz Serio juz miałem się cieszyć Razz a tu zonk xD no cóż, ale to nie wpływa w żaden sposób na ocenę, gdyż walka podobała mi się bardzo Wink

Ultimate Submission match for PPWF Cruiserweight Championship

Oj działo się sporo Wink Walka również trzymała wysoki poziom. Pełno w niej ciekawych akcji i co najlepsze peło Subbów Wink Końcówka, gdy qRa trzyamł Jobbera w Clipper Crossface myślałem że Jobber w ostatniej chwili odklepie , a tu wytrzymał Wink i obronił cenny pas Cruiserweight Wink

Battle Royall for No.1 Contendership to PPWF Championship

Tak jak Mały również byłem mocno zaskoczony Shocked Bloodbath? Nowy GM RoD? Nie mogłem uwierzyć Razz Początek ciekawy i kolejne zaskoczenie, że Bloodbath i Michu zostali szybko wyeliminowani Razz Same zaskoczenia jak narazie Razz No ale później walka zmieniała się w One Fall Coporeista vs Tom. I tu zrobiło się ciekawa walka, która spełniła moje oczekiwania. Wygrał Coporeista i to był mój typ na tą walkę więc byłem zadowolony Wink

One Fall match for PPWF Championship

Fajne wejście SKF Wink W sam raz na takie PPV Razz Co do walki to SKF bardzo dobrze ją rozpoczął. "Tomek przeskakuje nad nim i chce wykonać Roll Up, SKF jednak jest za ciężki i próbuje skoczyć na niego tyłkiem, lecz Tomek się odsuwa i SKF upada całym impetem na ring." no to Konrat ma ciężki tyłek xD Walka naprawdę na poziomie PPV i bardzo dobrze się ją czyta Wink Końcówka ciekawa i w Końcu SKF broni pasa Wink Ciekawe czy to utykanie na kolano będzie początkiem jakiejś histori na RoD dlatego z niecierpliwośicą czekam na Next Galę Wink

No to jako całokrztałt gala wypadła fenomenalnie w moim odczuciu. Czytało mi się ją z wielką przyjemnością a o to w końcu tutaj chodzi Wink Walki były świetne i emocji w żadnej z nich nie brakowało. Pokazalście panowie jak można stworzyś zajebiste PPV Wink

P.S: Nie oceniałem części Afterburn, gdyż nie ma co oceniać zwykłych raportów. Lecz to nie wpłynęło na moją ocenę bo odejściu Arturua spodziewałem się tego . Nowy system zmusił mnie do przemyślenia oceny bo ormalnie wg starego systemu gala bya by na 6 lub 6+, ale teraz...hmmmm...a zreztą po co się zastanawim Razz Gala podobała mi się w chuj zajebisciesi ja czytało t kiedy jak ne teraz dać 10??...TAK Więc panowi odemnie macie 10!!!!
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 10:49 am

Co do No 1 Contender match, to mnie prawie nic nie zdziwilo, domylsalem sie ze to blood bedzie, jedyne co mnie zaskoczylo to wygrana Capoer. Wiedzialem ze ani Tom ani michu nie wygraja(w koncu kara miala byc) ale push tego samego wrestlera non-stop, pachnie mi to WWE i to nie w dobrym znaczeniu(zreszta co w dzisiejszych czasach jest dobre jesli ma zwiazek z WWE?), cos w stylu Edge vs Cena albo Orton vs HHH...czyli wiecznie to samo, dobrze ze jest taki tomek co jakies ozywienie wniosl, ale dostal jedna walke i nara, wracamy do same old shit:P, ogolnie stawialem na blooda i mysle ze on powinien wygrac, ale coz kazdy ma swoja filozofie, a co do reszty PPV to w sumie pare nieprzeszkadzajacych literowek, do reszty(tej ktorej czytalem) nie ma sie o co przyczepic...no moze z wyjatkiem tego uporczywego...1.....2....3.....kick out..no jak kick out jest po 3, to jest i tak po walce, dlatego juz mialem przygotowana wersje posta w razie mojej przegranej z Clairem:P
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 12:40 pm

Maly, tez myslalem ze Chester wejdzie... Naliczylem sie u ciebie 15 emotek xD
U dietricha 40 xD
Co do gali... Aha jeszcze Alex....
Wez kurwa sie nie wymadrzaj, bo sam lepszy odemnie nie jesteś... Co, wafel chce odejsc, a ty juz na niego bluzgasz...
Co do gali...
Nie bede duzo mowic, bo wyreczył mnie Dietrich xD Mam podobne zdanie o gali co inni... Fajnie ze wygralem na najwazniejszej gali w roku Very Happy Nie zawsze chce mi sie czytac wszystkie walki, ale dzis to zrobilem... Super gala, może nie jest w chuj odjebana, tak ze wszystkim szczeny opadaja, ale to na prawdę kawał dobrej roboty... 9....
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 12:56 pm

Tak szczerze mowiac liczylem cicho ze SKF straci pas Razz Ale co do gali nono panowie postaraliscie sie. Walki tak pisane jak na te gali czyta sie poprostu swietnie. Buried alive napisany swietnie , reszta walk z reszta tez nie odbiega. Tak jak Lukas powiedzial te Kick out na 3 jest denerwujace 3 to koniec , game over , wygrana czyjas a nie ciag walki dalej ale i tak nie ma sie za bardzo do czego przyczepic daje 9
Powrót do góry Go down
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 1:04 pm

Gala bardzo udana, Kompletnie nie spodziewałem się, że mój wrestler wygra cokolwiek na Earthquake, co nie znaczy, że ten fakt mnie nie cieszy Smile Troche smuci remis w walce o pas PPWF Cruiserweight Championship, bo jakby nie patrzec to największe PPV, walka o PPWF Heavyweight Championship Match była świetnie dopracowana i nie ma sie do czego przyczepić, tylko siąść i podziwiać... największym zaskoczeniem był dla mnie wynik otwartego wyzwania Pie Eatera.. Jako że jest inna skala ocen mam poważny problem.. Wiem że stać was napewno na więcej więc dam 9 czekając aż to przebijecie Smile
Powrót do góry Go down
Alex Damon

Alex Damon


Liczba postów : 158
Join date : 23/10/2008
Age : 113
Skąd : Rybnik

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 1:25 pm

Mr.Matthew napisał:
Maly, tez myslalem ze Chester wejdzie... Naliczylem sie u ciebie 15 emotek xD
U dietricha 40 xD
Co do gali... Aha jeszcze Alex....
Wez kurwa sie nie wymadrzaj, bo sam lepszy odemnie nie jesteś... Co, wafel chce odejsc, a ty juz na niego bluzgasz...
Co do gali...
Nie bede duzo mowic, bo wyreczył mnie Dietrich xD Mam podobne zdanie o gali co inni... Fajnie ze wygralem na najwazniejszej gali w roku Very Happy Nie zawsze chce mi sie czytac wszystkie walki, ale dzis to zrobilem... Super gala, może nie jest w chuj odjebana, tak ze wszystkim szczeny opadaja, ale to na prawdę kawał dobrej roboty... 9....

Ogarnij się dzieciaku.... on się popuakał że Pasy stracili .. jeszcze nawet na GG się pytałem... Matthew Kozak >.<
Brawo matthew super czytasz ze zrozumieniem.
Powrót do góry Go down
http://www.uws.wxv.pl
wafel144

wafel144


Liczba postów : 313
Join date : 11/12/2008
Skąd : z Konohy

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 1:36 pm

Alex Damon napisał:
wafel144 napisał:
Pierdole przestaje grac w TWG...
nie mam po co grac juz...

Boże jaki ty jesteś Gorsze Dziecko niż Matthew i Dastin wtym momencie... Kończysz bo co? straciliście pasy TagTeam??? ahahahahahaha, jak dla ciebie liczą się tylko pasy to: W Y P I E R D A L A J.

Gala Cudo Wink Świetne Segmenty, zajebiście długie walki które trzymały bardzo długo w napięciu cóż więcej gadać. 6 !!!

po pierwsze ja nie placze, placzesz to moze ty gowniarzu po cichu jak przegrasz byle z kim
sam wypierdalaj Razz masz 3 postacie i wszystkie hujowe wiec zamknij pizde Razz
zrobie co mi sie podoba, musze wszystko przemyslec,moze jakiegos pozadnego reseta zrobic itp


ocena 10 bo nie inna Razz mimo ze przegralem walki zajebiste i tyle Smile
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 1:42 pm

3...?? On ma z 5.. Alex, PolishDog, Blount, Ten kibic( nie pamietam juz)... Dalej wymieniac ? Pamietam te slowa, kiedy mowil, ze mam chujową postać... Yhy, jest taka chujowa, ze rozwala każdą jego postać na czarnym ;D Dobra, o tym to sobie na GG porozmawiamy...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 2:43 pm

Brak Ultimate Endurance Matchu to moja wina, chociaż dziwię się że maly tego nie zauważył Razz Po pierwsze było duże zamieszanie z walkami Afterburn, po drugie każdy wie jak to jest gdy chce się coś zrobić perfekcyjnie i jest co by nie mówić spora presja, w końcu reprezentujecie cały kraj :PP w sumie nie mam pojęcia jak taki błąd mógł się zdarzyć, i to na takiej gali; z pięć razy z malym ustalaliśmy i przypominaliśmy sobie całą konstrukcję PPV, co, gdzie, kiedy i jak, a ta walka nam po prostu umknęła za co serdecznie przepraszam (przepraszamy?) i w pierwszym poście dodaję link do wersji poprawionej.

P.S. Mi to nie robi różnicy, ja mogę napisać 2,9... KICK OUT. Jak was to ucieszy i poczujecie się spełnieni realizmem to prosze, ale raczej jak krzyczy widownia to jest one, two, three więc dla mnie macie trochę bezpodstawne pretensje Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 3:06 pm

Killer chce to troszke sprostowac moze i masz racje ale uzywasz wg mnie tego troche za czesto. Near Fall moze byc raz na jakis czas a nie ... prawie w kazdej walce Razz

@ Edit : nie zasluguje jeszcze czasem na re-match ? Razz


Ostatnio zmieniony przez tomek1990 dnia Pon Maj 04, 2009 5:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 3:10 pm

Kiedy potrzebuję wtedy jest.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
germazynnnn

germazynnnn


Liczba postów : 193
Join date : 23/10/2008
Age : 28
Skąd : Nowy Sącz

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 3:35 pm

nie no gala cud miód i orzeszki Razz 9


ps.Alex ty się lepiej nie wypowiadaj może wafel ma jakieś problemy w rodzinie czy coś a ty już bluzgarz łaciną zastanów się 5 razy nim cos napiszesz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 4:34 pm

Co do wafla, to zostawcie ten temat, ja pogadam z nim na GG.

A to z tym...1...2..3.. kick out, to musicue zwracac uwage na kropki Razz

Gdy pin konczy walke wyglada to tak:

"....1....
....2....
....3...."

Przy Kick outcie:

"....1....
....2....
....3.."

Jest mniej kropek Razz No ale jeśli uważacie to za dziwne, to od nastepnych gal będę to zmieniać Razz


ULTIMATE ENDURANCE MATCH:

http://www.speedyshare.com/236635567.html

A co do samej walki i do Killera, to po co mialem czytać swoje walki jak je pisałem Razz? A ufam ci (chyba za bardzo Razz) i myślalem, ze wszystko fajnie dasz :p
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 5:27 pm

Ride the Lightning to Suplex z rogu ringu, więc mogłeś tam mały w tym 3-threcie dopisac;p
napsiales tylko, ze wbiega na naroznika i robi RtD:P
a reszte mych spostrzeżen napsize jak skoncze czytanie xD
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 5:35 pm

Z finiszerami mam problem, bonie wiem jak dokładnie wyglądają xD Twoj wiem, że coś z narożnika, dlatego napisałem to tak, żeby bylo po prawdzie,ale nie całkiem Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 6:14 pm

I tak znajac zycie, metal da 7 za gale Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 6:15 pm

Jeśli poda jakieś argumenty i ogólnie oceni galę porządnie, to może nie dać wcale oceny albo dać nawet 0, mnie to wali. Ważniejsze jest to co ktoś pisze (a ty Matthew huja piszesz Razz, bo nawet nie czytałeś porządnie gali xD)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:12 pm

Chyba dałem już poprawioną wersję Earthquake z tą walką kołku to co sapiesz do mnie Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:31 pm

nie no jak dla mnie gala spoko, ale zawsze może byc lepsza, nie znalazlem jakichś wybitnie wkurwiających błedów (ale walk mi sie nie chciało czytać, więc wiecie:P), ale od oceny sie powstrzymam (właśnie przez niedoczytanie wszystkiego), na razie dałbym z 8, bo jak pisałem- może być lepiej xD ale nie wiele ;]
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:53 pm

Gala jak dla mnie zajebista daje zasłużone 10 !!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Earthquake PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Earthquake PPV 2009   Earthquake PPV 2009 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Earthquake PPV 2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Earthquake PPV
» Earthquake PPV 2010
» PENANCE DAY PPV 2009
» Cyber B@sh 2009
» EARTHQUAKE PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: