Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 No Remorse PPV 2009

Go down 
+8
` ExiT .^
MinioPL
maly619
The Bykertaker
Rafik
<>
RVG Phentom
thepolishkiller
12 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 22, 2009 8:49 pm

Lekko opóźnione PPV, jednak myślę że warto było trochę poczekać Smile Jednym, a w sumie dwoma słowami - miłego czytania Smile

http://www.speedyshare.com/files/19925797/No_Remorse_PPV_2009.doc
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 22, 2009 9:40 pm

Handicap Tables Match: Rafik vs Kreskówka & Andy Larkin

DTS.. hmm... można powiedzieć "wejście smoka zza krzoka" Razz . Walka wyszła dobrze, wszystko według przewidywań.

Stretcher Match: CPT vs Sting King

Pomoc braciszka sie nie przydała. Na końcu zauważyłem motyw z WM 24 "wybacz mi".
Za dużo powtórzeń CPT CPT CPT CPT!

One Fall match: qRA vs. Stone Cold Kaczmar

Zwycięstwo qry. . . Zasłużone?? T A K!!

Tag Team Titles TLC Match: BigWW & Teh Game (c) vs Mateuszek & RVG vs BBK & Zbyszek


Hmm... Mało troszke ciosów taich jak DDT coś w tym grapplerskim stylu. Napierdalanka... Kilka fajnych hardcorowych momentów. Myśle że w rzeczywistości Polish Evolution bez problemów poradziłoby sobie z reszta.

Hardcore Title Match: Mr. Matthew (c) vs Pie Eater

Krótka walka. Obroniony pas. Ale te dis'y... NC Razz ktoś tu chyba ma lepsze rymy ( wtajemniczeni wiedzą o co kaman Razz)

2 out of 3 Falls match: HUbysz92 vs. PM-Punk

Czy to już nie pora na koniec pushu dla niektórych zawodników??

Przedostatnia Gate of Hell

Burdel , kotłowanina, piekło . Nawet fajnie Razz

Who will be GM Match : 4 vs 4 Elimination: Team Drew (Mały, Clairvoyant, Budzik & Voodoo) vs Team Steven (Lukas, Mongo, Wolfstark, Geralt)

Dobry pojedynek, choć jakby spojrzeć na klasę wrestrelów to powienien być bardziej zacięty. Ale i tak OK.

Triple Threat Special Rules match with PPWF and Cruiserweight Championships on the line :David "The Wall" Parker (c) vs. Big Teh Game vs. Siwyyy

Bardzo fajna walka. Już sie obawiałem że gruby Teh wygra....

Ogólnie rzecz biorac. Gala może nie powalała na kolana, ale wykonaliście kawał solidnej roboty i chwała wam za to

9.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 22, 2009 10:19 pm

Handicap Tables Match:
Andy Larkin & Kreskówka vs. Rafik
Spodziewałem się powrotu DTS'a. Walka mi się podobała, ale bez rewelacji. Niektóre akcje mnie rozjebały np. '' ! Andy jednak wykonuje Standing Moonsault do tyłu! ''.

Stretcher Match:
CPT vs Sting King
Hah ze stretcher matchu zrobił się Handicap Very Happy
Ale fajna walka było nie powiem. Bardzo mnie zaciekawiło Mnie do gustu nie przypadają Stretcher matche w WWE, jak i tutaj. Fajnie ze ukazałes drugą strone CPT. Sytuacja przypomina Ric Flair vs HBK na WM24 Very Happy

One Fall:
qRA vs SCK:
Czemu zacząłeś dawać przymiotniki w walce?? Razz Ładny Suplex, piękne TKO, Zmiane przyjąłem neutralnie.
Walka fajna... dużo się działo, ale końcówka taka jakby dziwna i standardowa Razz i sytuacja po walce podobała mi sie.

TLC Match for PPWF Tag Team Championship:
Polish Evolution vs Zbyszek&BBK vs Teh&Stack.
Kurwa szkoda ze ta walka taka krótka... mogłeś ją trochę wyostrzyć... coś podramatyzować. A tak to w walce dużo się dzieje, dużo akcji z przedmionami...

Segment M.B. Stylesa Very Happy

Zaskoczenie Very Happy... nawołanie do nowego fajnego feudu Razz
Killer za dużo sie u cb dzieje z tymi streakami Razz. Już 2 raz robisz break the streak z PMPunkiem i Hubyszem, teraz Polish Prince... Razz

Hardcore Championship:
Pie Eater vs Matthew
Diss'y lepsze niż ostatnio ale też chujowe Very Happy
Walka napisana bez większych błędów, również się dużo dzieje, mnóstwo zwrotów akcji... lecz brakuje tego czegoś... Razz
Końcówka też nie za bardzo specjalna.

2 of 3 Falls Match:
Pm-Punk vs HUbysz
Killer znow nam odsmażył kotleta Very Happy.
Bardzo fajna walka. Najlepsza do tej pory. Tutaj końcówka trzyma w napięciu, ale również miałeś pole do popisu i mogłeś urozmaicić pare akcji. Ale walka satysfakcjonuje Wink

5th Gate to Hell:
Widzisz Maly jak się postarasz to umiesz zajebistą walke napisać. Co PPV jest zajebista brama, tym razem również. Podoba mi się stypulacja. Fajnie ze przechodze dalej Wink

Elimination Tag Team Match:
Team Drew vs Team Steven
Przypominają mi się czasy MT i tego typu walki tagowe. Zawsze wychodziły Ci zajebiscie. Bardzo dużo zwrotów akcji i fajna rozpierducha Claira i Lukasa.
Dobrze również ze rywalizacja od czasu do czasu jest o coś innego niż o pas. Razz

Main Event:
Big Teh vs The Wall vs Siwyyy.
Jakby jeszcze Big Teh zdobył pasy to bym się zjebał...
Stypulacja i walka bardzo dobra. Ciekawe kto będzie katem The Walla Razz

Ogółem: Wychodziło ciekawiej, ale dzisiaj nie było najgorzej Razz
Gdybym miał oceniac to 9 z małym minusem.
I jeszcze chciałem dodać ze czekamy na plan Malego bo jakoś jeszcze nie było nawet 1 kroczku Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 22, 2009 10:34 pm

Mateuszek, przymiotniki w walkach są od zawsze więc nie wiem o co Ci chodzi... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 22, 2009 10:35 pm

Wcześniej o ile pamiętam nie zaznaczałeś tak bardzo przymiotników...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 22, 2009 10:38 pm

Dla mnie nie są zaznaczone bardziej i są w walkach od zawsze.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 11:39 am

1.Rafik vs Kreskówka & Andy Larkin
Ale żal........Razz Walka napisana dobrze,ale wiadomo,że wynik mi się nie spodobał(myślałem,że po serii poniżej ze strony żartownisiów Rafik wkońcu wygra,ale skoro taki plan ma dla niego booker to trudno.....)

2.CPT vs Sting King

Tym razem wynik mnie nie zawiódł,choć Mały pokazałeś,że można jednak wygrać pojedynek walcząc przeciwko handicapowi jak się później okazało......

3.SCK vs Qra

Trochę śmieszna walka(SCK pinuje go pinuje pinuje.....a tu Qra dwa razy próba i koniec Smile )
Spodziewałem się zwycięstwa SCK,ale zwycięstwo Qry też nie jest takie złe Razz

4.TLC TT Match
Znowu mogę pochwalić walkę za przebieg i dobrze typowany faworyt czyli TT The Game i Big WoWo Smile

5.Mr Matthew vs Pie Eater
Na początku walka raperów xDDDD Ale wynik mnie zaskoczył...myślałem,że Pie Eater zmiażdży Matthewa no ale cóż.....

6.PM Punk vs Hubysz

Długa w miarę walka....dobrze napisana....ale wynik mnie nie zaskoczył Smile

7.5 brama

Namęczyłeś się pisząc tą walkę....kilka ciekawych akcji.... na plus Smile

8.GM match
Trochę lekki szok po tej walce...jedna z lepszych walk na tym PPV Smile

9.Triple Threat about Two Championship
Wynik mnie nie zaskoczył,a w walce się pogubiłem....trochę zbyt wykombinowane zasady......


Ostatnio zmieniony przez Rafik dnia Sro Gru 23, 2009 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 5:04 pm

1 walka :
Dobra walka na otwarcie ale wiadome było zwycięstwo Andiego i Kreskówki.

2 walka :
Zwycięstwo CPT było pewne, ale walka niezbyt mi się podobała.

3 Walka :
Tutaj wynik był znany od początku, qRA dopiero co został heelem i Killer musiał go wypromować w tej roli o czym świadczy sytuacja po zakończeniu walki Razz

4 walka :
Walka ciekawa ale bardzo krótka, do tego wynik znów był znany na grubo przed walką... Wo Wo i Teh niedawno zdobyli pasy i wiadomo było że ich nie stracą.

5 Walka :
Walka dobra, końcówka trochę kulała ale w sumie git. Wynik znów nie zaskakuje.

6 walka :
Bardzo dobra walka, zwycięstwo Punka znów było pewne od początku...

7 walka :
No ta walka jak na razie najlepsza. Widać że sporo pracy w nią włożyłeś i opłacało się bo wyszedł świetny pojedynek Razz

8 walka :
A jednak ta walka była jeszcze lepsza od poprzedniej Razz Bardzo mi się podobała bo uwielbiam pojedynki z udziałem wielu zawodników. Stawiałem na Drew i cieszę się ze zwycięstwa jego drużyny.

ME :
Też świetna walka, zasługuje na miano Main Eventu. Ale znów muszę powiedzieć że wynik był bardzo przewidywalny. Od początku było wiadomo że Wall obroni obydwa pasy i myślę że jeszcze trochę je potrzyma Razz

Ogólnie :
Gala bardzo przewidywalna, ale poświęciliście na nią sporo czasu i doceniam. Ocena : 8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 5:15 pm

Nie czytałem jeszcze walk Killera, bo nie mam czasu, ale powiem co nieco o moich walkach, by wytłumaczyć niektóre decyzje.

Rafik vs Kreskówka & Andy: Nie zastanawiałem się długo nad wynikiem tej walki, bo miał taki być Razz Najważniejszy w tej walce był powrót DTS'a. A feud ten będzie dalej kontynuowany, więc luz Razz

CPT vs SK: Nie powiedziałbym, że był to Handicap. Sting X może i atakował CPT, ale nie powiedziałbym, że był to handicap. Zresztą tu też były inne rzeczy ważniejsze, a przede wszystkim zachowanie CPT po walce, ta jego dzikość, mimo iż normalnie był uważany za takiego grzecznego gościa Razz

Tag Team Titles: Tak jak zauważył RVG w walce było bardzo mało grapli. Przez to uważam tą walkę za słabą, ale po prostu nie miałem formy w czasie pisania. Mistrzowie pozostali mistrzami, bo mają pasy dość krótko.

HardCore: Tutaj tak samo, Matthew ma krótko pas i dlatego pozostał mistrzem. Co do dissów, to diss Matthew był pisany przez niego samego, ale diss Pie Eatera już pisałem sam. Ciężko mi się to pisało, bo nie lubię tego pisać, ale jakoś to wyszło:P Czy był on dobry? Jebie mnie to. Ważniejsze jest to, że się takie coś pojawiło.

5 Brama: Na bramy nakładam duży nacisk i tak też było tym razem, dlatego walka wyszła dosć fajnie i była to najlepsza moja walka na tym PPV. Nie mogę powiedzieć dlaczego wyeliminowałem Arturusa, bo zdradzi to w pewnym stopniu moje przyszłe plany.

GM: Jedno mnie dziwi, nikt nie pisze jak odebrał pojawienie się w walce Gray Foxa, heel turn Małego i face turn Lukasa i Claira i powrót The Polish Connection.
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 7:09 pm

1 walka :
Dosyć dobra walka, miłe rozpoczęcie.

2 walka :
Jakoś mnie znudziła.

3 Walka :
Spodziewałem się takiego wyniku, nie powiem z jakich przyczyn, ogólnie dobra.

4 walka :
Jak poprzednicy mówili ciekawa walka, nie wiem czemu Byk twierdzi, że krótka. Może dlatego, że lubuje się w TT. :p

5 Walka :
Taka średnia, wynik przewidywalny.

6 walka :
Bardzo dobra walka, wielki + dla PPV

7 walka :
Wspaniała walka widać, że się postarałeś.

8 walka :
Trochę gorsza od poprzedniej ale trzyma poziom.

ME :
Przewidywalny wynik ale ogólnie dobra
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 7:38 pm

Rafik vs Kreskówka i Andy. Wynik walki przewidywalny. No i powrót DTS'a
Smile Wywiad Qry konkretny, bez zbędnych paplanin. Ogólnie nic specjalnego,
ale wywiad na plus. "Strecher?" Match. Walka dobrze napisana, a końcówka
przypomniała mi czasy WrestleManii 24. ;F Qra vs SCK. Owej walki nie
czytałem, ale po walce dużo się działo. TT Match. Wynik bez
niespodzianki. Teh i Big jeszcze pasy trochę potrzymają... :] Segment
Polish Prince'a przypadł mi do gustu. Segment dobrze napisany i ogólnie
na plus. Szykuje się nowy, ciekawy feud. Smile Matthew vs Eater? Wstawiłeś
nie ten Diss, noobie Razz Sam diss nie szczególnie mi wyszedł, dałem małemu
wersję poprawioną, ale jej nie wstawił... Trudno. Razz "Widzę, że czujesz
się jakimś raperem,Ja jednak myślę, że jesteś frajerem!" - Zajebane z
mojego Dissu na Metala, Ksero-Raperze Razz Cała sytuacja przypomniała mi
Battle Rap Cena vs Big Show Razz Walka turniejowa genialna. Świetnie
napisana, najlepsza walka na PPV. Walki 4on4 nie przeczytałem. Ździwiło
mnie dołączenie do walki Gray Foxa. Myślałem nad kimś innym, ale dobra Razz
Nigdy w życiu bym nie powiedział, że Lukas stanie się Facem... Ja bym z niego raczej zrobił Tweenera. Do niego to pasuje Wink No i ME... Ojj killer, ciut za bardzo pushujesz tą swoją niby postać Razz

Ogółem : PPV bardzo dobre, konkretne, Genialna walka turniejowa. 8,5/10 Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 10:02 pm

Matthew: To nie ja nie dałem twojego dissa, ale ty dałeś mi go w niedzielę, gdy miałem już napisaną twoją część PPV, więc możesz mieć pretensje do siebie.

Co do walk Killera:

qRA vs SCK: Fajna walka, wygrana qRY nie tylko spodziewana, ale też słuszna. Skoro qRA ma być heelem, to trzeba go podpromować, a wygrana na PPV jest do tego najlepsza. Po walce jeszcze małe znęcanko Razz Pojawienie się Byka może zwiastować nam mały feud między tymi panami, ale już teraz odbieram go pozytywnie.

Tak jest! Very Happy Moje marzenia się spełniły Razz Bardzo fajnie, że zobaczymy ten feud. Bardzo ciekawie został przedstawiony TPK. W końcu jest przedstawiany jak szef federacji (wręcz prosi się porównanie z Vincem). Niby małe, a cieszy Razz

Hubysz vs Punk: Zdziwiłem się, że Punk zdobył dwa piny przy żadnym pinie Hubysza. Walka była dość dobra, ale jak już mówiłem wiele razy nie przekonuje mnie ten feud wcale Razz

ME: Na pewno walka godna ME, choć skończyło się to dość szybko (mówię, o tym, że do końca walki pozostało niby 10 minut, a trwałą ona dalej bardzo krótko). Wygrana Walla; niby spodziewana, ale jednak myślałem, że straci jeden z pasów.

No i mam jeszcze jedną sprawę do Killera: zauważyłem, że chcesz opisywać finiszery, ale gdy nie wiesz jaki to cios robisz to na siłę. Po co? Irytowały mnie komentarze typu: "Nie wiem co to, ale dajmy że to tamto" Razz Jak nie wiesz, nie pisz Wink

Co do całości PPV, to jestem rozczarowany. Wyniki strasznie przewidywalne, walki średniawe, a u mnie wręcz słabe. Nie chcę nic mówić, ale chyba jedno ze słabszych PPV.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 10:38 pm

Przemyślałem ostatnie walki mojej postaci na IHP i stwierdziłem,że albo mi się zdaje albo jestem w cieniu DTS'a(choć moja postać jest lepsza od niego oraz komentuję galę, w przeciwieństwie do niego) i jeżeli mam być cieniem, to wolę rozwiązać tag i występować rzadziej ale bardziej wyraziście(bo choćby w komentarzu podkreśliłeś,że najważniejszy był powrót DTS'a a więc ja byłem tylko dla niego taką podkładką,żeby wrócił),a i nie miło mi się czyta,że tylko DTS,DTS......a o mnie nic i w oczach innych wydaje mi się że:"DTS jest fajny,a jego "bezimienny" partner to o se wystąpił i gówno mnie to obchodzi......Mam nadzieję,że któs mnie rozumie :p
Zresztą to mój zapewnie najdłuższy post na tym forum...Smile
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 10:42 pm

Rafik czego ty chcesz?Damianowi sie przyfarciło że Mały pushuje bardziej jego ciesz sie chociaż z takiego pushu.Ja mam od ciebie 6lvl więcej i nic nie w tym momencie na galach nie znacze.Kolega Byku na RoD rzadko kiedy walczy teraz może dostanie feuda a ma o 10lvl więcej od ciebie.Teraz zdecyduj się czy dalej chcesz narzekac.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 10:47 pm

Po co wbijasz kolejnego posta skoro nie masz nic do powiedzenia a tylko jeszcze pokazujesz moją sytuację na forum....zresztą nie narzekam tylko chciałem wyrazić swoje zdanie....a ty nie powinieneś się na mnie odrazu rzucać z pięściami jakbym napisał,np "Destruction jest idiotą"(oczywiście nie chcę Cię obrażać tylko pokazuję przykład Smile )......
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 10:56 pm

cheers cheers
Jak dla mnie gala sama w sobie powinna zaslugiwać na 10. Patrząc na jej długość i forme na usta składa sie odrazu slowo - szacun
Kawał dobrej roboty,nie wiem jak innych ale mnie wszystkie walki ciekawiłły, szczegołnie 5 brama. Jednak na 10 nie zasługuje moim zdaniem, nie ma tego czegoś(sry jeśli kogoś uraziłem)
ale i tak moja ocena to 9,5
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 10:59 pm

Przykro mi Rafik, że tak to odbierasz. Uważam, że push waszej drużyny jest dość równy, a powiem więcej, jak na wasz lvl zajmujecie duża czasu IHP i powinniście się z tego cieszyć, bo jak narazie jesteście najwyraźniejszymi postaciami z niższego lvla na IHP. Pamiętaj też Rafik, że nie możesz cały czas wygrywać. Gra tu dużo osób i każdy chce mieć frajdę z gry (a wygrane = większa frajda).

Powiem jeszcze, że DTS dużo częściej pisze mi na GG, daje propozycje co do postaci i może nie korzystam z jego pomysłów za często, to widzę że się stara i odbieram to bardzo pozytywnie.

Chcesz zerwać Tag? Możesz se zrywać. Ja na IHP nie potrzebuję Tagu z TWG i nawet jak nie będziesz mieć Tagu z DTSem na TWG, to na IHP dalej będziecie istnieć (wystarczy popatrzeć na Pie Eatera i Gray Foxa, na TWG nie mamy Tagu już od paru miesięcy)

Na koniec chcę odwołać się do tego, co pisałeś w komentarzu, że cały czas dostajesz w dupę od Kreskówki i Andiego. No to przypomnę wydarzenia z IHP:

IHP 58: ty vs Andy - łatwa wygrana Rafika, po niej segment w którym Kreskówka rozwala DTSa
IHP 57: Ty vs Kreskówka. Po bardzo wyrównanej walce przegrywasz.
IHP 56: Masakrujesz Andiego w walce i zaraz po niej.
IHP 55: Podstawienie lalki i niedokończenie walki z Kreskówką, ale przeważałeś.

Widzę Rafik, że nie możesz przeżyć tej przegranej z PPV, ale nie zapominaj to tylko gra, a zakończenie walki pokazuje, że feud będzie trwać.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 11:17 pm

Wiem sorry,źle to zabrzmiało...jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam...szczerze Smile

Ale Mały słuchaj:
po przeczytaniu twojego postu uważam,że:

1.Zgadzam się z tobą,że nie mogę ciągle wygrywać, bo to by nie miało sensu i psuło zabawę na tym forum

2.Doszedłem do wniosku,że popracuję nad swoją postacią i mam kilka pomysłów(o czy pogadamy na PW jak będziesz miał czas)

3.Zerwanie tagu nic nie da bo i tak jako booker robisz co chcesz... Smile

4.Faktycznie wkurzyła mnie porażka na swoim pierwszym PPV

5.Moje walki w ostatnim czasie:

PPV:Porażka

IHP 58:Wygrałem,ale i tak byłem jakby przegrany ze względu na atak na mojego TT partnera

IHP 57:Porażka

IHP 56:Wygrana

IHP 55:Rafik-idiota

Smile

6.A i bym zapomniał:chwała Ci za to,że zajmuję jakiś czas antenowy Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 11:21 pm

No to trochę inaczej odbierasz swoje walki na IHP niż ja Razz Ale powiem ci tylko jedno, może i przegrywasz walki, ale liczy się kto wygra wojnę Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 11:27 pm

Rafik ja ci napisałem to o czym myśli każdy zawodnik w okolicach 20lvl nie posiadający pushu i to ty se nabiłeś pare postów bo ja jakbym chciał nabijac posty to bym komentował gale i spamował jak Matthew Razz.I nie wyjechałem na ciebie z mordą bo nawet lekko się nie wkurzyłem.Myślisz że ja cieszyłem się po 1 PPV i przegranej na nim a była to walka Metallion Demons vs Mroczków Fighters jestem pewien że prawie każdy już zapomniał że była taka walka a i ja i Kojak na 100% zapamiętamy ją na długo.To jest tylko gra każdy gra dla przyjemności.Każdy gra po to żeby wygrywac ale jak Mały napisał nie tylko ty jeden w to grasz.Nie myśl że pisałem to ze złością ja po porostu odzieliłem ci rady.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeSro Gru 23, 2009 11:29 pm

@Destruction - ja na RoD walczę prawie co tydzień Very Happy

Wiem że każdy z nas chciałby zdobywać pasy, być mocno pushowany, występować na każdej gali itp. ale zwróćcie uwagę na to że w rosterach jest po 30-40 zawodników którzy chcieliby tego samego. Nie można za każdym razem wygrywać, ponieważ jakbyście wy wygrywali cały czas to ktoś musiałby cały czas przegrywać... zastanówcie się jak taka przegrana osoba musi się czuć ? Czuje się ona tak samo jak wy kiedy przegrywacie. Czas na wasz push jeszcze przyjdzie, musicie najpierw przejść przez kilka feudów itp

Co do tego że Destruction nie dostaje walk na IHP to jest to dość dziwne bo masz dość wysoki lvl i raczej nie powinieneś mieć problemu na dostanie przeciwnika. Może zmiana gimmicku coś by zmieniła w tym temacie. Pomyśl sobie nad innym gimmickiem lub nad jakimś ciekawym feudem i to co wymyślisz podrzuć Małemu Wink
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeCzw Gru 24, 2009 3:56 am

@ PPV
To PPV nie bylo zbytnio zaskakujace. Walki dobrze napisane, zrozumiale, ale to standard bo bookerzy sie wyrobili w ich pisaniu. Lecz jest kilka spraw, ktore mogly urozmaicic gale np. jako ze to byl ostatnia gala w tym roku mozna by bylo to jakos szczegolniej podkreslic. I jeszcze jedno (juz chyba ktos to mowil) ale wyniki walk w 80% byly przewidywalne.
Gala zasluguje jednak na ocene 8. Szczegolnie za prace w nia wlozona.

Co do wystepow na galach to i tak ja jestem rekordzista mialem tylko jeden krotki feud i tyle a na PPV bylem z 3 razy (juz nie wspominam o 2 postaci ale na tamta klade mniejszy nacisk).
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitimeCzw Gru 24, 2009 3:31 pm

handicap table match
fajny opener, naprawde mi sie podobalo. po akcji w szpitalu nie spodziewalem sie powrotu DTSa. dobrze ze wszedl o kulach, bo gdy pojawil sie jego theme to balem sie ze fakt iz w trakcie trwania ostatniego IHP przyjal rzut na stol, sprawil ze cudownie wyzdrowial. na szczescie tak sie nie stalo.

stretcher match
nie spodziewalem sie tutaj jakiejs interwencji z zewnatrz, jednak mimo iz sting x troche pomogl bratu, to summa summarum obaj zebrali bęcki.

qra vs SCK
dobra walka, obaj zawodnicy czesto podejmowali probe pinu, duzo zwrotow akcji. moze troche koncowka malo dramatyczna, ale przeciez nie kazda walka musi takowa posiadac. mimo zakonczenia walki qra wciaz pastwil sie nad rywalem, co w mojej opinii sprawia ze ten zawodnik sukcesywnie odnotowywuje awans w hierarchii heelow na RoD.

Tag Team TLC match
walka moze nie byla zla, ale przyznam ze spodziewalem sie czegos wiecej i czuje pewien niedosyt.

segment stylesa i princea
czyli jeden streak niebawem sie skonczy. zobaczymy co sie wydarzy na RoD, ale stawiam 1kg kartofli na to ze wygra MB Styles.

Mr Matthew vs Pie Eater
Pie Eater wygral przy mikrofonie, a Matthew na ringu. Spodziewalem sie zwyciestwa łakomczucha

Punk vs Hubysz
sadzilem ze beda 3 falle, jednak wystarczyly 2. tym cenniejsze zwyciestwo punka. fajnie ze pierwszy fall zostal wykonany po roll upie. moze nie sjest to zbyt efektowyn sposob na zwyciestwo, ale uwazam ze od czasu do czasu warto by walki konczyly sie w ten sposob.

Piata brama
wow... inferno match- super!! najlepsza jak do tej pory walka na gali. duzo dramatyzmu no i jedna z moich ulubionych stypulacji. spodziewalem sie ze po tej walce w turnieju zostanie 3 zawodnikow, a to ze odpadl akurat arturus tez specjanie mnie nie zaskoczylo

4 vs 4 elimination match
napisalbym ze wlaczenie do walki gray foxa bylo genialnym pomyslem... jednak z pewnych wzgledow tego nie zrobie:p. zazwyczaj jest tak ze jesli ktos mowi ze czegos nie zrobil, to tak w istocie jest i trzeba mu wierzyc. gdy wiec steven powiedzial ze to nie jego grupa zaatakowala budzika, wydawalo sie ze to rzeczywiscie kto inny. heel turn malego (ktory to zapewne stoi za atakiem na budzika) byl zaskoczeniem na miare dolaczenia hulka hogana do nWo na bash at the beach w 96. glowny face rosteru stal sie niespodziewanie heelem. troszke w tym wypadku na drugi plan schodzi face turn lukasa. mysle ze powoli juz warto konczyc storyline zwiazany z wladza na IHP i uspokoic troche sytuacje bo tak do konca nie wiadomo juz kto z kim trzyma. jesli budzik bedzie musial pauzowac w zwiazku z atakiem, to mamy sytuacje gdy 3 glownych faceow w rosterze, tak naprawde nie sa faceami tylko tweenerami. sadze ze warto coraz czesciej obsadzac w ME gray foxa- moze dac mu jakis feud one on one z jakas wazna postacia? przede wszystkim trzeba jednak uspokoic troche sytuacje bo ostatnio troche zbyt duzo heel i face turnow. jakis draft tez nie bylby chyba zlym pomyslem.

w main evencie RoD the wall potwierdza swoja dominacje w rosterze i utrzymuje oba pasy.

szacun chlopaki za to ze przed swietami znalezliscie czas zeby zrobic taka gale gdzie wszystkie walki byly pisane recznie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





No Remorse PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: No Remorse PPV 2009   No Remorse PPV 2009 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
No Remorse PPV 2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2009
» Dooms Day PPV 2009
» Cyber B@sh 2009
» Summer Pain PPV 2009.
» IHP 38 - zaległa za 8.07.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: