Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cyber B@sh 2009

Go down 
+6
The Bykertaker
MinioPL
thepolishkiller
<>
Rafik
maly619
10 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 1:31 am

Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 6:55 pm

1.Helmanso vs Damiano MMA match
Szkoda,że taka krótka,ale pełna zwrotów akcji... 9/10

2.PM-Punk vs HUBYSZ92 Texas Death Match
Świetna walka nic do zarzucenia 10/10

3.RVG vs Hanibal Inferno Match
Podnosi....... DEZODORANT!!(to mnie rozwaliło xD)....Walka świetna 10/10

4.Metallion Demon’s (Insomaniac, GC, NGN, Mr. Destruction & Kojak) vs Mroczkow Warriors (Mr. Mateuszek, The Game, Big Wo Wo & Bilu) Ultimate Endurance Match
Świetna walka 10/10

5.Metallion vs ArturusHBK Hardcore Title Match: Cage Match
Remis to dobre rozwiązanie w tym przypadku 10/10

6.The Wall vs Michu619 Cruiserweight Title Match: Ladder Match
Niespodziewana końcówka i kolejna znakomita walka 10/10

7.SKF vs Bllodbath ??One Fall??
Liczyłem na LMS ale dobra...Walka...średnia..... 8/10

8.Clair vs Maly619 Heavyweight Title Match: Hardcore Match
Świetna walka,dobry main event 10/10

Podsumowanie:Świetna gala.
Ocena:9.6
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 8:10 pm

MMA Match.
Ogólnie Ok, fajnie napisane.

Texas Death Match.

Walka również ciekawa chociaż brakowało tego czegoś. Kolejne zwyciestwo Pm-Punka... czyżby przedłużenie feudu? xD

Inferno Match.

Walka super tylko szkoda że sięzakończyło No contest.

Ultimate Endurance Match.
Troche czerstwo ze akurat ta walka. :/ Szczerze wolał bym 10 man hardcore elimination lub walka o Tag Titles. Ale walka zajebista nic dodać, nic ująć ;D

Hardcore Title.
Ok. Bez rewelacji.

Cruiserweight Title.
Jedna z najlepszych walk na tym PPV.

PPWF Championship.

Dlaczego zmieniłeś na One Fall... :/. Ale walka była bez większych błędów ale mi sie nie podobała.

PPWF Heavyweight Championship.
No i to jest Main Event!! Oprócz Cruiserweightu i UE najlepsze.

Ogółem.
No napracowaliście się, pierwsza gala pisana przez 2 bookerów po rozpadzie 3 brandu. Przyzwyczaiłem się do 3 bookerów bo walki CPT też były fajnie pisane.
Ode mnie: 9,5 / 10
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 8:21 pm

Inferno match nie skończył się no contest.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 8:59 pm

MMA match ogólnie nie zachwycił, ale też nie był tragiczny. Na pewno na opening się nadał w sam raz Smile

Moja walka, no to przysłowiowe dwa słowa : jestem z niej zadowolony, może brakowało zwrotów akcji przy końcówce, tj. kilkukrotnego przerwania liczenia itp., ale zdecydowałem się na jeden duży bump.

Segment z Metallionem, na pewno jest to podgrzanie całej sytuacji i umocnienie pozycji GM'a, jednak nie mam pojęcia co może z tego wyjść.

Inferno match... Szczerze chciałem tą walkę, ale nie spodziewałem się że na nią wypadnie. Chyba udana w podobnym stopniu co Cruiserweight Championship; jedna z lepszych moich walk ostatnimi czasy.

Podzielam zdanie mateuszka, Ultimate Endurance był co by nie mówić głupim wyborem, no ale tak chciał lud Razz Walka ogólnie dobra, ale mimo wszystko lepiej powinna wyjść gdyby był to zwykły tag o pasy, no ale cóż...

Walka o pas HC, i tutaj nie spodziewałem się tego, że Metallion nie wygra Razz Liczyłem na przewagę arturusa a potem sporą demolkę, mimo wszystko trochę się zawiodłem na zakończeniu ale sama walka super Smile

No i walka o pas Cruiserweight. Nic do niej bym nie dodał i nic bym nie ujął.

Tutaj się nie wypowiem, bo jak zwykle większość z was narzeka nie mając o niczym pojęcia Razz BTW, to nie ja zmieniłem stypulację, nie jestem Bloodbathem Wink Taka subtelna różnica, ale warto ją czasem odczuć bo chodzi właśnie o wczucie się w galę a nie mówienie, że wszystko ja zrobiłem.

No cóż, ME był dobrym wyborem, ciekawa walka, dużo zwrotów akcji, nie brakowało jej niczego. Takie walki czyta się najlepiej, no i spore zaskoczenie pojawieniem się Nicky'ego Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 9:02 pm

1.Helmanso vs Damiano MMA match
9/10

2.PM-Punk vs HUBYSZ92 Texas Death Match
10/10

3.RVG vs Hanibal Inferno Match
9/10

4.Metallion Demon’s vs Mroczkow Warriors Ultimate Endurance Match
9/10

5.Metallion vs ArturusHBK Hardcore Title Match: Cage Match
10/10

6.The Wall vs Michu619 Cruiserweight Title Match: Ladder Match
10/10

7.SKF vs Bllodbath
9/10

8.Clair vs Maly619 Heavyweight Title Match: Hardcore Match
10/10

Ogólnie to fajna gala, ale jest to pierwsza jaką czytam ( z PPV ) oczywiście więc wstrzymam się od oceny.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 9:03 pm

No tak, tylko to już drugi post z numerkami a ja na przykład mam w dupie takie numerki bo one nic mi nie mówią i jak mają być takie "komentarze" to lepiej nie komentujcie wcale. Ta kwestia poruszana była już tyle razy, że powinniście nią (nawet nowi) już rzygać...
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 9:19 pm

1 Walka :
Dość słaba i niezbyt mi się podobała 7/10

2 Walka :
Świetna walka, bardzo mi się podobała. Myślę że Punk swoim zwycięstwem zakończył ten feud Razz 10/10

3 Walka :
Walka sama w sobie bardzo dobra i fajna akcja z dezodorantem. 10/10

4 Walka :
Zajebista walka jedna z najlepszych na gali. 10/10

5 Walka :
No nie spodziewałem się remisu. Bardzo mi się to podobało Razz 9/10

6 Walka :
Walka na której się nie zawiodłem. Wiele ciekawych zwrotów akcji i brawl na końcu. 10/10

7 Walka :
Szkoda że Bloodbath zmienił stypulacje. Co do walki to trochę zeszmaciłeś SKF'a Razz Walka była dość średniawa. 8/10

8 Walka :
Main Event na wysokim poziomie. Nie spodziewałem się Nicky'ego Razz 10/10


W sumie wychodzi : 9,25
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 9:28 pm

thepolishkiller napisał:
Inferno match nie skończył się no contest.



a jak ?, przecież obaj goscie nie byli zdolni do walki... ;D
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 10:29 pm

No to jedziem Wink

Zaczyna się moją walką,czyli MMA Matchem. Walka krótka, ale to lekko moja wina, bo walk MMA praktycznie nie oglądam i miałem problemy z pisaniem tego, dlatego postarałem się napisać to szybko i sprawnie Razz

Texas Death Match - odrazu trzeba powiedzieć, że najlepszy wybór ludzi Wink Zobaczymy jak wyjdzie walka Razz Walka dobra, ale nie dalbym jej najwyższej oceny. Brakowało mi tu wiekszej ilości pinów, a nawet pinu na rywalu, po czym on wstaje i wszystko od nowa. A tak w walce mielismy fajny bump po ktorym skonczyla sie walka.

Teraz walka na którą czekałem, czyli pojedynek Hanibala z RVG. Wybrano Inferno Match i trochę się zawiodłem, bo jakoś te walki mnie nie pociągają, no ale zobaczymy. No i się zawiodłem. Nie przekonuje mnie sytuacja z dezodorantem. Liczyłem na coś ciekawszego.

Nie wiem dlaczego niektóre osoby były zawiedzione tym, że wybrany został Ultimate Endurance Match. W moim mniemaniu to ciekawa walka i cieszyłem się, że została wybrana... aż do czasu gdy musiałem ją pisać Razz Okazało się, że nie przemyślałem wybranych typów eliminacji, dlatego na szybko wymyśliłem zasadę eliminacji przez ucieczkę i postanowiłem rozdzielić ekipę Wink Pod koniec jednak byłem zadowolony z walki.

Walka Metalliona i Arturusa o pas HardCore. Tutaj liczyłem na LMS Match, bo lubie ten rodzaj walki, no, ale wygrany został Cage, więc jakoś to napisałem Wink Przyznam, że na początku chciałem czystej wygranej Metalliona, ale uznałem, że Arturus ma dużą pozycję w federacji, a z nim (i paroma innymi) mam związane pewne plany, dlatego nie ma co go szmacić Wink

Zdziwiłem się, że wybrany do walki o pas został michu. Capoerista, największy face RoD i nie dostał szansy Razz? Nie wiem dlaczego ludzie tak wybrali, zdziwiło mnie to. Walka długa, ale nie wiedzieć czemu nie pociągła mnie (coś dzisiaj nie podobają mi się zwykłe walki Razz oczekuje bumpów xD; to pewnie to Bragging Rights Razz ). Wygrana Wall'a spodziewana. Atak Siwego i Capoeristy już mniej. Nie podobało mi się to, że Michu jest tak szmacony. Praktycznie cały czas ktoś go leje.

Zmiana walki na One Fall? Ciekawe... odrazu przyszlo mi na mysl zakonczenie, czyli doprowadzenie do DQ lub Count Out, by Bloodbath zatrzymał pas. Zobaczymy czy tak będzie Wink No i lekko hujnia.... nic więcej nie powiem, bo nie wiem co powiedzieć. Zawiedziony jestem i tyle ;P

Potem już moja walka, no i z tego co widzę pojawienie się Nickiego wywołało zaskoczenie, więc aby zaciekawić powiem, że ciąg dalszy na IHP Wink
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 10:32 pm

MMA MATCH
Fajna nawet walka na rozpoczęcie gali. Chociaż nie przepadam w takich walkach w wrestlingu, nawet podobała mi się. Biedny Damianno oby szybko wyzdrowiał.

TEXAS DEATH MATCH
Fajna dość długa walka, dużo fajnych akcji i ładne zwycięstwo PM-Punk'a.

INFERNO MATCH
Bardzo fajna walka, ojj było gorąco ;] Podobała mi się akcja z dezodorantem. No wreszcie Hanibal dostał za swoje, tylko szkoda że takim kosztem. Oby RVG nic poważnego się nie stało.

ULTIMATE ENDURANCE MATCH
No mogę powiedzieć że wspaniała walka napisana przez Małego. Moim zdaniem najlepsza walka na tej gali Smile

HARDCORE TITLE MATCH
Nawet dość dobra walka. Trochę zawiodłem się na tym że był remis, bo liczyłem na inny wynik no ale trudno.

CRUISERWEIGHT TITLE MATCH
No moim zdaniem druga najlepsza walka na CB. Ogólnie walka bardzo fajna a zwłaszcza końcówka.

PPWF CHAMPIONSHIP TITLE MATCH
Ehh no to mamy przekręt Bloodbatha. Chyba wiedział że nie miał by szans w LMS dlatego zmienił na One Fall. Walka była dobra.

HEAVYWEIGHT TITLE MATCH
No i nikt nie zmienił pasa na tej gali. Myślałem że w tej walce zobaczę nowego mistrza a tutaj takie zaskoczenie. Walka też jak inne były dobre.

Ogólnie
Gala wyszła bardzo fajnie i moim zdaniem powinna dostać na ocenę 9
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePią Paź 30, 2009 8:06 pm

Cytat :
Zdziwiłem się, że wybrany do walki o pas został michu.

Przekupa. Postawił browara każdemu co na niego zagłosuje i chuj Razz

A ja jak bd miec juz Worda, to se przeczytam galę, i ocenie.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimePią Paź 30, 2009 8:54 pm

Twój stary nie ma Worda Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimeSob Paź 31, 2009 12:31 pm

Właśnie. xD
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitimeSob Paź 31, 2009 2:41 pm

Matthew sciagnij WordViewera 10 mb zajmuje i jedziesz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cyber B@sh 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Cyber B@sh 2009   Cyber B@sh 2009 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cyber B@sh 2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cyber B@sh PPV - głosowania RoD.
» Earthquake PPV 2009
» PENANCE DAY PPV 2009
» No Remorse PPV 2009
» Dooms Day PPV 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: