Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kącik total Nonstop Action ;)

Go down 
+6
maly619
Mr.Destruction
` ExiT .^
CPT
ziomroki
<>
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 10:28 pm

Dziewczynki, nie gryźć się. Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 10:38 pm

Michu, jak mogłeś xD
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 11:24 pm

No właśnie Michu, jeszcze by doszło do walki kobiet w kisielu a ty przerwałeś xD
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 10:42 am

Kisielu mam full, z biedronki ;D
Budyń za to nie widnieje u mnie w szafce, więc zamiast walczyć w nim, to bym go wpierdalał ;d
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 5:55 pm

Podejrzewam, że jedyna rzecz która została wpierdolona to Twój mózg Smile Koniec off-topu.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 2:33 pm


Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 10__ECW__a
Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 HARDCORE-JUSTICE

Gala na którą czekałem całe życie. Very Happy

Na gali wystąpią gwiazdy dawnego ECW! Między innymi:

Jerry Lynn, Raven, Rhino, Tommy Dreamer, Rob Van Dam, Mick Foley, Team 3D, Taz, Al Snow, Stevie Richards, Simon Diamond, Full Blooded Italians i wiele innych!

Karta wkrótce.

Kto ogląda na żywo?
Gala jest w nocy z 08.08.br. na 9.08.br o godzinie 2.00 trwa do 5.00 Very Happy

Zaczynamy dyskusje! Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 5:32 pm

Jerry Lynn? Fajnie, zajebiście w RoH walczy. Ale nie obejrzę, bo TNA mnie nie przekonuje no i rzecz jasna, nie przepadam za HardCorem, wolę High Fly.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 7:03 pm

TNA is ECW. Extreme Crappy Wrestling. Gali nie obejrzę, bo i tak wszyscy będą ją wychwalać jak gówniana by nie była, więc nie ma powodu Smile Będzie krew, będzie fajnie, a krew będzie więc i fajnie też będzie. Poziom walk jak zawsze super, czyli dno Smile Peace.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 7:57 pm

Znaczy powiem tak. To jest ostatnie jakby pożegnanie gwiazd starego ECW Killer. Więc jeśli jej nie lubisz, nie preferujesz to nie musisz najeżdzać. Apropos krwi to w hardcore wrestlingu jest jakby znakiem rozpoznawczym. Walki w TNA są moim zdaniem o niebo lepsze od walk Made in WWE4Kids, oczywiście gdy w ringu TNA są prawdziwi zawodnicy nie staruszkowie typu: Sting, Flair, Hogan itp.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 10:23 am

<> napisał:
Jerry Lynn, Raven, Rhino, Tommy Dreamer, Rob Van Dam, Mick Foley, Team 3D, Taz, Al Snow, Stevie Richards, Simon Diamond, Full Blooded Italians i wiele innych!

Powiedz mi, że to są bardzo młodzi, utalentowani zadownicy, z super formą Razz Oni też mają swoje lata, na pewno. Z tych all, to wiem jak na chwilę obecną walczy Jeryy Lynn, jak na swojego wieka jest nieźle Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 10:33 am

<> napisał:
Znaczy powiem tak. To jest ostatnie jakby pożegnanie gwiazd starego ECW Killer. Więc jeśli jej nie lubisz, nie preferujesz to nie musisz najeżdzać. Apropos krwi to w hardcore wrestlingu jest jakby znakiem rozpoznawczym. Walki w TNA są moim zdaniem o niebo lepsze od walk Made in WWE4Kids, oczywiście gdy w ringu TNA są prawdziwi zawodnicy nie staruszkowie typu: Sting, Flair, Hogan itp.

Ja szanuje Twoje zdanie. Szanuj moje, że TNA is ECW Razz Nie chodzi mi o to czy lubię ECW czy nie. Dla mnie TNA to syf, nie lubiłem go nigdy, jeszcze gorzej jest od czasu mody na TNA i od kiedy TNA jest supet hiper mega elo wypasione, mimo że fakty pokazują co innego Smile Co do samego hardcore'u to w zasadzie można odeprzeć parafrazując mądry argument "WWE to nie wrestling". Hardcore to nie wrestling. Dla mnie dodanie sprzętu i krew nie poprawia jakości mega chujowej walki a większość walk HC taka jest. Każdy lubi co innego, dla mnie to chore.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:11 am

No bo jeśli ogląda się super hardkorowe walki w WWE (i w dodatku nie ogląda się starych gal) to wie się wszystko o Deathmatchach i można w 100% wyrobić swoje zdanie...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:23 am

No ja również Kill szanuje Twoje zdanie, ale TNA is ECW tylko na ten moment, na jedną gale.
Zgadzam się ze fakty pokazują co innego, bo ratingi gal WWE są w chuj lepsze od TNA i raczej tak pozostanie na długi czas. Ale poziom walk w TNA jest lepszy od WWE.

Ale z tym "WWE to nie wrestling" to było zdanie w stylu Arturusa xD z którym sie nie zgadzam, bo też WWE lubie, gdyż jakbym tak systematycznie oglądał to by mi się przejadało, ale oglądałem MitB i gala mi sie bardzo podobała.

A co do hardcore'u to masz racje, jak kto woli i też jestem zdania że drewna w ringu nie zrobą dobrej walki nawet z przedmiotami itp.
Osobiście we wrestlingu lubie Hardcore, ale bez przesady, np. CZW nie oglądam i nie będę oglądał. Jak widziałem jeden filmik co oni tam robią to podziekowałem Razz, ale np. w akcji lubie oglądać z takich Hardcore'owych zawodników jak Abyssa, Jeffa lub nawet Rhino.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:36 am

CPT napisał:
No bo jeśli ogląda się super hardkorowe walki w WWE (i w dodatku nie ogląda się starych gal) to wie się wszystko o Deathmatchach i można w 100% wyrobić swoje zdanie...

Może masz więcej informacji o moim prywatnym życiu? Smile Chętnie dowiem się jeszcze czegoś, bo jak ktoś taki jak ja może coś o sobie wiedzieć Sad Może też trochę mnie nauczysz o starych walkach bo też mi by się przydało, w końcu w ciągu tych 6 czy tam 7 lat oglądania wrestlingu nie ma szans zobaczyć tyle co Ty widzisz w dzień Sad

Aha, możesz też za mnie wyrobić moje zdanie. Byłbym zaszczycony.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 12:53 pm

Mówiłeś, że nie oglądasz dlatego tak wnioskuję Razz Nie musisz mnie zjeżdżać bo ty i tak oczywiście wiesz wszystko.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 1:05 pm

Mam wrażenie, że jest na odwrót Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 12:27 pm

Po oglądnięciu xD ostatnich iMPACT'ów. Mam dziwne wrażenie że Hardcore Justice może nie wypalić.

Narazie ujdzie w tłoku to
Oderwanie Ravena od EV2.0 i feudowanie z Dreamerem,
Dołączenie Bubba'y Brother Ray'a do EV2.0
Przyciągnięcie Sandmana przez Dixie na plus, ale nie wiem jeszcze jak go wykorzystają.
Stable Flaira też dobry pomysł. AJ dali pas Global co też jest dobrym pomysłem, Beer Money może w końcu zdobędą pasy Tag Team w Best of Five Series. Jak narazie jest 2-1 Dla Beer Money Inc.


Next, ciekawi mnie co zrobią z RVD i jego pasem. RVD w 100% utrzyma na HCJustice.
Ale nie jest jeszcze pewne czy przeciwnikem Roba ma być Jerry Lynn. Na Impactach cicho. Czytałem gdzieś że dopiero w trakcie gali wykminią coś, może to i dobry pomysł.

Znów z Erica Younga robią kretyna. Wchodzi na ring z pedim Orlando J. w teamie i jakąś lalką.

Najgorsze co może być to ówczesna sytuacja Abyssa. No oni są popierdoleni jacyś. Kurwa, zrobili mu chyba najgorszy Heel Turn jaki widział wrestling. Odwrócił się od Hogana, dali mu jakiąś dzide z powbijanymi gwoździami że niby to jest jego dziewczyna. (BTW zajebista dupa xD ) w ogole jej nie używa, biega jak jakiś kretyn z tym kije, wszystkich straszy i mówi że to on jest Hardkorem nie ECW. Albo tym kijem bije w mięso.

To wszystko.

Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 4:47 pm

Powiem tak : żeby odgrzać kotleta trzeba mieć dobrą patelnię. TNA takowej nie ma.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 5:41 pm

Czyli co sugerujesz bo nie czaje?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 5:55 pm

No cóż, niewiele jest drugich ostatnich pożegnań.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 8:53 pm

Nie wiem czy dobrze rozumiem Twoje niejasne wypowiedzi ale Razz
Myśle że sugerujesz się tym że ostatnie pożegnanie dawnego ECW było na One Night Stand '05 , a tutaj jest już drugie Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 10:24 pm

Dobrze myślisz Wink Ostatnie znaczy ostatnie, nawet w keyfabe'ie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 11:49 pm

To jest wrestling Killer, tu wszystko jest możliwe, a już zwłaszcza powroty do starych federacji, zwłaszcza, jesli jest to ECW, czyli jakby nie patrzeć jedna z najpopularniejszych federacji świata. TNA sięga po wszystko, żeby zyskać fanów, więc i robi taki powrót do ECW.

Ja osobiście uważam to za błąd z ich strony, bo szczerze mówiąc nie wiem, w czym ma pomóc federajci, powrót na jedną galę starych wreslterów, którzy zresztą nie wiemy w jakiej są formie. Oczywiście, popatrzeć, powspominać, ale zostać na dłużej? Raczej nie.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 9:24 am

Źle zrozumiałeś co piszę, nie chodzi mi o ich powrót, tylko że promowali HC Justice jako "One Last Stand" czy "The Last Stand", whatever. Ok, niech sobie wrócą, ale nie da się czegoś zakończyć po raz ostatni dwa razy, więc niech tak tego nie promują Wink

Co do samej gali mam podobne zdanie. Na dłuższą metę pomoże to tylko wrestlerom, którzy dostaną kasę. Robi się federacja w federacji, show które ma być zdominowane przez gwiazdy ECW - tylko gdzie tam będzie TNA? Może wystąpi kilku zawodników, ale ta federacja pomału się zabija. Tym razem szybciej niż przed przyjściem Hogana. Nie wiem jak sytuacja finansowa, ale zwiększyły się tylko ratingi o jakieś 0.15-0.2 z jednorazowymi skokami wyżej i sprzedaż HS. Sorry, ale na sprzedaży HS i ciut większej oglądalności nie da się wyjść na zero czy chociaż zarobić ściągając tyle gwiazd. Wiem, że największe gwiazdy TNA (TNA, TNA, nie inne które doszły) zarabiają grosze, ale Hogan nie wystąpi za 1000 dolarów. To samo Flair, RVD i inni. Sama gala będzie dla mnie klapą, wydadzą dużo kasy, będzie skok buy rate'u, ale nie aż taki by zwrócić wydaną kasę. Sama gala też super nie będzie, bo jak czytam nawet posty zagorzałych fanów TNA to storyline'y najlepsze nie są, do tego dochodzą ludzie którzy walczyć będą z doskoku, może i będzie to jakoś wytłumaczone na samej gali, ale tak na prawdę to będzie lipa. Wystąpią raz (no, może w kilku przypadkach z 3-4 by dokończyć marny storyline) a potem pójdą. Takie zabiegi robi się w federacjach indys by przyciągnąć fanów i zarobić, nie w jak to mówi wielu fanów TNA "prawdziwej mainstreamowej federacji". Taki mainstream jak z koziej dupy trąba.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 12:30 pm

Ja tutaj podzielam zdanie Malego Razz Gwiazdy ECW przybyli na jedną gale i głupotą by było ze strony TNA żeby zostali na dłużej. Dreamer prezentuje gorszy poziom, jak i jego koledzy (mam na mysli Rhino, Raven i Stevie.) którzy formalnie są w TNA ale nie występują.

Storyline'y też nie są zaspecjalne bynajmniej tych ze strony TNA. (Anderson, Hogan, Abyss)

Ale nie zgadzam się z tymi zarobkami. Wygasłe gwiazdy ECW, takie jak Sandman czy Sabu nie powinny się czuć jakimiś specjalnymi gośćmi za którymi Dixie starałaby ściągnąć ich za każdą cene. Myśle że na nich jak raz wydali najmniej, a oni sami się zgodzili by o sobie przypomnieć.

Już mówiłem że gala może okazać się niewypałem, ale jestem całym sercem żeby się udało. Razz

Na miejscu władz TNA bym jeszcze ściągnął "The Voice of ECW" - Joey Styles Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kącik total Nonstop Action ;)
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Total Blast Wrestling

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: