Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kącik total Nonstop Action ;)

Go down 
+6
maly619
Mr.Destruction
` ExiT .^
CPT
ziomroki
<>
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 4:09 pm

Na tym forum ja mam do tego prawa Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 4:44 pm

To się zaraz okaże do czego masz prawa Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:15 pm

Niech zgadnę, policja poinformowana? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 12:13 pm

@Mateuszek tak jak napisał Matthew chodziło mi o gabaryty - wzrost mają podobny, tak samo z wagą. Wiem, że głupim pomysłem byłoby zrobienie z nich Suicide'a, ale tylko o przykład mi chodziło.

Cytat :
RVD i Homicide jako Suicide... Omg. nie mogli by bo ich publika lubi, są zajebiści i w chuj często wystepują
Homicide często występuje na iMPACT!'ach? Ostatnio go widziałem na Destination X, potem występ w czerwcu na iMPACT!'ie, a wcześniej w World Elite i to wszystko... Częściej od niego występuje The Amazing Red.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 2:10 pm

CPT napisał:
@Mateuszek tak jak napisał Matthew chodziło mi o gabaryty - wzrost mają podobny, tak samo z wagą. Wiem, że głupim pomysłem byłoby zrobienie z nich Suicide'a, ale tylko o przykład mi chodziło.

Cytat :
RVD i Homicide jako Suicide... Omg. nie mogli by bo ich publika lubi, są zajebiści i w chuj często wystepują
Homicide często występuje na iMPACT!'ach? Ostatnio go widziałem na Destination X, potem występ w czerwcu na iMPACT!'ie, a wcześniej w World Elite i to wszystko... Częściej od niego występuje The Amazing Red.


Nom wiem.

I jeszcze 2x na Lockdown. Nie wiem jak jest teraz bo iMPACT'ów nie oglądam, ale wcześniej dużo występował i postac jest godna uwagi. A Red to wg. mnie powinien na ME powoli przechodzić. Very Happy
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 8:27 pm

Powoli? Razz Daniels, Samoa Joe, AJ, Red i MMG już dawno powinni być w ME, ale skoro Jarret i Hogan wolą dziadków, to niech zobaczą, że TNA stanie się drugim WCW i siądzie na dupsku... Moim zdaniem ostatnimi czasy, najlepszy okres dla TNA to 2-3 miesiące przed przybyciem Hogana, kiedy też akurat na jakiś czas nie było Jarreta, Stinga, Nasha (nawet w Creative Teamie) i najlepsi w TNA byli pushowani, ale potem przyszedł Hogan i sprowadził tego swojego feda z Australii do TNA i przez chwilę było gorzej niż jest teraz...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 8:45 pm

jak Danielsa nie ma w TNA xD, Samoa Joe i AJ są w ME,a MCMG to jest best Tag team na dzień dzisiajeszy w TNA i zgadzam sie że powinny być w ME ;]

Nom też fakt. :/ Wtedy jakieś takie bardziej oryginalniejsze było wszystko.
Jarretta i Flaira u boku AJ'a można jeszcze znieść, ale Stingi, Scotty Halle, Nashe i inne dziadki już nie.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 10:28 pm

Danielsa nie ma w TNA, bo zamiast być w ME musiał m. in. jobbować Venisowi i po prostu stwierdził, że pierdoli taką robotę. Bo jeśli jesteś jednym z niewielu kompletnych, tak zajebistych zawodników w kraju, a w federacji, która płaci ci tylko za występ, praktycznie zabrania pracować w ROH, które by cię doceniło i pojawiasz się średnio mniej niż raz w miesiącu to innego wyjścia nie masz.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 12:57 pm

A ja po chwili wahania, mogę powiedzieć, że Samoa Joe by pasował idealnie do kostiumu Suicide ^^
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 3:58 pm

Dobra, jako iż dzisiaj po 2 w nocy nie mogłem zasnąć, zacząłem czytać różne tematy na atti i w jednym wyczytałem, że dziś PPV. Zapuściłem sobie je i oto moje najgłębsze przemyślenia co do gali :

Spoiler:


Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 10:02 pm

Kurde, ale sie ujebaliście tego Flaira... Ma człowiek pasję i się jej poświęca do grobowej deski, a tu mu to jakieś polaczki mają za złe. Jeśli chodzi wam o to, że walczy, po pożegnaniu w WWE, to nie wincie jego, tyklo HBK'a... Umowa, że nie będzie walczył była tylko pomiędzy tymi dwoma panami, a kiedy Flair zapytał Shawna, czy może walczyć i dostał odpowiedź pozytywną pojawił się w ringu w TNA. Gdyby HBK mu nie pozwolił, to Flair by był tylko managerem AJ'a, a potem The Fortune i to np. AJ, czy Kaz walczyliby na tym PPV z Jethalem.

Jako fan-tylko-WWE powinieneś wiedzieć, że walki na PPV to nie tylko walki, ale też koniec, bądź rozwinięcie danej historii, a te historie były przygotowane świetnie i mimo, że nie widziałem wszystkich iMPACT!'ów, ale dzięki tym filmom przed walkami + to co jeszcze mogłem zobaczyć, to dla mnie wystarczyło się wczuć w to i PPV było bardzo dobre. Poza tym jeśli w walce pojawiają się cztery takie gwiazdy jakie się pojawiły w ME, to nie ma bata, żeby walka była słaba. Nie byłą walką tysiąclecia, roku, miesiąca, ale była walką całego PPV, mimo niższego poziomu od Tag Teamów, czy X-Division...
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 10:26 pm

Co do Flaira to nie chodzi tylko o to, że walczy po pożegnaniu wyprawionym przez WWE ale również o to, że jest już za stary aby się pokazywać w ringu. Jest obleśnie pomarszczony, drewniany i jest w stanie robić tylko te swoje chop'y i finisher. Już dawno sobie powinien dać spokój z walkami, trzeba wiedzieć kiedy skończyć. I wolałbym, żeby trzymał się roli managera bo pracowałby tylko przy mikrofonie i nie zaniżałby poziomu gali tym gównem, którym nas uraczył na PPV. Walki AJ'a czy Kaz'a z Lethalem na pewno byłyby dużo lepsze. Wiadomo, że po pewnym czasie oglądanie w kółko tylko tych trzech zawodników by się znudziło ale z tego co mi wiadomo The Fortune nie kończy się tylko na AJ'u i Kaz'ie bo ma w swoim kilku innych zawodników, jak chociażby Nigel.

Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 10:28 pm

Nie oglądam TNA, ale widzę wątek Flaira więc się wypowiem.

Czemu CPT mamy obwiniać Shawna? Bo pozwolił walczyć Flairowi? A co to on jest, żeby mu tego zabraniać? Flair sam powinien się zastanowić, że skoro skończył z tym, to na zawsze i nawet nie powinien iść z tym pytaniem do HBK.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 10:51 pm

Tutaj też się zgadzam z większością - jednak gdyby sytuacja była odwrotna, powiedzmy Sting po pożegnaniu z karierą na PPV TNA w ramach keyfabe wróciłby choćby na jedną walkę do WWE to tak samo bym to potępiał. Keyfabe keyfabe'm, jednak pewne rzeczy z tego keyfabe'u warto potraktować poważnie, jakby były na prawdę. Zwłaszcza będąc w takim wieku.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 11:15 pm

@mały nie mówię, że to wina HBK'a, ale jeśli czyjakolwiek, to najprędzej jego, bo to on pozwolił na walki, a nie wszyscy się dopierdalacie Flaira... Też bym chciał w takim wieku dostawać pozytywne chanty publiki jako heel. Poza tym wcale TAK źle nie jest. W tej walce nie chodziło o poziom, ale tylko o opowiedzenie historii tj. parodiowanie Flaira przez Lethala, i nawiązywanie do jego stylu itp.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 12:05 am

Nie oglądałem walki, więc jej nie ocenie. Mogę za to ocenić to co robi Flair, czyli sprzedaje się.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 12:23 am

@CPT

Nie wiesz w jaki sposób zareagował HBK, prawdopodobnie nie wie tego nikt oprócz Flaira i Shawna. Nie wiesz czy od razu się zgodził, czy Flair musiał go długo i natarczywie namawiać, więc nie masz żadnych podstaw żeby pisać o jego winie. Jeśli jest to czyjakolwiek wina, to Flaira, bo to on umówił się z HBK'em i gdyby miał honor, gdyby jego słowo było coś warte to nie pytałby Shawna czy może walczyć - po prostu by odmówił i nawet o tym nie myślał. Jak widać jest zbyt wielkim materialistą.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 11:22 am

W końcu gale obejrzałem i pozwole sobie skomentować. xD
Ogółem gala nie ssała tak bardzo jak mówiliście, ale oznaki ssania były widoczne często.

Najlepszą walka na gali była oczywiście walka z udziałem MCMG - najlepszego tag teamu 4ever Very Happy

Ric vs Lethal - kurwa szczerze mówiąc nie spodziewałem się że Flair jeszcze będzie się tak ruszał w ringu i na moje oko i jego wiek to takim drewnem nie był. Mimo to sama walka jak i końcówka przynudzała lekko.

Fatal 4-Way deczko ssał. Jak dla mnie to dali za mało czasu antenowego na Main Event.
Ogółem walka była ciekawa, ale końcówka chujowa i słaba.

Hernandez vs Morgan mi się bardzo podobało. Feud ciągnie się od marca podajże, ale nie wychodzi znakomicie tylko jest po prostu dobry. Walka bardzo fajna i mimo na gabaryty obu zawodników potrafią się ruszać w ringu i wykręcić niezłe widowisko. Końcówka zajebiście mi się podobała i ten wyskok Hernandeza Very Happy

DD vs Angle - mogła być z tego zajebista walka, ale toczyła się w strasznie wolnym tempie. No i wygrana Angle'a po Ankle Locku.

Ten triple threat z braciami Dudleyami - zamkneli Devona xD Jaki Lol xD nie no ogółem walka też nie była słaba, ale jakoś mi do gustu nie przypadła. No i nagle... ECW!!! ECW!!! ECW!!!

Opener - jak na mnie to była najbardziej chujowa stypulacja do tego meczu. Ani Brian ani Doug nie mają w movesecie jakiś Submovesów. I szkoda że Kendrick nie wygrał :/ Ale tez liczyłem na wygraną po przez zdjęcie pasa.

Tag Team Match - największą frajde miałem jak w ringu walczyli Samoa Joe i AJ Very Happy
Po prostu ich pojedynki sa wymiatające Very Happy Ale caly mecz też fajny i wymiata. Nie potrzebne było wjebanie się Desmonda, ale i tak Samoa mu dojebał Muscle Buster Very Happy

Divy przewinąłem w przód.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 12:32 pm

Divy w TNA nie ma żadnej, są KnockOutki ;D
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 1:02 pm

Wiesz co to jeden chuj? Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 1:13 pm

Nie, a wiesz kto to n00b? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 3:40 pm

No to Divy i KO'sy to jeden chuj, a noobem jest Matthew, co potwierdzą inni uzytkownicy xD
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 4:19 pm

Taa i kto to mówi. jakieś zjebane prace w gimpie, chujowe postacie, i żałosne texty ;D
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 5:19 pm

A Ty to co kurwa? Świecisz jakimiś sygnaturami z dupy wyjętymi, dodajesz jakieś tło chuj wie do czego podobne i wstawiasz tam jakiś lamusów typu Torres itp. i czasami dodajesz jakiś napis. ;p

Jakie kurwa postacie? a żałosne teksty to słyszysz jak Cie na obiad wołają:

ten Twój śmieszny po chuju żar do pieca itp. ;p
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 6:32 pm

nie żar do pieca tylko OGJEN DO PJECA!
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kącik total Nonstop Action ;)
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Total Blast Wrestling

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: