Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kącik total Nonstop Action ;)

Go down 
+6
maly619
Mr.Destruction
` ExiT .^
CPT
ziomroki
<>
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:55 am

TOTAL NONSTOP ACTION WRESTLING
Kącik total Nonstop Action ;) TNA
Jak w temacie, wypowiadać się o galach, zawodnikach, feudach, walkach, show, storyline'ach, movesetach, iMPACTACH , knockoutsach i w chuj wszystkim co jest związane z TNA!
Na forum ostatnio się cisza zrobiła, a jedynym tematem który "żyje" jest temat o Mundialu.
Też zauważyłem że pojedyńcze dyskusje nt. WWE PPV też nie są popularne.
Wiem, że na forum są ludzie co się interesują TNA chociażby RVG, CPT, Activ itd. więc będzie o czym i z kim dyskutować. Smile
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 12:29 pm

Choć nie interesuje mnie TNA , to możecie na mnie liczyc w dyskusji Wink

Bound of glory :

TNA WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
TBD vs. (c) Rob Van Dam

CHALLENGE MATCH
Ric Flair vs. Jay Lethal

STEEL CAGE MATCH
Matt Morgan vs. Hernandez

TNA KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP
Angelina Love vs. (c) Madison Rayne


Jak dla mnie pierwsze trzy walki zapowiadają sie ciekawie Wink . Co wy sądzicie ? Zapraszam do dyskusji Very Happy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 12:35 pm

Skąd możesz wiedzieć że zapowiada się ciekawie, jak 1) opponent RVD nie jest znany.
2) Ric Flair powrócił do wrestlingu, WTS lol rotfl iks de itp. Flair teraz to drewno, dobrze mu było u boku Aj'a to sie wjebał na ring jeszcze...
a ze Steel Cage się zgodze Very Happy Będzie ciekawie ;D
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 12:40 pm

No własnie z tym TBD chodzi o to , że jak zdobędzie tytuł to będzie ciekawie i wtedy jak on jest nieznany to mogą kogos innego nieznanego wypromowac xD. Z tym Flairem to troche przesadziłem no ale pożyjemy zobaczymy może jakimś cudem uda mu sie skrecic jakąś walkę , a nie jakieś byle gówno z półki w biedronce xD. Steel Cage musi byc ciekawy Very Happy.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 5:08 pm

Flair jest dziad i tyle Razz Fajny jest tylko jak jakieś zajebiste bumpy zbiera, jak na przykład od Abyssa, na którymś iMPACT!'cie Razz A z tym pasem, to powinni AJ'owi dać face'a i tytuł, albo chociaż odkleić od Flair'a, bo przez ten gimmick nie robi w ogóle dobrych walk, tylko oszukuje cały czas Smile A jak nie AJ to drugi do pasa jest Mr. Anderson. Jak się postara to nawet porządną walkę wyciągnie (patrz - vs Kurt Angle na Lockdown czy na iMPACT!'cie przed Lockdown Ladder Match) a potem tylko promo, promo, promo i jeszcze raz promo!

PS: Słyszeliście, że Suicide wraca? Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 5:42 pm

Nie no właśnie mi się podoba gimmick "New Nature Boy'a" Very Happy dużo fajnych rzeczy z tym Aj'em zrobili.

Co do Abyssa, to wg. mnie zawodnik jest zajebisty. A z ty pierścieniem to wgl mi sie nie podobuje, teraz podobno ma heel turn więc okaże się co wykminią...

Anderson taa... też wymiata. Ale powiem że Heelem był lepszym niż face'm. a walka w steel cage anderson vs kurt wyjebana.

A to info z Suicide to już było pare tygodni temu Razz a niech spierdala ten Kazarian, bo postać jest jako-taka, a zawodnik widać że ma ringskille.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeSro Lip 07, 2010 10:44 pm

Tyle, że Kaz zostaje, a w Suicide'm będzie Kyioshi Razz

Tyle, że teraz mam problem i nie mogę oglądać ani iMPACT!'ów, ani SD!, bo nikt tego nie chce dodawać na XWN w małych formatach i chyba z trzy tygodnie nie widziałem SD! a iMPACT!'a to jeszcze więcej ;/
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 11:27 am

No to CPT na http://live-wrestling.tk/ oglądaj :]
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 11:54 am

No i zajebisty pomysł że Kiyoshi będzie Suicidem! Bo jego postac w rosterze jest jakby niebarwna i mało wystepuje...

Kto ogląda Victory Road live! ?? Wakacje są Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 11:56 am

A to za Suicide różne osoby się przebierają?
Sorry za takie pytania, ale z TNA nie wiele mam wspólnego :]
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 12:00 pm

Karta na Victory Road.
1. The Motor City Machine Guns (Alex Shelley and Chris Sabin) vs. Beer Money, Inc. (James Storm and Robert Roode) for Tag team match for the vacant TNA World Tag Team Championship
2. Matt Morgan vs. Hernandez in Steel Cage match
3. Ric Flair vs. Jay Lethal
4. Madison Rayne (c) vs. Angelina Love for the TNA Women's Knockout Championship
5. Rob Van Dam (c) vs. Jeff Hardy vs. Mr. Anderson vs. Abyss in 4-Way match for the TNA World Heavyweight Championship
6. Douglas Williams (c) vs. Brian Kendrick in Ultimate X and Submission match for the TNA X Division Championship
7. Kurt Angle vs. D'Angelo Dinero
8. Brother Devon vs. Brother Ray vs. Jesse Neal in 3-Way match

Suicidem był kiedyś Kazarian Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 1:51 pm

To Suicide jest Suicide, czy Suicide jest ktoś inny co tydzień? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 1:53 pm

OMG. Matthew weź odejdź od komputera, bo to Ci źle robi na przyswajanie wiedzy. Razz
Suicidem był kiedyś (cały czas) Kazarian. A teraz dopiero podmienili Kiyoshiego zamiast Kaza, i Kiyoshi będzie cały czas występował jako Suicide.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 4:16 pm

@Matthew & Mateuszek pierwszym Suicidem był Daniels, dopiero potem Kaz Razz

A co do karty, to najbardziej się najarałem na MMG vs Beer Money i walkę o pas X Division, bo reszta (może poza ME i Kurt vs Dinero, który jest kontuzjowany/świeżo po kontuzji) będzie słabiuśka...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 4:23 pm

<> napisał:
A teraz dopiero podmienili Kiyoshiego zamiast Kaza, i Kiyoshi będzie cały czas występował jako Suicide.
Ja nie rozumiem jednego... Po chuj go wymienili?! xD
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 4:27 pm

Ja pierdole jakie dziecko słońca xD

Jak mieli pomysł na Kazariana a na Kiyoshiego nie mieli to po huj mieli trzymac Kaza na Suicidzie?!
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 4:34 pm

Pójdę na WF to mi wytłumaczą! ;(

bo wy tu ksycycie na mnie i mi sie lobi smuutno Sad


EDIT: Albo ne, pojde na http://przyjaciele-johna-ceny.blogspot.com/ i tam mi wytlumaca... Sad Bo wy jestescie niedobzy,a tam jest Cena i on jest swietnym wrestlerem i w ogole. Tam sa tez mili człowiecy, ktore maja 10 latek i mi wytlumaca, a wy tylko na mnie ksycycie i jestesce be.

A tak na serio, to i tak dalej nie czaję, po chuj oni się zmieniają...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 6:00 pm

To wypiejdajaj i fhuj.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 6:23 pm

Bardzo proste, jest potrzebny Kaz, a nie ma pomysłu na japońca, przebieramy go. Wpadną na pomysł na japońca, nie będzie na kogoś innego o podobnych gabarytach, jeb kolejna zmiana.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimeCzw Lip 08, 2010 9:04 pm

Egzakli Maly xD
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:30 am

Zajarzyłbym od razu, gdyby nie to, że Suicide pojebał mi się z Homicide lol!
Już czaję - nie ma na kogoś pomysłu, przebierają go w Suicide i jest pomysł. Potem na next lamera nie ma pomysłu, to też go przebierają w Suicide, a tamtego dalej prowadzą z innym gimmickiem.
Tylko problem jest taki, że nie każdy wejdzie do tego kostiumu, bo taki Hogan czy Rob Terry mogą o tym zapomnieć.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 12:07 pm

Na Hogana ma nie być pomysłu? Razz A Terry już dawno powinien zapomnieć o karierze w TNA, czy gdziekolwiek, bo jest sierotą i w ringu i przy mikrofonie Wink A z tymi gabarytami to też nie do końca tak, bo przyjrzyjcie się jak wyglądają ramiona Kaza i Danielsa. Suicidem też mógłby być RVD, wyżej wymieniony Homicide albo nawet AJ... Suicide ma gabaryty takie jak wielu pracowników TNA Smile
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 12:48 pm

Pizda Wąsy*, to może jeszcze Abyss mógłby byc Suicidem?... Co Ty dajesz CPT? RVD i Homicide jako Suicide... Omg. nie mogli by bo ich publika lubi, są zajebiści i w chuj często wystepują. I nawet jakby to wyglądało jakby RVD się przebrał za Suicide'a? Chujowo.

*Copyright ©️ 2010 by Szympans. All rights reserved.
Very Happy
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 1:49 pm

Mu chodzi o gabaryty...

*Copyright ©️ 2010 by Szympans. All rights reserved.

A ten tekst, oprócz nicku należy do mnie. Mam prawa autorskie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 2:32 pm

` ExiT .^ napisał:
*Copyright ©️ 2010 by Szympans. All rights reserved.

A ten tekst, oprócz nicku należy do mnie. Mam prawa autorskie Smile

Wątpie żebysś pierwszy na świecie tego użył Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kącik total Nonstop Action ;) Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kącik total Nonstop Action ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Total Blast Wrestling

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: