Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kącik total Nonstop Action ;)

Go down 
+6
maly619
Mr.Destruction
` ExiT .^
CPT
ziomroki
<>
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 11:44 am

Ex1t, jeśli nie mówisz nic mądrego to nie mów. Nie oglądasz, to skąd kurwa możesz wiedzieć że jest chujowa?

Gala Hardcore Justice pod względem walk była bardzo przeciętna. Ale to już było do przewidzenia.
Segmentów wcale jakby nie było, bo były wypowiedzi zawodników o ECW, Haymanie, Joey Stylesie itp. Publika jak zawsze wymiatała, nie ma porównania bo żadnej innej federacji czy to WWE, czy Chuj Wie Co. (CWC xD)
Hardcore był i to nadrabiało troche. Ocena gali nizej w bojlerze xD
Spoiler:

Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 2:33 pm

Spoiler:
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 2:58 pm

<> napisał:
Ex1t, jeśli nie mówisz nic mądrego to nie mów. Nie oglądasz, to skąd kurwa możesz wiedzieć że jest chujowa?

Oglądnąłem 2 gale i w ogóle mnie nie przekonywały. Jakieś jebane wywiady, niektóre bezsensowne segmenty... Walki jako tako ok, ale reszta ssie.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 3:05 pm

a w WWE to co niby jest? Wywiady przeprowadza jakiś pajac z palestyny Josh, gorzej bezsensowne segmenty, o walkach sie nie wypowiadam, o reszcie tym bardziej.

Eee Byker co Ty Razz 2 Cold vs CW nie była taka zła jak uważasz. Bynajmniej miała najszybsze tempo z tych wszystkich. Razz
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 3:57 pm

<> napisał:
Eee Byker co Ty Razz 2 Cold vs CW nie była taka zła jak uważasz. Bynajmniej miała najszybsze tempo z tych wszystkich. Razz

No teraz tak sobie siedzę i myślę, że masz racje. Obejrzałem sobie ją jeszcze raz na yt i uważam, że za słabo ją oceniłem bo taka tragiczna jak opener nie była a w porównaniu z innymi wypadła całkiem nieźle.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:13 pm

No własnie Razz Po Twojej ocenie gali, myśle że za dobrze oceniłem, ale musze pobrać gale i obejrzeć na spokojnie i dopiero wtedy powiem Smile

Ale opener był straaaasznie słaby :/
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:54 pm

Tak jak wujek TPK przewidywał Wink

BTW, Matthews robi jedne z najlepszych wywiadów w tym biznesie, wara od niego Smile Ostatnio nawet Cole mi się podoba, zwłaszcza jak z Joshem się jadą na NXT co bardzo podnosi poziom show w mojej opinii Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:59 pm

Spoiler:
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 5:41 pm

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 No_Surrender_(2010)

KARTA:

TNA TV Championship - "I Quit" Match
A.J Styles (c) vs. Tommy Dreamer

X Division Championship
Douglas Williams (c) vs. Sabu

Singles Match:
Abyss vs. Rhino

Semi-Finals of the TNA World Championship Tournament - If Angle loses, he will retire from wrestling
Kurt Angle vs. Jeff Hardy


Semi-Finals of the TNA World Championship Tournament
Mr. Anderson vs. D'Angelo Dinero

Typować, stawiać wyniki, dyskutować! Smile

-----------------------------------------------------------------------

Ja pierwszy pozwole sobie Smile

Chujowo troche że TNA zatrzymało pare gwiazd ECW, bo w ringu prezentują się przeciętnie. Doszły mnie słuchy że EV2.0 będzie feudować ze stajną Rica Flaira (albo już feuduje), co uważam za średni pomysł. Impactów nie oglądam,obejrze sobie Before the Bell przed PPV.

Zwycięzcy są następujący:
A.J. Styles- jemu powinni dać pas Heavyweight. Jest tak zajebisty z ringu że aż szkoda go w ME nie postawić.

Douglas - taki troche drewniany w ringu, kupuje jego finisher bo jest zajebisty Very Happy , Tutaj Sabu może zrobić ogromną niespodzianke, ale nie liczyłbym na nią. Williams utrzyma, a sama walka będzie na poziomie.

Tutaj stawiam na Rhino. Bo mnie Abyss wkurwia.

Next... Stawiam na Kurta, bo nie odejdzie, i jeszcze nawet wygra to całe Contenderstwo i dostanie ten pas HW, bo jest dobry i jest jednym z moich ulubionych wrestlerów. Smile

W drugim Semi jestem na D'Angelo, ale jestem przekonany że Asshole wygra :/

To tyle . Smile

Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:28 pm

TNA TV Championship - "I Quit" Match
A.J Styles (c) vs. Tommy Dreamer
Bez komentarza..

X Division Championship
Douglas Williams (c) vs. Sabu
Douglas przetrzyma.

Singles Match:
Abyss vs. Rhino
Rhino jest w tej walce chyba tylko po to aby się podłożyć Abyssowi i tak raczej będzie.

Semi-Finals of the TNA World Championship Tournament - If Angle loses, he will retire from wrestling
Kurt Angle vs. Jeff Hardy
Gdzieś czytałem, że Kurt przejebał jakąś walkę i do końca tego roku nie może walczyć o pas. Jeśli to prawda to danie pasa kurtowi nie wchodzi w grę. Z drugiej strony zwolnić go nie zwolnią więc w przypadku przegranej jak i jego wygranej będzie do dupy. Ja jednak stawiam na Mr. Druggie Razz

Semi-Finals of the TNA World Championship Tournament
Mr. Kennedy vs. D'Angelo Dinero
Kennedy wygra i w finale zmierzy się z Hardym.

Jako iż bardzo rzadko oglądam Impacty to mam kilka pytań.
1. Dojdzie do karty jakaś walka Machineguns'ów ?
2. Kiedyś na twitterze chyba Dixie i Jarrett umieścili wpisy "Zgadnijcie kogo spotkałem/am, dowiecie się dziś i jutro" i wrzucili jakieś podpowiedzi w postaci obrazków, był jakiś samolot, plaża itp i tu pojawia się moje pytanie... kogo spotkali ?
3. O chuj chodzi z tym rankingiem na ich stronie ?
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:53 pm

Byker, taka walka była na TNA Genesis w styczniu br. Angle przegrał właśnie wtedy z AJ Stylesem. Osobiście walke polecam bo zajebista, a my (Ja i RVG) oglądaliśmy akurat Genesis na żywo Wink
Powrót do góry Go down
Nicky Ocean

Nicky Ocean


Liczba postów : 93
Join date : 23/10/2008
Age : 29

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:12 pm

Walka na Genesis miała stypulację Last Chance, co oznacza, że Angle w wypadku przegranej nie mógł walczyć już o pas dopóki Styles będzie mistrzem. Z resztą i po 4 dniach Angle dostał kolejnego shota i przegrał ze Stylesem (to był ten motyw z montreal screwjobem).
Mateuszek, dlaczego Williams jest drewniany w ringu? Słyszałem o nim wiele dobrego zanim trafił do TNA, co prawda za czasów Inwazji sprawiał przeciętne wrażenie, ale już z Kazem na Sacrifice wykręcił świetny pojedynek. Williams jest jeszcze bardziej techniczną wersją Wolfe'a (to nie "latająca małpka", żeby walczyć efektownie Very Happy ), ale drewnem nazwać go nie nazwałbym.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:35 pm

Nicky na moje oko Douglas jest drewnem bo nie zrobi dobrych walk, a przecież ma z kim... Brian Kendrick, Shannon Moore... (no ta z Kazarianem na Sacrifice jeszcze nawet dobra). Dla mnie już nie jest on taki barwny w dywizji X.

Walka na Genesis miała stypulację Last Chance, co oznacza, że Angle w wypadku przegranej nie mógł walczyć już o pas dopóki Styles będzie mistrzem w 2010 roku Smile - dla ścisłości Smile
Powrót do góry Go down
Nicky Ocean

Nicky Ocean


Liczba postów : 93
Join date : 23/10/2008
Age : 29

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:45 pm

Problem leży w tym, że Doug zrobi dobrą walkę, ale nie taką jakiej oczekują fani. To, że Williams broni X Division Title sprawia, że ludzie oczekują efektownej walki, a Doug jest raczej mistrzem kulanki po glebie. To coś jak Johnny Saint (jeżeli go znasz to może wiesz o czym mówię), którego walk nie trawię (na King Of Trios 09 nie przypominam sobie ani jednego jego rzutu czy slama oprócz snapmare'a), ale zdaję sobie sprawę, że Saint ma taki styl i wiem, że jego walki są w swoich kategoriach po prostu dobre. Z tego co pamiętam walki Williamsa z ROH są przez niektórych uznawane za czołówkę w historii całej federacji. A siła jego storyline'u rzeczywiście spada, bo z założenia Doug powinien być tymczasowym mistrzem, który po dłuższym feudzie powinien zostać pokonany przez wrestlera utożsamianego z "prawdziwą" Dywizją X, mam nadzieję, że tym kimś będzie Lethal, może wreszcie pas X zostanie podpromowany dzięki osobie mistrza (chociaż za Douga pas X Division znacząco podniósł swoją renomę)
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:17 pm

Nie kojarze Sainta Razz Oglądam tylko TNA i niekiedy Worst Wrestling Ever . Smile

Dobrą walkę również można poznać po reakcji publiczności, a publika w walkach Douga ożywia się tylko przy jego finisherze Razz . Ale co do reszty się zgadzam. Douglas powinien być tymczasowym mistrzem. Lethal mógłby pociągnąć naprzód obecny stan dywizji X.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:43 pm

Nie doceniacie submissionowego wrestlingu Razz
Powrót do góry Go down
Nicky Ocean

Nicky Ocean


Liczba postów : 93
Join date : 23/10/2008
Age : 29

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:50 pm

Co ty, ja na walkach McGuinnessa w ROH szalałem na widok kolejnego oryginalnego chwytu Nigela, a na ankle lockach Kurta krzyczę This Is Awesome Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kącik total Nonstop Action ;)
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Total Blast Wrestling

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: