Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Road 2 Wrestlemania 26!

Go down 
+20
` ExiT .^
szympek90
TPK v2
Mr.Destruction
RVG Phentom
Banan
Jobber
Activ
Zwierzak93
ziomroki
Rafik
DevilLukas
The Bykertaker
Zack
maly619
Brasydas
michu619
thepolishkiller
CPT
<>
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 9:08 pm

Dobra, nie będę dyskutować z dziećmi WF, bo nie mam z wami szans Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 1:04 pm

A co was wkurza w nowym obrazku? To, że nie umiecie znaleźć guzika wyciszenia?
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 3:18 pm

nie bo umiemy(przynajmniej ja)
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 5:35 pm

no to tym bardziej was nie rozumiem...
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 6:36 pm

Ehh już nie macie na co narzekać, mnie to tam nie przeszkadza nowy layout WF
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 7:50 pm

Ale gdzie wy macie nowy layout? Jeden obrazek na górze, to nowy layout? No kurwa mać, ale chyba kogoś pojebało.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 7:58 pm

Dobra pomyliłem się, chodziło o logo. Moim zdaniem powinniśmy zakończyć rozmowę o WF bo w tym temacie chyba nie o to chodzi.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 19, 2010 8:02 pm

Mówiłem to od początku, ale wy dalej to ciągnęliście Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 1:41 am

Ktoś live ma zamiar oglądać oprócz małego? Bo ja na dzień dzisiejszy i owszem, ale to się w sumie może jeszcze zmienić.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 1:53 am

Jeśli rzeczywiście 28 będą święta to ja będę oglądać Very Happy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 2:10 am

28 jest święto, ale czy 29 idziesz do szkoły to Ci nie powiem. Wiesz, zawsze można wziąć dzień wolny Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 11:56 am

Ja na stopro oglądam xd. O której będzie leciało ? Bo wiem, że WM ma to do siebie, że wczesniej jest chyba.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 12:34 pm

Ja na WM spróbuje obejrzeć live, ale to dopiero za tydzień więc wszystko może się zmienić.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 26, 2010 4:29 pm

WRESTLEMANIA 26


Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 WrestleMania_XXVI

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13909978
10 Diva Tag Team Match
Mickie James, Kelly Kelly, Eve, Gail Kim, Beth Phoenix vs Michelle McCool, Maryse, Layla, Alicia Fox, Vickie Guerrero

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13862146
Money in the Bank Ladder Match
Kane vs Evan Bourne vs MVP vs Christian vs Dolph Ziggler vs Shelton Benjamin vs Jack Swagger vs Matt Hardy vs Kofi Kingston

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13693284
Unified Tag Team Championship
Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13816584
If Rey lose, he must join Straight Edge Society
CM Punk vs Rey Mysterio

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13722954
Triple H vs Sheamus

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13736284
No Holds Barred
Bret Hart vs Vince McMahon

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13782996
Triple Threat Match
Randy Orton vs Ted DiBiase vs Cody Rhodes

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13589158
"Career vs Streak" No Count-out, No Disqualification
The Undertaker vs Shawn Michaels

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13590724
World Heavyweight Championship
Chris Jericho vs Edge

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 13591108
WWE Championship
Batista vs John Cena



=================================================

Teraz 2cz postu, a mianowicie komentarz.

MITB:
10 osób to za dużo :/ Ale licze nadal na Drew. Wygra i bedzie feudować o pas WH

UTT:
ShowMiz.

CM vs Rey:
Najbardziej zjebana stypulacja jaką widziałem.
Licze na Reya bo sram tym gimmickiem Punka

HHH vs Blady:
HHH wygra, bo Sheamus za krótko jest w WWE żeby wygrywać mecze takiej rangi.

Hart vs McMahon
Licze na ciekawe akcje tych dziadków. Bret wygra via Sharpshooter

TTM:
2 z nich (Cody i Ted) to przyszłość WWE. Mimo tego licze na Ortona.

17-1?
Jak będzie tak jak rok temu to sie zesram z przejęcia Very Happy
Winner: Taker

WHC:
Chciałbym żeby to była walka wieczoru. Wygra Edge.

WWE Champ:
Jak będzie takie zjebane jak Orton vs HHH to pierdole ide spać.
na WM25 zjebali ME niesamowicie, licze że tutaj nie odstawią takiej haji.
Winner: John Cena

Pisać też kto ogląda live! i aktualizować numery GG ( https://ppwf.forumpolish.com/lune-rozmowy-f29/numery-gg-t456.htm ), bo trzeba się będzie komunikować w sprawach linków, kanałów, lagów etc.

PS: Mój nr. gg się nie zmienił.


Ostatnio zmieniony przez <<MR. MATEUSZEK>> dnia Sob Mar 27, 2010 4:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 26, 2010 5:38 pm

Dam tu posta z innego forum Razz

World Heavyweight Championship
Chris Jericho vs. Edge

Tutaj liczę na Edge'a. Ogólnie walka superowo się zapowiada. Edge wygrał RR, jest w dobrej formie no i chyba dadzą mu wygrać po powrocie Razz

WWE Championship
Batista vs. John Cena

Siiinaa. Wg. mnie, Cena dostaje specjalnie baty itd. od Batisty, a WWE mu to wynagrodzi zwycięstwem.

Streak vs. Career(No DQ, No Countout)
The Undertaker vs. Shawn Michaels

Tutaj na prawdę nie wiem... Rok temu wygrał Taker... Hmm... W tym roku będzie to samo. Czemu? gdzieś czytałem, że HBK chce już odejść na emeryturę... 18-0

No Holds Barred Match
Bret Hart vs. Mr. McMahon

Tutaj na pewno wygra Bret. Nie po to wracał do WWE i jest ośmieszany przez Vince'a, żeby przegrał na najważniejszej gali i chyba w jego ostatniej walce w karierze.

Money in the Bank Ladder Match
Christian vs. Dolph Ziggler vs. Kane vs. Shelton Benjamin vs. Jack Swagger vs. MVP vs. Matt Hardy vs. Evan Bourne vs. Drew McIntyre vs. Kofi Kingston

Walka ciekawie się zapowiada i myślę, że wygra Christian, żeby go jakoś wkręcić do ME... A jeśli nie Christian, to Kingston.

Single Match
Triple H vs. Sheamus

Mimo, że Sheamus otrzymuje wielki push, myślę, że wygra Hunter. W końcu jest w rodzinie z McMahonami Wink

Unified Tag Title Match
Big Show & The Miz (c) vs. John Morrison & R-Truth

Nie wiem... Postawię na Showa i Miza... Morrison co roku na WM przegrywa, nie wiem czemu xd ShowMiz jeszcze za krótko trzymają pasy.

Street Fight
CM Punk vs Rey Mysterio

Tutaj wygra Mysterio, chociaż chciałbym żeby przegrał, bo chcę zobaczyć jego pobyt w Straight Edge Society Razz

Triple Threat Match
Randy Orton vs Cody Rhodes vs Ted DiBiase

Tu też niewiadoma... Ale stawiam na Ortona, bo DiBiase się pokłóci z Rhodes'em np.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 26, 2010 9:55 pm

Shawn Michaels verus The Undertaker....Carrer vs Streak Match

Tutaj obstawiam zwycięstwo Shawna Michaels'a.....Ponieważ strata tak wielkiej gwiazdy jaką jest Shawn Michaels zabolałaby na budżecie Vince'a....Zresztą wspaniały streak kiedyś musi się skończyć...Prawda??

Bret Hart versus Mr. McMahon

No to chyba nie będzie zbyt energiczny pojedynek....Myślę,że wygra Bret...Bo po co by tak się poniżał i wracał do WWE??Smile

WWE Champion Batista versus John Cena

To innego wyjścia nie ma jak wygrana Jaśka.....Jeden powód podał Adi....A drugi to to,że Jasiek przez ostatnie Raw był "poniżany" przez Batistę i każdą walkę przegrał,a więc żeby pocieszyć fanów pana "You cant see me" Jasiek must win.....

World Heavyweight Champion Chris Jericho vs. Edge

Najciekawszy i najbardziej wyczekiwany pojedynek dla smakoszy WWE......Tutaaj serce mówi Chris,a rozum Edge...Posłucham się rozumu i stawiam że wygra Edge....

Money in the Bank Ladder Match

Hmmm...Wyjątkowo aż 10 zawodników....Liczę na zwycięstwo ...Jack'a Swagger'a.....Choć myślę jednak że tym razem Kofi będzie miał walizkę....Jest ostatnio nawet w ME na Raw...I to on zgarnie shota Smile

Unified Tag Team Champion Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth

Nie widzi mi się Tag Team Morrison-Truth...Więc stawiam na Showmiz Smile

Triple H vs. Sheamus

Nie no tutaj Tryplak podobnie jak Cena must win Smile.....Poniżany i wiecznie przegrany na Raw(choć ostatnio skontrował Sheamusa).....

Randy Orton vs. Ted DiBiase vs. Cody Rhodes (Triple Threat Match)

Randy Orton.......Wygra i koniec kropka....Wszyscy mówią o pushu dla Teda...Z jakiej racji?? Skoro niektórzy mówią,że Orton jest tak daleko dzięki ojca....To skąd się wział DiBasie jr...Jak nie po rodzinnemu?? Podobnie jak Cody Smile

CM Punk vs. Rey Mysterio

Trochę śmieszna stawka walki....Jeśli Punk wygra to Rey będzie w SES....Nie widzę tam Reya i to on na 100% wygra tą walkę Razz

Ogólnie rzecz biorąc WM'ka nie zapowiada się źle....Mamy kilka ciekawych walk jak HBK vs Taker czy Edge vs Y2J...A więc z niecierpliwością czekam Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 26, 2010 10:39 pm

Rafik napisał:
Zresztą wspaniały streak kiedyś musi się skończyć...Prawda??

Nieprawda.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 26, 2010 11:32 pm

Cytat :
Randy Orton.......Wygra i koniec kropka....Wszyscy mówią o pushu dla Teda...Z jakiej racji?? Skoro niektórzy mówią,że Orton jest tak daleko dzięki ojca....To skąd się wział DiBasie jr...Jak nie po rodzinnemu?? Podobnie jak Cody Smile
yyy osochodzi? Poza tym Legacy polegało właśnie na tym, że każdy ma sławnego w wrestlingu ojca...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 12:34 am

Nie wiem czemu uważacie stypulację walki Rey vs Punk za debilną. Właśnie to jest w niej zajebiste, że jeśli Rey przegra będzie musiał być u swojego wroga i nie ma innej opcji jak przegrana Reya, bo inaczej byłoby to wprost debilne.

CM Punk na ostatnich SD! udowadnia, że jest geniuszem jeśli chodzi o odgrywanie heel'a. Ma zajebisty gimmick, jego feud z Reyem wypada zajebiście i może potrwać jeszcze bardzo długo, a przegrana Reya na WM w tym pomoże.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 1:36 am

Powtórka z historii - HBK as JBL's employee. Chociaż myślę, że tutaj mimo mniejszych umiejętności face'a niż w tamtym feudzie, to tutaj heel nadrabia i to z nawiązką. Jak wygra Rey to zgadzam się z małym, to będzie jedna z "debilniejszych" decyzji WWE w ostatnim czasie. IF REY WINS WE RIOT!!! Podobnie z Michaelsem Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 2:05 am

Ja bym tego nie porównywał z sytuacją HBKa z JBLem, bo tamto było inne, mieliśmy HBKa, który musiał zgadzać się na wszystko, a w przypadku Reya byłoby to inaczej, zwłaszcza, że Rey gra inną, bardziej waleczną i buntowniczą postać.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:49 am

Ja bym Reya postaci nie nazwał buntowniczą, a dla mnie te feudy są niemal identyczne. Musiałby robić wszystko wbrew swojej woli, a według woli Punka. Ja bym różnicę upatrywał w tym, że Rey to postać mimo wszystko bardziej honorowa i jeśli nie planują go trochę tym feudem zmienić, to raczej z taką postacią nie kojarzy mi się sprzeciwianie ustalonym z góry warunkom w przypadku przegrania walki. Pytanie tylko na ile ten feud, bo dla mnie ciężko będzie pociągnąć go długo. Na początku ok, z 2-3 tygodnie Rey'a w roli podwładnego niemalże (zakładając że przegra), potem początki "buntu" i co? miesiąc z okładem i feud się wypali, trzeba będzie szukać czegoś nowego lub go kończyć Razz No chyba że co galę będziemy oglądać Reya robiącego dokładnie to czego Punk nie chce oraz Punka z Gallowsem lejących go za to. Teraz dopiero zauważyłem, jak ten feud może kiepsko wyjść w wypadku wygranej Punka na WM Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 12:42 pm

Legacy sie rozpad(ło)nie to chcą nowe stable założyć i tym nowym stablem jest Society Punka.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 12:59 pm

Ja bardzo chciałbym face turnu Ted'a. W ringu jest dobry, ma ojca gwiazdę i zasługuje na ME... No właśnie, tylko problem w tym, że w WWE ring skille nie są priorytetem ;/
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 2:18 pm

W ringu jest przeciętny, przy micu na razie ssie więc na face'a się nie nadaje. A gdyby sukces osiągało się ring skill'ami to WWE byłoby teraz w dupie. + "ma ojca gwiazdę" - to jest świetny argument do jego face turnu i miejsca w ME.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Road 2 Wrestlemania 26!
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!
» Wrestlemania ? One more time live? with PPWF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: