Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!

Go down 
+5
szympek90
Banan
CPT
maly619
RVG Phentom
9 posters
AutorWiadomość
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeSro Mar 24, 2010 11:33 pm

Patrzcie kiedy minął ten rok gdy dogadywaliśmy sie kto oglada WM 25 live, a tu rodzi sie kolejne pytanie
KTO OGLĄDA WM 26 LIVE?? moglibysmy na chacie jakąs konferencje podczas oglądania czy cos....
I najważniejsze, wrzucajcie tu linki na ktorych bedzie mozna WM obejrzec live...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeSro Mar 24, 2010 11:35 pm

ja oglądam na 99%
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeSro Mar 24, 2010 11:58 pm

ja bym wolał, żebyście zrobili konferencje na gg, a potem by ktoś skopiował archiwum, wrzucił na jakiś serwer i byśmy sie z was potem pośmiali Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 12:02 am

Według mnie konferencja przez GG to też lepsza opcja, a śmiać CPT nie ma się z czego Razz
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 12:06 am

ja tak samo jak Maly 99%
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 12:12 am

a ja mam gg8 i nie mam rozmow konferencyjnych Razz
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 10:52 am

hehe Very Happy ja też oglądam Very Happy raczej napewno:D i ja tak jak radziu nie mam konferencyjnych...Very Happy
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 3:23 pm

ja oglądam na 99%
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 3:24 pm

A to nie lepiej na chacie paplać? Razz Ja oglądnę na 100%, ale na DVD Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimeCzw Mar 25, 2010 4:08 pm

Oglądam.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitimePią Mar 26, 2010 7:53 pm

Moje szanse drastycznie zmalały z powodu zawalonego poniedziałku, ale to w końcu Wrestlemania i może szarpnę się na obejrzenie live Smile Na dzisiaj jednak to mało prawdopodobna opcja.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! Empty
PisanieTemat: Re: it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!   it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wrestlemania ? One more time live? with PPWF?
» Road 2 Wrestlemania 26!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: