Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Road 2 Wrestlemania 26!

Go down 
+20
` ExiT .^
szympek90
TPK v2
Mr.Destruction
RVG Phentom
Banan
Jobber
Activ
Zwierzak93
ziomroki
Rafik
DevilLukas
The Bykertaker
Zack
maly619
Brasydas
michu619
thepolishkiller
CPT
<>
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 9:07 pm

Ja oglądam live, szkoda że mały nie ogladasz bo nie będzie mi miał kto dac linka ;p. Czyli pewnie nie znajde linka. Jak ktoś ogląda live to niech wali na pw przyłącze sie ;p.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 9:13 pm

Wbijaj na Attitude, tam dadzą ci linka, jak nie na Shout Boxie, to w temacie z galami ppv masz.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 9:22 pm

a nie lepiej sie wyspać i po szkole/pracy/innym zajęciu pobrać sobie z XWN? Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 9:42 pm

EC for WWE:
Nie rozumiem czemu ma być feud Sheamus vs HHH? Oo
Ale i tak stawiam że przetrzyma.
EC for WHC:
Y2J, innej opcji nie ma.
IC Title:
Drew. Kane'a będą szmacić.
Divas Title:
Gaaaaaail ^^
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 10:30 pm

@CPT
mam ferie akurat, pozatym zawsze oglądam live ;p. Tak samo zawsze daje mi linka Mały bo ja nieogar jestem i nie umiem znaleźć

@Mały
Dzięki wejde sobie.

@topic
EC WWE
Myślę, że będzie tak jak rok temu na No way out (jeszcze wtedy tak sie nazywało to) w na SD! EC Edge wtedy odpadł pierwszy tak teraz Sheamus odpadnie na początku a potem co wyjdzie to wyjdzie. Nie mam faworyta.

EC WHC
Tutaj jednoznacznie stawiam na Chrisa.

IC title match
Myśle, że dadzą pas Kane'owi i będzie feudował z Drewnem.

Divas
Jebie mnie walka wazne żeby wygrała Marysia.

Nie wiem czemu ale krążą plotki na amerykańskich forach, że na EC ma być walka Edge vs. Batista.
Jeżeli coś takiego miałoby byc to stawiam na Edga
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 10:50 pm

nom możliwe że będzie bo tylko 4 walki są w karcie :/
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 11:10 pm

Fajnie by bylo ale to tylko by zakróciło długość EC matchy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 7:12 pm

WRESTLEMANIA 26

WWE Championship:
Batista(c) vs John Cena

World Heavyweight Championship:
Chris Jericho(c) vs Edge

Streak vs Career
The Undertaker vs Shawn Michaels

Money in the Bank Ladder Match
Christian vs
Spoiler:

karta będzie uzupełniana.
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 7:22 pm

no i kurcze main event o pas wwe, dwóch nieciekawych technicznie wrestlerów, chociaż batista spear poprawił, teraz podobne do goldberga robi;p Mam nadzieje że wygra.
Co do taker vs hbk, to będzie arcyciekawy pojedynek, czyżby hbk już miał odejść? Bo ja nie chcę przerwania streaku.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 7:38 pm

Szkoda że przerwą streak Undertakerowi Sad
Mogliby chociaż dać Dead Manowi walkę z Punkiem, Kofim bądź Mizem bo to oni są przyszłością WWE i przerwanie streaku Takera bardzo by ich podpromowało, a tej starej piździe Majkelsowi nie jest już potrzebny taki push bo za rok bądź 2 lata odejdzie z WWE i to całe pokonanie Takera pójdzie się jebać.

Ciekawie zapowiada się walka o WHC, może wyjść bardzo dobry pojedynek chociaż wynik walki jest z góry przesądzony Smile

Batista vs Cena, tutaj wolał bym Batistę jako mistrza ale pewnie pas będzie musiał wrócić na RAW więc wygra Cena [chyba że przeniosą batistę na RAW].

Bardzo lubię MitB, obsada jak na razie ciekawa jednak na typowanie zwycięzcy jeszcze za wcześnie Wink
Powrót do góry Go down
The Infernal

The Infernal


Liczba postów : 6
Join date : 24/02/2010

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 8:11 pm

WWE Championship:
Batista(c) vs John Cena

Co do tej walki to nie spodziewam się jakiegoś cudownego show. Niedawno na attitue czy wf podawali że na 90% pas wygra Cena, gdyż Batista szykuje się do zdjęć do filmu. Obaj zawodnicy są znani i ich akcje jest łatwo przewidzieć, dlatego aby była to dobra walka bookerzy muszą naprawdę się postarać. Ale zobaczymy jak sie to rozwinie.

World Heavyweight Championship:
Chris Jericho(c) vs Edge

Co do tej walki to mam duże oczekiwania. Edge i Jericho to dwaj super zawodnicy i ich walka o pas WHC jest jak najbardziej na miejscu. Wydaje mi się że zwycięsko z tego starcia wyjdzie Edge z uwagi chociażby na jego powrót, face turn oraz przez wielu wyczekiwany moment zdobycia pasa przez niego. walka napewno będzie ciekawa.

Streak vs Career
The Undertaker vs Shawn Michaels

Szczerze mówiąc to nie lubie odgrzewanych walk w tak krótkim odstepie czasowym. Obaj zawodnicy to juz legendy, ale widać że nie są w optymalnej formie przez co ten pojedynek wziął się praktycznie z niczego i ja traktuje to tak że jest to dopełnienie karty. Taker leczy kontuzje dlatego nie mogli go wpakować w dobry feud, Shawn ciągle bierze sobie wolne , więc jeżeli mieli wystąpić na WM 26 to było jedyne sensowne wyjście bez większej promocji ich walki.

Money in the Bank Ladder Match

Oby nie był jak na WM 25 Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 8:40 pm

WWE Championship

Batista(c) vs. John Cena

Z dwojga złego wole drewniste ale ich walka może byc największym niewypałem jaki w życiu widziałem.No bo Batista który ma zero techniki i Cena który w swoich meczach używa nie więcej niż 10 różnych akcji nie stworzą dobrego pojedynku-tu może pomóc tylko nadzwyczajna dyspozycja obu i jakieś dobre rozwiązanie writerów tego meczu


World Heavyweight Championship

Chris Jericho(c) vs. Edge

No i tu na szczęście spoilery sprzed RR na temat walki Rated R vs. Y2J na WM sprawdziły sie.Moi dwaj ulubieni wrestlerzy dwaj obecnie najlepsi wrestlerzy WWE(Danielsona nie licze).Juz sobie ostrze zęby na te walke bo może to byc najlepsza w życiu jaką widziałem.

Streak vs. Career

No i to co jest moim zdaniem największym niewypałem WM licząc match o WWE Champa.Po jaką cholere oni robią coś co już było?Prawda to była jedna z najlepszych walk jakie widziałem ale co z tego.Obaj to legendy i obaj są już starzy.Możliwości na zwolnienie HBK są zerowe więc dojdzie do przerwania streak'u Sad

MITB

Tu może stac sie wszystko i nie wiadomo kogo tam wsadzą za wcześnie jeszcze na jakieś spotrzeżenia
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 10:18 pm

WWE: Zacznijmy wogule od tego jakim prawem na obecnej karcie nie ma naszego ukochanego Triple H. Może być dość ciekawie jak wsadzą go do MITB matchu xD.

No to tak:

WWE Championship

John Cena vs. Batista
Osobiście wole wygranej Batisty, bo Jasiek się już mi znudził a Batista z pasem WWE to dobre (jeżeli mialby to być kolejny raz Jasiek albo Orton lub HHH albo Szajbus to dobrze ale może lepiej nie :p) rozwiązanie. Lubie gdy Batista bo to jest swego rodzaju "nowość".

WHC

Y2J vs. Edge
Mam taką ochotę obejrzeć tą walkę, że nie rozpiszę się. Dla mnie obojętne kto wygra ważne by było zajebiste show.

Taker vs. HBK
Powtórka z rozrywki. Mam nadzieję, że też stworzą lepsze widowisko niż rok temu.

MITB

Walka, którą będę oglądał z największym smaczkiem. Kręcą mnie takie walki oczekuje, że wygra ktoś kto na to zasłużył (a nie ten kto ma teścia szefa xD)
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 24, 2010 11:02 pm

WWE Championship:
Batista(c) vs John Cena


Zacznijmy od tego że chciałbym aby Batista zachował pas, ale jak to można by było zrobić Jaśkowi że przegrał na takiej gali, no co wy przecież jeszcze dzieci się mogą obrazić. Niestety coś czuje po kościach że to chyba nasz wielki Cenarator wygra :/

World Heavyweight Championship:
Chris Jericho(c) vs Edge


Tak jak ktoś już napisał wynik jest z góry przesądzony, ale ja oczekuje bardzo dobrych akcji w tej walce. Osobiście wolałbym żeby to była walka Ladder Macht lub LMS.

Streak vs Career
The Undertaker vs Shawn Michaels


Jak dobrze wiemy HBK nie zamierza jeszcze rezygnować z kariery więc najprawdopodobniej Taker straci streak, choć wolałbym remis ale raczej wątpię żeby w takiej walce zrobili go.

Money in the Bank Ladder Match


Nie zabardzo mam kogo typować bo nie znamy wszystkich uczestników ale narazie z tych co znamy to chyba Christian wygra lub kolejny raz CM Punk Mad
Powrót do góry Go down
RatedSuperVip




Liczba postów : 1
Join date : 25/02/2010
Age : 27
Skąd : Rymanów

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeCzw Lut 25, 2010 1:04 pm

WWE Championship:
Batista vs John Cena
Walka będzie jedął z nudniejszych jakich widzialem . Batista używa wyłącznie siły ,a john cena nie używaza wiele ciosów. Mi to obejętne kto wygra , najlepiej jakby zrobili z tego ladder match.
Moj typ Batista

WHC Championship:
Chris Jericho vs Edge
Na tą walkę czekał bardzo długo i nie ma mowy żeby była nudna. Była ona zapowiadana od RR . Powinien wygrać Rated-R-Superstar ze względu na jego powrót ,ale Y2J nie odpuści tak łatwo . Oby zrobili z tej walki LMS lub Hardcore match
Moj typ EDGE

Streak vs Career
The Undertaker vs Shawn Michaels
Wiedziałem ze ta walka wreszcie nadejdzie obaj maja swoje lata w WWE ale ladniej brzmi zakonczyl swoja passe i odszedl. Jak taker odejdzie nareszcie przestanie mnie wkurzac ta ciemnosc i pojawianie sie nie wiadomo z skad. oby walka byla lepsza niz na wm25
moj typ HBK

Money in the Bank Ladder Match

nie ma wszystkich ale podobno ma byc matt i to na niego bym stawial ale nie wiadomo czy bedzie ,a jak nie on to Christian
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeCzw Lut 25, 2010 3:48 pm

Cena, Y2J.

Osobiście przyznanie walce Taker'a z HBK'em miana "streak vs. career" jest olbrzymim błędem, bo teraz każde rozwiązanie tej walki będzie po prostu przeciętne. Jak mówił Byku HBK jest za stary na taki wyczyn i podzielam to zdanie - jeśli wygra a wiemy o jego i Takera nieobecności po WM to w zasadzie bez sensu, bo jak ktoś może złamać 17 lat barwnej, raz dobrej, raz gorszej ale mimo to pięknej historii a potem iść na urlop? Porażka HBK'a bardziej pasuje, ale jeśli przegra i wróci po raz kolejny zobaczymy w krótkim przedziale czasu powrót HBK'a, gdy miał już kończyć karierę - tak czy siak, każde rozwiązanie jest wg. mnie złe. Definitywny koniec kariery HBK też nie byłby najlepszy, bo jeszcze potrafi walczyć i jest barwną postacią, umie odgrywać swój charakter i jest chyba jednym z lepszych wrestlerów biorąc pod uwagę całokształt i fakt, że w WWE umiejętności ringowe nie są najważniejsze (który to fakt nie bezgranicznie, ale w sporym stopniu popieram).

Widzę że Kane po raz n-ty zajobbuje w MITB - a szkoda, bo jest chyba jednym z heavyweightów, który mimo wzrostu i wagi do tej walki pasuje. Nie sądzę aby walkę wygrał Shelton, nie sądzę aby zrobił to Ziggler. Jeśli będzie w niej Kofi to pewnie wygra. Myślę że Punk trzeci raz z rzędu, mimo sporego ostatnimi czasu pushu (co prawda pomaga promować innych zawodników, ale jest go sporo na galach) nie wygra, to byłaby już mimo wszystko przesada - patrząc na ten moment, bo z perspektywy czasu chyba nikt np. streak'u Takera za błąd.

W zasadzie mimo tego, że ludzie narzekają na brak niespodzianek to ja, nie czytając spoilerów, uważam nawet mimo braku komentarzy przy walkach o pas, że WM26 będzie bardzo ciekawą galą i w zasadzie żadnego z typów nie mogę być pewien. Nie sądzę aby Jericho stracił tak szybko pas - Edge wrócił, ok, ale to nie znaczy że trzeba psuć feud z tego powodu (a danie już na WM pasa Edge'owi za psucie feudu osobiście bym uznał). Nikt nie lubi przegrywać na WM, więc możemy się spodziewać wszystkiego - ja jednak wybrałbym Jericho, nie tylko dlatego, że jest moim ulubionym wrestlerem, ale dlatego że to nie wpłynie dobrze na feud i w zasadzie może się on szybko wypalić a Cena bez wygranej na WM to nie Cena i jego porażkę odebrałbym (być może bezpodstawnie) za malutką zmianę polityki WWE Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 9:22 pm

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13590724
WWE World Heavyweight Championship
Chris Jericho vs Edge

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13591108
WWE Championship
Batista vs John Cena

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13589158
Career vs Streak
The Undertaker vs Shawn Michaels

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13722954
Triple H vs Sheamus

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13736284
Bret Hart vs Vince McMahon*

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13720074
Money in the Bank Ladder Match
Kane vs Evan Bourne vs MVP vs Christian vs Dolph Ziggler vs Shelton Benjamin vs Jack Swagger vs Matt Hardy

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 13693284
Unified Tag Team Championship
Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth

Karta może się jeszcze powiększyć, na razie zapraszam do dyskusji Smile
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:14 pm

WWE World Heavyweight Championship
Chris Jericho vs Edge
Prawdopodobnie druga z najlepszych walk WM'ki. Fajny feud i zawodnicy. Największym moim oczekiawniem co do walki to kick out po Spearze i zwycięstwo Y2J'a, żeby
Edge'owi udowodnić, że jego ukochany Spear nie jest najlepszy Very Happy

WWE Championship
Batista vs John Cena
Nuuuudy... Pewnie Batista wejdzie, pochowa się za linami, przyjdzie Vince ogłosi, że wygrał Batista i koniec walki...

Career vs Streak
The Undertaker vs Shawn Michaels
Prawdopodobnie najlepsza walka gali. Liczę na zwycięstwo Takera, żeby Streak stał się pełnoletni i aby obaj znowu zrobili sobie przerwę i wrócili latem z wielkim hukiem

Triple H vs Sheamus
Po tej walce tak jak po WWE Championship Machtchu spodziewać się za dużo nie można, ale trochę jednak więcej Smile Obie postacie nie wiedzieć czemu lubię oglądać w ringu, choć wolę przy mikrofonie Smile Wygra pewnie Tryplak, bo jakoś nie widzę HHH'a, któryby przegrywał ze swoim uczniem, a już na pewno nie na WM'ce

Bret Hart vs Vince McMahon*
Mam nadzieję, że mecz będzie rodzajem segmentu (wejdą na ring, Vince coś wymyśli, a Bret i tak wygra) i nie potrwa dłużej niż video, które będzie tą walkę zapowiadać Smile

Money in the Bank Ladder Match
Kane vs Evan Bourne vs MVP vs Christian vs Dolph Ziggler vs Shelton Benjamin vs Jack Swagger vs Matt Hardy
Fajnie by było zobaczyć jakieś finishery z drabiny (Chokeslam, Zig-Zag, Shooting Star Press), albo chociaż jakiś grupowe "spadnięcie" z jej czubka Razz Jakby miał wygrać Christian, to i tak raczej nie wygra walki, na którą zainkasuje walizkę, Kane nie wygra, Bourne też, Swagger też, Ziggler też, Shelton być może, MVP nie, więc czekamy na zaskoczenie Smile

Unified Tag Team Championship
Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth
Jako, że nie jestem fanem umiejętności ringowych ShowMiz, ani R-Trutha mam nadzieję, że jak najwięcej czasu w ringu spędzą JoMo i Miz (Bo pig slow by go obijał przez 10 minut i by wszedł R-truth i w jakiś magiczny sposób zakończy walkę) aby Morrison pokazał skille, a potem poszedł z opuszczoną głową, bo interwencji Showa i Skull Crushing Finale od Miza, żeby w końcu zamknął się i żebym nie musiał słuchać tych jego idealnych aktorsko speechów...

Dziękuję za uwagę i zmarnowanie czasu na moje skromne wypociny Smile
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 13, 2010 12:42 pm

1.Ej prawda to że będzie walka tagowa z zawodnikami z NXT w dark matchu Wrestlemanii??
2. do MITB doszedł jeszcze
Spoiler:

a teraz :

MITB:
również jak CPT licze na akcje wysokiego ryzyka Very Happy Moim zdaniem wygra ten kogo umieściłem w skrypcie "spoiler"

UTT Champ:
z chęcia liczyłbym na Morrisona i Trutha ale ShowMiz wygrają. Niech ta walka dorównuje chociaż Batista&Rey vs Y2J&Show z HiaC chyba.

Spoiler:

Bret vs Vince:
Zdziwiłem sie czemu to nie street fight Oo, ale i tak wygra Bret przez sharpshootera

HHH vs Sheamus:
Licze na ciekawe widowisko ale znając WWE to bedzie kicha.
HHH wygra.

WWE Champ:
Cena wygra nie ma chuja, myśle że będzie jakaś fajna walka bo na summerslam'08 w skali od 0-10 dałbym 7. ale może przez ta kontuzje Razz

Taker vs HBK:
chce to co rok temu i bedzie dobrze. niech taker wygra i na next WM zawalczy z Y2J o streak.

WH Champ:
2 zajebistych wrestlerów. licze na zajebisty match.
Wygra Edge.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 13, 2010 2:14 pm

Y2J

Batista

Taker

HHH

Vince

Swagger

ShowMiz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 12:01 pm

WWE World Heavyweight Championship
Chris Jericho vs Edge
Feud zapowiadany już od początku kontuzji Edge'a. Feud ogólnie bardzo w porządku, z Edge'a robią baby face'a, co też zapowiadałem mu gdy wygrał Royal Rumble i myślę, że będzie w tej roli jeszcze przez długi czas. Jednye co mnie lekko irytuje w tym feudzie to całe to podkreślanie Speare'a. W każdym segmencie jest to podkreślony i każdy segment na tym ciosie się kończy. Zaczyna się to robić nudne, a sam finiszer mimo iż mi siępodoba nie powinien grać głównej roli w tym feudzie. Oczekuję wygranej Y2J'a, bo dawanie pasa Edgowi byłoby znakiem, że cały ten feud był tylko oczekiwaniem na danie mu pasa. Feud ma potencjał i powinien trwać jeszcze przez dłuższy czas.

WWE Championship
Batista vs John Cena
Często słyszę, że wyjdzie z tego dupa, że walka będzie słaba, a ja tak nie myślę. Batista i Cena mieli walkę na SumerSlam i wypadła ona bardzo fajnie. Wtedy jednak Batista był facem. Myślę jednak, że nie przeszkodzi to w dobrej walce, bo Batista jako heel jest do przyjęcia, nie przeszkadza mi tak, no i nie jest tzw. cipo-heelem, jakich mieliśmy ostatnio wielu. Tutaj wolałbym wygraną Batisty, ale jeśli ma wygrać Y2J, to tutaj raczej wygra Cena.

Career vs Streak
The Undertaker vs Shawn Michaels
Nie podoba mi się to, że mamy drugi raz to samo, bo uważam, że nie ma to żadnego sensu. Wygrana Takera? To pokaże tylko, że HBK jest marny i po huj się cisnął do tej walki. Wygrana HBK? Też źle, bo przerywanie legendarnego streaku byłoby błędem, a samo przerwanie go nie da nic HBKowi. Walka może i będzie super pod względem poziomu i znów może odebrać wszystkie nagrody za walkę roku, ale co z tego skoro Taker mógłspotkać się z kimś o wiele ciekawszym.
Co do samego wyniku tej walki, to jakoś mam przeczucie interwencji HHH i jego heel turn, przez co przegra HBK, niby skończy karierę, by potem wrócić i kolejny raz zemścić się na HHH.

Triple H vs Sheamus
Walka do przewidzenia. Wiele razy czytałem, że walka jest z dupy, że po co, a ja się z niej cieszę. Słyszymy, że Sheamus dla HHH i HBK'a to przyszłość federacji i taka walka może być ciekawa, a sam HHH zapewne podłoży się Rudemu, by go wypromować, bo jego Title run nie był za dobry i nie przekonał do siebie wielu osób.

Bret Hart vs Vince McMahon
Nie jestem przekonany co do tej walki. Bret jest w fatalnej formie, oddaje jeszcze kontuzję nogi, więc nie wiem na jaki pomysł wpadnie WWE, by coś z tego wyszło. Aby powiedzieć więcej o tej walce trzeba poczekać do poniedziałku, gdzie na RAW wraz ze Stone Coldem odbędzie się podpisywanie kontraktu tej walki. To powinno nam wiele wyjaśnić.
Myślę jednak, że niezależnie od wszystkiego zobaczymy Sharpshooter na Vincie i albo Bret Screw Vince, albo zwykły tap out.

Money in the Bank Ladder Match
Kane vs Evan Bourne vs MVP vs Christian vs Dolph Ziggler vs Shelton Benjamin vs Jack Swagger vs Matt Hardy vs Drew McIntyre
Wydaje mi się, że do walki dołączy Kofi Kingston i będziemy mieć 10 osób. To jednak trochę za dużo. Mogliby spokojnie zrezygnować z Matta i Kane'a, a samej walce wyszłoby to na dobre. Widać, że WWE podchodzi do tej walki mniej poważnie, zwłaszcza, że czeka nas PPV Money in The Bank.
Kto miałby wygrać? Stawiam na 3 osoby: 1. Christian 2. Drew 3. Kofi i to w takiej jak podałem kolejności.
Christian'a kupuje publika, zasługuje na ME, a Vince nie może wiecznie go karać za to, że był w TNA.
Drew to pupil Vince'a nie tylko storyline'owo i to może spowodować jego wygraną.
No i Kofi, czyli osoba o coraz to większej pozycji w federacji. Spokojnie mógłby wejść do ME i ta walka może dać mu na to szansę.
Na koniec jeszcze jedna sprawa: Niezależnie kto wygra tą walkę, ta osoba nie wygra pasa przez użycie walizki, a sama walizka zostanie użyta bardzo szybko, nawet na WM (jeśli wygra Christian, to myślę, że będziemy mieć Edge vs Y2J vs Christian). Wszystko to stanie się właśnie przez to, że w tym roku czeka nas druga MitB

Unified Tag Team Championship
Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth
Jak dla mnie walka ta ma na celu wsadzenie gdzieś Morrisona i Truth. Są to zawodnicy, których brak na WM byłby zaskoczeniem, a mówi się, że są to przyszłościowi zawodnicy, więc wciśli ich do walki Tagowej tak na siłę, żeby byli.
Walkę wygrają aktualni mistrzowie, ale myślę, że możemy spodziewać się tu Daniela Bryana i jakiejś sytuacji z nim związanej.

Ogólnie karta na WM nie prezentuje się jakoś super. Do karty dojdzie zapewne jeszcze jakaś walka, ale co można wielkiego tam dodać? Chyba tylko Divy, na które nie patrzę. Mam nadzieję, że mimo dość słabej podbudowy pod WM wypadnie ona bardzo fajnie.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 4:31 pm

Mały: Kofi jest w coraz gorszej formie, coraz więcej akcji pierdoli i praktycznie mało rzeczy mu wychodzi.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 5:07 pm

Wiem, ale ciągle ma dużo pozycję w federacji, a ludzie go kupują (ja też). Push Kofiego był bardzo fajnie zrobiony. Nie był przesadzony, Orton udowodnił, że jest tym lepszym, a sam Kofi stoi o poziom wyżej niż kiedyś.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 5:23 pm

Z tym się zgodze. Feud Kofiego z Ortonem to byl moim zdaniem najlepszy feud końcówki roku '09. Ale myśle że popełni jeszcze pare takich błędów to stanie sie z nim tak jak z Kennedym czyli wypierdolą go.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 5:27 pm

Wątpię. Kennedy nie był lubiany w szatni, był cwaniaczkiem, robił z siebie gwiazdę i ludzie tylko czekali aż coś źle zrobi. Trafiła się okazja, żeby powiedzieć, że mógł kontuzjować Ortona, to go wyjebali.
Kofi nie robi błędów aż tak poważnych, by mogły kogoś kontuzjować, a zresztą od kiedy WWe patrzy na walki? Gdyby wywalali ludzi robiących błędy w ringu, to nie byłoby już połowu ludzi w rosterach.

Kofiego kupuje publika, może dać zysk Vincowi, ma potencjał by być przyzwoitym facem i zostanie w WWE.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Road 2 Wrestlemania 26!
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!
» Wrestlemania ? One more time live? with PPWF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: