Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Road 2 Wrestlemania 26!

Go down 
+20
` ExiT .^
szympek90
TPK v2
Mr.Destruction
RVG Phentom
Banan
Jobber
Activ
Zwierzak93
ziomroki
Rafik
DevilLukas
The Bykertaker
Zack
maly619
Brasydas
michu619
thepolishkiller
CPT
<>
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 9:47 pm

No własnie Kofiego ratuje tylko dobra pozycja na backstage'u Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 12:52 am

Nie wiem czy tylko. Kofi na pewno nie jest słabym wrestlerem, kupuje go publika, ma potencjał, więc nie wiem czemu miałby zostać zwolniony, zwłaszcza w momencie gdy TNA przejmuje do siebie każdą więcej wartą osobę.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 6:47 pm

Znaczy Kofi był dobrym wrestlerem, teraz jest o wiele słabszy co widac gołym okiem. Razz
Może i go nie zwojnią, ale jak narazie nie zasługuje na Main Eventy.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:07 pm

kurwa ludzie pieprznijcie sie wy twarz ok?

Kofi jak był mid cardem to wszyscy mówili zajebisty wrestler potem feud z Ortonem i wszyscy mówią że zjeb.

Kiedyś Orton był IC potem Main Event i nagle okazuje sie cipolem.

Sheamus super heel w ECW troche za szybki push ale był i co? wszyscy mówią że jest do dupy i że Drew jest lepszy a i tak jak wejdzie do ME to będzie downem.

Ogarnijcie sie
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:57 pm

Kofi jest dobrym zawodnikiem i zasługuje na push, na pewno na razie nie na ME ponieważ zawodnik nie jest jakimś Ceną przy majku ale na pewno jakiś feud mogliby mu dać, chociażby z jakimś Sheamusem, co zresztą miało się zdarzyć.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:10 pm

Ja wiem i to widać że Drew jest lepszy od Sheamusa.
Ja nic nie mówiłem że Kofi to słaby wrestler tylko ze staje się coraz słabszy Razz
Wiem ze potrafił wytrzaskać dobre matche, ale teraz to juz nie jest to samo.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:11 pm

Chris Jericho vs Edge
Batista vs John Cena
The Undertaker vs Shawn Michaels

co do wyżej wymienionych walk to już się wypowiedziałem.

Triple H vs Sheamus
No i w końcu dale tą walke, osobiście bez wątpienia wygra Hunter, ponieważ jest o zbyt dobrą gwiazdą żeby przegrać na najważniejszej gali PPV. Szajbus miał dość mocnego pusha ale raczej nie dane będzie mu wygrać z gościem który mu załatwił prace Smile

Bret Hart vs Vince McMahon
Osobiście nie interesuje mnie walka emerytów (tak sam było na Impact jak walczył Flair z Hoganem), wygra na pewno Bret bo inaczej wątpię żeby podpisał kontrakt z Vincem, ale w walkę na pewno wmiesza się ktoś inny z polecenia McMahon

Money in the Bank Ladder Match
Kane vs Evan Bourne vs MVP vs Christian vs Dolph Ziggler vs Shelton Benjamin vs Jack Swagger vs Matt Hardy
No to znamy w końcu wszystkich zawodników do MitB. Takie osoby jak Kane (a szkoda bo chętnie bym chciałaby wygrał), MVP, Bourne, Ziggler, Benjamin i Hardy (na pewno przez to że Jeff jest TNA) nie wygrają. IMO Christian ma największe szanse żeby wygrać MitB, Swagger mniejsze ale jakieś tam ma

Unified Tag Team Championship
Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth
Tutaj chyba jedna z najnudniejszych walk będzie i raczej pasy nie zmienią posiadaczów (w ogóle mogli by jakoś połączyć te pasy żeby został jeden nowy [to znaczy się dwa Razz])


Tak apropo to kiedy jest WM ??
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:21 pm

Jeśli miałbym porównać takie osoby jak Drew McIntyre, Sheamus i Kofi, to jak dla mnie najbardziej na push zasługuje Kofi, potem jest Sheamus, a potem Drew.
Nie mówię, lubię Kofiego, a z tym spadkiem formy, to bym nie przesadzał, nie jest aż tak źle, o czym zapewne przekonamy się na WM.
Co do wyższości Sheamusa nad Drew, to po prostu łatwiej kupić mi jego postać. Podoba mi się Rudy mimo, iż jego title run był hujowy, a on sam nie pokazał na RAW niczego super.
Drew to taki zawodnik którego ciężko mi ocenić, bo po prostu jest mi obojętny, jak narazie nie widzę w nim takie potencjału jak w innych wymienionych osobach.

Zresztą podane przezemnie osoby moim zdaniem mniej zasługują na push niż Ziggler czy Morisson. Zigglerowi markuję, kupuję go w 100% i choć życzę mu pushu, to najpierw widziałbym go w jakimś feudzie z silnym zawodnikiem (tak jak miał z Mysterio).
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:48 pm

Chris Jericho vs Edge
Batista vs John Cena
The Undertaker vs Shawn Michaels
Na temat tych walk wypowiadałem się wcześniej.

Triple H vs Sheamus
Liczę że panowie pokażą nam jakąś fajną walkę. Wygra Sheamus, HHH załamie się po porażce i zrobią mu heelturn, który zaprezentuje przeszkadzając HBKowi w zwycięstwie.

Bret Hart vs Vince McMahon*
Podczas wklejania karty dałem przy tej walce "*" i zapomniałem napisać o co z nim chodzi, a więc teraz tłumaczę. Być może sędzią specjalnym może zostać Stone Cold, może to bardzo urozmaicić walkę jak i całą galę Very Happy ostatecznie stawiałbym na zwycięstwo Breta.

Money in the Bank Ladder Match
Kane vs Evan Bourne vs MVP vs Christian vs Dolph Ziggler vs Shelton Benjamin vs Jack Swagger vs Matt Hardy
Na RAW ma dołączyć do tej walki zawodnik nr 10, którym najprawdopodobniej będzie Kofi. Mam takie przeczucie że walkę wygra Evan, wykorzysta walizkę na Wrestlemanii lecz poniesie klęskę. Natomiast zdobywca walizki na MitB PPV w pełni ją wykorzysta.


Unified Tag Team Championship
Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth
Na 100% ShowMiz obronią pasy. Dodatkowo myślę, że Morrison odwróci się od R-trutha i przejdzie heel turn bo niedawno creative team zauważył, że John lepiej pasuje do roli heela.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:17 pm

Mały, ja też lubie Sheamusa niewątpliwie dodał on troche kolorytu w WWE. Drew, zawodnik bardzo dobry ale gimmick co tu dużo mówić... zjebany jest i tyle.
Więc klasyfikacja wg. skilli układa sie: Drew, Sheamus, Kofi, a w class. pod względem gimmickU: Kofi, Sheamus, Drew.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:21 pm

@Activ

Chyba 28 marca
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:25 pm

@Byku: Bourne? Nie rozśmieszaj mnie podaj mi choć jeden argument przemawiający, że to on wygra ten pojedynek.

@Mateuszek: Kofi najgorszy z wymienionych pod względem skilli :O? Chyba cię pojebało. Przyznaj, że go nie lubisz, bo to co piszesz, to po prostu jakieś herezje. Drew i Sheamus przy Kofim to drewna totalne w ringu. A co do oceny gimmicku, to na pierwszym dałbym Sheamusa, a nie Kofiego. Kofi nie ma w gimmicku nic ciekawego, a Sheamus jest charakterystyczny, ma fajny akcent i potrafi wkurwiać ludzi Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:34 pm

Nie lubię Kofiego Razz , ale zobacz ze pierdoli on dużo akcji i po prostu match sie chujowy robi.
co do Sheamusa to lubię go, ale bez przesady, byłem w Irlandii 2 lata temu i nie bardzo podoba mi się tamtejsza kultura. Ale nadal jest dobrym materiałem na gwiazde.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:35 pm

Chris Jericho vs Edge
Batista vs John Cena
The Undertaker vs Shawn Michaels
Na temat tych walk wypowiadałem się wcześniej


HHH vs Sheamus

Tutaj stawiałbym na kolege Sheamusa bo jego push na WWE Champa był troche niespodziewany i dadzą mu zwycięstwo a pozatym wiemy że HHH go lubi więc dałby mu wygrac ^^

Hitman vs Vinia

Na chłopski rozum:Po cholere Bret wracałby do WWE?po porażke na WM?nie!po zwycięstwo i po pikne DVD.Będzie sharpshooter

MITB

Chciałbym żeby wygrał Christian ale myśle że tak jak ktoś już powiedział zrobią TTM który mógłby byc jedną z najlpeszych walk w historii.Myśle że jak nie Ch to Cofee bo kto inny?

Unified Tag Team Championship

Tutaj mam dylemat komu bd kibicowac bo z jednej strony wspaniały Miz i Pig Slow a z drugiej Shaman Of Sexy i niedoszły raper który zna tylko 2 słowa.Chyba jednak na Morrisona bo był on moim ulubionym wrestlerem zanim dowiedziałem się że wrestling jest udawany.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:39 pm

@Mateuszek, nie oglądam na tyle dużo walk w WWE, a te co widziałem jakoś mi nie przeszkadzały i nie widziałem w nich aż takich błędów, żeby całą walkę, jak i wrestlera oceniać za hujowego. Zresztą w WWe są osoby bardziej zjebujące akcje, a nie chcę nikomu wypominać tego jak na TLC PPV Sheamus będąc na narożniku trząsł się jak galareta i nie potrafił popchnąć Ceny na stół Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeWto Mar 16, 2010 9:45 pm

Co prawda to prawda Razz
Jak się wchodzi na narożnik raz na ruski rok to tak jest Razz
Ale Kofiego bym nie nazwał chujowym tylko nieporadnym Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 1:12 am

Powiedz mi, ale gdzie on jest nieporadny? Dziś specjalnie przyglądałem się jego walce z Batistą na RAW i nie widziałem tam nic złego.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 6:21 pm

Też oglądałem tą walke, i nic tam nie zjebał Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeSro Mar 17, 2010 7:40 pm

oprócz tego, że Batiście rozwalił nochal Very Happy
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 9:42 am

Widzieliście nowy image Wrestlefans? Zajebisty jest, jak dla mnie .
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 11:15 am

Mnie ta muzyczka wnerwia co chwila leci jak na newsy wchodze Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 1:44 pm

Po 1. WF Sucks
2. co tam nowego?
3. co to ma do tematu?
4. WF Sucks
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 3:03 pm

Mały to do tematu ma to, że image jest związany z Wrestlemanią a ten temat to Road to Wrestlemania 26 no nie?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 3:24 pm

Nie Razz

Temat jest związany z Wrestlemanią, a nie z WF. Co mnie obchodzi, że WF ma jakieś pojebane logo WM? Też mogę napisać, że na forum Attitude jest temat o WM i co? Zajebiście Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 5:03 pm

Attidute to gówno(pozdro)

I mnie też to wkurwia(Image WF)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Road 2 Wrestlemania 26!
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!
» Wrestlemania ? One more time live? with PPWF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: