Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Road 2 Wrestlemania 26!

Go down 
+20
` ExiT .^
szympek90
TPK v2
Mr.Destruction
RVG Phentom
Banan
Jobber
Activ
Zwierzak93
ziomroki
Rafik
DevilLukas
The Bykertaker
Zack
maly619
Brasydas
michu619
thepolishkiller
CPT
<>
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 10:11 pm

Jako ze Royal Rumble przed nami więc podaje kartę:

ECW CHAMPIONSHIP:
Christian vs. Ezekiel Jackson

WWE CHAMPIONSHIP:
Sheamus vs. Randy Orton

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP:
Spoiler:

Royal Rumble Match for Title Shot at Wrestlemania.


Następnie... wypowiadać się o feudach, kartach, debiutach, wrestlerach, i wszystkim co ma mieć wspólnego z WM!!!


Zaczynam:
Christian przetrzyma, Sheamus straci, Taker przetrzyma.
Orton dostanie pas i będzie feudował z Dibiase'im do Wrestlemanii o pas. HBK poprosił Takera o re-match sprzed roku więc uwzględniam opcje Taker vs HBK o pas WHC Razz
Royal Rumble wygra mój faworyt... Ted DiBiase.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!!!


Ostatnio zmieniony przez <<MR. MATEUSZEK>> dnia Czw Sty 14, 2010 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 10:29 pm

Miało być bez spoilerów...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 11:20 pm

Przepraszam. Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 6:47 pm

Wg. mnie żaden pas (z tych które są obecnie w karcie) nie zmieni właściciela, jeśli już to tylko WHC, czego bym nie chciał. Co do WM26 - wierzę, że odbędzie się walka Taker vs. HBK, ale... no właśnie. Kto by miał wygrać? Powtórka z rozrywki byłaby nudna, przerwanie streaku też mogłoby być niezbyt ciekawym wyjściem. Walka Vince'a z Bretem jest już niemal pewna, a moim zdaniem skoro Bret się zgodził na krótkoterminowy kontrakt to Vince namówi i Rocka, więc być może obejrzymy walkę Cena vs. Rock, co w sumie by mi bardzo pasowało bo chciałbym zobaczyć tą walkę dlatego, że z Rockiem nawet Cena wyjdzie dobrze Razz

Jak Mateuszek liczę na walkę Ortona z DiBiase ale nie o pas. Być może DiBiase zaintereweniuje w jego walce, nie mam pojęcia! Poza tym te pogłoski o rozpadzie Legacy mi śmierdzą, może to jedna z podpuch WWE, jakiś czas temu była mowa o takich lipach wypuszczanych przez Vince'a. Wszystko wskazuje na rozpad, ale jakoś mnie to nie przekonuje i trochę w to nie wierzę.

Równie bardzo co z walki Rock vs. Cena byłbym zadowolony z walki Edge vs. Y2J. Mam nadzieję, że Edge zdąży wyleczyć kontuzję i wróci w dobrej formie, bo brak takiej walki na WM 26 byłby sporym ciosem dla tejże gali.

Nie wiem jak stoi cały ten ECW Homecoming, ale chciałbym też na WM 26 zobaczyć jakąś ciekawą walkę Christiana z Kanem o pas ECW. Mogłoby być ciekawie.

No i oczywiście MITB, ale jakoś w tym roku i na ten moment (chodzi mi o to kto ma pas a kto nie i formę wrestlerów) nie zapowiada się on jakoś super ciekawie, no ale do tego jeszcze trochę czasu ^^

Pas WWE pewnie zostanie postawiony na szali w walce HHH'a z Sheamusem, nie wiem co o tym sądzić, ale w sumie może być ciekawie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 4:45 am

thepolishkiller napisał:
Wg. mnie żaden pas (z tych które są obecnie w karcie) nie zmieni właściciela, jeśli już to tylko WHC, czego bym nie chciał. Co do WM26 - wierzę, że odbędzie się walka Taker vs. HBK, ale... no właśnie. Kto by miał wygrać? Powtórka z rozrywki byłaby nudna, przerwanie streaku też mogłoby być niezbyt ciekawym wyjściem. Walka Vince'a z Bretem jest już niemal pewna, a moim zdaniem skoro Bret się zgodził na krótkoterminowy kontrakt to Vince namówi i Rocka, więc być może obejrzymy walkę Cena vs. Rock, co w sumie by mi bardzo pasowało bo chciałbym zobaczyć tą walkę dlatego, że z Rockiem nawet Cena wyjdzie dobrze Razz


Od Rocka to ty się odjabaj! Jest najlepszy! Smile
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 9:46 am

Pasy pozostaną przy włacicielach, Sheamus zacznie feud z HHH, co do Legacy to powinno się rozpaść bo Ted DiBiase zasługuje na miano main eventera podobnie jak Sheamus, i może wkrótce powalczy o pas WWE?
Cena vs Rock to byłoby marzenie, Rock by pewnie wygrał;p
Co do pozostałych walk to Edge vs Y2J zapowiada się ciekawie, o ile sie odbedzie.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 11:28 am

michu619 napisał:
thepolishkiller napisał:
Wg. mnie żaden pas (z tych które są obecnie w karcie) nie zmieni właściciela, jeśli już to tylko WHC, czego bym nie chciał. Co do WM26 - wierzę, że odbędzie się walka Taker vs. HBK, ale... no właśnie. Kto by miał wygrać? Powtórka z rozrywki byłaby nudna, przerwanie streaku też mogłoby być niezbyt ciekawym wyjściem. Walka Vince'a z Bretem jest już niemal pewna, a moim zdaniem skoro Bret się zgodził na krótkoterminowy kontrakt to Vince namówi i Rocka, więc być może obejrzymy walkę Cena vs. Rock, co w sumie by mi bardzo pasowało bo chciałbym zobaczyć tą walkę dlatego, że z Rockiem nawet Cena wyjdzie dobrze Razz


Od Rocka to ty się odjabaj! Jest najlepszy! Smile

Piłeś czy czytać nie umiesz?xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 11:53 am

Moim zdaniem jak będzie walka Cena vs The Rock, to Cena ją wygra, bo to jest symboliczne podanie pałeczki - tak samo było na WM X8 The Rock vs Hulk Hogan i wtedy to Hogan był legendą a The Rock był "teraźniejszością" i Rocky wygrał tą walkę, po czym Hogan sobie potauntował i skończył karierę [w WWE]... A drugi powód, dla którego nie za bardzo bym chciał obejrzeć tą walkę to taki, że panowie w prawdziwym życiu za sobą nie przepadają, więc jeśli będą na siebie bluzgać, to to będzie realistyczne, ale jak do walki to raczej nie za dobrze - słaby teamwork, a znając ego The Rocka to raczej Jasia nie poprowadzi, co by mu sie bardzo przydało...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 12:15 pm

WWE Champion Sheamus vs. Randy Orton - w sumie to zaskoczenie, że walczy tam Orton a nie Cena. Ale top dobrze Wink Mamy walkę heel vs heel, dodatkowo jest szansa na jakiś myk z Legacy. Ogólnie może być ciekawie. Jak dla mnie walkę wygra Sheamus, który pas straci dopiero na WM, zapewne z HHH Wink

World Heavyweight Champion Undertaker vs. Rey Mysterio - tam heel vs heel, tu face vs face Wink Cieszę się, że nie ma tu Batisty, bo polepsza to poziom tej walki. Dodatkowo jest to walka moich dwóch, pierwszych ulubionych zawodników, aktualnie są oni w formie, więc może być bardzo ciekawie. Mysterio nie wygra, nie liczyłbym na to. Taker to za dobra postać, a wkroczenie na WM z pasem doda smaczku jego przyszłej walce o Streak Wink

ECW Champion Christian vs. Ezekiel Jackson - wszyscy mówią, że Christian wygra, a ja myślę, że nie. Ezekiel, to fajny power wrestler, ma koło siebie Regala, więc może wygrać przez jakiś kant i na to bym stawiał. Ogólnie Christian ma dość długo pas i czas go stracić, by przenieś się do lepszego rosteru, a może i nawet wygrać na WM Money in The Bank Wink

30-Man Royal Rumble Match - ciężko powiedzieć. Jeszcze parę dni temu stawiałem na Kofiego, ale coraz bardziej myślę, że będzie to któryś z Main Eventerów, a najbardziej stawiałbym na HHH. W sumie ciekawi mnie też, czy zobaczymy jakieś powroty czy zaskoczenia, ale nie lcizyłbym na powrót Edge'a. Jgo kontuzja jest na tyle poważna, że po pierwsze byłoby to za szybko, a po drugie byłoby to za duże ryzyko.

Chcę się jeszcze wypowiedzieć o walce HBK vs Taker - jestem na nie dla takiego czegoś. Wiadomo, że walka mogłabyć fajna, ale jakoś nie chciałbym widzieć powtórki z zeszłego roku, tylko zobaczyć cośnowego typu Taker vs Cena lub Taker vs Y2J.
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 4:38 pm

Sheamus przegra z Ortonem i straci pas. Odzyska go jakoś przy pomocy (zdradzie Priceless) w Elimination Chamber a na wrestlemanii zmierzy się o pas z Tedem DiBiase. Ewentualnie nie straci na RR a na EC i potem Ted wykorzysta title shota i na najważniejszej gali roku pokona Ortona już jako Face.

Oczywiście RR wygra Ted bo jakoś musi dostać title shota i zostać Face'em.
Wszyscy spamią, że Edge wejdzie jako 30 i wygra RR match ale ja w to wątpię. Jest to zbyt oczywiste a na to WWE się nie zgodzi i dlatego walkę wygra DiBiase bo nikogo innego nie widzę no może jeszcze szanse na to ma Kofi K.

Walkę o WHC wygra Deadman bo raczej Rey na razie nie da rady wygrać. Taker jest zbyt renomowany by przegrać na Road to Wrestlemanii. Ewentualnie przed Wrestlemanią jakoś dziwnie straci pas, powiedzmy kolejny przekręt z GM'em w co jednak wątpię ze względu na to, ze to już się odbyło przy okazji Punka.

ECW championship wygra zapewne Jackson. W końcu jest ku temu wiele powodów, zaczynając na Regalu poprzez rozpad ECW a na title runie Capitana Charismy kończąc. Wszyscy spodziewali się że na TLC Christian straci pas ale jakoś jednak wyszło na to że pokonał Sheltona, ECW ma się skończyć więc na pewno Christian przegra. Ezekiel nadaje się na CHampa niższego kalibru idealnie pasując do mistrza rozwojówki w końcu on też jest w pro wrestlingu od niedawna. Zapewne po zwycięstwie będzie feudował z Regalem i zmierzą się na Wrestlemanii chociaż ja wolałbym już pojedynek Jackson vs Kozlov.

Ogólnie zapowiada się ciekawie choć jak na razie gorzej niż przy okazji 25 rocznicy WM.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 4:50 pm

Zack napisał:

Oczywiście RR wygra Ted bo jakoś musi dostać title shota i zostać Face'em.
(...)
Jest to zbyt oczywiste a na to WWE się nie zgodzi(...)

Hmmm?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 5:40 pm

Chodzi mi o to, że CT WWE wie że fani spodziewają się powrotu i zwycięstwa Edge'a na RR w RRM i dlatego CT nie ma zamiaru do tego dopuścić, w końcu chcą nas czymś zaskoczyć bo co by nie mówić to będzie mieć wielki wpływ na przyszłość.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 7:06 pm

thepolishkiller napisał:
michu619 napisał:
thepolishkiller napisał:
Wg. mnie żaden pas (z tych które są obecnie w karcie) nie zmieni właściciela, jeśli już to tylko WHC, czego bym nie chciał. Co do WM26 - wierzę, że odbędzie się walka Taker vs. HBK, ale... no właśnie. Kto by miał wygrać? Powtórka z rozrywki byłaby nudna, przerwanie streaku też mogłoby być niezbyt ciekawym wyjściem. Walka Vince'a z Bretem jest już niemal pewna, a moim zdaniem skoro Bret się zgodził na krótkoterminowy kontrakt to Vince namówi i Rocka, więc być może obejrzymy walkę Cena vs. Rock, co w sumie by mi bardzo pasowało bo chciałbym zobaczyć tą walkę dlatego, że z Rockiem nawet Cena wyjdzie dobrze Razz


Od Rocka to ty się odjabaj! Jest najlepszy! Smile

Piłeś czy czytać nie umiesz?xD


W sumie, to piłem. ;]
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 7:25 pm

Zack napisał:
Chodzi mi o to, że CT WWE wie że fani spodziewają się powrotu i zwycięstwa Edge'a na RR w RRM i dlatego CT nie ma zamiaru do tego dopuścić, w końcu chcą nas czymś zaskoczyć bo co by nie mówić to będzie mieć wielki wpływ na przyszłość.

Czyli myślisz, że Edge się nie pojawi, więc jak się pojawi to będzie zaskoczenie Smile Proste, logiczne Smile

A na serio to wiem o co Ci chodzi, ale o rozpadzie Legacy i face turnie Teda też słychać od dawna, nie wiadomo czy w ogóle to się stanie, więc jego wygrana przynajmniej dla mnie nie byłaby zaskoczeniem i w sumie nie cieszyłbym się ani trochę, bo to co ostatnio Ted pokazywał nie było na zbyt wysokim poziomie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeSro Sty 20, 2010 10:43 pm

WWE Champion Sheamus vs. Randy Orton - Tutaj obstawiał bym zwycięstwo Randy'ego chociaż może się tak zdarzyć, że Sheamus wygra, natomiast na EC straci pas na rzecz Cody Rhodesa a wcześniej Ted wygra RR i zobaczymy starcie obydwu zawodników.

World Heavyweight Champion Undertaker vs. Rey Mysterio - Tu bym obstawił zwycięstwo Takera, jakoś nie widzę Reya Misterio broniącego pasu na Wrestlemanii.

ECW Champion Christian vs. Ezekiel Jackson - Myślę że wygra Christian i dopiero później straci pas na rzecz Vance'a Archera bądź Zacka Rydera. Czuję że do walki Christiana i Ezekiela wbije Kozlov i najebie temu drugiemu przez co Ezekiel wygra przez DQ a Christian zatrzyma pas.

30-Man Royal Rumble Match - Jestem praktycznie w 100 % pewny że wygra zawodnik z RAW. Moje 4 typy :
1. Kofi Kingston - mogło by go to dość podpushować, ale słyszałem że on ma wygrać MitB więc nie jestem do końca pewny jego zwycięstwa w RR.
2. Jak wcześniej wspomniałem Ted DiBiase, mógłby wyeliminować Rand'ego i Cody'ego.
3. Bryan Danielson - Danielson trafił z powrotem do FCW mimo świetnej walki z chavo i ogromnym popie od publiki, coś tu nie gra co nie ? Myślę że specjalnie trafił do FCW po to by wystąpić w Royal Rumble Matchu, wygrać go i dostać spory push.
4. Evan Bourne - ostatnio często jobbuje Sheamusowi, może wygra i mu się odegra.

Taker vs HBK - nie ma mowy, Taker ma walczyć z kimś innym a HBK z Triple H'em.

Rock vs Cena - jestem na tak tylko Rock musi wygrać !

Vince vs Bret - hmmm walka wydaje się mało ciekawa, mogli by ją trochę ubarwić dodając do niej Special Guest Referee, a najbardziej do tej roli nadaje się nie kto inny jak Stone Cold Steve Austin !
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeSro Sty 20, 2010 11:01 pm

Moim zdaniem Orton wygra z Sheamusem, Undertaker utrzyma swój pas tak samo jak Christian Very Happy
Walka na wrestlemani pomiędzy UT a HBK odbędzie się, zaś co do walki Cena vs Rock to by było coś pięknego Very Happy oczywiście Rock wygra Razz
Royal Rumle hmm.. mam dwa typy Kofi albo Ted chociaż nic nie jest pewnego Razz
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeSro Sty 20, 2010 11:47 pm

Ja myślę,że WHC wygra Taker, ECW Christian,pas WWE wygra Sheamus(później feud z Tryplakiem),a Royal Rumble wygra ktoś z czwórki:
1.Chris Jericho-zdobywa shota na Wrestlemanię,a pas WWE jakimś magicznym sposobem zdobywa Edge......
2.Edge-odwrotna sytuacja co do Jericho.....
3.Tryplak-później feud z Sheamusem
4.Ceeeenaaaa-(to dlatego nie bierze udziału w walce o pas WWE xDDDD)

Na Wrestlemanii dojdzie do pojedynków:
Pas WWE: Orton - DiBasie// Triple H - Sheamus// Edge- Y2J
Pas WHC-Taker-HBK// Edge-Y2J// lub zakończenie feudu Batista-Mysterio.....
Napewno Vince vs Hitman.....
Money In The Bank......xDD
Narazie więcej typów nie mam Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 1:00 am

W sumie to nie chciałbym walki Sheamus vs HHH, bo z jakiej racji? Question
Wolałbym rozpadu DX, ale 1 rozpad (Edge-Y2J) wystarczy.

Randy Orton vs. Ted DiBiase
Undertaker vs. Shawn Michaels/Chris Jericho
Mr. McMahon vs. Bret Hart
John Cena vs. The Rock
CM Punk vs. Rey Mysterio
Edge vs. Christian/Chris Jericho
Triple H vs Sheamus/Shawn Michaels

Moje typy na WM Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 2:38 am

Mr. McMahon vs. Bret Hart? Nie ma szans. Bret wie, że jest już za stary na zabawy w ringu i nie zgodzi się na walkę. Jak już, to zostanie on mentorem Hart Dynasty.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 10:53 am

A The Rock wróci latem, tak że Rocky vs Cena też możecie sobie odpuścić...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 1:30 pm

No to McMahon - Bret odpada i Fena - Rock też więc... muszą coś dla Feny wymyśleć ciekawego...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 8:43 pm

Cena vs Taker Very Happy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 9:01 pm

szczerze wolałbym Y2J vs. Taker
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 9:20 pm

Ja nie Razz

Już dużo razy pisałem, że czekam na tą walkę i mam nadzieję, że w końcu do niej dojdzie. W takiej walce mamy gwarantowane emocje, bo Cena to taka osoba, której byliby w stanie dać wygrać na Takerem na WM(mam nadzieję, że do tego nie dojdzie nigdy).
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitimeSob Sty 23, 2010 12:10 am

A mi w sumie przypadłby do gustu pojedynek, a właściwie "pojedynek" McMahona z Hartem w stylu tego z Trumpem, gdzie walczyli Umaga i Shelton Razz Może nie hair vs. hair, ale coś ciekawego mogli by na WM wymyślić i w sumie może to zbyt duży kaliber, ale fajnie by było w takim czymś zobaczyć walkę Y2J vs. Edge Razz Może nie jest to jakieś super spektakularne wydarzenie na zakończenie feudu, ale jeden może zakończyć, a drugi, wyczekiwany - zacząć Razz Od razu zaznaczam, że nawet dla mnie jest to dosyć nierealny pomysł, ale chyba po to jest ten temat Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Road 2 Wrestlemania 26! Empty
PisanieTemat: Re: Road 2 Wrestlemania 26!   Road 2 Wrestlemania 26! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Road 2 Wrestlemania 26!
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» it's coming.... WRESTLEMANIA XXVI LIVE!
» Wrestlemania ? One more time live? with PPWF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: