Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Summer Pain PPV 2009.

Go down 
+9
James 'Metallion' Mano
maly619
<>
CPT
Banan
helmans
RVG Phentom
lolek5457
thepolishkiller
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 11:16 pm

No cóż, gala rodzona w bólach Razz, bo miałem równolegle inną dosyć ważną rzecz do zrobienia, ale jakoś udało się ją ukończyć planowo (bo miałem plan skończyć do 22:30 Razz). No cóż, wg. mnie gala zajebista, chociaż czytałem ją gdzieś tak w 60%, jutro doczytam uważniej i dam komentarz. Kurwa, co tu gadać! ENJOY & MIŁEGO CZYTANIA!

http://www.speedyshare.com/853207305.html
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
lolek5457

lolek5457


Liczba postów : 227
Join date : 04/12/2008
Age : 32
Skąd : New Sacz & Binczarowa.

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 12:03 am

WOW! PPV Summer Pain! Gala która wywarła na mnie ogromne wrażenie! Panowie (Mały Killer oraz CPT) podziwiam was za to jak piszecie gale dla PPWF. Poziom gal jest niesamowity , również niesamowity jest poziom gali PPV! Cóż czytając np; walki brandu NAR, pomyslałem sobie... "chyba doczekałem się w reszcie pożądnej gali w wykonaniu CPT". Zobaczymy jutro czytając NAR. Killer oraz Mały, słowa uznania dla was to standard, wiec nie będe się rozpisywał. Streszcze może krótko galę, mianowicie to co mnie rozbawiło czy też w pewnym stopniu przesądziło o ocenie, o b.dobrej ocenie gali.

1. Byku podnosi przeciwnika i robi mu Magiczne Pierdolnięcie. To zdanie rozbawiło mnie i to zajebiście. Nie wiem czy to jakiś chwyt Twój Byku? Czy też chwyt wymyślony przez bookera. :p

2. Segment z japońcami. Również mnie rozbawił. hehe. no cóż jeszcze bardziej pragnąłem gali.

3. Dobrze ,że chociaż PM-Punk zainteresował się stanem fana :p

4. Zdrada przywódców? Mały walka krótka, ale treściwa i przedewszystkim fajnie napisana :p

5. CPT muszę Cię pochwalić za walkę. Walkę Lolek vs Hate. Fajnie się ją czytało, szkoda tylko ,że przegrałem.

6. Jakiś wybuchowy strój? dziwna sprawa hehe. Musze chyba przeczytać gimmick Gray Foxa.

7. Brazylijskie klimaty! Zajebiśćie napisana walka! Killer szacun! hehe
Czytając walkę, czułem lekkie napięcie "kto to kurwa wygra?" SIWY yyyy... to chyba dobrze XD

8. Walka IHP z tego co pamiętam I Quit match. No cóż sędzia równie dobrze oberwał jak to wcześniej fan! Czytając miałem nadzieję ,że jeszcze komentatorzy dostaną krzesełkiem XD

9. Hmmm... tajemnicze słowa wypowiedziane przez Metalliona. Jest to dla mnie "sygnał" ,że trzeba będzie oglądać (czytać) kolejną galę IHP.

10. Kolejna dobra walka rosteru RoD.

11. Nowy mistrz NAR. Masakra z tą koparką! ehhehe

12. Kolejne dwie walki, super! Wiele emocji!

Ogólnie gala była zajebiście zajebista! Ocena 10+/10 Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.wwe.pl
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 12:05 am

Kolejne PPV więc kolejny mój długi komentarz....

Wstęp : Jak zwykle podnieceni komentatorzy Very Happy duży + bo od razu przypomina mi sie JR i Jerry Very Happy

Tag team mach #1: Szkoda że SCK kutas wogóle brał udział w gali ale trudno to byka nic nie mam... a walka fajna i zasłużone zwycięstwo.

Nie komentuje segmentów.....................................

Break a Streak match: PM-Punk vs. HUbysz92
Niewiem czemu po raz kolejny PM-Punk bardzo szybko wstaje i wykonuje finisher hmmmm....
Draw Neutral połamali sie kołpaki. Ale mecz bardzo dobry.

Anty MT & MT
Coś jak dawniej WCW i ECW... Ależ ten mateuszek przebiegły.... z tego co wiem MMko nie jest podobne do RKo... :/

I Quit match:Lolek vs. Hate Rotten
Hardcore ....nice. Bardzo mi sie podobał ten mecz, kilka akcji mogłoby sie podobać publice w realu... no i moje ulubione powiedzonko HOLY SHIT, HOLY SHIT

Polish Tag and Hardcore Championship: PBFH vs. Pie Ninjas
Ciut tu przesadziłeś z tą fantazją to jest wrestling a nie dragon ball albo inne japońskie pierdoły... mały -

T-ash vs. Picia & Byku
Coś podobnego jak niedawne dołączenie Big Showa do y2j. Wygrana Pici i byka była logicznym rozwiązaniem.

Scramble match PPWF CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP: Begihit vs. Jobber vs. Capoerista vs. Siwyyy
Bardzo podobał mi sie ten mecz. Świetnie napisany, dostaje ode mnie 6/6

I Quit match:Mr.Matthew vs. Zbyszek
Znowuu i quit.Duża częśc zwykłago meczu z TWG, która była bardzo wyrównana.
Dastin??!! Dawno go nie widziałem w PPV.... i na forum.. Super zmodyfikowany mecz. Kolejny Hardcore... I like it...

No.1 contender to PPWF Cruiserweight Championship:
Jobber vs. Michu619
Michowi sie lekko przyfarciło, ale walka dobra i długa...

Team Metallion vs. Team Drew Rhodes
Bardzo fajna walka i zasłużone zwycięstwo teamu metalliona.

NO HOLDS BARRED match: SKF vs. tomek 1990
Tak powinien wyglądać No holds barred match, super nic dodać nic ująć.

Three Stages of Hell: Wolfstark vs. Geralt
One fall: Podoba mi sie że wrzuciłeś wynik z TWG, to pokazuje naprawde kto jest lepszy i powinno byc więcej takich rozwiązań, nie w każdym ale gdzie sie da.

Stretcher Match: Geralt wins. Nie ma co dużo komentować był tu lepszy.

Buried Alive: Lubie ten mecz Very Happy Znowu geralt miał przewage i wygrał.
NEVVVVV CHAMPION Geralt Razz

PPWF Championship: Tom_dopalacz vs. Bloodbath
Typowo Hellowska obrona, + za sporą część z TWG.

Triple Threat match PPWF Heavyweight Championship: Lukas vs. Clairvoyant vs. VooDoo
Stawiałem na Claira od początku i moj faworyt wygrał Very Happy

Podsumowując moje wypociny: Gala świetna zauważyłem tylko 1 minus( rozwiązanie z japońskiej kreskówki) szkoda że po raz kolejny zabrakło RVG ale cóż tak bywa...

Moja ocena : 9+
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 1:54 am

No teraz moja kolej...Na długi komentarz..
Po kolei od początku...Razz

Gala zaczęła sie zajebiście..Wielkie podjaranie kibiców oraz komentatorów nie mogących się doczekać rozpoczęcia gali..Very Happy

Tag Team match z rosteru NAR:

Cała walka przebiegała dobrze..Jak dla mnie trochę mało dramaturgii w niej było..Końcówka nie podrywała jak się czytało..Lecz nie było źle..

Break a Streak match (PM-Punk vs. HUbysz92):

Killer pokazał swoją klasę..Walka zawierała wszystko to co powinien mieć mecz Break a Streak..Dużo emocji w tej walce..To nie było tłuczenie jednego zawodnika przez drugiego..Równy pojedynek..Znów coś nowego,fan dostł krzesełkiem...Fajny dodatek..
I końcówka..Jak dla mnie pojedynek zakończył się fenomenalnie..Cios kończący i spadnięcie z wielich schodów obu wretlerów..Tłum lekarzy...Walka zajebista...

Pojedynek drużyn A-MT vs. MT :

Tutaj pokazanie prawdziwej twarzy liderów (BBK i Mr.Mateuszka).Zaatakowanie swoich partnerów, a potem Mateuszek sam załatwił sprawe z BBK...

Kolejna walka z NAR:

Walka mi się podobała..Bardzo dobra końcówka tym razem..Razz

Walka o pasy Polish Tag Team i Hardcor:

Właśnie to mi się podobało...Nie tylko walka o pasy ale o lojalnośc.Very Happy I zajebisty element tej walki.Dziura w ringu.

Walka Picia Mystrerio & Byku z Ashem :

Bardzo dobra walka.Dodana dramaturgia z wyliczaniem poza ringowym i obijanie przez Asha Pici o co się da..Spoko:P

PPWF Cruiserweight Champion Scramble Match
:

Kolejna ciekawa walka.Zaczęła się w wolnym tempie ale z czasem się coraz bardziej rozkręca.Fajne wejście Capoeristy.Mam na myśli tutaj styl w jakim zaczął walczyć.Od razu wziął się do roboty.Nieuznane pin i dyskusja z sędzią Capoeristy..Wejście Siwyyyego.Po chwili zaczyna się robić młyn..Za to duży plus.Poddenerwowanie zawodników spoglądających na zegar, fajnie to wyszło..Nerwowa końcówka z zajebistym finishem..

I Quit pomiędzy Zbyszkiem i Matthew:

Zajebisty pojedynek.Szkoda tylko, że tak szybko został otworzony samochód.Jak dla mnie można było poczekać z tym na koniec..Było by bardziej nerwowo.Ale i tak walka stała na wysokim poziomie....

One Fall No.1 Contender for PPWF Cruiserweight Championship:

Walka dobra.W połowie raport ale później dobrze napisana.Lekka kontuzja Micha (mam tu na myśli utykanie)..Znów zajebista końcówka..Co tu więcej pisać walka sama w sobie zajebista..

Walka o turniej Drew Rhodesa ,,6 Bram do Nieba'':

Walka trzymająca w napięciu do końca.Fajnie zakończona.Jestem ciekawy co dalej się tu rozegra, jak to się potoczy.Nadal się zastanawiam nad słowami Mettaliona ,,...Może i nie otworzysz bram do nieba, ale zapewniam cie, ze otwarcie bram
do piekła jest o wiele ciekawsze
...''
Ale poczekajmy..

No Holds Barred match:

Tutaj gorowała chęć zemsty i wtrącenie w to spraw rodzinnych..Bardzo dobry mecz..Równiez nie brakowało w nim tego co powinien zawierac mecz No Holds Barred..Za tą walke duży plus..Razz

Three Stages of Hell:

Pierwszy mecz to raport także beż komentarza..Następnie Stretcher Match.Pojedynek ten trochę przypominał mi walkę Ortona z Triple H na The Bash (tyle że się nikt nie wjebał)Ale nie będę mieszał..Buried Alive match.3 pojedynek to już walka na wyniszczenie.Wcześniej mordercza walka w One Fall i Stretcher Match i pokazanie tak naprawdę kto jest lepszy, a tem mecz specjalny bardzo dobrze to odzwierciedlił..

One Fall PPWF Championship:

Dobra końcówka.Wygrana przez DQ i po gongu napierdalanie przeciwnika dalej..Dopiero zobaczenie ochrony przerwało to katowanie.Ale mi się to podobało..

I ME gali Summer Pain 2009.Triple Threat o pas PPWF Heavyweight Championship..

Pojedynek, jak przystało na Main Event zajebisty.Walka bardzo mi się podobała.Do końca nie wiadomo było kto wygra..Ten mecz bardzo mie się podobał, zresztą jak wszystkie na tym PPV..

Ogólem gala jak dla mnie zajebista w huj..Napracowaliście się Panowie, i widać tego efekty.Praktycznie bezbłednia napisana gala.Parę literówek ale to szczegół najmniejszy w tym wszystkim.Jak przystało na galę PPV całe Summer Pain trzymało w napięciu, dobre segmenty, za to również dobre słowa .Rozwiązało się parę spraw, doszły również nowe..
Cała galę PPV Summer Pain 2009 oceniam na zajebiście mocne 9+...Razz
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 11:46 am

dobra ja niestety sie nie rozpisze bo nie mam takiej weny jak moi poprzednicy ale npisze ze wszystkie segmenty były calkiem fajnie sklejone w całosc i fajnie to sie czytało to oczekiwane PPV.... zawsze ne czytam do konca gal (albo omijam niektóre "nudne" segmenty) ale ta gale jak i ostatnie RoD'y i IHP (sa co prawda na zajebistym poziomie) czytam calutkie i to z wielka przyjemnoscia... ogolnie gala taka wyjebista prawie w chuj.... ode mnie ........................9.......................

Very Happy
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 12:26 pm

Tag Team z NAR
Ne komentuję, bo to moja walka, jedynie chciałem powiedzieć(głównie helmansowi), że końcówka nie miała "podrywać", bo Byku walczył w następnej walce i jakoś mi to nie pasiło...

Break the Streak
Poprawnie napisana walka i obaj zawodnicy przełamali Loosnig Streaki, bo zremisowali... Rzucił mi się pewien rażący błąd - Ladies and gentelmans pisałem to już kiedyś na forum - liczba mnoga od man to MEN!!! Very Happy

A-MT vs MT
Trochę cinko rozwiązane z tym odwołaniem walki, za to rozpierducha potem była zarypiaszcza Very Happy

I Quit z NAR
Nie będę obszernie komentował, bo ja ją napisałem, ale mam nadzieję, że się spodobała

Tag Team z IHP
Cała walka była zarąbista, szczególnie zdrady partnerów, bo to się czyta najmilej Very Happy

Handicap z NAR
Nie komaentuję, bo to moja walka...

Scramble for PPWF Cruiserweight Championship
Dwoma słowami mecz ZARYPIĄSZCZY!!! Very Happy

I Quit z IHP
Wszystko łądnie, nie będę komentował, bo wszystko o nim zostało powiedziane Very Happy

One Fall for Cruiserweight Championship
Też mi się podobał, choć nie trzymał aż tak w napięciu, jakby mógł, ale poprawny Razz

Team Drew vs Team Metallion
Fajnie, że wrócił Arturus i fajnie że nawet w dobrym stylu, ale szkoda, że przegrał. Razz Dodatkowo, brakowało mi jakiejś wymęczającej końcówki 1 na 1 pomiędzy właśnie Arturusem, a Metallionem

No Holds Barred
Fajny mecz, dla mnie, to The Wall był troszkę niepotrzebnie wciśnięty, ale z nim też fajnie wyszło Very Happy

Three Stages of Hell
Nie będę się rozpisywał, bo to moja walka, ale chciałem tylko jedno powiedzieć - kip-up'y musiałem wcisnąć, bo HBK'a w tym samym czasie na YT oglądałem Very Happy Very Happy Very Happy

OF for PPWF Champinship
Fajny byłby, gdyby był napisany w całości, ale rozumiem, że mogłeś nie mieć czasu...

Main Event - TTM
Tak samo, jak o I Quicie, nie będę się rozpisywał, bo już wszystko o nim zostało napisane, ale mnie(jako "właściciela" postaci Arturusa, który jest członkiem Teamu Drew'a Rhodesa) zainteresowała wypowiedź Stevena: Jednak teraz pozostal nam ostatni cel! DREW!!!! ...

Podsumowanie
Gala jak każde PPV była na dyszkę, więc nie ma czego podsumowywać Very Happy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 1:35 pm

Teraz ja chciałem sobie pozwolić na dłuższy komentach do gali ;p xD

Tag Team Match
Walka dobrze napisana lecz bez rewelacji, mogłeś podgrzać atmosfere czymś ciekawym, bo to był tylko tag team match na rozpoczęcie gali.

Break the Streak
Tutaj spodziewałem się jakiejs niespodzianki... i proszę.Ciekawe zakończenie.Hardcorowo Wink

MT vs A-MT
Szczerze mówiąc po nazwie walki spodziewałem się czegoś bardziej Extreme Razz
Maly w 1 rzeczy się nie zgadzam z Tb :Mr Mateuszek Knock Out to nie Randy Knock Out Razz Wink

I Quit Match: Lolek vs Hate
No i tutaj CPT Cię pochwalam to jest jedna z twoich najlepszych pojedynczych walk jaką napisałeś.Końcówka bardzo dobra ;D

Pie Ninjas vs PBFH (H'core i Polish TT champs)
Raport + sporo dopisanego. Tutaj też sie troche namęczyłes i juz widać ze radosc pisania gal Ci wrócila xD.Fajna stypulacja pojedynku i pomysl z dziurą Wink.

Handicap T-Ash vs Picia i Byker
Walka troche krótka i poziom już nie ten co walki I Quit ale tez dobrze.

Championship Scramble
Jedna z najlepszych walk na tym PPV bez błędów.Ciekawa i cały czas atmosfera byla napięta ;D

Drugi raz I Quit Match Razz
Byłem bardzo ciekawy czy Dastin zostanie uwolniony czy też nie....
Walka na duży +

No#1 Contender for Cruiserweight Title
Raport + ciekawe zakończenie.Myślę że w przyszłości Michu może jeszcze duzo namieszać w sytuacji o ten pas Razz

Mettalion, Insomaniac, NGN i GC vs ArturusHBK, Tomek1900w, Rockman i Teh Game(Team Drew)
Insomaniac..?WTF? czyżbyśmy Cię wykupili? Może gościnny występ Razz
Ciekawa stypulacja, dobrze napisana walka która do końca trzymała w niepewności.

No Holds Barred SKF vs Tomek1990
Pojedynek bardzo Hardcorowy xD, i zasłużone zwycięsto SKF'a który pewnie będzie chcial się teraz zemścić za strate pasa Razz

3 Stages From Hell - NAR Championship
1.One Fall - Raport...
2.Stretcher Match 1:1... zaczyna się robic coraz bardziej ciekawiej lecz też bez rewelacji.
3.Buried Alive - kolejna (pod)walka na znakomitym poziomie. I Udany powrót Geralta. ;D
Ogółem ocena 3SoH: wysoki poziom i nowy NAR champion.Swoje zadanie CPT na PPV wykonałeś bardzo dobrze.I myślę że będzie coraz lepiej...

PPWF Championship:
Rozczarowałem się ta walką...szkoda mogło byc ciekawiej.Myślę że to nadrobisz jeszcze Razz Wink

Main Event: PPWF Heavyweight Championship: TTM(Voodoo vs Clair vs Lukas)
Walka ciekawa i byłem bardzo zaskoczony wynikiem...
Jak na Main Event to ocena powyżej dobrej...

OCENA OGÓLNA PPWF SUMMER PAIN PPV 2009:
Gala jak najbardziej udana.Widac pracę wszystich bookerów.Jedno z najlepszych PPV, które udało Wam sie napisać. Very Happy
Teraz tylko czekamy na następną gale.xD (Night of Title chyba...?)
Ocena : 10

PS: Myślę ze inni docenia moją prace włożoną w ten obszerny komentarz xD


Ostatnio zmieniony przez mr.mateuszek dnia Pon Sie 03, 2009 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 1:55 pm

Czytam komentarze co do swoich walk, więc napszę coś od siebie co do tych walk (innych walk jeszcze nie czytałem, ale jak przeczytam dodam komentarz Wink )

1. MT vs A-MT: Nie chciałem robić żadnej walki, żeby pokazać, że można to załatwić pokojowo, no i nie mogłem pozwolić sobie na żadne kontuzje, bo szykuje coś większego na IHP Smile Co do finiszera Mateuszka, o myślałem, że to RKO Razz

2. Tag Team i Hardcore: Widzę zażuty, co do wybuchu Gray Foxa i jakieś bajki czy coś Razz. Nie wiem RVG gdzie widziałeś tu bajki, bo ja takiego czegoś nie zauważyłem, więc czekam na twoją odpowiedź Razz Jeśli ktoś nie widział gimmicku Gray Foxa, to może tego nie z czaić, ale Gray Fox ma na sobie specjalny kombinezon, no i coś w nim się zjebało (wyjaśni się to już wkrótce)

3. I Quit: Szybkie uwolnienie Dastina i wygrana dzięki jego atakowi była zrobiona, aby pokazać to braterstwo. Miał to być taki symbol (lubię takie rzeczy Razz).

4. Drew vs Metallion: Walka nie była tak emocjonująca, bo chciałem zaznaczyć dominację Metalliona. Cieszy mnie to, że słowa Metalliona zaciekawiły wszystkich, a mogę powiedzieć już teraz, że warto Wink

5. TTM Main Event: Co tu mogę powiedzieć, Clair dostał pas, bo mam pewne plany na najbliższe tygodnie Wink
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 2:06 pm

ale i tak zjebales !Razz a o gali napisze cos jak przeczytam;]
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 3:32 pm

Metallion wiem, przepraszam ;( To się więcej nie powtórzy ;(

A co do reszty gali Razz

1. Tag Team: Walka średnia. Nie było w niej jakiś wieliich błędów, ale jakoś tak mało dramaturgi, choć niektóre segmenty mogły się podobać (np. oplucie wodą)

2. Break a Streak Match: Fajna walka, no i zaskakujący wynik, ale rozumiem o co ci chodzi, nie mogą za szybko stracić Losing Streaku Razz

3. Lolek vs Hate: Lolek dość długo przebywał na ziemi, skoro Hate zdążył to wszystko rozstawić Razz Dodatkowo wątpię, zęby drabina spadająca mogla zrobić coś poważniejszego Hate. Ogólnie walka fajna, ale nie wiem, czemu ludzie pisza o niej że była jakś super. Dla mnie to była po prostu dobra walka, choć trochę za krótka. Spodziewałem się czegoś więcej.

4. Handicap (gdybym nie przeczytal karty, nie wiedzialbym, ze to Handicap (mowie czytajac poczatek walki)): walka też wydawała mi się bardzo krótka. Co do jej jakości, to była dobra, ale bez żadnych rewelacji.

5. Scramble: Na początku zastanawiałem się, czemu jest opis walki tylko dwóch wrestlerów, potem widzę jakieś odliczanie i okazało się... że nie znam zasad Scramble Matchu Razz Co do walki, to bardzo dobra. Duzo emocji, chociaż spodziewałem się trochę więcej wymian pasa Razz Mimo to walka bardzo dobra, no i zaskakujący wynik (typowałem Capoeriste)

6. No. 1 Contender: Trochę zjebałeś, że Jobber ma dwie walki na PPV Razz Walka fajne, ale też bez rewelacji. Spodziewana wygrana micha Wink

7. No Hold Barred: Walka fajna. Dobrze pokazany strach Tomka i jego ataki z kontry itp Wink Wygrana SKF'a spodziewana, w końcu to były mistrz i jak dla mnie najlepszy wrestler na RoD. Może i pomoc The Wall'a, ale taki już los heel'a Razz

8. Three Stages od Hell: Walka fajna, chociaż Buried Alive trochę mnie zawiódł. Mogłeś wykorzystać nosze w nim, np. Geralt po przejechaniu z noszami przez linie wjechal nimi do dolu, lub cos takiego. W takiej walce jest dużo fajnych do zrobienia, ty tego nie wykorzystałeś. Dodatkowo uważam, że Wolfstark byłby lepszym mistrzem, ale zobaczymy co będzie dalej Wink No i pożegnanie komentatorów jest zbędne Razz Czy na PPV w WWE gdy kończą się walki ECW komentatorzy żegnają się i wychodzą z hali? Raczej nie Razz

9. PPWF Championship: Liczylem na walkę, ale po przemyśleniu myślę, ze to dobra decyzja. Tom ma dalej pas, a Bloodbath będzie mieć powód do jakiejś srogiej zemsty (a jako, że jest GM'em nie wątpię, że do czegoś takeigo dojdzie Wink )
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 8:12 pm

no to jedziem: nicki sie odmienia : Hate'a Jobbera itp
o udziale tomka w walce ja vs Drew dowiedzialem sie jak zrobili zmiane, nic wczensiej nie bylo napisane i w sumie mozna bylo opisac finiszera Insomaniaca (fajna nazwa:D znalazlem defincje : 'A kick-ass hot bitch that gained notoriety on the Fok! network for basically being what she's really good at: A kick-ass hot bitch. ' Very Happy )
sporo literowek i powtorzen (szczegolnie slowa 'wroga';]) Razz
ale walki sa ciekawe, tylko ta moja taka chujowa jakas;P od razu bylo wiadomo kto wygra,
brakowalo mi jeszcze komentatorow, malomowni troche:P
no i to by bylo na tyle;p gala na 8;p
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 10:21 pm

TT z NAR
Walka dobra, oprócz literówek nie znalazłem rażących błędów, chyba jedno zdanie musiałem przeczytać dwa razy ale to może moja wina Razz Jedyny minus to kompletny brak emocji wywołany przez tą walkę, no ale też stawka nie powalała więc może aż tak to nie zaszkodziło samej walce Razz

Break the Streak match
Tu przyznam się że była to druga po Scramble matchu moja najbardziej udana walka na tym PPV, jednak teraz zauważyłem, że mogłem ogłosić No Contest zamiast remisu, bo CPT już się przyczepił Razz No to teraz wprowadzę poprawkę i powiem, że oba loosing streak'i są aktualne i to mój błąd, że tak powiem kosmetyczny Razz Co do samej walki po ochłonięciu i przeczytaniu gali dzisiaj mogło być lepiej, ale i tak myślę że spełniłem w 90% swój plan Razz


MT vs. A-MT
Jedyna rzecz oprócz moich walk, którą całą przeczytałem już wczoraj. Chyba wiadomo czemu Razz No cóż, liczyłem na podobne rozwiązanie ale w trakcie walki, tak czy siak liczę że wyjdzie to na dobre, więcej o tym segmencie będzie można powiedzieć jeśli wyjaśni się sytuacja co dalej z poszczególnymi zawodnikami Smile

Lolek vs. Hate
No cóż, wg. mnie najlepsza walka z NAR na PPV. Błędów praktycznie nie było, walka ciekawa i zaskakująca, bo spodziewałem się zwycięstwa lolka. Duży plus za nią, potencjał wykorzystany w 99% Smile

Polish TT & Hardcore Title
Walka dobra, mi zamieszanie z kostiumem nie przypomina żadnej bajki i znając gimmick Gray Foxa i śledząc IHP wiadomo na pewno o co chodzi. Takie rzeczy też mogą być ciekawe, byle nie w nadmiarze a u nas tak nie jest (chyba Razz). No cóż, sporo emocji, gdy czytałem walkę wiedziałem kto wygra (bo mówiłeś że masz dwie opcje, a wg. mnie to było widać gdy się je znało Razz) i za to maleńki, taki tyci tyci, minusik Razz Jednak sama w sobie walka dobra, poziom gali podniesiony, i dobrze, bo każda walka powinna go podnosić Razz

Handicap
Nie wiem czy nie uważnie czytam NAR, ale wg. mnie walka trochę na siłę dodawana, pewnie wyjaśni się to na kolejnych NAR, ale mimo to mnie nie przekonała. Sam pojedynek dobry, ale jego uczestnicy trochę mi nie pasowali, nie wiem tylko czy to moja wina czy po prostu tak wyszło ;]

Scramble match
Z pewnością moja najlepsza walka na tym PPV, nikt mnie nie przekona że tak nie jest Smile Po komentarzach widać, że była lekko zaskakująca, że były emocje. Stwierdziłem to (że jest najlepsza) podczas jej pisania, o czym powiadomiłem malego (więc jest dowód Razz) i te słowa podtrzymuję. Podczas jej pisania, a właściwie podczas pisania końcówki, sam prawie trząsłem się z emocji tak, jak nigdy podczas oglądania prawdziwych gal, co chyba dobrze świadczy o walce Razz Mimo tego, że wiedziałem jak się skończy wywołała emocje i to duże, co dla mnie jest mega plusem. Pokusiłbym się ze stwierdzeniem, że była to najlepsza walka na gali, ale nie mnie to oceniać ;]

Matthew vs. Zbyszek
No cóż, walka dobra, jednak z tym Dastinem to trochę namieszałeś Razz Mimo wszystko udało ci się jakoś odratować i ja raczej nie mam nic do zarzucania walce. Nie wiem co zamierzasz dalej, ale jeśli feud ma się skończyć to ja będę lekko zawiedziony, bo wg. mnie jeszcze 2-3 tygodnie mógł by pociągnąć :>

Jobber vs. michu
Były głosy, że mogłem napisać te dwie walki [tą i PPWF Champ] ręcznie, ale ja nie widzę zbytnio w tym sensu. Po pierwsze zaoszczędza to dużo czasu, a po drugie nie miałem oprócz tego co było dopisanie nic do dodania więc pisałbym to na siłę, co chyba tylko by zaszkodziło ;] Mimo wszystko widzę, że dobrze zrobiłem, bo z tej dopisanej końcówki, a w zasadzie 1/3, jak nie połowy walki, jestem b. zadowolony i jest w niej wszystko co chciałem napisać. Może walka nie powala ale jest dobra i, przynajmniej dla mnie, potencjał został wykorzystany.

Drew team vs. Metallion team
Walka po tym co było na IHP, czyli ciekawych zapowiedziach lekko mnie zaskoczyła, ale in minus. Jak zauważył Metallion, nigdzie przed zmianą nie było słowa o Tomku, co jest lekko dziwne, walka poprawna, ale raczej jedna z tych średnich w wykonaniu malego, końcówka lekko nadrobiła błędy z walki, ale mimo to spodziewałem się więcej po tej walce.

No Holds Barred
Walka mimo iż na wysokim poziomie nie wyraziła wszystkiego co chciałem, jednak czasem to co miałem napisać było zmieniane po 3 razy, teraz jednak widzę że gdyby nie to to walka wyszłaby tragicznie ;] Udało mi się jakoś wybrnąć z chwilowej niemocy i średnich pomysłów i myślę że wyszło fajnie ;]

NAR Championship
Po tej walce też spodziewałem się więcej, liczyłem że będzie mimo wszystko poziomem dorównywać do ostatnich edycji NAR jednak jak mówiłem, trochę się zawiodłem. Mimo wszystko walka dobra, bez większych błędów ale - niestety - też i bez większych emocji.

PPWF Championship
Co by nie mówić walka w mojej opinii b. dobra, mimo że krótka. Czemu? A no temu, że (po raz kolejny) wyraziłem to co chciałem w niemal 100%, dłuższe rozpisywanie się nie miało by sensu bo a) skończyłoby się to tak samo, b) szkoda było mojego czasu i przedłużania waszego oczekiwania na PPV ;].

Main Event
Liczyłem tu na Voodoo, ale Clair też może byc ;] Walka dobra, teraz odwołałbym słowa że Scramble match był najlepszy, bo ta walka była równie dobra o ile nie lepsza. Mimo wszystko cieszy zakończenie, nie wiem czy zmieniłeś plany, bo po walce miało być ubogo, a wg. mnie z wyborem ME trafiłem idealnie, bo zakończenie tej walki i chwile po niej pasowały dużo lepiej na koniec gali niż walka o pas PPWF ;]

PODSUMOWANIE :
PPV zaliczam na duży plus, wszystko co miałem do powiedzenia już napisałem, więc to tyle ;]

P.S. CPT, uważaj żebym ja nagle nie zaczął bacznie wypominać ci błędów gramatycznych w naszym ojczystym języku ;] Poza tym z reguły nie piszę "mans", czasem pewne rzeczy same się piszą, ostatnio np. napisałem może przez RZ, mały zamiast mecze (w nogę) napisał walki... bywa Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 11:12 pm

Killer, co do Main Eventu, to tak, zmieniłem plany.

A co do tego tomka, to czemu się czepaicie, skoro napisałem, że drużyna Besters walczy, a są w niej: Rockman i tomek1990w (tak, to nie była literówka Razz)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 11:24 pm

Zwracam honor, myślałem że Tomek jest z Metallionem Smile Mój błąd ^^
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeWto Sie 04, 2009 11:17 am

a ja nie wiedzialem jaki bestersi maja sklad:D wiec jw zwracam honor:P
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeWto Sie 04, 2009 1:20 pm

Początek gali już zapowiada, że PPV będzie zajebiste. Czy tak będzie ? Zobaczę... Czytam dalej. ..

Walka Tag - Teamowa nie najgorsza. Przebieg walki troche monotonny, ale potem coraz lepiej, a końcówka była bardzo fajna ;]

Czytam Dalej....

Aha...
Cytat :
Byku podnosi przeciwnika i robi mu Magiczne Pierdolnięcie.
- To mi się spodobało ;D

Czytam dalej xD
...

Wywiad bardzo dobry. Nie za długi, konkretny... Duzy Plus

Czytam dalej xD

.....

Cytat :
wykonał mu Gdybym Miał Gitareee
- nastepny fajny finisher ;D

Walka PM Punk vs HUbysz...
Wow, bardzo fajna walka. ;D Dużo ciekawych ciosów z obu stron, i Emocjonujący koniec walki . Dobra robota Killer....

"Walka IHP" A-MT vs MT. Czyli jednak dzięki moim komentarzom mam wpływ na IHP xD Ale to pewnie dlatego, że jeszcze Metallionowi to sie nie podobało. Bardzo dobrze, że już nie będę się nudzić czytając storyline z A-MT i MT... Ale myślałem, że bedzie walka 1 na 1 BBK vs Mateuszek, ale nic z tego... Dobrze ? Czy ja wiem....

Hate vs Lolek. Wow. CPT - Najlepsza walka do tej pory, jaką czytałem (a czytalem w chuj malo afterburn xP, przepraszam New Age Rampage... ) Bardzo fajna, HardCore'owa walka. Końcówka na +, chociaż troszkę za dużo akcji sie powtarzało...

Next Walka.

Kolejna bardzo ciekawa walka. Nie była tam jakas wyjebista, czy cóś, ale bardzo fajna. Czytam końcówkę...

oO... No kurwa mac Very Happy Znowu mam wpływ na IHP. ;D

Spoiler:
Teraz tylko jakiś ciekawy feud dla niego...
Moze z Climberem ? ;>

Walka New Age Rampage Tag Team...

Niezbyt mi się podobała. Kilka fajnych akcji, ale nic pozatym...


Begihit vs Jobber

Kurwa, to jest Scramble Match Very Happy Fajnie Wink

Fajny Entrance Capoeristy ;D

Cytat :
TPK szaleje z radości
- WTF ?!

Ahaa, "Manager" Begihita - sorry, nie czytalem poprzednich RoD ;]

Walka ciekawa, było bardzo dużo emocji. Myslalem, ze wygra Capoerista (Aleee nieee, aleee nieee Razz)

Segment z Drew i Besters - co tu dużo mówić. Konkretny, wszystko co powinno być było i za to +...

No, nareszcie moja walka ;D Długo wyczekiwana, i nieźle wypromowana.

Kurwa, ale zajebiste emocje. To braterstwo... Troche inaczej sobie to przed walka wyobrażałem, ale kurwa jeszcze takich emocji w mojej walce nie bylo Razz Walka pod wzgledem wrestlerskim nie powalała, ale (no kurwa te emocje).. Zajebiste.. Az mi sie normalnie łezka zakręciła w oku (czy jak to się tam mówi Razz )

Michu vs Jobber.......

Walka fajna, nie powalała, ale nie była zła. Końcówka szególnie mi się spodobała i za to duży plus Smile

Elimination Match...

Hmm. Jak ja lubie Elimination Matche Very Happy Zawsze dużo się dzieje, tym razem tak samo. Walka bardzo fajna, toczona w szybkim tempie, lecz wynik mnie w chuj zdziwił oO... Moze Drew bedzie chcial Rewanzu....

SKF vs Tomek

Myslalem ze Tomek jakims cudem wygra, alee niee Razz Duzo HardCore'owych akcji i za to plus...

Ostatnia walka Afterburn...

Dobra, nie najgorsza... Widzialem(hmm w sumie to czytalem xP). Ogólnie walka na +, bo nie nudziłem się czytając ją...

Ostatnia walka RoD... Chyba najgorsza, ale to przez to, że był raport xP Końcówka tez do dupy.. DQ na PPV.... Hmm.. Wolałbym jakiś emocjonujący koniec walki... Walka niestety na -

Triple Threat...

Wow ! Super walka. Bardzo dużo ciekawych kombinacji... Full emocji. Postarałes się maly...

Ogólnie : Good Job for all Bookers.... Każdy bardzo się napracował. Poziom gali był baaardzo wysoki. Gala to 1 wielki +, prócz "Main Eventu" RoD....

Gala dla mnie na 9 ...

Boshe, 2 dni pisalem tego komenta ;]

P.S. Co do tego wplywu na IHP, gadalismy juz na GG, ale wystarczylo opierdolic userow i juz dluzsze komenty są . Nie ma za co ^^
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeWto Sie 04, 2009 2:22 pm

30% komentarza, 70% pierdolenia. Pomału działasz mi na urodę, następnym razem jak masz tak pisać to lepiej nie pisz nic, bo piszesz w komentarzach takie pierdoły i robisz czasem z siebie takiego idiotę, że mówię to dla Twojego własnego dobra.

P.S. Aha, i na przyszłość - jeśli pierdoli Cię RoD to nie życzę sobie abyś komentował moje walki na PPV, bo jeśli się nie ma o czymś pojęcia to lepiej zamilczeć. Wali mnie czy po tym poście zaczniesz czytać RoD czy nie, ale mimo wszystko w tym momencie Twoje komentarze dla mnie mogę o dupę rozbić.

Jeśli Cię gdzieś uraziłem to sorry, ale chciałem w końcu powiedzieć co mi leży na wątrobie, czy się zastosujesz i wyciągniesz wnioski to już Twoja sprawa, ja już więcej nie zrobię.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeWto Sie 04, 2009 2:32 pm

Nie pierdoli mnie RoD, tylko nie mam czasu czytać Smile A twój koment rozważę ;]
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeWto Sie 04, 2009 3:51 pm

co do komenta Matthew: jak dla mnie A-Mt vs Mt zawsze bedzie nudne, nie bede wyjasnial...
co dziwnego bylo w walce ja vs drew? od razu powinno byc wiadomo kto wygra (nie chce, zeby to brzmialo tak jakbym sie chwalil - chodzi mi o gimmicki itp:P), poza tym to byla zdecydowanie najgorsza walka na PPV(sorry, ale ktoras musiala:P ).
Co do walki z Capoerista, tez myslalem, ze wygra i pomimo tego ,ze nie czytam RoD to chcialbym zeby wygral (Capoeira RoX:P).

Matthew, co zlego w tym, ze walka byla raportem? dobrze jest co jakis czas zobaczyc poprostu wynik, by odpoczac od tego muru tekstu:P zreszta tak jak bodajze Maly pisal, to moze byc nawet lepiej, bo mozna walke zjebac, recznym pisaniem - przez braki pomyslow.
Powrót do góry Go down
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeWto Sie 04, 2009 5:20 pm

Cytat :
Co do walki z Capoerista, tez myslalem, ze wygra i pomimo tego ,ze nie czytam RoD to chcialbym zeby wygral (Capoeira RoX:P).

Aż się cieplej na sercu robi Very Happy ale ok, pora opisać ppv tak, jakbym tam był Smile

TT z NAR
Dobra walka, obaj wrestlerzy pokazali pare ciekawych akcji. Bardzo żałuję, że nie jestem na bieżąco z NAR i może dlatego walka ta nie wywołała we mnie jakichś ogromnych emocji... Może następnym razem komentatorzy wspomną coś więcej o potyczkach wrestlerów przed ppv


Break the Streak match
Świetna walka, na szali stał streak, szkoda że nie winning Razz bo wzbudzałby większe emocje, co do walki wrestlerzy odwalili świetną robotę, myślę, że gdyby było więcej szumu wokół tej walki byłoby ciekawiej


MT vs. A-MT
Bardzo dobra walka, wreslerzy wycisnęli chyba z siebie wszystko co mogli i za to duży + dla nich, nic dodać, nic ująć

Lolek vs. Hate
Tak jak ktoś wcześniej napisał, chyba najlepsza walka z NAR pod względem technicznym, jak i pod względem całej otoczki walki, jak wcześniej napisałem nie jestem z NAR na bieżąco więc nie wiem kto był faworytem, jednak miło się ją czytało

Polish TT & Hardcore Title
Bardzo dobra walka, trzymała w napięciu, akcje ryzykowne, ale do licha w końcu to ppv i trzeba coś dobrego pokazać, wrestlerzy pokazali umiejętności i wytrzymałość za co ogromny + dla nich myślę, że wszyscy którzy brali w niej udział pokazali na co ich stać i ich kariery jeszcze bardziej się rozwiną

Handicap
Ten pojedynek wydawał mi się zbędny, jakoś ani mnie w napięciu nie trzymał, jak bym był tam na hali na ppv to w tym momencie poszedłbym sie odlać (bez urazy Wink )

Scramble match
Skoro mój wrestler brał udział w tej walce to chyba mi nie wypada komentować tej walki, jednak pokusa jest zbyt silna Smile Moim zdaniem najlepsza walka ppv, dywizja cruiserweight udowodniła, że to, że walczą o pas cruiserweight a nie choćby PPWF Champion nie oznacza, że odstają od innych, bardzo podoba mi się nowy entrance Capoeristy, stary świetnie pasował, ale brakowało brazylijskich klimatów, widać że ostro podszkolił się w tej Brazylii, spodziewałem się jego wygranej, jednak wygrana Siwego w sumie mnie ucieszyła, mam nadzieję, że na najbliższych RoD zamieszanie wokół pasa Cruiserweight nie spadnie, a być może w niedługim czasie prestiżem zrówna się z najważniejszymi pasami.

Matthew vs. Zbyszek
Walka ciekawa, jednak po scramble matchu chyba już nic na mnie takiego wrażenia nie zrobi, na mój gust trochę za dużo zamieszania, ale myślę, że feud w najbliższych tygodniach się rozwinie i zaprowadzi do jakiejś ciekawej walki na następnym ppv

Jobber vs. michu
Walka bardzo dobra, finał turnieju, w takim razie dochodzi jeszcze 1 gracz o pas Cruiserweight co sprawia że będzie jeszcze ciekawiej, z niecierpliwością czekam na RoD Smile

Drew team vs. Metallion team
Walka była moim zdaniem średnia, jednak sam finisz nadgonił resztę, nie wiem jak dokładnie było z tą walką, bo ostatniego IHP jeszcze nie czytałem, więc się nie wypowiadam

No Holds Barred
Walka bardzo dobra, jednak czegoś mi w niej brakowało, może mam mały niedosyt brutalności, a może po prostu nie mam się do czego doczepić Smile

NAR Championship
Skoro to walka o mistrzostwo NAR spodziewałem się fajerwerków, jednak poczułem się lekko rozczarowany, myślę, że jak na walkę o pas na ppv wrestlerzy pokazali za mało...

PPWF Championship
Walka dobra, jednak nie rzuciła mnie na kolana, myślę, że w porównaniu do Scramble matchu była słaba, co dowodzi, że Cruise'rzy nie są w niczym gorsi, miałem nadzieję, że ta walka ukradnie show, wrestlerzy śmiało mogli pokazać więcej, a oprawa matchu też mogła być nieco lepsza, myślę, że gdyby dodać do niej choćby special guest referee była by o niebo lepsza

Main Event
Walka ŚWIETNA, specjalnie napiszę dużymi literami, brakuje mi słów by to opisać, walka trzymała mnie w napięciu do ostatniej chwili rewelacja...

PODSUMOWANIE :
PPV na ogromny + , myślę, że dla bookerów znalajdzie się teraz dużo okazji do rozpoczęcia nowych feudów, lub kontynuowania starych. Oprawa gali i reakcje publiczności mogły być obszerniejsze, brakowało występu jakiegoś zespołu (sam teraz żałuję, że nie moge zmienić trochę entrance z ppv bo bym z niego zrobił show sam w sobie, ten który jest napisałem tuż przed wyjazdem na szybko, ale myślę że pokazałem nim to, co chciałem pokazać.)

Uaa nie lubie pisać takich długich komentarzy bo czym dalej pisze tym mniej myślę Razz było trochę krytyki, trochę pochwał, a wszystko to w ramach konstruktywnej krytyki więc mam nadzieję, że nikt się o nic nie obrazi..
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeSro Sie 05, 2009 8:28 pm

No więc najbardziej mi się podobała moja walka z Punkiem Smile
Możliwe, że dlatego, że pierwszy raz wygr... nie przegrałem xD
Nie mp tak na serio to ta walka mi się podobała dlatego, że było sporo różnych ciosów (jak już pisał Mr.Matthew), ale jak na No DQQ to za mało machania krzesełkami było xD
Idąc dalej... "Wrestlerzy stają na stołach komentatorskich, łapią się za ręce i podnosząc je do góry tauntują" (chodzi mi o całą sytuacje, a nie tylko ten cytat Smile ) fajnie wymyślone killer ogólnie w tej walce nie mam się do czego przyczepić Smile
Później Lolek vs. Hate
Dobra walka krzesła latały i o to chodzi xD no i oczywiście sporo ciosów killer dałeś Smile
Następnej walki aż się nie chciało czytać (chodzi mi o tą wklejoną, lepsze są pisane walki) ale pod koniec mistrzu podbudowałeś całość tego pojedynku Smile
O całej reszcie ie wiem co mam pisać Smile
Ogólnie całość dobra Smile

Gratulacje dla Killera ! ! :]
8/10
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeSro Sie 05, 2009 8:50 pm

No cóż, wiedz tylko że walki z NAR i IHP piszą CPT i mały xD Ja pisałem tylko swoje, a to ze stołami nie było u mnie Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimeSro Sie 05, 2009 9:18 pm

To moje było Razz
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 1:31 pm

oj no przepraszam za bląd Razz
Powrót do góry Go down
Stone Cold Kaczmar

Stone Cold Kaczmar


Liczba postów : 32
Join date : 27/01/2009
Skąd : się biorą dzieci?

Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 9:05 pm

Cytat :
Tag team mach #1: Szkoda że SCK kutas wogóle brał udział w gali ale trudno to byka nic nie mam... a walka fajna i zasłużone zwycięstwo.

Ja też bardzo żałuje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Summer Pain PPV 2009. Empty
PisanieTemat: Re: Summer Pain PPV 2009.   Summer Pain PPV 2009. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Summer Pain PPV 2009.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Summer Pain
» Summer Pain 2010
» Summer Pain PPV 2010
» PENANCE DAY PPV 2009
» Cyber B@sh 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: