Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PENANCE DAY PPV 2009

Go down 
+11
TeH GamE
tomek1990
TC1 Lukas Stanczak
Capoerista
Activ
CPT
Slayer
<>
miliciant
Stone Cold Kaczmar
thepolishkiller
15 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 10:13 pm

PENANCE DAY PPV 2009 2z9lcwk

Jest to pierwsza gala początkująca w pewnym sensie nowy okres w PPWF, otóż nie zobaczycie więcej ankiet bo mijało się to z celem. W odpowiedziach piszcie swoje spostrzeżenia/zastrzeżenia/dobre strony gali, ocena w skali od 1 do 10 także powinna się znaleźć. Posty z samą oceną albo jednym zdaniem będą kasowane. MIŁEGO CZYTANIA!

http://odsiebie.com/pokaz/3212689---b812.html
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Stone Cold Kaczmar

Stone Cold Kaczmar


Liczba postów : 32
Join date : 27/01/2009
Skąd : się biorą dzieci?

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 10:17 pm

no w końcu, zabieram sie za czytanie Razz
...
...
Gala przyzwoita, jednak jak na PPV trochę czegoś mi brakowało, chociaż 2.5 MB robi swoje
Ogólnie biorąc ode mnie idzie 7/10
Powrót do góry Go down
miliciant

miliciant


Liczba postów : 9
Join date : 07/05/2009
Age : 31
Skąd : Płaczków

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 10:32 pm

Zajefaina gala
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 11:16 pm

Gala jedna z najdłuższych.Szkoda że MT przegrało, ale chociaz dobrze że była ta walka.
Dużo Hardcore'owych momentów.I myślałem że jakieś segmenty z main eventem będą, bo wkońcu to Main Event PPV.Za obszerność, całokształt i trud pracy bookerów daje 9 Wink
Powrót do góry Go down
Slayer




Liczba postów : 7
Join date : 13/05/2009

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 11:19 pm

Rowniez daje 9 za dlugosc i wiele hardcorowych momentow Wink oby wiecej takich ppv
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 11:21 pm

Moim zdaniem troszeczkę za bardzo lekceważyliście walki z Afterburn. Była walka z IHP, potem Afterburn, a komentatorzy wypowiadają się tylko o walce z IHP... Poza tym, to wszystko git - 8
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 11:28 pm

miliciant napisał:
Zajefaina gala

nie rozumiem Suspect
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 11:31 pm

Gala bardzo fajna. Walki piękne. Moja ocena to 9/10
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 11:40 pm

CPT napisał:
Moim zdaniem troszeczkę za bardzo lekceważyliście walki z Afterburn. Była walka z IHP, potem Afterburn, a komentatorzy wypowiadają się tylko o walce z IHP... Poza tym, to wszystko git - 8

Nie ma to nic wspólnego z lekceważeniem, komentatorzy Afterburn też jakoś specjalnie się nie wypowiadali o walkach IHP czy RoD. Jedyną osobą, która w jakimkolwiek stopniu mogła układać komentarz pod walki innych brandów byłem ja, więc jeśli już oskarżasz kogoś (w tym wypadku malego) to najpierw dowiedz się czy masz do tego podstawy. Z reguły komentatorzy mówią o tym, co ich dotyczy więc w tym wypadku masz może 1% racji.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 12:02 am

Gala rewelacyjna, nie ma sie czego uczepić, jedno czego mi brakowało to w walce SKF vs Capoerista, komentatorzy mogli zaznaczyć, że to nie jest ich pierwsza walka o pas itd. myślę, że brakuje troche takiej "statystyki" którą często komentatorzy podają.. myśle że 8 z dużym + będzie wymierną oceną Smile Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:10 am

a ja gali nie widzialem bo sciagnac nie moge...tak sobie klikam i klikam i klikam w te pobierz plik...i klikam i klikam i chuj...czy naprawde nie mozna zdecydowac sie na jedna stronke gdzie 2 kliki i sie sciaga? W kazdym razie ja sobie klikam i klikam i klikam i klikam i co? i chuj!
Powrót do góry Go down
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:11 am

Gala dobrze zlozona do kupy i dalo sie ja fajnie czytac Smile 8
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 3:39 pm

Super gala szkoda że MT przejebało ale trudno napracowaliści się odemnie ...9... Smile
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 4:35 pm

Ashlyn : „And his opponent, making way to the ring by The Polish Killer - BEEEGIIIHIIIIIIIIIIT!!!”
raczej 'with', niz 'by', przynajmniej tak mi sie wydaje...;p

'first broke match', jest cos takiego?><' i co za schizowa federacja by to wziela?Razz
no i to bylo zapowiadane?Very Happy czy dopiero przez komemntatorow pare sekund przed nia?

rozmowa miedzy cpt,a wolfstarkiem przed jego walka jest dziiiwna...

Voodoo spearuje Lukasa przez krzeslo ktore trzyma, hmm nie moge sobie tego wyobrazic (Lukas pewnie trzyma krzeslo na wysokosci glowy chcac zaatakowac)

ogolnie jest w chuj literowek (Voodoo puszcza halę itp), ale gala nie jest zla(jak zwykle nie czytalem recznie pisanych walk) no i Maly niezle posklejal moja walke;] Ale mysle, ze mogl wybrac lepszy typ walki do takiej akcji:P

a i tak BTW nie oceniajcie kurwa gal przez 'napracowanie sie autorów' napracowanie jest pewne i nie powinno sie kurna oceniac przez ilosc, ale jakosc....


Ostatnio zmieniony przez James 'Metallion' Mano dnia Pon Cze 01, 2009 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 7:03 pm

James 'Metallion' Mano napisał:
Ashlyn : „And his opponent, making way to the ring by The Polish Killer - BEEEGIIIHIIIIIIIIIIT!!!”
raczej 'with', niz 'by', przynajmniej tak mi sie wydaje...;p

Masz rację, wydaje Ci się. Dobrze jest napisane.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 7:46 pm

@metallion Było zapowiadane na after...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 8:06 pm

http://www.speedyshare.com/269132165.html inny link Wink

Na początki chce powiedzieć coś odnośnie oceniania gali. Tak jak napisal Killer nie będzie już ankiet, ja jaednak prosilbym o coś jeszcze, bowiem z tego co wiem dużo ludzi nie czyta całych gal (np. tak jak Metallion omijają walki pisane ręcznie). Jeśli ktoś z was daje samą ocenę, bo nie chce mu się pisać, a nie czytał czegoś, to niech o tym powie, bo wtedy wiemy, że pewne elementy nie były przez niego oceniane. No i piszczcie szczerze, przeczytałeś tylko swoją walkę? OK,tylko powiedz o tym...

No a teraz już sama gala Wink

Tu uwaga, co do swoich walk postaram się je trochę skomentować tłumacząc niektóre rzeczy Razz

Policeman Match - jak dla mnie to walka troche za szybko i nie potrzebnie na PPV. Tacy zawodnicy mogliby walczyć spokojnie na zwyklej gali. Z tym zamaskowanym gosciem dosc chaotycznie wyszlo i niekiedy nie wiedzialem kto kogo atakuje, ale tak to OK.

Następnie walka MT z Anty MT. Trochę się działo, więc może wytłumaczę co i jak Razz
Death Man - miał wystąpić w wiec nie dawalem go u siebie. Nastepnie heel turn Teh Game'a - Anty MT nie ma kogoś dobrego kto dorównałby Mateuszkowi, więc teraz będą mieć Wink Poza tym wniesie to troche świeżości Wink

Alex vs Wookrash - Alex dalej prezentowany jako ciota (BTW jego oficjalne konto na TWG już zniknęło), ale taki wlasnie ma on byc Wink Wygrana z Wookrashen? Napewno przedluzy feud i bedzie jeszcze ciekawie Wink

Pierwsza walka Afterburn - z powodu malych zamieszan z roznymi feudami CPT musial cos na szybko wymyslec, wiec dal walke "z dupy", ale to w niczym nie przeszkadza. Walka fajna, chociaz sytuacja z Hate kontrowersyjna. Dlaczego sedzia mialby podjac decyzje o tym, ze malka musi trwac skoro byla to walka o nic?

Matthew vs Zbyszek - tu nic nie bede pisac, bo nie ma o czym, a nie chce nic zdradzac

Michu vs Bloodbath - walka fajna, tylko koniec walki mi nie przypasowal Razz Bloodbath podobno walczy z michem dlatego, ze sa jakies kontrole, a nie ze jest wielkim przeciwnikiem palenia wiec czemu poddal sie po dostaniu blanta do ust Razz?

Ambulance Match - skladanie walki byloo troche ciezkie, ale udalo sie Razz Nastepnie wybuch karetki... sytuacja rozwiaze sie za jakis czas, choc mowiac szczerze sam nie wiem dokladnie jak to zrobie, znam tylko niektore elementy tej sytuacji ;P

Lolek vs Hate - troche za krtoka walka. mysle, ze mogles skrócić walkę tag team, a tą zrobic troche dluzszą, zwlaszcze ze tutaj wrestlerzy lezeli po stosunkowo slabych ciosach.

Tomek vs Tom - w sumie nie ma co pisac, ostry koniec i tyle Razz a, że walka będzie to można się było spodziewac wcześniej Wink

Turniej o pasy Tag - zwycięzca turnieju byl planowany juz przed samym turniejem, wiec osoby ktore przegraly niech sie ciesza ze chociaz tam byly Razz Ogolnie jest to plan na cos wiekszego, ale jeszcze wszystko moze ulec zmianie Wink

Begihit vs qRA - spodziewalem sie wygranej Begihita zaraz po zapowiedzi, bo byl z nim Polish Killer ;P Ale to dobrze, ze jest jakis nowy pretendent, bo qRA juz byl. Co do walki, to fajna, no i znów hardcorowa końcówka.

First Broke Match - dobrze, ze nie wymyśliles czegos ostrzejszego jak zlamanie otwarte czy coś : Czytając stypulacje juz się bałem, a patrząc na wynik musze powiedziec, ze bardzo fajnie z tego wybrnąłeś Wink

Criuser Title - totalna destrukcja Siwego. Czy to dobrze? Wydaje mi się, że powinienes dac nam troche emocji, no i nie szmacić aż tak Jobbera który bądź co bądź był dość pushowany ostatnio.

Teraz dwie moje walki Wink

Najpierw to z czego jestem najbardziej tu zadowolony, czyli Attitude vs AoF. Walka bardzo fajna i polecam ją każdemu, nawet tym co normalnie nie czytają tych walk Razz Nie był to jakiś majstersztyk, ale było dużo fajnych i oryginalnych sytuacji Wink

Lukas vs Voodoo - co do sytuacji o której pisze Metallion, to powiedzmy, że Lukas trzymał krzesło przy ciele. Trochę źle to napisałem, bo powinienem napisać, że Lukas obraca się i niespodziewan ie Voodoo wykonuje na nim Spear, a nie, że Lukas atakuje.
A teraz dlaczego DQ? Po prostu nie chcę szmacić żadnego z wrestlerów, a tak Lukas ma dalej pas, a markowie pomyślą, ze Voodoo przegrał przez sędziego co pozawala mi fajnie kontynuowac feud ;P

SKF vs Capoerista - SKF po raz kolejny udowadnia, że jest dominującą siłą na RoD. Juz ci kiedys pisalem, ale napisze jeszcze raz, nie zeszmać go za ostro gdy bedzie mial stracic pas, a jak znajdziesz osobe ktora ma to zrobic, to najpierw ja podpromuj, bo aktualnie nikt nie nadaje sie na wiarygodnego przeciwnika dla SKF'a ;P
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 8:10 pm

no coz, bywa i tak, ze umiejetnosci jezykowe zawodza;]
CPT, jesli bylo zapowiadane, to albo juz nie potrafie czytac ze zrozumieniem, albo komentator 'mowil' ze jest tylko 1 zapowiedziana walka, so fckin what?><'
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 8:28 pm

jedna całkowicie znana (jeśli coś takiego pisałem) bo nie wiem czy wiesz, ale gdybyś rzucił okiem na kartę to byś wiedział o co chodzi...
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimePon Cze 01, 2009 9:45 pm

Musze się wypowiadać wcześniej,bo jak mały i inni zaczną się rozpisywać na temat gali to zaczynam się krępować ilością tego co ja napisze ^^
Gala wyczerpująca i to baaaaardzo
Daje 9-
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeWto Cze 02, 2009 9:18 pm

Dużo pracy włożone w galę, chyba jedna z najdłuższych... nie będe sie rozpisywał |8|
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitimeSro Cze 03, 2009 12:46 am

RVG Phentom napisał:
nie będe sie rozpisywał...

A czemu Razz? Właśnie rozpisanie sie na temat gali cieszy bookera, bo widzi, ze czytacie galę, a tak to nie wiem co czytacie a co nie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PENANCE DAY PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: PENANCE DAY PPV 2009   PENANCE DAY PPV 2009 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PENANCE DAY PPV 2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» No Remorse PPV 2009
» Dooms Day PPV 2009
» SummerSlam 2009
» Summer Pain PPV 2009.
» IHP 38 - zaległa za 8.07.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: