Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 70 - Earthquake Replays!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 1:17 am

Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimePią Kwi 23, 2010 10:25 pm

no to zaczynamy.

Powiem tak początek gali bardzo mi się spodobał. Zemsta Seraphima zebrała żniwa. No i mamy zapowiedz fajnej walki na następną galę.

Pierwsza walka no i wygrana drużyny heelów. Ciekawy motyw z tym niechcącym atakiem Wolfa na managera. No i mamy zapowiedz kolejnej walki na EQ (siedem walk na PPV od IHP, oj Mały będziesz miał pisania xD)

Konflikt DTS'a i Rafika + Picia ciąg dalszy. Osobiście jestem ciekawy jak sytuacja się dalej potoczy. Przez Rafika rozpad się fajny team Smile

Kolejna przemowa Niemców. Tylko mam takie wrażenie że feud się nie rozkręca tylko tak jakby stoi w miejscu. Nie wiem czy wejście killera mam traktować jako że dołączy do feudu czy tylko to była jednorazowa sytuacja.

Kolejna walka taka sobie. DTS i Rafik wkroczyli razem żeby załatwić Picie, czyli podejrzewam że na EQ załatwią najpierw Picie a później stoczą walkę między sobą.

Krótka segmencik TPC przyjołem neutralnie.

Feud Mateuszka i Graya nabiera rumieńców. Widać że już nie chodzi o przyjacielskie walki tylko o coś więcej.

Szybka walka (o ile to można tak nazwać) pomiędzy Małym a Mongiem. No i dalsza część feudu Małego z Budzikiem.

Segment z podpisaniem kontaktu o pas HardCore bardzo mi się podobał.

Następna walka też wyszłą dobrze, choć myślałem że będzie inny wynik.

ME również dobry, choć myślałem że jakoś Wall i SKF interweniują w tą walkę ale moim zdaniem dobrze żę tak nie było.

Ogólnie gala wyszłą bardzo dobrze i zasługuje na 9
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 2:02 pm

Ciekawe rozpoczęcie gali, myślę, że to jakiś chuj z RoD Very Happy Zonk o.O Seraphim? Razz Walka za tydzień zapowiada się ciekawie. Push seraphima ciąg dalszy... najs Smile Lolek? Co on tu robi Razz Ciekawe co chce załatwić...^^ Lukas jest zarąbistym optymistą Very Happy Walka za tydzień Mateuszka do przewidzenia. Wiemy czemu, -.-. Za to Metallion fajnie wykombinował z iskierkami ;D Ogólnie podoba mi się Feud Małego z Budzikiem. Zobaczymy co wyniknie na EarthQuake, no i na Next IHP Razz Ciekawe pogaduchy CPT i Arturusa, i standardowo zamieszanie po podpisaniu kontraktu x] Potem wygrał Matthew, co mnie rzecz jasna cieszy Very Happy A walka na wysokim poziomie. Wywiad fajny, ale szkoda że taki krótki Razz Matthew i RoD? Nie ma mowy! Razz Na koniec fajne zakończenie gali krótkim Speechem TPC.
Ogólnie gala konkretna, z ciekawymi segmentami. Czekamy na EarthQuake! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimePon Kwi 26, 2010 5:00 pm

tak więc

plusy:
zapowiedź ciekawej walki na następnej gali z udziałem Seraphima
wygrana Wolfa i Seraphima
podpisanie kontraktu o pas Hardcore
zapowiedź walk na Earthquake

minusy:
hmm... mały u Ciebie nie idzie się do niczego przyczepić Razz no może chyba tylko mi tam nie pasowała ta przemowa niemców ale coż to jest tylko moje zdanie Razz

ogólnie gala zasługuje na 10 z minusem Smile




ps. szkoda że w ostatnich czasach brakuje Mortara Razz
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 7:37 pm

Ciekawy motyw z atakującym zawodnikiem, nie jestem na bieżąco, więc nie wiem nawet kto to byl, ale fajnie to napisałeś.

Niechcący atak na managera i wygrana heelow, ciekawa i fajna walka Smile

Co to swojego segmentu, to nie będę komentowac, bo to by bylo... dziwne ? Very Happy

Znowu dobra walka.

Najciekawszy segment gali z podpisaniem walki o pas Smile

9/10 ode mnie
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 8:27 pm

Właśnie bardziej powinieneś komentować swój segment, bo w końcu sam wiesz, jak chciałbyś, żeby była prowadzona twoja postać, a ja też chciałbym, byś był zadowolony.
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitimeSro Kwi 28, 2010 11:09 am

Oczywiście, że byłem zadowolony, ale nie chce komentowac, bo by bylo to troche stronnicze.
Ale jesli to też mam komentowac to tak. Podobalo mi sie po pierwsze to, że mnie dodałeś do tego feudu Smile Za dużo się tam nie działo, ale "Władek" taki jest, że nigdy nie odpuszcza, więc dobrze, że zaczął się bronic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 70 - Earthquake Replays! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 70 - Earthquake Replays!   IHP 70 - Earthquake Replays! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 70 - Earthquake Replays!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» IHP 70 - Earthquake Replays!
» Earthquake PPV
» EARTHQUAKE PPV 2010
» Earthquake PPV 2009
» Earthquake PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: