Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Penance Day PPV 2010

Go down 
+4
10kilan
Activ
The Bykertaker
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 6:23 pm

Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 5:30 pm

Nie chce mi się jakoś zbytnio rozpisywać, więc krótko skomentuje. Cieszy mnie z jednej strony zdobycie pasów Tagowych przez PPWF Kids bo pasy były w posiadaniu największych gwiazd IHP dzięki czemu są teraz mocno wypromowane i odebranie pasów bardzo mocno promuje nowych mistrzów (chuj, że w taki a nie inny sposób, liczy się zwycięstwo Razz ). Aczkolwiek z drugiej strony Wall & SKF mieli odebrać pasy TPC o ile się nie mylę na drafcie, jestem ciekawy co wymyślicie, ja widzę cztery opcję, albo TPC vs Wall & SKF w której stawką nie będą pasy; albo Wall & SKF vs PPWF Kids, bądź PPWF Kids vs Wall & SKF vs TPC o pasy i czwartą opcją może być Fatal 4 Tag Team Match z wcześniej wymienionymi trzema drużynami i dodatkowym udziałem Wolfstarka oraz Geralta. Ja chciałbym Fatal 4 ;p
Fajnie, że Killer zakończył Ladder Match Stunnerem o drabinę bo był to mój pomysł Smile
Potem podobała mi się walka o pas WHC i początek feudu Mały vs Voodoo.
Segment z Mortarem i Drew, powiem szczerze, że po którejś rozmowie z Małym na gg domyślałem się, że coś takiego planujesz, domyślam się, że powstanie specjalna stajnia złożona z byłych PWE'owiczów i feud z PPWF Originals. Można domyślać już się kto na/po drafcie zagości na IHP.
I gala zakończona świetnym ME, Michu mistrzem PPWF, należało mu się.
Ogólnie to odwaliliście kawał dobrej roboty ! Z tej gali jestem zadowolony choć nie była to najlepsza gala w tym roku (Winter Revolution rlz) to i tak było dobrze. Ocena : takie 9 z małym minusem.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 7:13 pm

No i w końcu doczekaliśmy się PPV Very Happy Teraz czas na komentarz.

Mark "The Wolf" vs Zwierzak
Ciekawy rodzaj walki wybrałeś Mały, + to że jeszcze zamieniłeś pas na łańcuch Smile Cała walkę dobrze mi się czytało i tak samo dobrze wyszła. Coś tak podejrzewałem jakby Mark wygrał że na samej wygranej nie zaprzestanie.

Zack vs Darth Pravus
No i kolejny ciekawy rodzaj walki, szkoda że nikt jednak nie użył miecza (nie licząc zachowania Pravus'a po walce). Ogólnie walki też był dobra.

Adolf Muller & Szympek vs BBK & Killer Kowalski
Eee już się trochę pogubiłem, kto jest z kim Razz ? Te feud jest już tak pomieszany że nie wiem o co w nim chodzi Very Happy Zobaczymy co na IHP z tego wyniknie. Co do walki no to muszę powiedzieć że mi się bardzo podobała.

M.B. Stylse vs Polish Prince
Jednak Prince przegrał a jeszcze miał przewagę na samym początku atakując krzesłem Stylse'a. Nie ma co ale M.B.S miał (przynajmniej moim zdaniem) dużą przewagę w tej walce. Prince z kontuzją i jeszcze po tej walce to raczej nie zobaczymy powtórki tej walki na kolejnym IHP, chociaż kto wie może TPK będzie się chciał odgryźć.

PPWF Kids vs The Polish Connection
Tak też sądziłem że walka czysto się nie odbędzie, jednak myślałem że TPC poradzą sobie ale jednak nie. Cieszy mnie fakt że PPWF Kids dostali te pasy ponieważ należało im się jakiś walki push. Na pewno Geralt i Wolfstark mają nadzieje że zostaną pretendentami i łatwo zdobędą pasy, ale tak jak już Byku wspomniał może zostać ogłoszona walka 3 tag teamów.

qRA vs Stone Cold Kaczmar
Walka dobra jak zwykle to bywa na takich galach Razz No ale cóż trochę szkoda qRY.

RVG vs CPT
A jednak to za wcześnie żeby RVG dostał pas. CPT jednak pokazał że zasługuje na ten pas. Nic tylko czekać na dalszy przebieg tego feudu.

The Bykertaker vs Rebel Rider vs Capoerista
No walka wyszła bardzo dobrze. Bardzo dynamiczna ciągle się coś działo. [Rider szybko wykorzystuje to, że Bykertaker jest odwrócony tyłem, „zapina”] dobrze że dałeś to w cudzysłowie bo dużo osób na pewno by sobie coś pomyślało (w tym ja Very Happy)

Voodoo vs Matthew vs Metallion
Po jednym Triple Threat Matchu czas na kolejny. Walka jak na ME IHP wyszła bardzo dobrze. Jednak nic co piękne nie trwa długo, ktoś musiał interweniować w walkę, wypadło na Małego. Coś mi mówi że na kolejnym PPV zobaczymy Voodoo w walce z Małym.

No i czas skomentować kontrowersyjny segment na tej gali. Ostatnią osobą jako bym podejrzewał o to był by On (nie spoileruje dal osób którzy nie przeczytali). Nie mogę się doczekać kolejnego IHP, bo chce zobaczyć co tam Mały kryje się w twojej głowie Very Happy

Siwyyy vs michu619
Czas zacząć Main Event Penance Day Smile Nie wiem jak innym ale bardzo mi się podobała ta walka no i zasłużone zwycięstwo Mnicha.

Gala ogólnie wyszła dobrze. Długość walk bardzo mi się podobał nie za krótkie, nie za długie. Oceniam tę gale na 10-
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 11:34 pm

Komentarz Mateuszka wrzucony do Typera Razz

Cage and Strap Match:
Mark “The Wolf” vs Zwierzak

fajna opcja z tym łańcuchem Very Happy jak za czasów ECW i feudów "Pittbulli". Razz Podobało mi się używanie klatki i łańcucha w tej walce. Zwycięzca do przewidzenia Razz

Lightsaber on a Pole Match:
Darth Parvus vs Zack

Stypulacja zajebista i oryginalna Very Happy
Walka krótka i jakoś taka dziwna, może jakby była dłuższa zmieniło by to coś. Końcówka zaskakująca, a sytuacja po walce również jako-taka.


Fans Bring Their Weapons Lumberjacks Tag Team Match:
BBK & Killer Kowalski vs Adolf Muller & Szympek

Walka dobrze napisana, końcówka fajna i odpowiednia do stypulacji, i feudu ciąg dalszy tylko w innej odsłonie Razz


Ambulance match:
M.B. Styles vs. Polish Prince

Mimo dziwnej stypulacji walka mi sie bardzo podobała. Mieszanina samochodu, walki no-dq i ciekawych akcji. Końcówka dobra... kurde chociaż byś napisał w finisherze Stylesa, jak sie nie da Clothesline from Hell (bo poza ringiem) to chociaż High Impact Clothesline, bo jakoś zwykły Clothesline nie przekonuje jako finisher Razz


Polish Tag Team Championship Match:
PPWF Kids vs The Polish Connection

Ta walka kojarzysie z 4 słowami... Shock of the year. Spodziewałem się interferencu ze strony Wolfa i Geralta, ale kurwa nie aż tak Very Happy
pomysł z koszulką fajny i cała walka choć nie była w chuj obszerna na pewno podniosła poziom gali.
Ja myśle że jak wygodnie Ci pisać walki masowe, to znów zrobisz rewolucje i roztrzygniesz sprawe w Fatal 4 Way Tag Team Matchu (TPC vs Wall & SKF vs PPWF Kids vs Polish Wrestlers) Very Happy


Looser Leaves PPWF Ladder match
Stone Cold Kaczmar vs. qRA

Spodziewałem się wyrównanej walki i taka była Razz różnorodność akcji i końcówka z zajebistym pomysłem. Bump po matchu też fajny i oryginalny. Razz Czekam na dalsze losy postaci Kaczmara.

Hardcore Match for Hardcore Championship:
CPT vs RVG

Sama walka była fajnie napisana wyrównana, i bardzo hardcorowa jak na wrestling Razz świetlówki itp.
Neutralnie przyjąłem interference Teh Game'a, gdyż z chuj wie z jakiego powodu się zjawił (no wiem że Mroo i te sprawy, ale jeśli mnie pamięć nie myli to nie grał on rzadnej roli w tym feudzie),
Widze że przeczytałeś mój komentarz i jakoś bardziej zajrzałes w gimmick RVG (mam na myśli barbed wire chair Razz )
Coś myśle że to nie koniec feudu...

Triple Threat match for PPWF Cruiserweight Championship
Capoerista vs. Rebel Rider vs. The Bykertaker

Tak myślałem że Capoerista straci, ale nie ma recz Ridera :/ nie ma już postaci na TWG, ani nie udziela się na forum. Myśle że RR pofeuduje z Bykiem i predzej czy później odda mu pas. Walka fajna, najbarzdiej mi się podobały akcje końcowe.


PPWF Heavyweight Championship Triple Threat Match :
Voodoo vs Matthew vs Metallion

Fajne akcje, urozmaicenia finisherów, wyrównana walka, wtargnięcie Małego619. Spodziewałem się że Metal utrzyma bo jak na taki push to za krótko by pas trzymał.

Segment przed ME:
Shock of two years. nie spodziewałem się tego, chyba nikt się nie spodziewał. Ja tam osobiście się ciesze że Jason sobie wrócił, bo osobiście dobrzego go wspominam... chuj jak ktoś się bedzie sapał Mały to Ci pomogie bo pomysł naprawde dobry. Wink Razz

Main Event:
Falls Count Anywhere Match for PPWF Championship:
Michu619 vs Siwyyy

2 Icons of PPWF, niegdys swego czasu jeden z najlepszych tag teamow w PPWF prowadzący elitarnego Siweeego Dymu, teraz już brak postaci Siweeego no i dawno, dawno heelturn Micha i w końcu feud... powiem tak... ME na miare takiej organizacji, przemyślane akcje i doskonałe wykorzystanie stypulacji... Michu przez te wszystkie lata zasłużył sobie na ten pas. Very Happy

Ogołem: W chuj się działo, nie pisze tego pod wzglądem walk, ale sytuacji jakie się zdarzyły.
10/10 . Polecam Very Happy
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 11:59 am

Zwierzak vs Wolf
Ciekawa walka,w ogóle podoba mi się postać Wolfa,ale czuję po niej lekki niedosyt. Czegoś zabrakło,hmm może więcej akcji,ale ogólnie nie było źle. Plus za ciekawe rozwiązanie z łańcuchem.

Darth vs Zack
Krótka,przyjemna do czytania walka. Kolejny ciekawy pomysł z tymi mieczami,ale zdziwiło mnie to że praktycznie nie zostały one wykorzystane. Mogliby np zacząć się okładać nimi Very Happy

Polacy vs Ruskie & Niemcy
Haha mi to raczej przypominało Royal Rumble czy coś w tym stylu. Nie wiem jakie macie wyobrażenie o hali i ringu w PPWF,ale w WWE kilkadziesiąt osób wokół ringu to ogromna ciasnota,nie mówiąc o tym że zaczęliby się lać Very Happy Wynik walki ciekawy,przepraszam''historyczny'' z tym wyjątkiem że niestety w 193-1940 Polska nie wygrała.

Styles vs Prince
Kolejna innowacyjna walka. Macie te pomysły Razz Walka dobra,nie wiem co więcej tu można by było napisać.

Tag Teamy
Też ciekawa walka,bardziej wypromowani zawodnicy przegrywają-i to jest wrestling :]

SCK vs qRA
Jak narazie chyba najlepsza z przeczytanych walka na gali,spodziewałem się zwycięstwa SCK ale przyjemnie się czytało.

CPT vs RVG
B.dobra walka. Liczę na dobrą kontynuuację ich feudu Smile Spodziewałem sie zwycięstwa RVG,ale myślę że zatrzymanie pasa przez CPT jeszcze(raczej) na miesiąc lepiej podbuduje ich feud Smile

Metallion vs Voodo vs Matthew
Dobra walka,ciekawy pomysl z pojawieniem się Małego.

ME
Jak zawsze me u was trzymają dobry poziom i ciekawie się czyta. Cieszy mnie zwycięstwo Micha.

Zauważyłem,tzn tak mi się wydaje,że na tej gali walki były troszkę krótsze,ale uwzględniliście w nich to co najważniejsze i dobrze wam to wyszło. Oby tak dalej panowie Smile
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 3:46 pm

Bardzo przepraszam za komentarz w typerze, ale jakimś dziwnym trafem miałem akurat go otworzonego w karcie i musiałem tak wkleic mój komentarz Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 9:41 pm

Plusy:
+ prawdopodobny początek angla PPWF vs PWE. bardzo dobry segment
+ oprócz momentów, które są opisane w minusach, to każda walka była co najmniej solidna


Minusy:
- powtarzające się często movesy i podobne style walki wszystkich wrestlerów o jednakowych klasach (rozwiązanie - np. osobne movesety)
- trochę za szybko wchodzą "mocniejsze" movesy, overselling nieuzasadniony no selling (uzasadniony jedynie przedłużeniem meczu, a powinno się czuć, jak bardzo "boli" Arm Drag, czy chair shot) np. Ambulance Match zaczął się od chairshotów, a Ladder Match od Belly to Back Suplexa, co czyni je nierealistycznymi (rozwiązanie - popatrzenie jak rozpoczynają się walki w puroresu, lucha, czy chociaż ROH, lub indy [nie, żebym był jakimś specjalistą od sceny indy, czy coś, ale z tych kilkunastu walk, które widziałem, jestem w stanie zauważyć różnicę])
- występowanie spotów, które są możliwie tylko na piśmie, lub są możliwe, ale jest małe prawdopodobieństwo, aby się udały np. Stunner o drabinę (kaczmar jeśli by nie zrobił sobie czegoś z kręgosłupem[upadł na siedząco] to masakrycznie pochaczył by sobie plecy o stopnie drabiny) lub spot z TTM'a o pas Cruiser, [blisko na ringu pojawił się jednak Byku i wyniósł Ridera na barki wykonując mu Powerbomba, przy czym Rider pociągnął za sobą Capoeristę, który z ogromnym impetem upadł na ring po wysokim Suplerplexie!!!] byłoby 20% szans na powodzenie takiego spotu, jeżeli Byku miałby posturę co najmniej Marka Henry'ego, a po nim jeszcze normalne powstanie Byka, który powinien się pozwijać, bo jednak niecodziennie wrestler podnosi dwóch zawodników swojej wagi (rozwiązanie - trochę wyobraźni Smile )
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 11:32 pm

Z komentarza CPT zrozumiałem że iż ponieważ w 90% wypowiedzi to pierdolenie o Szopinie a 5% normalnego komentarza. (kolejne 5% to plusy Razz )

Gówno prawda! Stunner z drabiny jest w 100% możliwy, w 2 wersjach:
1. SCK chwyta za szyje opponenta, i skacze z drabiny, opponent uderza głowa lub szyja w drabine, SCK bezpiecznie upada dupa na mate i nic sobie nie robi! (jak Jeff Hardy nic sobie nie zrobił podczas WM25 to i Kaczmarowi sie nic nie stanie Razz ) , a opponent nadziewa się o drabine i odskakuje jak Scott Hall na WMX8 i spierdala w dół.
2. Gdy SCK i opponent są na tej samej ściance drabiny (wiecie o co cho Razz ) i SCk jest po prawej stronie, to spokojnie SCK sobie kopnie opponenta w brzuch i wykona prawa reką Stunnera ( wtedy SCK jak i opponent spadną w dół w tej samej chwili). Kurwa xD, prościej by to wyglądalo jak RKO z drabiny na CM Punku podczas money in the bank na WM23, tylko zamiast RKO to wyobraźcie sobie Stunner i odskoczenie opponenta na plecy.

Słownictwa typu overselling itp. nie rozumiem, ale wypowiem się tylko tyle że jakbyś sobie chciał tak pisac walke to byś sobie najpierw kupił encyklopedie movesów w prowrestlingu sortowanych według damage, więc w tej sprawie pozdro Wink. Ale sam rozumiem, jak trudno jest napisać taką walke więc nie czepiam się takich rzeczy, a nawet nie powinienem się czepiac...

Co do spotu w TTMie to gówno prawda again.
CPT, to jest wrestling i taka sytuacja jest bardzo często spotykana, więc co Ty mi tu pierdolisz, żaden byku lub inny nie musi być postury Henrego! to jest... jak dywizja X w TNA, więc leca nieprawdopodobne akcje! ale też takiego typu akcje (Superplex, ściągany powerbombem) widziałem w chuj dużo razy... nawet z drabiny na którym MitB...było na 100%!!! , a z tym wstawaniem powolnym, to jest bezmyślne czepianie się...

Poza czepianiem się CPT, wg mnie pokazał się z dobrej strony Razz całą gale przeczytał Razz
a że takie cuś wypisuje, to już nie moja wina...

Edit: jakby ktos chociaż po czesci nie zrozumiał mojej wypowiedzi to wytłumacze bo ostatnio mam problem z "nazwyaniem rzeczy po imieniu" oraz odpowiednim "ubieraniu w słowa" Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 8:28 am

No ja też zgadzam się z Mateuszkiem, że CPT się czepia Razz

Lubię, gdy komentarz jest duży, widać, że gala była czytana, nawet że wypisywane są błędy, ale sorry, czy to nie przesada czepiać się takich pierdół? To właśnie od tego jest PPWF, by wymyślać super pojebane akcje, by wrestling był inny. Tutaj wszystko jest inne i nie ma być porównywane z prawdziwym wrestlingiem, bo prawdziwy wrestling sucks w porównaniu do nas Razz
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 10:13 am

<> napisał:


Co do spotu w TTMie to gówno prawda again.
CPT, to jest wrestling i taka sytuacja jest bardzo często spotykana, więc co Ty mi tu pierdolisz, żaden byku lub inny nie musi być postury Henrego! to jest... jak dywizja X w TNA, więc leca nieprawdopodobne akcje! ale też takiego typu akcje (Superplex, ściągany powerbombem) widziałem w chuj dużo razy... nawet z drabiny na którym MitB...było na 100%!!! , a z tym wstawaniem powolnym, to jest bezmyślne czepianie się...

Zgadzam się z tobą. Taka akcja była między innymi w MitB na wm24 oraz na One Night Stand z 2008.

Jak widać Morrison dał radę ją wykonać więc nie widzę przeciwwskazań to tego by moja postać ją wykonała.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 5:26 pm

W takim razie co do powerbomba to mieliśmy inną wizję, bo różnica pomiędzy zwykłym Superplexem a tym jest taka, że Morrison/Bykertaker stał wykonującemu Superplexa pod nogami i w żaden sposób nie dodał impetu akcji.

A co do stunnera, to powiem, że jest to możliwe, ale tylko w teorii, bo jest zbyt dużo rzeczy, które by mogły nie wyjść, a poza tym pierwszy opis mateuszka jest o Ace Crusherze (czy Cutterze - jak zwał tak zwał), a ta druga się kupy dupy nie trzyma Wink

Ale niestety musi mi się to podobać, bo patrząc na to co się dzieje, to niedługo w PPWF pojawi się Superman, który będzie rozwalał każdego laserem z oczu, normą staną się pojedynki na miecze świetlne, a zwykli wrestlerzy, którym natura poskąpi supermocy będą skakali na przeciwników z wieży Eifella, ale jednak będą przechwytywani w locie i będą im wykonywane im cytuję "super pojebane akcje by wrestling był inny"
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 6:37 pm

Nie, walki będą kończyły się po dwóch akcjach a żeby było realistycznie to każdy będzie je kończył Punchem - przecież po normalnym każdy by leżał, co nie? Nie sądzę aby jakaś z akcji, które opisałeś były aż tak niemożliwe do wykonania, a ring też nie jest z betonu żeby każdy upadek na dupę kończył się złamaniem/uszkodzeniem kręgosłupa.

Tak samo nie rozumiem jako minus uznawanie początków walk. Co jest złego w tym, że pierwszy cios to BTB Suplex a nie Head Lock czy jakikolwiek inny? No i sorry, ale skoro walka jest bez dyskwalifikacji to z reguły nie będę jej zaczynał godziną Head Locka czy nawet czymś bardziej ciekawym, ale mniej "silnym", żeby było tak jak w realnych fedach.

Co do Arm Dragów, to w większości walk nie są to zbyt mocne ciosy i bardzo często widać serię Arm Dragów, więc tutaj też nie widzę uzasadnienia w jakichś pretensjach. No i skoro wykonanie dodatkowego, mimo że niezbyt "pełnego" Powerbomba jest niczym to też pozdro.

Ogólnie, bez urazy, ale z tego komentarza bije "profesjonalizm" i chęć pokazania większej wiedzy, po prostu zaszpanowania, jednak jak pisałem w każdym z tych wypadków nie widzę uzasadnienia i gdybym był sam to mógłbym uznać to za moje niedopatrzenie, bo jak mówi porzekadło, gdy jedna osoba Ci coś mówi to możesz ją olać, ale gdy liczba wzrasta należy się poważnie nad tym czymś zastanowić.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 6:59 pm

Oczywiście rób jak chcesz, bo ty wiesz wszystko lepiej...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 7:05 pm

No tak, mocny argument na obronę swojej racji. I nie dogryzaj tylko dlatego, że mamy inne zdanie niż Ty i pokazaliśmy naszą rację, czasami nie warto iść w zaparte, skoro x ludzi (x>1) mówi coś innego. Z reguły (aczkolwiek nie zawsze) większość ma rację.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 7:31 pm

A nie zdziwiłoby cię to jakby sina zaczął walkę bez dyskwalifikacji swoim superkombem?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 7:43 pm

A czy BTB Suplex jest trademarkiem qRY? Czy może chodzi o to, że trzeba było tą walkę zacząć tak jak wszystkie, aby początek był oklepany i zaczynał się klinczem i Head Lockiem? Chyba nie jedyny nie uważam tego za minus, chyba logiczne jest że każdy chce wygrać jak najszybciej i szczerze mówiąc mam w dupie schematy z lucha, puroresu, ROH czy sroch. Zacząłem BTB Suplexem and if you'r not down with that I've got two words for ya Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 8:02 pm

A nie jest to dziwne, że ten Suplex nie był w ogóle zablokowany? Jeśli już koniecznie chcesz zaczynać walkę Sulpexem, żeby pokazać jaki to ten zawodnik ma świetną technikę, to zacznij
Belly to Belly Suplexem, który trochę łatwiej zrobić na początku.

Poza tym jeśli uważasz, że walki jeśli nie zaczynają się BTB Suplexami, to muszą się zaczynać Head Lockami? Do wyboru masz tyle przeskoków i tyle możliwości tzw Chain Wrestlingu (techniczne przechodzenie z jednej akcji do drugiej i ciągłe kontrowanie), że nie musisz używać żadnych schematów, tylko układać swoje kombinacje.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 8:10 pm

Belly to Belly łatwiej? Czyli mówisz, że łatwiej zaatakować rywala w pełni sił od frontu niż od tyłu? Aha.

Tutaj zacząłem z grubej rury od BTB Suplexa i tak zostanie, jak kiedyś będę chciał zacząć od finishera i uznam to za stosowne/możliwe to zacznę, proste.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 11:38 pm

thepolishkiller napisał:
Belly to Belly łatwiej? Czyli mówisz, że łatwiej zaatakować rywala w pełni sił od frontu niż od tyłu? Aha.

A punche to od tyłu walisz?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 11:48 pm

Taa, bo Punche i BTB Suplex to to samo lol! Tak szczerze to nie wiem po co jeszcze piszesz, raz że nie wiedzieć czemu wygadujesz głupoty, dwa i tak nic nie zmienisz więc szkoda zachodu.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeSob Maj 29, 2010 4:20 pm

Szczerze, to ta dyskusja o Suplexach i punchach jest z dupy wyjęta.
Każda walka ma inny scenariusz i nawet jak się zaczyna od finishera to w pewnym momencie staje się ciekawie, a to o czym CPT pisze że przechodzenie z akcji "słabych" to "mocniejszych" i zakończenie finisherem to bym to nazwał monotonnością wrestlingu bo znaczna większość ma podobne scenariusze.

Co do stunnera z drabiny, to weź CPT mniej filozofuj, bo jak nie ma tej akcji na jutube lub nie jest opisana w wikipedii to nie znaczy ze jej nie ma. Ja Ci opisałem 2 sposoby i są w chuj bardzo wykonalne. A ten mi jeden raz wyjebał że Ace Crusher, a w drugim dojebał że "kupy-dupy" sie nie trzyma, nawet jak podałem przykład... więc wystarczyło pomyśleć że zamiast RKO byłby Stunner. Tak, że CPT, najpierw zaczynasz jako Bruce Wszechwiedzący, a potem to już nie pomyślisz. Dalej nie będę komentował...
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 11:52 am

Po chuj z nim gadacie jak on i tak wie lepiej. Przecież CPT jest ekspertem od tych spraw.
Przeczyta zaraz coś w necie i olśni was swoja przeogromna wiedzą. Szykujcie się na 2 stronnicowy laborat żywcem skopiowany z neta + może dorzuci kilka fotek
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 12:00 pm

Jason! też się czegoś takie spodziewam Very Happy bo już CPT dłuuugo nie odpisuje Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 1:24 pm

Ja rezygnuję z dalszej dyskusji, bo widzę, że nie jestem w stanie was do niczego przekonać. Smile Pozostaje mi tylko patrzenie na "super zajebiste akcje" z mieczami świetlnymi, wykorzystywaniem Mocy, SuperUltraMegaSiłą niewidzialnych Chokeslamów i innych dziwactw, które nie sprzedałyby się w WWF za ery Hogana Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Penance Day PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Penance Day PPV 2010   Penance Day PPV 2010 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Penance Day PPV 2010
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2010
» TNA Impact 29.03.2010
» EARTHQUAKE PPV 2010
» Dooms Day 2010
» Fearless PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: