Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fearless PPV 2010

Go down 
+3
` ExiT .^
FifekPL
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 12:33 am

http://www.ppwf.cba.pl

PPV gotowe i wrzucone przeze mnie osobiście, co można uznać za mały sukces (choć teraz już wiem co robiłem źle i mogę powiedzieć tylko, że jestem idiotą xD)

Gala może nie powala ilością, ale dzieje się dużo rzeczy i myślę, że się spodoba Wink

PS: Każdy ma swoje themy już w wersji youtube Wink
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 8:53 am

No, no - zajebiste PPV, bynajmniej według mnie - kilka razy użyłeś tych samych słów pod rząd, ale to nic. Fajna sprawa z Tag Teami, tylko moim FINISHEREM JEST F5 Very Happy. Pozdro.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 10:25 am

Tradycyjnie, bardzo fajne rozpoczęcie gali przez komentatorów, ale to już standard, jeśli chodzi o ważne gale. Opener został przyzwoicie napisany. PM-Punk ma bardzo fajny theme, a końcówka walki również na przyzwoitym poziomie. Chociaż nie wiem, czemu Jaroński tak się wmieszał w tą walkę. CPT vs. Matthew Smith. Walka ok, ale zakończenie już nie. Liczyłem, że CPT niespodziewanie straci pas, ale cóż, wydaje mi się, że dostanie go RVG - całkiem zaslużenie. Kolejna walka, gdzie było Full Destructivów i Rippingów. Mr.Destruction wygrał?! ; o
Wg. mnie, Capoerista z pewnością powinien wygrać, ale cóż, niespodzianek nigdy za wiele Razz Ździwiło mnie, że Dietrich nie wygrał, bo na to się zapowiadało mimo wszystko. Ale cóż, chyba i tak wg. mnie można to uznać za niespodziankę. Następnie... NGN wygrał, po ciekawej walce. Ciekawa sytuacja z Seraphimem, muszę chyba zacząć RoD czytać Razz Potem przegrana TPC... Możliwa była wygrana, ale mimo wszystko chyba było do przewidzenia że wygrają Geralt i Wolfstark. Mimo to, Feud mógłby jeszcze trochę potrwać. Wygrana micha po bardzo ładnej, ciekawej walce. Wygrana do przewidzenia. "Na ring wchodzi Matthew. Jak zawsze wita się z fanami i wchodzi na ring." Bez sensu, ale każdemu błędy się zdarzają Razz Niezłe zniszczenie Matthew, ale myślałem, że wymyślisz jakąś zajebistą walkę Razz Mam nadzieję, że dostanę jeszcze szansę na pas, chociaż wystąpienie w Main Evencie na PPV to i tak spełnienie marzeń. ^^
Ogólnie gala ciekawa, chociaż brakowało mi dłuższych, ciekawych segmentów, mimo jednego bardzo przyzwoitego. Walki na dobrym poziomie, kilka niespodzianek. Fajnie, że theme'y są na YT, ogólnie HD robi się coraz fajniejsze, a PPV zasługuje na ocenę 8. Mimo to, mogło być lepiej, pokładam wielkie nadzieje na kolejne gale.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 3:27 pm

Opener byl dobry i treściwy, ale z końcówką już jest gorzej :/
Później raport Punka vs Minio z dopisaną końcówką. Końcówka mi się bardzo podobała, wymiana finisherów i Rope Break Wink zasłużona wygrana minia.
Walka o pas HC bardzo dobra, i końcówka też może być. Faza z zajebaniem pasa ujdzie, bo dawno tego nie było xD
I Quit... Raport, chujowo przerobiony. Ale końcówka bardzo dobra... plask Lindsay i duszenie kablami xD prawdziwy I Quit xD
Team Battle fajnie napisany, walka szybka, i po walce znów "wyeksponowanie" Double Moonsaulta Very Happy
Walka o CW title bardzo fajna, ale już wybór zwycięzcy był dla mnie taki sobie, NGN przez ostatni czas w ogole nie istniał w świecie IHP, w dodatku Lukas sie nie udziela na forum, i w dodatku NGN ma taki... nijaki gimmick.
Walka głównych tag teamów z IHP też dobra, dobre akcje i poszły finishery. Tak myślałem że Wolf i Geralt wygrają. Very Happy
PPWF Champ. z Jednej strony Mich, z drugiej jeszcze nie dawno Carder RoD, ale w walce było widać że Ricco nie przyniósł wstydu przegrywając.
Na koniec Metallion rozjebał Matthewa. Średnio nawet to wyszło.

Ogółem gala fajna, i wcale nie musiała być dłuższa. Smile
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 3:50 pm

Cóż pora na mój koment

Opener treściwy i fajnie sie czytało ale te interwencje Adolfa już sie przejadły, mam nadzieje że to była ostatnia z nich

Później raport z dopisaną końcówką która była niczego sobie i myśle że na następnej gali dojdzie do looser leave

Potem walka o pas HardCore i mam tutaj też pare zastrzeżeń. Nie wiem czy prowadzisz RVG do heel turnu czy do utrzymania go faceem tylko że psychotycznym i pojebanym ale nie przemawia ten gimmick do mnie. I publicznosc sie podnieca że jakiś psychol wbiega na ring i jebie 2 zawodmików.

Cóż jeśli chodzi o moją walkę to byłem pewien że to wygram nie daltego że jestem zajebisty(to swoją drogą ^^) ale dlatego że było widac że Capoerista będzie teraz grał takiego Jericho(Przynajmniej ja to od początku widziałem) I fajne podkreślenie że jestem Geniusz tylko wyszło ci eniusz ;p

To że Byku i SCK nie dołączą było wiadome. I tak też myślałem że wygrają tę walkę. Jednak tej rozpierdyśki po walce sie nie spodziewałem Razz

Cóż NGN wreszcie został pushowany kosztem Rebela którego nie ma już na TWG. I myśle że to dobrze a z czasem Rider sam zniknie.

Cóż ten feud i walke określe tylko jednym słowem - zajebiście

To że Michu wygra było oczywiste bo zwycięstwo Ricco by było bardziej hujowo wykonane(powtarzam wykonane) niż ten Sheamusa. A walka bardzo dobra


Zawiodłem sie na ME liczyłem że wykręcisz jakąś zajebistą walke bo jak podkreślił jeden z komentatorów ci zawodnicy zawsze mieli ze sobą konflikt!

Gala była przeciętna, ocena : 7/10
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 2:37 pm

Ja postaram się napisać krótko Smile

Ja tam do interwencji Adolfa nic nie mam,bo potrzeba żeby tag teamy/stajnie odgrywały jakąś rolę w PPWF. Ciekawym rozwiązaniem byłoby zrobienie np. walki o pas TT pomiędzy 3 teamami.

Punk-Minio
Jeden z ciekawszych feudów które naprawdę mnie interesowały i interesują nadal. Nie wiem tylko czy akcja z tym bardzo poobijanym Miniem lekko nie przesadzona ale było OK.

CPT-Wolf
Podobają mi się walki o pas hardcore bo zawsze coś ciekawego się dzieje. Hmm interwencja RVG? ;> Zobaczymy co czas przyniesie Smile

Rider-No Gimmick
Walka krótka(nie żebym miał pretensje Razz) i jak dla mnie małe zaskoczenie że wygrał No ;>

Michu-Rocco
Tutaj byłem niemal pewny wygranej bardziej doświadczonego Micha,aczkolwiek muszę przyznać że przez myśl przeszedł mi pomysł że może zrobicie z niego takiego drugiego Sheamusa i po wygranej battle royalu dostanie bardzo duzy push i wygra jakimś małym kancikiem pas Wink

Metallion-Matthew
Hmm nie wiem dlaczego ale zaleciało mi tu Dżonem Siną i ''ja się nigdy nie poddawać,ja nie mówić nigdy 'i quit''' Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 9:36 pm

10kilan napisał:

Metallion-Matthew
Hmm nie wiem dlaczego ale zaleciało mi tu Dżonem Siną i ''ja się nigdy nie poddawać,ja nie mówić nigdy 'i quit''' Very Happy

Akurat tutaj wzorowałem się na pamiętnym Ladder Matchu Takera z Jeffem Hardym (BTW bardzo dobra walka)
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 1:48 pm

Ogólnie jedno ze słabszych PPV. Zawiodłem się trochę na I Quit Matchu, który był raportem. Nie podobała mi się również interwencja Adolfa, nie zrozum mnie źle ale jego interwencje co galę robią się nudne...
Liczyłem, że Ricco wygra a za jego maską kryć będzie się ktoś znany ze środowiska PPWF, bo niby czemu zawodnik z dupy wzięty, nieposiadający konta na twg dostałby szansę na główny pas federacji ? Póki co dla mnie to chujowa decyzja i jest to na minus, zobaczymy jak na następnych galach rozwinie się cała ta sprawa z Ricciem.
Cała reszta gali trzymała poziom, najbardziej podobały mi się walki o pas Cruiser oraz TPC vs Polish Wrestlers.
Jak na razie ta gala jest najsłabszym PPV w tym roku.
Ocena : 6
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fearless PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV 2010   Fearless PPV 2010 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fearless PPV 2010
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fearless PPV 2010
» Fearless PPV
» Fearless PPV
» Fearless PPV typer.
» EARTHQUAKE PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: