Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WWE Extreme Rules 2010

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE Extreme Rules 2010 Empty
PisanieTemat: WWE Extreme Rules 2010   WWE Extreme Rules 2010 I_icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:04 pm

WWE Extreme Rules 2010 85Extreme_Rules_2010_


Data: 25 kwietnia 2010 r
Miejsce: 1st Mariner Arena
Miejscowość: Baltimore, Maryland

Oficjalna karta:

Last Man Standing match for the WWE Championship

John Cena (c) vs. Batista

Hair Match
Rey Mysterio vs. CM Punk

Extreme Rules Match for the World Heavyweight Championship
Jack Swagger (c) vs. Randy Orton

Street Fight

Triple H vs. Sheamus

Steel Cage Match
Edge vs. Chris Jericho

Strap Match
JTG vs. Shad Gaspard
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WWE Extreme Rules 2010 Empty
PisanieTemat: Re: WWE Extreme Rules 2010   WWE Extreme Rules 2010 I_icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 7:45 pm

Last Man Standing match for the WWE Championship
John Cena (c) vs. Batista

Nie mam pojęcia kto wygra szczerze mówiąc, jednak Cena chyba nie straci pasa po miesiącu, zwłaszcza że wygrał go na takiej gali jak Wrestlemania. Feud nie powinien się kończyć, ale mógłby trochę zmienić swoje oblicze, bo w zasadzie od początku jest po prostu przyzwoitym feudem, a w ME powinno być coś więcej i liczę na większe emocje po tej gali.
TYP : still WWE Champ - John Cena

Hair Match
Rey Mysterio vs. CM Punk

Walka, w której może stać się wszystko. Nie wierzę w zgolenie włosów Punka i po wygranej Rey'a pora teraz chyba na Punka. Feud jak poprzedni jest po prostu dobry, nic ponad to - a obaj bądź co bądź mają potencjał na coś więcej. Nawet jak wygra Rey, to myślę że Punk wymiga się od golenia głowy Smile
TYP : still haired - CM Punk

Extreme Rules Match for the World Heavyweight Championship
Jack Swagger (c) vs. Randy Orton

Kolejna walka, w której ciężko wytypować zwycięzcę. Z jednej strony push dla Swaggera z jeko speech impediment'em Razz, z drugiej Legend Killer. Jeśli Swagger wygra z Ortonem to zyska dużo, jednak Randy straci, a biorąc pod uwagę jego face turn i draft zdobędzie pas i przeniesie się na SD.
TYP : New WH Champion - Randy Orton

Street Fight
Triple H vs. Sheamus

Na WM musiał wygrać Hutner, teraz boryka się z drobnymi urazami, więc myślę że dlatego mamy Street Fight i też dlatego, że HHH nie chciałby przegrać jeszcze z Sheamusem w regularnej walce na PPV, bo mimo zdobycia WWE Title Sheamus jeszcze do ME ma kawałek drogi.
TYP : Sheamus

Steel Cage Match

Edge vs. Chris Jericho

Draft przed nami więc tutaj akurat ciężko wytypować. Myślę, że przy przejściu Ortona na SD ktoś z nich trafi na Raw, co nie zmienia faktu, że nie wiem kto wygra. Edge doznał "kontuzji" przez Jericho i myślę, że Chris będzie przeważał przez całą walkę, by nagle dostać "spear out of nowhere" i wygra Człowiek Krawędź.
TYP : Edge

Strap Match
JTG vs. Shad Gaspard

Boże, to PPV na prawdę zapowiada się dobrze Smile Kolejna walka, w której trudno mi jednoznacznie określić mój typ. Shad przeważał od początku tego feudu i dobrze, bo kupuję go jako bad ass'owego gangstera, jednak w takiej sytuacji często ten kto dostawał po dupie wygrywa i jeśli ten feud ma się toczyć dalej, to JTG wygra. Jeśli jednak planują rozdzielenie ich draftem, wygra Shad by go podpushować. Rzucam kostką, parzysta na JTG, nieparzysta na Shada. Wypadło sześć.
TYP : JTG
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WWE Extreme Rules 2010 Empty
PisanieTemat: Re: WWE Extreme Rules 2010   WWE Extreme Rules 2010 I_icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 11:55 pm

Nie chce mi sie komentowac, ale jedno wiem, będę patrzeć na galę live Razz
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

WWE Extreme Rules 2010 Empty
PisanieTemat: Re: WWE Extreme Rules 2010   WWE Extreme Rules 2010 I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 9:46 am

1. Wygrywa Cena,dlatego że na WM-ce odzyskał pas,a wymienianie się nim co miesiąc byłoby zwykłym szmaceniem tegoż to pasa,choć i tak wielokrotnie był już szmacony :/

2.Tutaj wygrywa CM Punk. Powinien wygrać już na WM-ce ale bookerzy dali dupy. Wygrywa Punk kończą feud i SEC idzie na RAW.

3.Stawiam na zwycięstwo Swaggera. Wygra najprawdopodobniej jakimś kantem i w związku tym Orton idzie na SD żądny krwi i kontynuują feud.

4. Wygrywa Sheamus. Liczyłem że HHH podłoży mu się na WM-ce , a tak udowodnili że był on mistrzem z dupy i dupą w ringu rzeczywiście jest. Nie lubię go,ale coś mi się wydaje ze Vince bd chciał zrobić z niego ME i pewnie też pójdzie na SD,aczkolwiek może zostać 50%-50% że przejdzie.

5.Tutaj wygrana Edga i koniec feudu. Tak jak napisał Killer któryś z nich przejdzie na RAW.

6.Myślę że wygra Shad, a JTG poprostu mu się podłoży. Wyobrażacie sobie ich walki na kolejnych PPV? haha

7.Wspomnę jeszcze o walce div-typuje zwycięstwo Beth.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE Extreme Rules 2010 Empty
PisanieTemat: Re: WWE Extreme Rules 2010   WWE Extreme Rules 2010 I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 10:48 am

Last Man Standing match for the WWE Championship
John Cena (c) vs. Batista


Cena za krótko trzyma pas. Wygra...

Hair Match
Rey Mysterio vs. CM Punk


Liczę na dobrą walkę. Myślę, że tym razem wygra CM Punk

Extreme Rules Match for the World Heavyweight Championship
Jack Swagger (c) vs. Randy Orton


Swagger za szybko straciłby pas... Jeszcze trochę go potrzyma.

Street Fight
Triple H vs. Sheamus


Tym razem chyba dadzą wygrać Sheamusowi...

Steel Cage Match
Edge vs. Chris Jericho


Rewanż z WrestleManii. Stawiam na Edge'a.

Strap Match
JTG vs. Shad Gaspard


Nie interesuje mnie jakoś specjalnie ta walka, ale stawiam na JTG.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





WWE Extreme Rules 2010 Empty
PisanieTemat: Re: WWE Extreme Rules 2010   WWE Extreme Rules 2010 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
WWE Extreme Rules 2010
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Penance Day PPV 2010
» Tna Impact 04.02.2010
» Fearless PPV 2010
» Fearless PPV 2010
» SummerSlam 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: