Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Złodziej

Go down 
+18
miliciant
Activ
ziomroki
Zwierzak93
Zack
wiktorek evolution
Rafik
` ExiT .^
Basketball Kid (10)
michu619
Banan
szympek90
TeH GamE
RVG Phentom
maly619
helmans
<>
CPT
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 10:13 pm

Dlaczego? Mów co masz na myśli ;d
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 10:19 pm

Basketball Kid (10) napisał:

Jak Szympek ma tak wyjebane to wypierdol go dożywotnio z PPWF i się skończy pierdolenie.


Ta. Cb też wypierdolić, bo też masz wyjebane na PPWF i na gale...
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 10:33 pm

Jakbym mówił wszystko co mam na myśli to by mnie na tym świecie już raczej nie było.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:02 pm

Nie będę nikomu na razie walić bana, bo chcę poczekać na Killera i ciągle mam nadzieję, że postać się odzyska bez banów.

@Ziomroki: Nie mogę ukryć, że przez to że to był Arturus tak bardzo się tego czepaim. Wiadomo, że gdyby byłaby to mniej ważna postać, to nie robiłbym takiego dymu, ale Arturus to ważna postać dla IHP.

O reszcie postów się nie wypowiem, bo nie chcę tu kłótni.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:20 pm

Kurwa napisałem posta i nikt się jeszcze nie uspokoił(normalnie zaraz zrobi się temat na miarę Awansów Razz)
Mały zrób tu porządek,bo tak:
-szympek powinien otrzymać ostrzeżenie za przesadne wulgaryzmy
-Arturus dalej nie odnaleziony to może wkońcu by ktoś coś zrobił zamiast gadać o jaki Arturus jest ważny albo posty typu zakończmy i tak się nie znajdzie.....nonsens
-panuje tu jeden wielki chaos jak bo wybuchu elektrowni w Czarnobylu...normalnie syf....
-i jeszcze jedno.....nie możemy nikogo oskarżać bo nie mamy żadnego potwierdzoengo dowodu....bo skąd niby mamy wiedzieć,że to szympek skoro tak jak wcześniej mówiłem ktoś mógł sobie z niego jajca zrobić
-i to co najważniejsze:Mały zadanie ode mnie dla Ciebie w tej sprawie to:
Sprawdź czy kogoś z TPK nie zbanowaliście w ostatnim czasie lub ktoś nie został pokrzywdzony itp. Chodzi mi o jakiegoś użytkownika który mógłby to zrobić w zemście za to,że daliście mu bana albo coś w tym stylu....

No i mam nadzieję,że szybko się znajdzie....Chciałbym pomóc ale nie jestem związany z tą postacią,więc nie wiem jak.....to co wpadnie mi do głowy staram się pisać i myślę jak to mogło być....

To tyle z mojej strony Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:32 pm

Nikogo nie banowaliśmy, nikomu nie zaszkodziliśmy. Zresztą jeśli ktoś chciał coś zrobić, to nie CPT, bo on nie ma związku z tym.

Ja nie wiem, czy ktoś chce wkręcić szympka (też pytanie po co miałby to robić), czy to szympek chce wkręcić nas i to on. Nie mam pojęcia kto to i nie będę mieć, ale co mam zrobić? Znajdź mi inny sposób na to, żeby postać się odnalazła, to może z niej skorzystam, bo nie widzę innej opcji jak ban.
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:49 pm

szympek tego nie zrobił na pewno i nie wiem kto. A ty basket zamknij dupe bo gówno wiesz i widziales że szympek ma wyjebane na ta postać to jego spawa a nie twa Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:55 pm

Ty wiesz, a ja nie. Nie moja wina, że wszystko wskazuje na niego. Zresztą sami mówicie, że jesteście jednością, więc możecie się nawzajem kryć.

Ja po prostu ufam sobie i swoim przeczuciom/obserwacją. Przedstawię to Killerwowi w weekend i zobaczymy co z tym zrobić, ale raczej nie obędzie się bez bana.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:56 pm

@Basket

Nie wpierdalaj się gdzie Cię nie chcą, takie primo, bo już mnie wpieniasz...

@topic

W końcu wyjdzie tak, że zostanie zbanowany Dream Team SKI SKŁAD EKIPA z Mroczkowa i będzie po wszystkim, a postać dalej się nie znajdzie i chuj.. I co zbanujecie nas i co? A jak się okaże, że nie my, a wy nas bierzecie za złodzieii i co? Przeprosicie, czy będziecie uważać, że po chuj, to Mroczków, po co się zniżać nie??I pisanie admina Wam chuja da bo kurwa takie samo IP ma w chuj osób...Także zdziałacie w chuj zajebiście dużo!
Sory ale mnie krew już kurwa zalewa!!
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 12:00 am

napisanie do admów twg to była najbardziej zjebana opcja najpierw sie myśli I PATRZY NA SKUTKI a potem wykonuje
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 12:11 am

Czemu się boicie o wasze IP, skoro to nikt od was? Jeśli to ktoś od was, a dostaniecie wszyscy bana, to może będzie to nauczka dla tej osoby, bo zjebie zabawę wszystkim.

@helmans: Ja mówię to cały czas, nie chcę znaleźć osoby która to zrobiła. Chcę odzyskać konto, jednak jeśli osoba która to zrobiła nie odda, to zgłoszę adminowi co mam zgłosić i wtedy może być krucho, bo jeśli CPT nie może mieć swojego konta, to nikt nie będzie go mieć.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 12:16 am

Daj spokój, chyba wiadome, że macie to samo IP, to Was wypierdolą wszystkich, a wtedy to będziecie mieć taką wojnę, że nokaut, bo chłopaki się wkurwiją, jak bd chcieli wejść sobie na TWG a tu zonk bo postać ktoś usunął! Wtedy to jest tu burdel nieziemski!

Primo, ja mam wyjebane mam inne IP, ale bronię chłopaków bo wiem, że oni jakbym ja został oskarżony to wstawili by się za mną...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 12:20 am

Ja myślę, że myśl o banie dla wszystkich powinna być odpowiednią motywacją dla osoby, żeby oddała to konto i nie wiem czemu mielibyście się czepiać mnie czy CPT za to. Co my zrobiliśmy złego?

A gdyby tak wam ktoś ukradł konto? Pewnie też pisalibyście do admina i jebało by was wszystko inne, bo to wasze konto.

Więc jeśli macie mieć do kogoś pretensje o kłótnie tu, czy inne sytuacje, to tylko do złodzieja.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 12:29 am

Mądra osoba to haseł i loginów nie rozdaje w pizdu i nie obkminia że temu dałem to mi zajebał konto.. Ja hasło i login szympka znam i chuj, nie wchodzę a mogę..
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 10:01 am

Tak, tylko CPT dał hasło Teh, żeby mu pomógł. Podobnie było ze mną. Też dostałem hasło, bo miałem zrobić reset. Zresztą ja hasła dostaję praktyczne cały czas i jakoś nigdy nie było problemu. Ja nie wiem, czy wy nie widzicie pewnej różnicy? Ktoś specjalnie zmienił hasło na Arturusie, żeby sobie tą postacią grać. Tak ciężko to zrozumieć?
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 11:40 am

Dobra, tylko dlaczego wszystko jest na nasz Dream Team, metalowy skład co?? Bez przesady, wiem ze artek poszedł gdzieś w pizdu ale kurwa szanse że się znajdzie sa tak małe jak to że polece na Księżyc...
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 2:05 pm

<> napisał:
Basketball Kid (10) napisał:

Jak Szympek ma tak wyjebane to wypierdol go dożywotnio z PPWF i się skończy pierdolenie.


Ta. Cb też wypierdolić, bo też masz wyjebane na PPWF i na gale...

To że nie mam czasu komentować gal nie znaczy że mam wyjebane. Niektórzy mają inne zajęcia niż siedzenie w Mroczkowie na kompie 24h na dobę i komentowanie fikcyjnych gal. Pomyśl zanim coś napiszesz...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 3:04 pm

Basketball Kid (10) napisał:
<> napisał:
Basketball Kid (10) napisał:

Jak Szympek ma tak wyjebane to wypierdol go dożywotnio z PPWF i się skończy pierdolenie.


Ta. Cb też wypierdolić, bo też masz wyjebane na PPWF i na gale...

To że nie mam czasu komentować gal nie znaczy że mam wyjebane. Niektórzy mają inne zajęcia niż siedzenie w Mroczkowie na kompie 24h na dobę i komentowanie fikcyjnych gal. Pomyśl zanim coś napiszesz...


Po pierwsze, niby gdzie mam siedzieć jak na Mroczkowie mieszkam? . Pomyśl zanim coś napiszesz...
Chyba po to się zapisuje do federacji żeby oceniać gale. i w ogóle skąd Ty możesz wiedzieć że siedzę 24h na dobę na kompie. Mam w chuj innych zajęć i wcale nie siedzę długo na PC, ale czas na komentowanie gal znajduje. Pewnie przez ten cały czas co nieodpisywałeś pobrałeś paczke gal i je czytałeś, żeby teraz zabłysnąć xD Ale spoko...
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 3:35 pm

Powiem tak, czytam gale od czasu do czasu i to tylko IHP. Wygląda to tak że raz w tygodniu albo raz na dwa pobieram gale IHP których nie czytałem i tyle. Ja mam szkołę codziennie do 15 a po szkole trening codziennie. Poza tym gram w trzech ligach więc czasami mecze trzy razy w tygodniu. Do tego raz na 2 miesiące dochodzą mi dodatkowe mecze licealiady więc dodatkowo 3 mecze w 2 tygodnie. Więc na bank nie mam czasu na komenty. I nie pobrałem żadnej gali żeby teraz błysnąć.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 3:44 pm

to się trzeba bylo nie czepiać Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 3:47 pm

@Basket.
Co to za problem usiąść 10 minut w tygodniu na kompie i skomentować gale?

Mroczków lubię, ale muszę coś powiedzieć ;ff
1. Po chuj tyle spamujecie i zachowujecie sie jak pokemony? Jeden napierdala dwadzieścia pytajników, drugi pisze CAPS'em, trzeci - co drugie słowo to kurwa i inne bluzgi...
2. Skoro sami mówiliście - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Więc skoro jeden z was zajebał konto, to reszta też powinna być ukarana, nie?
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 4:01 pm

Racja Matthew, racja
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 4:06 pm

Aż rece kurwa opadają.....
Tylko zauważcie że bez nas na tym Forum sie gówno dzieje.... chcecie banujcie... ale za co za niewinność????
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 4:12 pm

"jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" skoro tak powiedzieliście, to zgadzam się z ExiT'em, ale skoro żaden z was nie ukard tego konta to po chuj (sry za bluzge) się rzucacie ?? Jak to nie wy to ci wam sie nie stanie !
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 4:16 pm

Ja wiem żeto nie my..... Ja nie jestem jak mały... nie podejrzewam nikogo bezpodstawnie... a właśnie on miał do tej postaci hasło.... wiec mógł bym napisac ze to on zmienił specjalnie i ukradł postać Arturusa....ale tego nie powiem bo nie mam dowodów na niego.!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złodziej - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Złodziej
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: