Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Złodziej

Go down 
+18
miliciant
Activ
ziomroki
Zwierzak93
Zack
wiktorek evolution
Rafik
` ExiT .^
Basketball Kid (10)
michu619
Banan
szympek90
TeH GamE
RVG Phentom
maly619
helmans
<>
CPT
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:31 pm

maly619 napisał:
a kto znał hasło na jego konto? Ja i Teh, więc jesteśmy podejrzanymi

maly619 napisał:

A jeśli nie będzie wyjaśnione, to po prostu zbanuje najbardziej podejrzanych i będzie mnie walić czy był to on czy nie on.

Będziesz musiał dać sobie bana xD

@topic
ja bym nie powiedział że to był Pawał... co jak co ale go znam od urodzenia. Ostatnią osobą z którą Pawał wymieniał sie hasłami to był.. Lolek. Ja nie rozumiem w ogóle tej sytuacji. Powiedziałem co wiedziałem i sie nie udzielam.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:31 pm

Japierdole, to wy macie problem ze sobą, bo jak ktoś powie coś na jednego z was to jest od razu ,że się was czepiamy.

Jak ja mam się nie czepiać któregoś z was, skoro nazwa wrestlera i to kto znał hasło wskazuje na kogoś z was. Ja nie mówię, że to wy, ale tak to wygląda. Chcę po prostu uniknąć takich sytuacji, bo to jest kurestwo i tyle.

@Mateuszke: Co z tego, że ty go znasz, skoro my nie znamy. Ja też mogę wam powiedzieć, że znam micha i to spokojny, człowiek, który siedzi w domu i zamula? Uwierzycie?


Ostatnio zmieniony przez maly619 dnia Wto Sty 12, 2010 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:32 pm

Znowuu.... CPT pocieszy cie to jak ci oddam RVG??? to ci moge oddac...

*mały kurestwo to jest dać dupy za 100 zł albo sfrajerzyć kumpla na policje....


Ostatnio zmieniony przez RVG Phentom dnia Wto Sty 12, 2010 9:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:42 pm

Jeden huj, po prostu kradzież konta, to najgorsza rzecz jaką można zrobić zwłaszcza jak ktoś komuś zaufał. Jest tu dużo ludzi, myślę, że sobie ufamy, ale widać, że nie warto, bo są tu po prostu wredne huje.

A jeszcze zapytam się was: Było by wam miło, jakby ktoś zakosił wam postać?

Jeszcze wkurwiło mnie to, że Arturus jest ważną postacią na IHP i taka sytuacja niszczy mi plany, dlatego nie będę się wahać i będę ciosać banami, aż postać się znajdzie.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:44 pm

A czemu CPt sie nie odzywa?? Zrobił skansen i siedzi cicho a my sie żremy!! Jest też takie przysłowie "Pies ogrodnika- sam nie zeżre a drugiemu nie da". Z tego co wchodziłem na scout arturusa to on miał 2 razy więcej porażek... nie wydaje mi sie żeby prowadzony regularnie wrestler tak miał..... Zaraz skocze chyba do teha i se z nim pogadam...
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:45 pm

Albo huj tam... zadzwonie od starszej Razz i zapytam czmu jest na niego...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:48 pm

Nie wiem jak prowadzony był CPT, zresztą liczba porażek nie mówi aż tyle o postaci, bo wchodziłem na niego i był dość dobrze zrobiony. Dwa dni temu zrobiłem na nim reseta, pytałem CPT i mówił ,że nie widzi wielkiej zmiany Wink

Czemu nie odzywa się CPT? Wali mnie to, jak będzie to się odezwie. Ja chcę po prostu wyjaśnienia tej sprawy.
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:50 pm

Mały do huja wafla czemu sie do mnie przypierdalasz????? Kurwa naprawde siedze sobie u dupeczki przychodze do domu... a tu mnie kurwa od złodzieji wyzywasz??? czy to jest normalne??????
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 9:53 pm

Gdzie je ciebie teraz wyzwałem? CPT napisał, że postał miała zmieniony nick na podobny do twojego, więc logicznym jest, że padło podejrzenie na ciebie, ale nigdy nie powiedziałem, że to ty. Ja nikogo nie oskarżam. Dopóki nie będę mieć pewności nie mogę powiedzieć kto to był i mogę tylko gdybać.

Zresztą tak samo jak na ciebie, wy możecie powiedzieć, że to ja, bo przecież znam hasło na to konto.

PS: Ogarnij interpunkcję, nie jestem ślepy i jeden znak zapytania mi wystarczy.
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:00 pm

Dobra słuchaj ale ja nikogo nie oskarzam jeżeli nie wiem kto to był! lub kto zajebał postać.....
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:00 pm

No to robimy debate: Dzwoniłem do teha...i.... z tego co wiem to tam u niego rodzinka równiez przebywała... i jakiś jego kuzyn.... co kiedyś miał postać na TWG... czy huj wie co tam... w każdym razie pawał chciał zobaczyć arturusa i tamten jego brat czy konkubin huj wie kto sie wbił i mu zajebał hasło i zrobił reseta! i z tego co wpisywałem to jest arturus po resecie... ( swoją droga niezła rodzinka:P ) chyba naprawde nie 1 raz w to grał....:/

I nie szalej z tymi banami. Bo widze że CPT jest aktywny i nic nie mówi... czyli że mu nie zalezy chyba więć o co my sie do huja kłócimy??
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:03 pm

A wiesz jaki ma teraz nick?
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:04 pm

radek po co sie tyle rozpisywałeś jak i tak będzie na nas?
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:08 pm

no fajnie usłyszeć nagle ze to nie ja......
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:10 pm

Japierdole, szympek, nie płacz już, bo ani razu nie powiedziałem ,że to ty, a robisz się za jakiegoś poszkodowanego.

Zresztą to konto jest całkiem nowe, to nie jest restart Arturusa. Gdyby to był restart, to znalazłbym parę minut wcześniej postać Arturusa, a tej nie było. Po prostu ktoś chce nas zrobić w huja.
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:27 pm

ten temat rozkręcił sie jak gównow betoniarce Razz Może koniec sprawy bo huj artek przepadł i nie wróci SHANGAI SUPRICE
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 10:33 pm

No i mylisz się, bo nie przepadł.

Znamy jego aktualny nick i będziemy go znać.
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 11:04 pm

Kurwa temat tak popularny jak zapodajnia. xD

Chłopaki, słuchajcie. Nikt się nie czepia Mroczkowa. Szympek, bez obrazy ale rozumie podejrzenia kolegów na Ciebie, wkońcu podejrzany ten nowy nick Arturusa, nie? Razz Gadajcie se bez nerwów, napewno wam się uda. Razz
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 11:53 pm

obrażamy sie ?
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 11:57 pm

Słowa RVG

Cytat :
więć o co my sie do huja kłócimy??

O plany na IHP....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:41 am

Ja nie wiem o co wy się kłócicie, ale ja wiem, że chcę odzyskać to konto, bo nie możemy dochodzić do takich sytuacji.
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:16 am

CPT zmien pierwszy post żeby tam nie było mojego nicku
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 11:31 am

michu619 napisał:
Kurwa temat tak popularny jak zapodajnia. xD

Chłopaki, słuchajcie. Nikt się nie czepia Mroczkowa. Szympek, bez obrazy ale rozumie podejrzenia kolegów na Ciebie, wkońcu podejrzany ten nowy nick Arturusa, nie? Razz Gadajcie se bez nerwów, napewno wam się uda. Razz

Michu słuchaj ale to nie jaaaa!!!!!! jak chcesz to ci dam gg DO dupeczki u której byłem i sie jej zapytasz co????
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 1:20 pm

maly619 napisał:
Japierdole, to wy macie problem ze sobą, bo jak ktoś powie coś na jednego z was to jest od razu ,że się was czepiamy.
Słuchaj Mały i kto inny kto będzie czytałe tego Posta.... U nas nie ma czegoś takiego jak Ja RVG Banan czy Helmans.... My jesteśmy wszyscy jako jednosc. Więc jeżeli np. powiesz na Teh że jest zjebany(Sory Pawał taki tylko przykład) to zostaniesz zjechany przez wszystkich..... tak jest u nas... Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.... tak zostaliśmy wychowani xD
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 1:47 pm

szympek90 napisał:
Michu słuchaj ale to nie jaaaa!!!!!! jak chcesz to ci dam gg DO dupeczki u której byłem i sie jej zapytasz co????

Wszystkim nieznajomym rozdajesz numer do swojej laski? Jej się to też podoba? ;d

@temat

Nie będę się wtrącał bo nie wiem jakie Wy macie układy. Od dawna CPT był w konflikcie z chłopakami z Mroczkowa więc mógł też sam zmienić nazwę i zgonić na nich żeby zrobić na złość. Druga możliwość jest taka że któryś z chłopaków który miał hasło zmienił tą nazwę. Innej opcji nie widzę. Najlepiej żeby winny się przyznał i oddał konto i po temacie ale jest to mało możliwe więc zapewne bany się posypią...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złodziej - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Złodziej
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: