Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Złodziej

Go down 
+18
miliciant
Activ
ziomroki
Zwierzak93
Zack
wiktorek evolution
Rafik
` ExiT .^
Basketball Kid (10)
michu619
Banan
szympek90
TeH GamE
RVG Phentom
maly619
helmans
<>
CPT
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 4:38 pm

Ja to odebrałem tak, że uważasz, że mały zajebał konto, i chce zwalić na mroczków, bo wy go wkurwiacie, wiec chce was zbanować. Szympek, co do tego, że bez was na forum mało się dzieje, może i się zgodzę, ale tez przez was ostatnio jest dużo zamieszania na forum.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 4:42 pm

nie Młody nie uważam tak....poprosrtu mówię... jak bym był okrutnym bindosem to bym tak
powiedzial!!!
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 5:47 pm

szympek90 napisał:
Ja wiem żeto nie my..... Ja nie jestem jak mały... nie podejrzewam nikogo bezpodstawnie... a właśnie on miał do tej postaci hasło.... wiec mógł bym napisac ze to on zmienił specjalnie i ukradł postać Arturusa....ale tego nie powiem bo nie mam dowodów na niego.!
Ale jeżeli mówisz, że Mały obarcza bezpodstawnie, to zauważ, że jest podstawa(lub raczej podstawy):
-Mały, Teh i CPT mieli hasło do Artutusa
-Nick zmienił się na Szympek więc lekko wyklucza to CPT i Małego
-Szympek i Teh mieszkają blisko siebie i mogą przekazywac informacje itp.

Wystarczy podstaw?
Powrót do góry Go down
miliciant

miliciant


Liczba postów : 9
Join date : 07/05/2009
Age : 31
Skąd : Płaczków

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 6:16 pm

Czytam to i stwierdzam że ta sprawa nadaje się do CSi Kryminalne zagatki sandomierza. A dokładnie dla OJca mateusza.
Po druge nie chcem dostać banna za to że mały ma jakeś chore fazki do nas o kradziesz postaci. I po druge maja racje po huj dajesz komuś Hasło i nick do postaci na kturej ci zależy. Jak ci się kurwa nie podoba obecnoś mroczkowa na forum to powiedz kurwa to prosto z mostu a nie odpierdalasz jakeś hore fazki. A take samo IHP ma tu w huj osób. Więc ja proponuje abyś damł se siana z ta postacią bo jak ktoś ja ci ukradł to napewno nie oda. A na drugi raz będziesz miał przestroge aby nie dawać na lewo i prawo haseł. Bo jak to się mówi "mądry polak zawsze po szkodzie". I pozatym jak masz coś do nas to napierdol na wszystkich z mroczkowa banna. Ale zobaczysz że to nic nie da bo nikt odnas nie zapiepszył cie tej postaci. A pozatym to w huja przygrałeś jak zorro w ostatnim odcinku oskarżając tylko mroczków o kradziesz postacie. Mając na to tylko jeden dowód że ktoś zmienił nikt na szympek.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 7:14 pm

helmans napisał:
Mądra osoba to haseł i loginów nie rozdaje w pizdu i nie obkminia że temu dałem to mi zajebał konto.. Ja hasło i login szympka znam i chuj, nie wchodzę a mogę..

O proszę! Czego ja się tu dowiaduję? Że to moja wina? Wszyscy sie tak rzucili nagle na arturusa, żeby naprawić, a jak ja chciałem to zrobić sam to zajebali? Jeśli już czyjaś wina, to teha, bo jak nie ogarnia rodzinki, to niech skasuje cookies/wyłączy zapamiętywanie haseł, żeby mu sie "kuzyn" nie wpieprzał...
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 7:30 pm

RVG Phentom napisał:
Ale huj... W końcu nie ma na kogo winy zrzucic... JEST MROCZKów!!
Jak rasism... Jak nie ma na kogo to na murzynów......... nie przesadzaj radziu
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:09 pm

Jak ja tu to czytam to mi sie śmiac chce

Tylko nie wiem czy czytam dokładnie forum czy nie ale chyba Szympek to nick po Death Man'ie.

Obwiniacie Małego ale moim zdaniek jak zwykle TO ON MA RACJE.Mam nadzieje że nie jest babą i nie rzuca słów na wiatr.Ja dałem Małemu hasło żeby zrobił mi reseta i wszystko jest ok!!!I wszystko wskazuje albo na Death Man'a bo to on jest Rilojr z PWE i miał do oddania technika z 14lvl a drugim podejrzanym jest Teh który znał hasło i walił teksty typu skończmy temat.Ja osobiście twierdze że to Szympek ale to tylko domysły.I nie wiem czy wiecie że jeżeli admin zobaczy że wszyscy macie to samo IP to sie wkurzy?!Moim zdaniem jeżeli Mały mówi że zbanuje was wszytkich to tego kogoś powinno ruszyc ale jeżeli ten ktoś jest tak bardzo samolubny to inna sprawa
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:18 pm

Nie będę się tu wypowiadać na temat tych waszych kłótni. Powiem tylko tyle:

Jeśli to nie jest nikt z Mroczkowa, to nie macie się czego bać. Jeśli to ktoś od was, a konto się nie znajdzie, to niestety admin zablokuje IP Arturusa, czyli też was wszystkich. Tak jak napisał Matthew, będziecie mieć jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

I powtórzę jeszcze raz, miejcie pretensje do złodzieja, a nie do mnie czy CPT.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:23 pm

Ludzie.. Tu nie można opuścić godziny na tym forum bo 2 strony dochodzą !
Tak jak czytam to jestem coraz bardziej za kastracją koni!
1. Mały. Sramy sie o IP bo mówicie na szympka!! A jak on tego nie zrobił to połowa PPWF straci postacie.
2. Możesz sobie znalezc inną postać główną za arthurusa ( Mr. Mateuszka Razz) o sobie nawet nie wspominam bo nie chce wywołac kolejnych spięć. Bo widze że narazie to wszystko wskazuje na to że stanie sie z moją postacią to co z Tommy Dreamerem. Tylko że ja nie odejde do TNA bo władze tego feda niewiedzą gdzie lezy Polska.

SO.
Proponuje zmienic nazwe z PPWF ( Polish Prof. Wrestling Federation) na
PFDM ( Polska Federacja Detektywistyki Młodzieżowej).

@Basket : Chcesz sie nam pochwalić że jesteś zajebisty bo masz treningi? Chcesz sie tym pochwalić. I jeszcze na nas cośtam wsiadać!!
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:29 pm

A czy ja mówiłem o IP szympka? Jeśli napiszę do admina, to o blokadę IP konta Arturus i innych kont z tym IP. Więc tak jak mówię, jeśli to nie jest szympek, to nie wiem czego macie się bać
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:36 pm

No to pisz bo to nie my! i chcemy żeby to szybko rozwiało podejrzenia że to szympek czy kto kolwiek od nas z okolicy!
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:38 pm

"Jeśli to ktoś od was, a dostaniecie wszyscy bana, to może będzie to nauczka dla tej osoby, bo zjebie zabawę wszystkim. "

I napisze jakiś niedorozwinięty down że wrestrel który ukradł postać to był np. RVG i jebnij mu aminie bana!
Chcem takiej oto sytuacji uniknać! PISZCIE DO TEGO ZASRANEGO ADMINA ŻEBY ZABLOKOWAŁ TO IP I Z DYNI!!
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 8:39 pm

Ja powiedziałem, że czekam do weekendu na Killera, bo chcę z nim obgadać tą sprawę. Dodatkowo czekam na odpowiedź admina, bo CPT pisał do niego, ale nie wiem dokładnie co, więc czekam.

Zresztą blokada IP to ostateczność, bo wtedy nie odzyskam postaci, a na tym mi zależy.

A jak tak się sterujecie, to nie czytajcie i nie piszcie w tym temacie, bo sami robicie sobie taki dym tutaj.
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 10:29 pm

ta kurwa my robimy dym a nie wy. kto zaczął temat i kto na nas całą winę zgania
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 14, 2010 11:36 pm

Cytat :
A jak tak się sterujecie, to nie czytajcie i nie piszcie w tym temacie, bo sami robicie sobie taki dym tutaj.

Jak mamy nie pisać, jak podejrzewacie, że to ktoś od nas?? Weź ty pomyśl trochę Mały... A i CPT jebnij się w głowę, bo nie napisałem nic, że sam sobie zajebałeś postać i obwiniasz nas.. Niby taki kurwa inteligencik z Ciebie a argumentów nawet nie podałeś!!
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 12:14 am

Ale wy wszyscy wkurwiajacy jestescie, jedni placza i oskarzaja, drudzy placza ze ich oskarzaja, no kurwa bidulki jebane, teraz, zobacze jeszcze jeden bluzg w tym temacie i jade z banem na 30 dni, i chuj mnie obchodzi czy jestes Mroczkow, Warszawa, Kozia Dupa czy inne chuju-muje.....od teraz
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 12:25 am

Lo zaczynam się bać Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 1:23 am

Teh Game, zadam ci pytanie, czy gdybyś dał mi hasło, a na następny dzień twoja postać zginęłaby, to nie podejrzewałbyś mnie o to? No kurwa bez jaj, ale odsuńcie chociaż kawałek klapki na oczach, bo z tego co widzę, to coś na was = zadyma, bo my się czepiamy, bo wy nic nie robicie, tylko my mamy coś do was, ale nawet nie można zobaczyć, że wszystko na to wskazuje, że to ktoś od was!

Zresztą dochodzi tu do takich rzeczy, że powoli boję się, że nawet znalezienie IP może was nie przekonać, że to ktoś od was, bo ktoś mógł przyjechać do Mroczkowa i się za was podawać, żeby was udupić, bo wy jesteście tu uważani za tych złych i najgorszych i każdy się was czepia. Ludzie!! Nikt nie powiedział wprost, że to wy, więc zamknijcie się, a jak macie coś tu pisać, to pomóżcie znaleźć tego sprawcę, a nie tylko pierdolić!
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 2:47 pm

wrestrel Ekhem. Wrestler Razz

Co do topicu. Mały ma racje. Skoro to nie wy, to po co non stop puaczecie? Ja zawsze byłem uczony, że jeśli ktoś coś zrobił, a potem wszyscy szukaja winowajcy, to on sie odzywa "to nie ja" itp. Jesli zaś to wy, a całe mroczków ma Radiówkę, to lekko mówiąc macie przejebane Razz Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni, bo po woli mnie to wkurwia.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 7:11 pm

Oto moje przemyślenia po przeczytaniu tego całego syfu na raz. Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru nikogo się tu czepiać, jak pisałem powiem jak to widzę.

Nie mam nic do nikogo, tylko dlatego że jest z Mroczkowa czy Wypizdowa. Ale widząc ten temat zastanawiam się, czy niektórzy z was (i nie mam na myśli wszystkich, a jak Wy tak to interpretujecie to mi to już wasz problem, jeśli ktoś czuje się urażony bo uznałem dwie osoby za bardziej nerwowe to coś jest z wami nie tak) są zbyt nerwowi. Pojawiło się podejrzenie to zamiast rzucać kurwami warto by powiedzieć coś konkretnego. Co drugi post w tym temacie, a nawet więcej, ma wartość merytoryczną poniżej zera. W wielu wypadkach na 10 wyrazów 11 to bluzgi. Rozumiem, że oskarżenie o złodzieja wkurza, ale są sytuacje kiedy nerwy trzeba trzymać na wodzy, a publiczna co by nie było dyskusja do takiej się zalicza.

NIE WIEM kto to zrobił, podejrzanych jest trzech, czwartym może być Szympek (nie kurw od razu tylko dlatego, że o tym wspominam) ale jak już ktoś pisał nie uważam go za debila (a tylko taka osoba zmieniłaby nic na prawie identyczny jaki ma), do tego wierzę w każde jego słowo i dla mnie w tym temacie na liście podejrzeń jest na ostatniej pozycji, no może ciut wyżej przed osobami takimi jak ja czy Lukas xD On po prostu stara się rozwiązać sprawę i zawęzić krąg poszukiwań.

Teh natomiast, Ty rzucasz się do wszystkich i to jest podejrzane. Poza tym piszesz, że nie odzyskamy postaci. Skoro był to Twój kuzyn czy kim on tam jest nie byłoby to zbyt skomplikowane, dlatego też nie kupię tej historyjki. Co do IP sprawdzić je można łatwo, zachęcam aby jedna osoba z Mroczkowa z tych co mają to samo IP spróbowała zawalczyć z ową postacią. Nie trzeba pisać do Admina, jeśli ten ktoś logował się wcześniej w tym samym dniu z tego IP nie uda wam się to. Jeśli nie to zapewne czytając to (O ILE TO KTOŚ Z FORUM) już nigdy się nie zaloguje, od czasu do czasu można to sprawdzić do momentu wyjaśnienia sprawy.

Zapewne zaraz napiszesz "to mnie kurwa zbanuj i chuj ja pierdole" - nie wiem czy to Ty, mówię jak to wygląda i nikt nie ma prawa się o to czepiać ani mnie czy kogoś innego obrażać, a chyba nieliczne posty w tym temacie nie miały charakteru obrazy majestatu, bo "ktoś coś podejrzewa". To że wezmą Cię na policję bo przechodziłeś koło napadniętego sklepu, ale wyjaśnią sprawę i Cię puszczą nie znaczy, że musisz dostać odszkodowanie czy publiczne przeprosiny - byłeś podejrzany, sprawa się wyjaśniła. Tak samo tutaj, wystarczyło napisać NORMALNIE, że to nie ja i czekać na wyjaśnienie. Nie rozumiem tu postów Helmansa czy RVG czy KOGKOLWIEK poza szympkiem, CPT, małym i Teh'em. Nie obchodzi mnie co Wy wiecie o nich, jak ich znacie. Wierzcie mi, ale przynajmniej 3/4 osób które znacie bardzo dobrze jest skłonna zrobić coś, czego po niej się nie spodziewacie i to że znacie się od urodzenia nie znaczy, że wiecie co ktoś mógł zrobić a czego nie. Do tego widać baaaardzo wyraźnie, że żaden z waszych postów nie stara się być nawet obiektywny a to raczej nie pomaga w rozwiązaniu sprawy a dolewa tylko oliwy do ognia, kilka osób odbiera to jako czepianie się - dla mnie to normalna reakcja po stracie konta, może niektórzy są starsi niż ja ale to tylko powinno powodować, że powinni już wiedzieć kiedy ktoś się czepia a kiedy chce tylko rozwiązać jakąś sprawę i wrócić ją na dobre tory.

Nie obchodzi mnie co myśli o tym RVG, Helmans czy ktoś inny, kto jest kumplem Teha, ale dla mnie sprawa jest jasna - albo to on, albo ten jego "kuzyn", w którego jednak nie wierzę. Trzecia opcja to CPT, który was wrobił ale szczerze - wydaje mi się to równie naiwne jak posądzenie o to mnie czy kogokolwiek kto nie miał hasła. Dlaczego? Może wam CPT przeszkadza i z wzajemnością, ale takie coś byłoby bardzo prymitywne. Widać, że go nie lubicie, bo od razu coś sugerujecie, w sumie macie podstawy ale kłamstwo ma krótkie nogi i sądzę, że gdyby to był CPT to wyjaśniłoby się bardzo szybko.

Co do oskarżania po nicku mogę teraz wskoczyć na RVG - nick The Hammer, RVG jest fanem West Ham. Tylko jak miarodajne jest to oskarżenie?

Przeglądałem postać na TWG i nie ma jej online od dwóch dni, co w dużej mierze zbiega się z tym tematem. Przypadek czy jej posiadacz czyta ten temat? Stawiam na to drugie.

Reasumując - pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie czy ludzie z tym samym IP mogą tego kolesia wyzwać. Nie ma go jednak od dwóch dni więc małe są szansę aby to wyszło, bo musiałby się zalogować w tym samym dniu co spróbujecie go wyzwać, wiem bo miałem tak przy opiece nad jedną postacią, jeśli chciałem ją atakować to wcześniej w tym samym dniu nie mogłem być na niej zalogowany.

Możecie mieć o to do mnie pretensje, obrażać się i zapewniać mnie jak jest. Ja tylko mówię jak wygląda - dla mnie zrobił to Teh lub ten jego kuzyn; i do cholery jasnej nie mam zamiaru przez to narażać się innym. Jeśli odczuwacie, że podejrzewając Teha mam coś do was, urażam was to naprawdę, bez obrazy, ale takie coś nie jest normalne nawet jeśli jesteście jego ziomkami od urodzenia a nawet dłużej! Czytam to w zamyśle jako obiektywna osoba, nie mam urazu do żadnej ze stron i przeczytałem wszystko na raz - piszę jak ja to odbieram.

Jak piszą inni, skoro to nie wy to nie rozumiem obaw - albo coś wiecie albo tylko podejrzewacie, gdybyście byli na 100% pewni że to nie Teh to nikt by nie bał się o swoją postać, chyba że ktoś mieszka w Mroczkowie i was nie lubi i mógł zhackować postać (w co wątpię). Dużo tu sprzeczności, lubię zagadki ale ta naprawdę wydaje mi się prymitywna i z całym szacunkiem do każdego usera tego forum, przepraszam jeśli kogoś urażam, piszę to po raz kolejny ale to już końcówka - najbardziej prawdopodobnym "sprawcą"jest Teh lub jego kuzyn.

Proszę aby nikt oprócz mnie, małego, CPT, Szympka, Teh'a oraz RVG i Helmansa nie zabierał tu głosu. Ostatniej dwójce pozwolę jeśli chcą coś dodać, z resztą na razie nie ma o czym rozmawiać i bardzo proszę jeszcze raz o nie pisanie tutaj, jeśli was nie wymieniłem, z góry dzięki.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 11:55 pm

Teraz ja
1.po co by mi była potrzebna 4 postać na TWG(ogólnie 5)
2.jest tak słaba że niszcze ja na niebiesko
3.jest o 3 lvl niszsza od moich
4. Następna technika
5.robił ja Cpt
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 12:15 am

Chociażby żeby zrobić sobie z kogoś jaja, podać jakikolwiek powód to nie problem. Sęk w tym, że skoro to nie Ty, w wersję z kuzynem chyba nie uwierzę, to pozostaje nam wykluczając małego tylko CPT.

Trzecia opcja to osoba spoza tych, które hasło znały czyli najzwyklejszy w świecie hack. Nie wiem czy ktoś z nas chciał się zabawić kosztem innego, jeśli tak to dosyć prymitywny sposób i najlepiej jakby się przyznał. Jeśli to nikt z naszego otoczenia pozostaje hack postaci, co daje nam tyle co nic.

Mój jeden z ostatnich apeli w tej sprawie nie jest skierowany do nikogo po nicku/imieniu, jednak jeśli jest tu osoba, która wie kto za tym stoi lub sama za tym stoi lepiej niech się przyzna, bo jeśli w jakiś inny sposób się o tym dowiem to zakończy ona swoją przygodę z PPWF, a być może i z TWG. Dużo lepiej ta osoba wyjdzie na tym, gdy się przyzna.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 10:29 am

I NIKT się tej osoby nie będzie czepiał. Wyjdzie to wszystkim na dobre, CPT odzyska postać temat zostanie usunięty i wszyscy zapomną i będzie dobrze. Ludzie czy tak trudno zrozumieć, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy poźniej ten ktoś(o ile od nas) zostanie ukarany. I sie skończą takie kłamstwa czy zatajenia.Jesteśmy tu i każdy powinien sobie pomagać a nie kraść postacie! Nikt nie będzie miał do złodzieja pretensji, że ukradł postać. Dobrze zrozumiemy to, że coś mu odbiło ale przemyślał sprawę i oddał ją.Przecież to nie jest W11 i nie dostaniesz kary 3 lata w pierdlu w zawieszeniu na 5 lat. Poprostu oddasz tą postać (zwracam się w ten sposób do złodzieja) i będzie po sprawie. Wyślesz po prostu do Małego lub TPK zmienione pasy konta i będzie dla ciebie jeszcze lepiej bo nikt oprócz adminów się o tym nie dowie.
Peace
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 11:43 am

Jak ją mogę oddać jak jej nie mam!!
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 11:57 am

Cytat :
zwracam się w ten sposób do złodzieja

Cytat :
Jak ją mogę oddać jak jej nie mam!!

Czy wam nie wydaje się to podejrzane?

Cytat :

1.po co by mi była potrzebna 4 postać na TWG(ogólnie 5)
2.jest tak słaba że niszcze ja na niebiesko
3.jest o 3 lvl niszsza od moich
4. Następna technika
5.robił ja Cpt

To po co dwa razy pisałeś do mnie na gg, czy oddam ci arturusa, czy chcę go zamienić na jakąś twoją postać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złodziej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Złodziej
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: