Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Złodziej

Go down 
+18
miliciant
Activ
ziomroki
Zwierzak93
Zack
wiktorek evolution
Rafik
` ExiT .^
Basketball Kid (10)
michu619
Banan
szympek90
TeH GamE
RVG Phentom
maly619
helmans
<>
CPT
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 2:05 pm

Ona zna te sytuację... i jak coś to moge wysłąć michowi na pm jej nr i sie dowie ... jej to nie przeszkadza....
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 4:09 pm

Basketball Kid (10) napisał:
Od dawna CPT był w konflikcie z chłopakami z Mroczkowa.

Ja nie jestem z Mroczkowa, a szczerze mówiąc, nie lubię CPT, bo się bez sensu do wszystkiego dopierdala. Ale ta sprawa jest poważna i ją rozumiem. Niezłe zamieszanie ; ff
Mały wie co ja niedawno zrobiłem, i do bana nie było mi daleko xD Dajcie passy do Arturusa i będzie git...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 4:40 pm

Ludzie wy to macie problemy........
Tak po pierwsze to trzeba stwierdzić kto miał passy do konta(ale to wszyscy co mieli.....nawet twój brat czy babcia Smile)
Po drugie to zapewne nie szympek, bo gdyby ukradł postać to niebyłby na tyle debilem,żeby dawać mu swój nick(no chyba nikt ni jest aż tak tępy),a więc wynika,że ktoś albo nie lubi szympka albo padło na niego(bo nick bez powodu by si.ę nie wziął).
Po trzecie nie zarzucajcie się oskarżeniami bo po raz kolejny robi się wojna Mroczków vs Reszta(zdaje mi się,że coś podobnego jakiś czas temu było)

Sprawa jest poważna,postać jest ważna,a więc pomóżmy sobie a nie pierdolmy na byle kogo,że ukradł postać.....(o kurwa żeby jeszcze zaraz na mnie nie było Smile)
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 4:55 pm

Ja pierdole co za problem ten kto go zajebał i tak już nie odda więc po huj sie wyzywamy?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:12 pm

Ja nie mam zamiaru nikogo wyzywać, ale jeśli konto się nie znajdzie, a interwencja u admina TWG nie pomoże, to posypię banami dla osób które wydają mi się najbardziej podejrzane i będzie mnie walić czy to one czy nie.

Możecie sobie mówić, że to nie wy, wciskać mu numery nawet do Boga, ale to nic nie da, bo ja ufam temu co widzę tutaj, a nie zapewnieniom kogoś kogo nawet nie znam.

Ja mówię jeszcze raz, nie pozostawię tej sprawy od tak i mam nadzieję, że wy też nie i postaracie się pomóc, bo może się zrobić niemiło, a tego chyba nikt nie chce.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:15 pm

Ja pierdole, ej spokojniej co? Bo to trochę nie równe, bo zaraz Mały zajebie bana i po sprawie, a poza tym Rafik dobrze napisał... W sumie to nie wiem dlaczego szympans, bo nie jest on takim userem jak inni z naszych stron, ponieważ nie ma czasu tak siedzieć na forum, wiem to bo mieszkam bardzo niedaleko niego. A co do solidarności, to tak jak napisał Szympans, jedan za wszystkich wszyscy za jednego...
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:17 pm

Huj pomoże to że kurwa napiszesz do tego Admina TWG bedziesz kurwa frajerem a postać i tak nie wróci rób co chcesz pisz albo nie pisz a tak to nie będe grał w TWG jak mi coś admin zrobi. To co świat to nie tylko TWG.!
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:20 pm

Ty młody weno zaciągnij już renate kurwa bo zaczynasz przeginać... Daj spokój i nie bulwersuj się tak, a admin chuj Wam pomoże tak powiem....
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:25 pm

przestańcie się kłócić i niepotrzebnie spamować.

Ja Podejrzewam, że to jest ktoś z Mroczkowa. Chciał zrobić jaja z kolegi no i tyle. ;f
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:28 pm

A ja podejrzewam że to ktoś z Rumi Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 5:34 pm

Teh, helmans, rozumiem, że się wkurwiacie, ale co mogę zrobić? Nie zostawię tego tak. Ja już pisałem wiele razy, że nawet wielce nie zależy mi na znalezieniu tej osoby. O wiele bardziej zależy mi na odzyskaniu tego konta.

Zresztą, zebrałem wszystko i powiem co wiem na ten temat.

Przedwczoraj dwie osoby znały hasło na Arturusa: ja i Teh Game.

Po kradzieży konto zmieniło nick na szypmu, a potem na The Hammer i taki nick ma do teraz.

W czasie gdy była ta afera ktoś założył konto o nazwie ArturusHBK i chciał wcisnąć nam kit, że został zrobiony reset postaci, na szczęście CPT i Byku mają prawdziwego Arturusa na black list i szybko rozwiali to podejrzenie.

Postać ta ma teraz Tag Team z Damianno o nazwie Poland Invasion, a wcześniej istniał taki sam Tag Team, o tej samej nazwie w składzie: Damianno i Death Man.

Dla mnie podejrzenia nasuwają się same.
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 6:05 pm

Szympek, spoko czaje że to nie Ty. Smile Mam wyjebane kto to był, nie interesuje mnie to. Napewno sprawca (hehe, czuje się jak W11 ^^ ) to czyta...
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 6:17 pm

Ja nic nie mówię, ale koleś, który wbił na gg teha jak go nie było przedstawił się rilojr z pwe, a z tego co wiem, to postać death mana. Pamiętam też, że Death man chciał oddać swoją postać z 14 lvlem technika, tak samo jak ta osoba, z którą pisałem przez GG. Jak na razie to tylko poszlaki i proszę od razu nie rzucać się o posądzenia...
Powrót do góry Go down
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 7:50 pm

Ale wiem że szympans napewno nie zajebał tej postaci.CPT-zajebał on wydawał mi sie od początku dziwny przybył z Marsa.Mam nadzieje że wróci tam spowrotem.A może on pochodzi z Palestyny.Nie wiem ale stawiam że to on.Dzięki za uwagę........xD
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:03 pm

maly619 napisał:
Ja nie mam zamiaru nikogo wyzywać, ale jeśli konto się nie znajdzie, a interwencja u admina TWG nie pomoże, to posypię banami dla osób które wydają mi się najbardziej podejrzane i będzie mnie walić czy to one czy nie.

Możecie sobie mówić, że to nie wy, wciskać mu numery nawet do Boga, ale to nic nie da, bo ja ufam temu co widzę tutaj, a nie zapewnieniom kogoś kogo nawet nie znam.

Ja mówię jeszcze raz, nie pozostawię tej sprawy od tak i mam nadzieję, że wy też nie i postaracie się pomóc, bo może się zrobić niemiło, a tego chyba nikt nie chce.


Zgadzam sie z tym, że sprawa tak po prostu nie może przejść obojętnie choć lekko przesadzacie z tymi wyzwiskami.
Piszę tego posta tylko po to żeby jakby co nie było, że to ja... bo w końcu jak nie pisze to znaczy że unikam tej sprawy a to już naprowadza na podejrzenia. A tak całkiem na serio to niech szybko postać się odzyska bo już się wszystko komplikuje. Sprawa jest poważna i ktoś winny (nieważne czy z PPWF czy z otoczenia kogoś) powinien ponieść jakąś karę.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:11 pm

@wiktorek jak nie masz (znowu) nic do powiedzenia, to się zamknij... Jestem ciekawy, jak sam mógłbym sobie zajebać postać? Jeśli już, to mógłbym wkręcać Mroczków, czego nie robię, a na dowód teh game może skopiować naszą ostatnią rozmowę na gg(ja nie mogę, bo mój świetny komputerek się zacina zawsze jak ją zaznaczam) i wkleić ją

@Zack w jednym się mylisz - nie pisząc właśnie nie zwracasz uwagi na siebie... Uwagę na siebie zwraca Teh Game postami typu "Arturus stracony, nie ma czego szukać i koniec sprawy", bo brzmi to jakby jak najszybciej zakończyć poszukiwania, żeby przypadkiem ktoś czegoś nie odkrył...

Ale przypominam - to tylko domysły...
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:11 pm

Mały ja ci proponuje tak... Zapierdol wszystkim podejrzanym bana. NAwet możesz mi zajebać. Trudno.. To nie jest forum wielbicieli komisarza Wątroby z W11 ( Michu Very Happy ) ani innych Marii WEsołowskich... tylko kulturalne forum o wrestlingu... Daj żesz te bany i huj i po zabawie i skończmy ten temat bo jakbym był adminem to bym go już zamknąć.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 8:52 pm

tylko nikt nie znalazł jeszcze sposobu, żeby odzyskać arturusa...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:01 pm

CPT jak chesz szukać sposobu na odzyskawnie Artka??
Są 2:
1. Albo odda Ci go sam.
2. Albo tak jak Mały mówił o napisaniu do admina TWG i sprawdzeniem IP, bez szukania i prowadzenia dochodzenia na PPWF.
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:15 pm

Jak dla mnie któryś z adminów,nie wiem jak powinien dorwać hasło do postaci,zmienic hasło itd
I po robocie by było,czytałem wczesniejsze wypowiedzi,nie pamietam już kto napisał, że mroczków=jeden za wszystkich,wszyscy za jednego
tak dla wiadomości,myśle, że na każdym szanującym się osiedlu,albo chociaż w grupie kolegów
Zresztą ja się w to nie mieszam,po prostu mam pytanie(a raczej potwierdzenie) czy gdyby to była inna postać niż postać Arturusa,który nie ukrywajmy wkład w strone miał, to też byłaby taka burza;p
Co do banów,mysle, że za jakąkolwiek zdrade jest to kara słuszna
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:23 pm

Mały jak chcesz to wypierdol mi bana wyjebane mam na to i tyle mam do powiedzenia....kurwa Wyjebiesz mi bana i myślisz ze będziesz fajny??? ... No i chuj jestem na liście podejrzanych i co z tego mówcie co chcecie Ja mam pewnośc ze ja tej postaci nie wziołem....wiec WYJEBANE MAM'


A i CPT ja chciałem oddać na HWG postać....... a nie ćwoku!!!!
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:51 pm

Death Man - po pierwsze bez wyzwisk, a po drugie tamta też miała być na HWG...
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:52 pm

Arturus miał być na HWG :/... TO ja niewiem o co ci teraz chodzi o czym ty gadasz??
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 9:54 pm

CPT napisał:
[...]Uwagę na siebie zwraca Teh Game postami typu "Arturus stracony, nie ma czego szukać i koniec sprawy", bo brzmi to jakby jak najszybciej zakończyć poszukiwania, żeby przypadkiem ktoś czegoś nie odkrył...

Ale przypominam - to tylko domysły...

Mi też te posty Teha rzuciły się w oczy.

szympek90 napisał:
Mały jak chcesz to wypierdol mi bana wyjebane mam na to i tyle mam do powiedzenia....kurwa Wyjebiesz mi bana i myślisz ze będziesz fajny??? ... No i chuj jestem na liście podejrzanych i co z tego mówcie co chcecie Ja mam pewnośc ze ja tej postaci nie wziołem....wiec WYJEBANE MAM'


A i CPT ja chciałem oddać na HWG postać....... a nie ćwoku!!!!

@Mały
Jak Szympek ma tak wyjebane to wypierdol go dożywotnio z PPWF i się skończy pierdolenie.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 10:08 pm

Powiedziałbym ci coś Basket..... ale ci nie powiem. BO mam zły dzień. I mogło by sie to źle skończyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złodziej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziej   Złodziej - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Złodziej
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: