Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zapodajniaaaaa :P

Go down 
+19
MinioPL
Rafik
paN Seph
RVG Phentom
Kojak
TeH GamE
szympek90
TheBigWowo
<>
thepolishkiller
Banan
` ExiT .^
Mr.Destruction
ziomroki
CPT
HUbysz92
maly619
michu619
helmans
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 5:53 pm

Gdybyś na prawdę miał wyjebane to byś nie napisał nic. Nie wiem co miał znaczyć ten dopisek, ale nie jest to zbyt odpowiednia reakcja, aż bije z tego obraza majestatu i chęć "pokazania siły". Nie wiem czy o to chodzi, ale skoro po usłyszeniu opinii wielu osób, które krytykują coś co robisz (nie oszukujmy się - w większości robią to słusznie) jest reakcja "destrukcyjna" to nie jest to chyba zdrowy odruch.

Jeśli na prawdę nic nie chciałeś pisać to po co post, po co to zdanie że masz wyjebane? Może się obrazisz, nie wiem, ale było to po prostu żałosne. Jak ktoś ma na coś wyjebane to nic z tym nie robi. Temat jest identyczny, argumentowanie że to nie to samo jest dobre tylko z jednej strony - tak, to nie to samo, bo teraz kilka osób się obraziło i nie chce go kontynuować. To jedyna różnica. Ale czy o to chodzi? Nie sądzę.

P.S. Jeszcze dopiszę, że nie uważam nikogo z was za głupków, ale skoro zdecydowałeś się pić w młodym wieku, co teraz, o zgrozo, robi się normą to musisz być przygotowany na krytykę. Jeśli wkurzasz/obrażasz się z powodu krytyki (bo jeśli chodziło o samo usunięcie tematu to w sumie nie mam słów) to nie dorosłeś jeszcze do picia.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:18 pm

Killer, musisz poruszać tutaj temat alkoholu??Co ma jedno do drugiego??I jaka krytyka kurwa??Tak szczerze, to czasami jak ja czytam Wasze posty to myślę, że gubicie się sami..Bo np.to w ogóle nie było tu potrzebne...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:26 pm

Banan napisał:
dżamalsko. A co do zapodajnii to mam wyjebane, była dobra zapodajnia a teraz to chuja.

@ Helmans, Ten post też Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:33 pm

Piszę bo raczej nie usunięcie tematu jest powodem fochów, a jeśli jest to nie wiedziałbym czy się śmiać czy płakać. Poruszam ten temat bo to on był poruszany w dawnej zapodajni i tam był krytykowany przez innych, a skoro tego nie widziałeś no to nie mamy o czym rozmawiać. I nikt się nie gubi, możesz mi uwierzyć. Jedno do drugiego ma bardzo dużo, a jeśli tego nie widzisz/nie rozumiesz to już nie moja wina.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:36 pm

@Matthew
Muszę się z Tobą zgodzić...

@Killer
No bardzo dużo.....
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:40 pm

maly619 napisał:
1. Gdy dałem bana np. Helmansowi rzucał się na mnie, więc nie mów, że to by pomogło. Zresztą nie chciałem dawać banów za kłótnie, bo najważniejsze w PPWF są gali i każdy z was na jakiejś występuje.
2. Co jest innego w tej zapodajni? Czy gdyby istniała dalej stara zapodajnia, a bylibyśmy na tym samym etapie co teraz (czyli po konfliktach, gdy część jest obrażona), to byłaby tam większa aktywność? Wątpię.

1.Maly gdybyś dawał bany z umiarem i za konkretne czyny. Tak prawda najważniejsze są gale i każdy na jakiejś występuje. A czy ocenia??

2.Maly troche dużo.
Np. też bym teraz sobię chętnie cośzapodał a nie mam co juz. Bo to co wrzuciłem już tego nie odnajde niestety.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:49 pm

Akurat przy drugim punkcie to nie jest żadna różnica, bo to że usunąłeś albo wrzuciłeś gdzieś gdzie nie masz konta czy coś to raczej nie wina nowego tematu.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 7:00 pm

Nie chodziło mi o to. Razz
Chodzi mi o to że gdyby Old Zapo... istniala fota była by nadal w temacie ;p
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 7:06 pm

A czy problemem jest to wrzucić raz jeszcze? Bo jeśli nie to nie rozumiem różnicy.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 7:09 pm

Właśnie w tym problem że ja już tego na kompie nie mam ...
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:07 pm

To nie jest nasza wina, że to usunąłeś...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:34 pm

OMG...
Wrzuciłem i usunąłem. Skąd miałem wiedzieć że będzie nowa zapodajnia a tamta pojdzie w pizdu!!
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:40 pm

masz taki mały dysk, że nawet zdjęć na nim nie zmieścisz Razz To to nawet ja mam fotki sprzed paru lat na moim biednym dwudziestogigowym twardzielu Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:47 pm

Dysk 500GB Razz
Ale większość z tego co było z zapodajnii nie było ode mnie i tylko niektóre zmniejszyłem i dałem Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 9:02 pm

I po chuj wywalasz cokolwiek jak masz taki Dysk? Ja mam 320GB i nic nie wywalam, żadnych instalek, nic... Zawsze moze mi sie to przydac, a pozatym - w końcu dysk 320 GB...

Teraz zapodam 2 ss'y Razz Tytuł: Pierwszy dzień w rFactor bez wspomagaczy, tzn. Kontroli Trakcji Razz

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Zxtpo1
Zapodajniaaaaa :P - Page 2 242zr50

Rysy na torze mówią same za siebie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 9:22 pm

Hah. Matthew jezdzi w teamie 'dziewica' xDD
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 12:02 am

Ludzie drodzy. Teraz sluchajcie (dla kilku z Was ten post tez bd niepotrzebny ale luz), tlumacze to po raz milionowy chcialem rozkrecic forum, forum tego nie chcialo. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubanczykom. Nie bede na sile nic robil. Dlatego dla jednych to focha a dla mnie poprostu olanie czegos. Mowta se co chceta wasza sprawa.

@Matthew
jak znajde czas to poszukam wszystkie Twoje nie potrzebne posty a z 200 to ich znajde luzem.

Co do alkoholu niestety ja jestem gowniarzem i pije. Was nie namawiam, wiec nie wiem o chuj chodzi.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 12:34 am

Ja powiem tyle, olewam ten temat, jak będę miał coś do wrzucenia to to wrzucę. Wasza sprawa jak odbieracie Zapodajnie teraz. Zresztą po co wam stare foty? Widziałem fotki raz i chyba mi wystarczy. Nie muszę przeglądać tematu, bo jakoś mnie to nie kręci, żeby oglądać jak ktoś wygląda.

Temat rozkęcił forum... ok zgadzam się, ale nie rozumiem tego, czemu nie można kontynuować tego tematu dalej? Ja mówię, jak coś będę mieć ciekawego, to chętnie dam. I wali mnie to, czy to zapodajnia stara czy nie.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 4:38 pm

@ Mateuszek.

Nie jeżdżę w byłym Manor GP Razz Teraz Manor GP = Virgin Racing. Więc obecnie Brawn GP nie ma nic wspólnego z Virgin. Pozatym to tylko sponsor, a nie team Razz

@ Topic.

Mialem zajebisty pomysl, i dam niedługo new foty. tylko robily je koleżanki (; **) i jak będą na GG to mi owe foty wysla, wtedy je wrzuce.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 5:01 pm

Jeździj sobie nawet w Stolec GP Razz Szerokich słupów Very Happy
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 5:03 pm

Spoko. Założę swój zespół - PPWF GP Razz Wiesz, jeżdżę (na razie Razz Dopóki mnie nie wyjebią Razz) w jednej z lepszej lig w polsce i strasznie trudno mi ogarnąć jazdę bez wspomagaczy... Ale idzie mi coraz lepiej, chociaż i tak czasy lekko mówiąc bardzo słabe. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 8:34 pm

Deote-nie wiem
Postanowiłem zapodać coś i jebią mnie wasze kłótnie Razz
Track znajomej Smile
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 3:42 pm

Zajebisty refren, z nuty eminema bodaj. Co do nuty, powiem tak. Trochę jej głos mi nie przepadł do gustu, ale sama nuta bardzo fajna, teksty dobre, chociaż trochę słabo z Flowem... U mnie jest to samo. Robię dobre teksty, ale muszę troche nad flowem popracować, bo reszta według mnie Ok. Wink Także brawo dla znajomej, od takiego czegoś się zaczyna... Jak masz, to zapodaj inne. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 6:53 pm

Sprostowanie - refren jest z piosenki Eminema - Sing For The Moment, ale z kolei on wziął go(zresztą solo na gitarce później też) od zespołu Aerosmith z piosenki Dream On, z resztą w której to wszystko brzmiało lepiej Razz Tekst znośny, ale refren po angielsku nie pasował do całości, a nawet przetłumaczony nie trzyma się sensu - za to duży minus Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 8:31 pm

AeroSmith - Dream On - dla oldskooli zajebista nuta. Z Eminemem też jest wyjebista Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapodajniaaaaa :P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapodajniaaaaa :P
Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: