Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zapodajniaaaaa :P

Go down 
+19
MinioPL
Rafik
paN Seph
RVG Phentom
Kojak
TeH GamE
szympek90
TheBigWowo
<>
thepolishkiller
Banan
` ExiT .^
Mr.Destruction
ziomroki
CPT
HUbysz92
maly619
michu619
helmans
23 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePią Lis 27, 2009 11:23 pm

Zapodajnia!!Sama nazwa wskazuje na zapodawanie SWOICH lub z Ziomalami filmików itp..Nie róbmy więc skansenu co chwila po znowu będzie po naszej ,,zabawie''...
Dziękuję.. Very Happy
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 1:44 pm

DEATHSMILER HAS TO FORFEIT THE MATCH DUE TO INJURY!!!
REFEREE IS FORCED TO CALL THE BELL!!!
DEATHSMILER IS OUTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
black borrego enters the ring!
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort David "The Wall" Parker prevails
black borrego can't resist anymore and taps out!!
BLACK BORREGO IS OUTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
RISE WITH DEATH WINS THE MATCH AND DEFEATS COURT JESTERS !!!



LOL! Wniosek z tego taki, że zobaczył Killera, i uznał że ma nasrane... xD
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 4:48 pm

Bez jaj xD
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 5:57 pm

Poległem jak to widziałem. xD
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 01, 2009 10:59 pm

hahahah xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 01, 2009 11:52 pm

HUbysz92 napisał:
hahahah xD
nie no najbardziej potrzebny post tematu, nie mam pytań... Razz

@topic: Kto zna gierkę Fire Pro Wrestling 2? Może by tak w niej zrobić Federację PPWF z ważniejszymi zawodnikami, a potem wrzucić ją na forum, żeby każdy sobie mógł pograć? Ja mogę zrobić kilku zawodników np. Main Eventerów RoD, żeby każdy mógł sobie zobaczyć, a potem każdy by zrobił swoją postać, wrzucił na forum, ktoś by przepisał wszystkie skille, aż w końcu uzbieralibyśmy pełny roster w jednym pliku, a potem tylko byśmy grali Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeSro Gru 02, 2009 1:48 am

Myślałem o czymś takim jak ty CPT, ale do Wrestling Empire Razz Problem w tym, że nie umiem robić modów xD
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeSro Gru 02, 2009 1:48 pm

Ja byłbym chętny na Empire! ;D Ale taki sam rebus jak Mały. Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeSro Gru 02, 2009 2:49 pm

Chyba, że zrobimy na podstawie tego moda co już jest (czyt. TWC jakiś). Będą strone podobne do tych z WWEi TNA, ale może uda się coś fajnego poskładać.
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeSro Gru 02, 2009 5:17 pm

To daj linka na jakiegoś TWC.. Smile A i nie wiem czy moje marne 1,5 GB Ram wystarczy.. Razz
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeNie Gru 13, 2009 8:39 pm

Andy Larkin performs a backflip, using the top rope as a springboard
and lands on his opponent, performing a strong Springboard Crossbody!!
Referee starts counting...
....1....
....2....
....3....
CANDYASS IS OUTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
usama doom enters the ring!
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort Andy Larkin prevails
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort Andy Larkin prevails
Andy Larkin open his hand
usama doom dodges the a Chop and gains the initiative
usama doom hugs his opponent's head
and lows his face with the knee to perform a light Knee on Head!!
usama doom loads an arm towards himself
Andy Larkin moves and dodges a a Forearm Smash, taking the initiative back
Andy Larkin easily moves behind the opponent
usama doom easily dodges the attempt of a a Roll Up, taking the initiative
usama doom puts his opponent on his shoulders
and lets himself fall on his back, executing a devastating Samoan Drop!!
usama doom is about to perform his taunt
Andy Larkin capitalizes on his opponent's distraction and jumps on him!
catching usama doom off guard!
Andy Larkin gets his hand ready
usama doom dodges the a Chop and gains the initiative
usama doom loads an arm towards himself
and strikes him with his forearm executing a light Forearm Smash!!
usama doom puts his opponent on his shoulders
Andy Larkin climbs down his rival's shoulders dodging the a Samoan Drop regaining the initiative
Andy Larkin grabs usama doom's hair
Andy Larkin tucks usama doom's head in his armpit and wraps his arm around the head
and uses both legs to build-up speed to fall backwards and flips his opponent over himself, slamming him back on the mat, connecting with a strong Snap Suplex!!
Andy Larkin sees usama doom laying on the ground, jumps on the turnbuckle
and with a crazy fly he throws himself with a half flip hitting his opponent with his back with devastating Swanton Bomb!!
Andy Larkin tries a pinning maneuver
Referee starts counting...
....1....
....2....
....3....
USAMA DOOM IS OUTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
doom slayer enters the ring!
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort Andy Larkin prevails
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort Andy Larkin prevails
Andy Larkin stands firmly on the mat
and hits with a kick while spinning backwards, performing a light Back Spinning Wheel Kick!!
Andy Larkin jumps placing his own feet beneath doom slayer's shoulders
and makes doom slayer roll in a Rolling Crutch Pin!!
Referee starts counting...
....1....
....2....
....3....
DOOM SLAYER IS OUTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
El Furrball enters the ring!
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort Andy Larkin prevails
The two wrestlers stare proudly at each other
and then engage in a exciting test of strength, trying to overcome their opponent
after a few, seemingly endless, seconds and an enormous effort Andy Larkin prevails
Andy Larkin charge his right arm
hitting his opponent with the palm with a light Chop followed by a chant of WOOOOOO!!!
Andy Larkin lifts the opponent on his shoulders horizontally
El Furrball dodges the a Fireman Carry quickly counter attacking
El Furrball grabs Andy Larkin's hair
El Furrball grabs one Andy Larkin 's arms and spins, swinging him into the ropes, then lunges himself as well
El Furrball hooks Andy Larkin from behind
Andy Larkin suddenly dodges the a Backslide Pin, and starts to counterattack
Andy Larkin with grace jumps from the top turnbuckle with legs apart
grabs El Furrball and snaps off a devastating Dragonrana!!
Referee starts counting...
....1....
....2....
....3....
EL FURRBALL IS OUTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
POLISH TEAM WINS THE MATCH AND DEFEATS DOOM FACER !!!!
czterech od 11 do 14 lvl wyeliminowałem xD
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeNie Gru 13, 2009 9:11 pm

nie masz sie czym podniecac-w stable żaden wyczyn na takich gościach seryjki mają goście z 5lvl
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeNie Gru 13, 2009 9:17 pm

True ;P
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 12:27 am

A wgl to kmini ktoś ten temat??Bo jakoś nie za bardzo widzę........
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:31 pm

Widze że zapodajnia robi sie chujowa, dlatego ją jakoś uratuje, dając fote sprzed 2-3 lat, a zdjęcie dość kijowe. Ale zawsze lepiej to, niż jakieś gówna, typu wyeliminowanie 4 w Stable.Razz Jak znajde kiedys ten kabel USB to zapodam kilka.

Wstałem w ten dzień o 6, a na imprezie tak zamulałem, że bawiłem się, jak bawiłem. Czytaj: Only jedzenie.
Zapodajniaaaaa :P 11ukx87 To akurat chyba dumle wpieprzałem, chipsy i Jojo, jeśli mnie pamięć nie myli ;]

Po imprezie? Prawie że czołganie się do domu... Wizyta w WC na ok. 45 minut Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 8:47 pm

dżamalsko. A co do zapodajnii to mam wyjebane, była dobra zapodajnia a teraz to chuja.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 9:10 pm

Nie skomentuje tego, bo się znów zacznie zadyma...
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 9:31 pm

w tamtej się zawsze coś działo Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 9:33 pm

Wiesz, ja nie widzę różnicy między tą, a tamą zapodajnią. Tam były tylko już jakieś zdjęcia, ale co za problem wrzucać jakieś nowe?
Zresztą Banan, jak zamknąłem zapodajnię to robiłeś zadymy, teraz masz zapodajnię, to masz na nią wyjebane. Jak dla mnie coś tu jest nie tak.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 11:37 pm

Sory ale ja mam wyjebane poniewaz na forum sie nic nie dzieje i mnie to wisi. Chcialem zeby bylo fajnie na forum to zrobilem zapodajnie nie podobla sie wiec teraz mam wyjebane. A tak wogole to juz przez pare tygodni dodaje sporadycznie posty bo nawet nie ma gdzie. Koniec offtopu teraz wrzucajcie se foty. Pozdro
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 9:56 am

A ja myślę że masz focha Wink Weźcie ludzie trochę się ogarnijcie, z jednej strony narzekasz że nic się nie dzieje i nie ma gdzie pisać, z drugiej masz wyjebane na tematy w których może się coś dziać i nie zakładasz nowych żeby było gdzieś pisać, a o to chyba chodzi, by je założyć. Tylko gdzie tu logika w takim razie?

Niektórzy powiedzieli co im leżało na sercu i wiele osób, wydaje mi się że jedną z nich jest Banan, ma teraz wielkiego focha i nie ma zamiaru nic robić, bo po nim pojechano czy powiedziano coś nie tak jak byście chcieli. Inni przyjęli to jako zwykłe wyrażenie swojej opinii i mają wyjebane nie na to żeby coś zrobić, tylko właśnie na te opinie. Jak widać do picia trzeba dorosnąć, bo skoro jego skrytykowanie (słuszne z resztą) powoduje taką reakcję, to chyba jeszcze za wcześnie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 11:20 am

Ej kurwa ludzie weźcie se takie morale prawcie gdzie indziej bo znowu będą wielkie pretensje, że skansen się zrobił...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 4:55 pm

Ale jeśli Killer ma rację? Nam nie zależy na tym, aby się z wami kłócić. My wyrażamy po prostu swoją opinię. Zresztą ja uważam, że każdy powinien najpierw zobaczyć co on robi źle, a potem patrzeć na innych.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 4:56 pm

Niekiedy Damiaś ma rację, bo nie takiej zapodajni się spodziewaliśmy.
W Zapodajnii numer Raz się zawsze coś działo, a ze się robiły konflikty to trzeba było dawać bany i inne warny a Zapodajnie zostawić w spokoju. Wtedy było najfajniej, nie podobało wam się i mieliscie wyjebane to usuneliście Zapodajnie, więc był powód do wściekłości.
A teraz taka zapodajnia to nie zapodajnia.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 5:19 pm

1. Gdy dałem bana np. Helmansowi rzucał się na mnie, więc nie mów, że to by pomogło. Zresztą nie chciałem dawać banów za kłótnie, bo najważniejsze w PPWF są gali i każdy z was na jakiejś występuje.
2. Co jest innego w tej zapodajni? Czy gdyby istniała dalej stara zapodajnia, a bylibyśmy na tym samym etapie co teraz (czyli po konfliktach, gdy część jest obrażona), to byłaby tam większa aktywność? Wątpię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapodajniaaaaa :P Empty
PisanieTemat: Re: Zapodajniaaaaa :P   Zapodajniaaaaa :P I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapodajniaaaaa :P
Powrót do góry 
Strona 1 z 15Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: