Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fearless PPV

Go down 
+2
TeH GamE
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimeNie Cze 28, 2009 7:17 pm

Fearless PPV Sncpdw

http://www.speedyshare.com/401139816.html

Tradycyjnie życzę miłego czytania! (jest co czytać, uwierzcie mi ^^)

Oczywiście jako że jest to gala PPV liczymy (ja, maly i CPT) na obszerniejsze opinie niż "zajebista gala, 10". Polecam zobaczyć jak maly opisywał walki, to co mu się podobało a co nie na poprzednich PPV i przynajmniej spróbować zrobić podobnie ^^
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimeNie Cze 28, 2009 7:27 pm

Zajebiście zajebiste, Dobre i bez gadania ...9...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimeNie Cze 28, 2009 7:50 pm

Zajebiste PPV.
Zdziwiła mnie zmiana PPWF champa oraz moja wygrana Wink
Jedna z najbardziej Hardcore'owych gal Very Happy
Ode mnie macie 10
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimeNie Cze 28, 2009 8:10 pm

No więc Start:
Lumberjack Match:
Mr. Mateuszek vs. BBK :
bardzo fajna walka i dobrze zmodyfikowana ( domyślam sie że to mały robił bo w końcu jego roster Razz ), szkoda tylko że nie nazywaliście finisherów tylko ".... próbuje wykonać swojego finishera..."

2 on 1 handicap : The Polish Killer & Wookrash vs. Alex Damon:
super walka i ta DRAMATURGIA Razz Bardzo fajnie. szkoda że woorkrash sie wkurwił i złapał focha Razz . papa Alex Sad

Hell In A Cell : Hate Rotten vs. Lolek
Rówież bardzo fajny mecz Hate miał przewagę pod koniec i wygrał w dobrym stylu.

Last Man Standing : Zbyszek vs. Mr.Matthew
Co tu dużo gadać widać że Zbychu to człowiek z Four Destructors Razz Tylko że gdyby Matthew ostał kilka razy kastetem w ryj to raczej by sie Zbyszkowi nie frygał Razz jedyne co tłumaczy jego furię to "biała gorączka" Razz Razz

Extreme Rules : Hanibal vs. Johnny McMoney
Ahhhhh.... nie mogłem patrzec na dewastacje Hanibala, ale ta drabina jaka długa że można ją kopnąć po drugiej stronie ringu a ona wyskoczy po drugiej stronie :p i odrazu wycelowana w kostke Razz

Coca-Cola Drinkers vs. Clear Souls
Duuuuużo pracy włożone w walkę ale nawet ciekawa i zasłużone zwycięstwo heelów.

Last Man Standing: The Wall vs. michu619
Ah i oh. This is what we call EXTREME Smile bardzo fajne Hardcorowe zakończenie w stylu RVG Smile

Pie Ninjas vs. PBFH
Pie Ninjas po emocjonującej walce wygrywają i bronią pasy Razz Fajnie że zrobili tag finisher co nie Razz ????

PPWF Cruiserweight Championship: Begihit vs. Siwyyy
Begihit wyszedł ze sporego gówna ( w sensie przenosnym) bardzo fajna walka i obrona pasa przez Siwego

PPWF Afterburn Championship: Picia Mysterio vs. Wolfstark
I znowu obrona pasa!!! Co jest Razz ale walka wyrównana i zasłużone zwycięstwo Pici Smile

Unsanctioned Last Blood Tag Team Match!
Ahhhh. H A R D C O R E super walka kto wymyślił ten typ meczu ???? Burdel rodem z CZW .

PPWF Championship: SKF vs. Tom_dopalacz
NEWWWWWWWWWWWWW champion Tom_dopalacz. Bardzo dobra walka i nie chodzi mi tu o dopisanie ale o samą część z gry. Super mecz w wykonaniu toma.

Casket Match: VooDoo vs. Lukas Stanczak
Lukas bawił sie w Harnasia na trumnie... haha.. ADHD nie dajcie mu nawet zapałek :)a na poważnie to dobra walka jak przystało na wysoki Lvl zawodników.

Ufff... to 1 tak długi mój komentarz ( mam nadzieje killer że mnie za to pochwalisz Razz) ręka mi zmilkła. A więc podsumowując: Hardcorowo ( choc bez jednego z najlepszych hardcorowców)

Moja ocena. 9+.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimeNie Cze 28, 2009 8:15 pm

No to Cię pochwalam i czekam na więcej, uwagi z pewnością się przydadzą Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
lolek5457

lolek5457


Liczba postów : 227
Join date : 04/12/2008
Age : 32
Skąd : New Sacz & Binczarowa.

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:24 pm

Gala PPV, naprawdę Panowie szacuneczek dla was, b.dobra robota. Pochwalić można poziom walk, gdyby oceniać każdy szczegół gali. To za opis walk dał bym mocne 10. Komentatorzy również bardzo dobrze prezentowali się. Jednak brakowało mi w tej gali czegoś... a dokładnie było bardzo mało segmentów. Praktycznie same walki, ale to nic, nie chodzi tylko o segmenty to tylko moje zdanie. Ogólnie co do gali nie mam zastrzeżeń.
Killer, Mały oraz CPT myślę ,że ocena 10 będzie oceną która będzie was satysfakcjonować Very Happy Oby tak dalej!
Powrót do góry Go down
http://www.wwe.pl
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:52 pm

Na PPV nie ma tylu znowu segmentów, był wywiad, był króciutki w szatni Attitude - jak to na PPV, mało, krótko. Liczą się walki Wink Ale wezmę to pod uwagę i na następnym PPV może będzie ciut więcej niż jeden wywiad, zależy jakie będą walki na PPV Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:41 pm

McMoney wchodzi na ogromną drabinę (ok. 6-7 metrów) i skacze na kostkę Hanibala prostymi nogami!
HOLY SHIT!!! HOLY SHIT!!! HOLY SHIT!!!

Hanibal wygląda jak by zemdlał, McMoney zakłada Ankle Lock, sędzia sprawdza Hanibala i ogłasza, że jest nie zdolny do walki!!!

coś mi sie nie widzi ta akcja.... po takim skoku raczej nie ma sie sily by zrobic cokolwiek (tym bardziej, ze skok 'na proste nogi' z takiej wysokosci na mala i twarda rzecz [w tym przypadku noga] jest bardzo chujowy)


Po czym bierze ze sobą małą drabinę i wchodzi na szczyt dużej! Przez chwilę patrzy to na micha, to na publiczność i wykonuje sześciu metrowy Leg Drop z drabiną pod nogami na leżącego na stole micha!!!
(...) The Wall Wstaje

no dobra, tu bardziej mozliwe, ale to tez mi sie nie widzi


i ogolnie w chuj powtorzen:P

I to by było na tyle, nie przeczytałem wszystkiego (jak zwykle) wiec o reszcie sie nie wypowiem

btw. co Wy macie z tymi 6-cio metrowymi drabinami ? ><'
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:46 pm

A mi się widzi wszystko, kiepska wyobraźnia, ot co Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:01 pm

kiepska wyobraznia, kiepska wyobraznia, a rzeczywistosc, rzeczywistoscia:P (coprawda nie wiem jakby bylo w rzeczywistosci, nie mialem przyjemnosci sprawdzic, ale upadek z 6 metrow na proste nogi z pewnoscia konczy sie zlamaniem Razz)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitimeWto Cze 30, 2009 10:12 am

Widzisz, jednak nie Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Fearless PPV Empty
PisanieTemat: Re: Fearless PPV   Fearless PPV I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fearless PPV
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fearless PPV
» Fearless PPV 2010
» Fearless PPV typer.
» Fearless PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: