Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 EARTHQUAKE PPV 2010

Go down 
+10
Activ
DevilLukas
` ExiT .^
michu619
maly619
<>
10kilan
TPK v2
CPT
thepolishkiller
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

EARTHQUAKE PPV 2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: EARTHQUAKE PPV 2010   EARTHQUAKE PPV 2010 - Page 2 I_icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:59 pm

Zanim zacznę komentować chciałbym przeprosić za moją nieobecność i nie udzielanie sie na PPWF ponieważ miałem bardzo ale to bardzo nieudany miesiąc kwiecien, praktycznie wszystko mi sie zawaliło na głowe co mogą potwierdzić moi kumple....
To tyle..
Gala... no cóż... ZAJEBISTA.... Ręce składają się do oklasków. Wiele pracy włożone w napisanie gali, obszerne walki, ciekawe akcje. Pożegnanie połowy ekipy z Mroczkowa , aż głos wiezgnie w gardle ;( Razz
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

EARTHQUAKE PPV 2010 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: EARTHQUAKE PPV 2010   EARTHQUAKE PPV 2010 - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:45 am

Gala super, bardzo mi się podobała - najlepsza ze wszystkich, ja tak uważam. Nie lubię się rozpisywać, więc tak skromnie napiszę Razz Zdziwiło mnie tylko, że Rafik chciał przeprosić DTS'a Surprised. Powodzenia w pisaniu następnej gali!
Powrót do góry Go down
 
EARTHQUAKE PPV 2010
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2009
» Earthquake 2010 - typer
» Earthquake PPV
» Fearless PPV 2010
» IHP 70 - Earthquake Replays!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: