Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 12:41 am

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 9:18 am

Na początku interwencja Thundestorma i odnosząc się do późniejszych wydarzeń na 90% wiedziałem, że qRA i Hanibal będą interweniować. Następnie segment z Satanem taki dziwny po pierwsze mniejszą czcionką nie wiem w jakim celu, i później dlaczego Satan ma wylecieć no ale Twoja decyzja. Później wywiad taki neutralny jak dla mnie. Później te młode talenty szczerze mówiąc nie przyglądam się temu zbytnio, ale po tym segmencie u GM zacznę Razz Następnie taki krótki segmencik neutralnie przyjęty może trochę jako, że michu jest słaby i szuka pomocy Very Happy Później walka dopisana końcówka. Zapowiedzi walk na EQ wszystkie zajebiste z góry mówię żebym nie pisał o każdej osobno Wink Zajebisty ME a segment zamykający to już w ogóle nie ma słów do opisania Very Happy Zarąbista gala
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:48 am

Na początku gali była powtórka z ostatniej, było uważniej czytać komentatorów Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 12:03 pm

A to sorki i nie wiem może mi się wydaje ale trochę dużo tego GM'a było. Może to moje jakieś urojenie ale tak wyszło Razz
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 12:09 pm

96 było naprawdę fajne. Dawno nie czytało mi się tak przyjemnie jakiejś gali. No ale w końcu to ostatnie RoD przed najważniejszą galą roku. Bardzo podobał mi się Backstage jak i same walki. Początek był taki lekko mozolny za to by wkręcić w późniejszą akcję. Main Event bardzo mi się podobał. Szkoda tylko że kolejni zawodnicy byli tak szybko eliminowani. No ale czego spodziewać się po midcardzie. No i widzę że wystąpię na Earthquake. Szczerze to bardzo się zdziwiłem bo ani mój feud nie jest jakiś podbudowany ani ja nie mam zbyt dobrej postaci. Ogólnie na szczęście jest to walka Tag Team i jak widzę to szykuje się ciekawie. Poza tym oczywiście reszta bardzo dobrze się zapowiada i mam trudności z wytypowaniem zwycięzców.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 7:03 pm

Segment przed galą taki sobie, lekkie nawiązanie do gimmicku PPWF RoD Superhero, który w bohaterski sposób ratuje kolegę z opresji.
Potem wywiad z SCK, całkiem dobry ale w sumie nic wielkiego nie wniósł.
Walka młodzików przyzwoita. Ich segment też, faworytem do zwycięstwa moim zdaniem jest Chaos Kid.
Lekko się zdziwiłem porażką Satana, wydaje mi się jednak, że nie długo odzyska kontrakt.
Przechwałek TPK i Prince'a ciąg dalszy, nic specjalnego.
Segment z Furey'em podobał mi się, fajnie, że do karty doszła walka 6 Man Tag Team Match bo tacy zawodnicy jak Minio, Parvus, Punk itp zasługują na pojawienie się na największej gali w roku. 3SoH chyba będzie dobrą stypulacją na zakończenie feudu Begihita i Hanibala, ciężko będzie w tej walce wytypować zwycięzcę, ponieważ z jednej strony Begihit może się zemścić na Hanibalu za torturowanie + może liczyć na pomoc Thunderstorma, a z drugiej Hanibal może się w końcu odegrać na Begihicie.
Sytuacja po walce turniejowej (a raczej w trakcie walki) podobała mi się, w końcu zaczyna się coś dziać, odjęcie punktów qRze nadaje z pewnością smaczku przed EQ ale czy też przypadkiem nie zdradza nam zwycięscy HiaC ?
ME zajebisty, końcówka niesamowita, chyba nikt nie spodziewał się tego, że Wall okaże się wspólnikiem Micha i tego, że Michu dołączy do grupy SKFa.
Potem kolejna niespodzianka i powrót Siwyyy'ego, myślałem, że powróci dopiero na PPV. Zapowiedź Triple Threatu o pas PPWF trochę mnie nie cieszy, wiele razy powtarzałem i jeszcze raz powtórzę, że wolał bym walkę byłych kolegów z tag teamu bez włączania w to osób trzecich.
Cóż, gala zaczęła się słabo ale później jakoś się rozkręciła. Jak dla mnie sprawiedliwą oceną będzie 8.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 9:45 pm

Tradycyjnie dobry triple threat match. Zobaczymy jak dalej potoczą się ich losy,ale obstawiam finał Chaos Kid-Ricco from Mexico Smile

Michu sapiący z wściekłości ala Randy Very Happy Bardzo obrazowe wytłumaczenie jak dla mnie fana Ortona xd

Postać Toma Fureya na plus.

Walka Six Man Tag Team Match-walkę o należenie do RoD wygrał przez DQ Lionheart, a Satan miał być gdy przegra wyrzucony,a tu nagle znajduje się w walce na ERQ??? CHyba że coś źle skapowałem Smile

ME bardzo dobry. No w końcu zaliczyłem debiut Very Happy Walka żywiołowa,a i końcówka bardzo zaskakująca.

Dzisiaj krótko,ale na temat Smile RoD bardzo dobre 1/6 -> 5+
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 10:30 pm

Wiedziałem że ktoś się do tego przyczepi, ale tak mi pasowało Smile Ogólnie jest to tak, że Satan nie ma kontraktu na RoD i jest tak jakby "wolnym jeźdźcem", a że to gala PPV to walczy jako zawodnik bez brandu. Może dla niektórych mało przekonywujące, ale ja w zamyśle tak to widziałem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitimePon Kwi 26, 2010 12:12 am

Aha xd Przynajmniej widać,że uważnie czytałem Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!   RoD 96 - ostatni krok do Earthquake! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 96 - ostatni krok do Earthquake!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Earthquake PPV
» Earthquake PPV 2009
» Earthquake PPV 2010
» IHP 70 - Earthquake Replays!
» IHP 70 - Earthquake Replays!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: