Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fallen Souls PPV 2010

Go down 
+4
Activ
<>
maly619
thepolishkiller
8 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimePon Mar 29, 2010 11:06 pm

HERE WE GO!!!Ostatni zakręt przed ostatnią prostą do Earthquake! Droga do największego eventu w historii e-wrestlingu wchodzi w decydującą fazę, a dzisiejsza, lekko spóźniona gala jest idealnym przedsmakiem przed Earthquake! MIŁEGO CZYTANIA I KOMENTOWANIA!!!

http://www.speedyshare.com/files/21683248/Fallen_Souls_PPV_2010.doc
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 4:22 pm

Zaczynamy moim pojedynkiem, a dokładniej Handicap matchem. Powiem tylko, dlaczego wygrał Picia: po to, aby feud mógł być dalej kontynuowany i zakończony czymś ekstra na Earthquake.

Walka Hanibala i Begihita okazała się brawlem w parkingu. Najpierw myślałem, że to błąd, bo nie przekonało mnie to, ale potem po przeczytaniu uznałem, że dobrze. Do walki dołączył Thunderstorm i uważam to za błąd. Rywalizacja ta powinna być one on one, bez interwencji, a samą walkę (a raczej zakończenie) mogłeś rozwiązać inaczej, bez korzystania z interwencji.

Kolejna moja walka, tym razem już o pas, o pas Hardcore. Kończy się to przez DQ, co może zawieźć parę osób, zwłaszcza, że to walka na PPV. Przyznam, że nie miałem wielkich pomysłów jak to rozwiązać, bo "wilk był syty, a owca cała", czyli CPT dalej mistrzem, a Arturus nie stracił w oczach fanów, bo ostatnio kosi wszystkich w ringu (tak to moja wina, przesadziłem z pushem Razz )

6 Man Tag Team Match między uczestnikami, czyli jak dla mnie mało potrzebna walka. Nie wiem, czemu nie było tu żadnej walki w ramach turnieju i w sumie mało mnie to obchodzi, nie było i tyle Razz
Sama walka też nie powalała. Jak na ilość ludzi krótka, ale tak jak mówię, mało mnie obchodziła, mało interesowała, miałem ją gdzieś Razz Jedyna warta uwagi rzecz, to atak Hanibala. Nie wiem, czy czeka nas feud z Thunderem, ale najpierw skończyłbym feud z Begihitem, a potem najwyżej skupiłbym się na Thunderze (choć pomysł na ich feud jest fajny Wink )

Tekst Siwego położył mnie na łopatki Very Happy:D:D
Ogólnie segment był bardzo fajny. Było można wyczuć spokój Siwego, który spokojnie rozpakowywał się nie robiąc sobie nic z rywala,a przez to Tom dostawał jeszcze większej nerwicy Razz

Kolejna moja walka, czyli Street Fight i tutaj możemy przeżyć deja vu, bo początek jak z pojedynku Hanibala i Begihita (coś ostatnio mamy te samy pomysły z Killerem, patrz remis w Dead Moon Matchu). Potem było już całkiem inaczej, zastanawiam się, czy nie za ostro i nie przesadziłem trochę, ale zobaczymy w komentarzach Smile

TTM bardzo fajny. Cieszy też zwycięzca, bo to w końcu były zawodnik IHP (Very Happy), tak na poważnie, to byłoby za wcześnie dla Byka czy Teh by pokonać tak wypromowaną osobę (jakby nie patrzeć były mistrz), choć oczywiście cały ten feud traktuję, jako ostatnią drogę do pushu dla Byka. Wpadłem jednak na fajne, trochę inne zakończenie tej walki, a mianowicie:
Byku wykonałby finiszera na Big Teh, miałby już pinować, ale Bloodbath wyrzuciłby Byka z ringu i sam spinowałby Big Teh. Bardzo podobałoby mi się takie zakończenie, Bloodbath pinujący rywala po finiszerze Byka, myślę, że fanie by to wyszło Wink

Co do walki Metalliona i Matthew, to nie chcę spoilerować IHP, więc nic nie napiszę Razz

Walka o miano pretendenta fajnie napisana, choć niektóre osoby mogą nie przyjąć tej walki dobrze przez to, że niektórzy zawodnicy tak dzielnie walczyli z TPC. Mieliśmy jednak z Killerem mało czasu na dogadania, mi się walka podobała, zwłaszcza od wejścia PM-Punka. Wynik był raczej spodziewany.

No i już ME RoD. Walka ogólnie była spoko, tylko nie podobało mi się zakończenie. Brakowało mi w nim emocji, nie czułem tego czegoś, choć zaczynało się, przez serię Siwego, ale chyba trochę za szybko to się skończyło Wink Wynik? Mnie zaskoczył, bo spodziewałem się na WM walki Micha i Siwego.

No i moja walka wieczoru. Mam nadzieję, że się podobała, bo starałem się fajnie ją napisać, a wynik też chyba zaskoczył (na IHP zawsze byli posiadacze pasa długo trzymali pas)
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 5:37 pm

Handicap:
Walka konkretna. Bez obijania w bawełne, wiadome zwycięstwo Pici.
Parking Brawl:
Fajna stypulacja, dodaje troche kolorytu w gali. Ciosy w walce fajne i różnorodne.
Promo Mateuszek vs Cyber Ninja
Czyli występ na 5 kolejnych tygodniówkach mam zapewniony xD, nie wiem tylko czy to się innym spodoba bo kiedyś zacznie się jednak nudzić, ale przyda się taka odmiana.
HC Title:
Spodziewałem się że ten feud zakonczy się tutaj, ale cóż... Podobał mi się jej czysty styl WWE'owski. DQ w matchu o HC Title? WTS? oO
Tag Team RitC:
Po wejściu Stylesa spodziewałem się jakiegoś interference... walka ładnie napisana, bez większych błędów.
Segment Siweeego i Toma, N/C xDD
Street Fight:
Walka fajna, jedyny minus to taki ze już wcześniej był Parking Lot Brawl i to wyglądało jakby odsmażenie kotleta, chociaż walka mogła być w inny sposób napisana(w okolicach ringu, a mnie na backstage.)
TTM:
Ciekawy, chociaż spodziewałem się innego zwycięzcy.
Matthew vs Metallion
Zajebiste i trzyma w napięciu, jedna z najlepszych walk na gali.
Push Metala ciągle trwa widze Razz
Gauntlet:
Również fajny lecz już nie tak jak walka wczesniej...
PPWF Champ:
Ładny styl walki i końcówka... widze że Toma będziesz kreował jako Goldberga... Fajny pomysł.
HV Champ:
Jak myslałem, ME EQ będzie Metallion vs Voodoo Very Happy zapowiada się ciekawie.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 5:42 pm

<> napisał:

Street Fight:
(...) chociaż walka mogła być w inny sposób napisana(w okolicach ringu, a mnie na backstage.)

Czytałeś tą walkę, czy omijałeś Razz ?


Ostatnio zmieniony przez maly619 dnia Wto Mar 30, 2010 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 5:42 pm

No może ja zaczynamy.

Pierwsza walka dobrze wypadła, czyli mamy dobrą walkę na otwarcie PPV. Czyli jednak Picia dominuje nad PPWF Kids. Coś mi mówi że Rafik i DTS długo ze sobą nie wytrzymają.

Następna walka wspaniale wyszła. No, no czyli mamy walke na parkigu. Chociaż było pewne że Hanibal nie wjedzie we Begihita bo TPK aż taki brutalny nie jest Very Happy Osobiście wolałbym inny wynik ale cóż mogę zrobić Smile

Walki pomiędzy Mateuszkiem a Graym mogą być ciekawe ;] no trzeba poczekać na kolejne IHP (oby karty były zakryte xD) co z tego wyjdzie Smile

Walka o pas Hardcore wyszła jak zwykle dobrze tylko jakiś taki nie dosyt mam po niej może że taka troche krótka, nie wiem. Ale wynik był do przewidzenia.

Walka 6 Man Tag Team wyszedł bardzo fajnie. Tylko trochę krótka. CHyba zaczyna nam się feud Hanibala i Thundera.

Kolejna walka która zaczyna się z zaskoczenia. Trzeba powiedzieć Mały że masz wyobraźnie. Walka podobała mi się, ale mam nadzieje że jest to koniec tego feudu.

TTM wyszedł nawet dobrze. Osobiście nie jestem na bieżąco w tym feudzie więc za bardzo nie będę oceniał tej walki.

Kolejna walka czyli Metallion vs Matthew. Jak widać na samym początku Metallion chciał sobie zapewnić zwycięstwo, ale okazało się że Matthew nie sprzeda tanio swoje skóry. Niestety Metallion przewyższył Matthew i wygrał tą nieczystą walkę.

Walka pretendentów do pasów Tag Team wyszła wyśmienicie. TPC dzielnie się bronili i wyszło to im dobrze Smile

ME RoD wyszedł dobrze, ale czegoś mi tam brakowało, wyniki mnie bardzo zadowolił ;]

ME IHP, kolejna nie czysta walka ;] no koledzy Wolfstarka nie zdołali mu pomóc. Czyli teraz na IHP będziemy mieli konflikt na lini Metalli vs Voodoo.


Ogólnie gala wyszła nie najgorzej, zobaczymy może co będzie na Earthquake ;]. Gale oceniam na 8
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 6:08 pm

Tak to jedziemy:

1.Spodziewałem się zwycięstwa PPWF Kids....Ale myślę,że skoro Mały ma wielkie plany co do EQ...to warto było nawet dostać w tyłek Smile

2.A liczyłem na zwycięstwo Hanibala......I się chyba go nie doczekam xD

3.Fajny pomysł z Grayem i Mateuszkiem....To może być ciekawe Smile

4.Nie spodziewałem się tu innego wyniku niż zwycięstwo jednego z moich ulubionych wrestlerów na IHP...Czyli CPT Smile

5.Ostra bibka po walce....Ogólnie walka ciekawa....Choć obstawiałem zwycięstwo drugie drużyny Smile

6.Eeeeee....Trochę zabawna ta walka była...Akcja niczym z filmu akcji xD

7.Tu liczyłem na zwycięstwo Biga.....No ale cóż

8.Metall niczym Kane,czy Taker Smile......Ogólnie liczyłem na Matthew.....A walka jedna z lepszych w tym roku Smile(z IHP)

9.No muszę przyznać,że na RoD sytuacja z dywizją TT wygląda ciekawie.....A walka całkiem całkiem.....

10.Siwyyyy...Przegrał.....I dobrze bo miałem nadzieję,że wygra Tom i tak się stało...A więc poznajemy już coraz więcej uczestników EQ Smile

11.Tutaj nie zawiodłem się na walce.....Wygrał zawodnik którego lubię..A sama walka godna ME Smile

Ogólnie:
Gala podobała mi się...Były momenty zarówny hardcorowe jak i nie....Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeSro Mar 31, 2010 7:08 pm

Swoich walk nie komentuję Smile

Początek i walka na zero, po prostu neutralnie ją przyjąłem - poprawnie napisana i końcówka ukazująca być może początek końca Rafika i DTS'a. Wygrana Pici była dosyć spodziewana.

Zapowiedź walk Graya i mateuszka, która dla mnie osobiście też nie jest niczym super - chętnie zobaczę ich walki. Moim faworytem jest Gray, bo w moich oczach jest co najmniej o klasę wyżej, ale ostatnio na IHP dzieje się sporo dziwnych rzeczy i pojawiają się wysoko nowe twarze (absolutnie nie krytykuję Razz), robiąc miejsce w midcardzie (które swoją drogą się zwalnia, ale nie do końca jest wg. mnie wykorzystywane) więc wygrać może każdy.

Speech CPT przed walką i... wciąż jakoś dziwnie na mnie działa - gimmick dobry, nie powiem, ale w zasadzie jego gadanie wciąż jest identyczne - w przypadku WWE ciągłe nawijanie o tym samym zawsze czymś się różni i z reguły każdy pozornie taki sam speech jest inny, tutaj jednak widzę konsekwencję w pisaniu podobnych rzeczy, może warto użyć jakichś bardziej wyszukanych wypowiedzi w stylu catch phrase'ów i uzupełniać nimi te speeche, wg. mnie to by je ożywiło.

Walka CPT z Arturusem krótka, ale pokazała ich niechęć do siebie, mogę powiedzieć że w moich oczach nawet podbudowała feud. Zakończenie uznam za słabe samo w sobie, jednak nie mówię że było błędem - niektóre walki muszą się kończyć i tak, pasuje to do CPT i Destructiona, ale po prostu mi nie podeszło Razz

Dziwne rozpoczęcie Street Figha, ciekawe czy mały widzi przez ściany, czy miał kamerę, a może rozpoznaje odgłos kroków Budzika? xD Mniejsza z tym, walka jak sam mówiłeś może trochę przesadzona, w późniejszym etapie praktycznie w ogóle dla mnie nie sprzedałeś obrażeń i zmęczenia wrestlerów, zakończenie również dziwne i... abstrakcyjne. Ciekawe, ale nie przypadło mi do gustu.

"Matthew upada na matę i zwija się z bólu. Matthew pokazuje kibicom na niego, jakby chciał się spytać, fanów, co to za rywal, przez co dostaje duży heat!" A nie Metallion pokazuje?Razz Poza tym z tego co czytałem brak błędów a i sama walka fajna, chociaż stwierdzenie o tym, że walka jedna z lepszych pasuje tylko na ten moment, bo wiele ich jeszcze nie było i myślę, że w trakcie roku przyćmią ją dużo lepsze Smile Spodziewana wygrana Metalliona i cieszy mnie w sumie - Matthew dostał spory push jak McIntyre w WWE i myślę, że już samo osiągnięcie remisu w Dead Moon matchu nawet przy braku bardziej podpushowanych wrestlerów było lekko przesadzone dla tej postaci.

Końcówka walki o pas Heavyweight ciekawie napisana, coś sporo na PPV było interwencji Smile Jednak wolałbym, aby stało się to szybciej a zmiana stypulacji pozwoliłaby się tą zmianą nacieszyć, bo tak ledwo się ucieszyłem, że będzie ostro i ciekawie, a tutaj już w zasadzie za chwilę koniec fajnie zapowiadającego się brawlu Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeSro Mar 31, 2010 9:26 pm

maly619 napisał:
<> napisał:

Street Fight:
(...) chociaż walka mogła być w inny sposób napisana(w okolicach ringu, a nie na backstage.)

Czytałeś tą walkę, czy omijałeś Razz ?

Znaczy mi chodziło o początek... że mogła być zaczęta w ringu, i gdzieś w tych okolicach zakończona, a nie backstage brawl z przeniesieniem na molo xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeSro Mar 31, 2010 11:35 pm

Pierwsza walka i segment dobre, chociaż jak na handicap, to trochę za krótka Razz

Potem Street Fight nawet fajne, ale zmyliło mnie pomylenie nicków na początku trochę, a potem zdziwiłem się, że Hanibal po World's Strongest Slamie nie miał siły pinować, bo nawet gdyby upadł ze zmęczenia do przodu (do tyłu, ani na boki to raczej nie idzie Razz) to i tak sędzie by odliczał.

Tutaj segment i jestem trochę skołowany, bo mamy PPV, a tu zapowiedź na IHP.

Speech rzeczywiście według trochę oklepanego schematu: CPT coś mówi, a Arturus w jednym zdaniu go gasi i zaczyna się brawl/walka (napiszę ci Mały na GG co można z tym zrobić)

Nie lubię takich, zakończeń walk, no ale trudno Smile

W tag teamie powrót M.B. Stylesa, ale mnie to za bardzo nie ruszyło (być może dla tego, że ci midcarderzy w RoD mi się mylą trochę Very Happy)

Następnie segment z Dopalaczem i Siwyyym, który zażartował w stylu Johna Ceny (który ten styl zerżnął od The Rocka, ale to na marginesie Razz) Bardzo fajny angle

Street Fight IHP - zarąbiste zakończenie przeciętnej (w skali PPV) walki, przez co jest ona jedną z najlepszych na gali Smile

W następnej walce nie widzę praktycznie nic (ani nie bardzo źle, ani nie zarąbiście, po prostu była)

Matthew vs Metallion fanja walka mimo tego, że był psyhology matchem (a takich nienawidzę)

Następny match to jakiś tym gauntletu, którego zasad nie czaję, ale od razu znałem zwycięzców, bo nie obczaiłem co by się stało jakby przegrali, a jakby się miało nie dziać nic, to po co wymyślać taką walkę Very Happy

Siwyy vs Dopalacz - następny psychology match, ale mimo to trzymał poziom

Końcówka całkiem w porządku

A teraz to, co mnie najbardziej demotywuje, czyli powtarzanie się movesów po kilka razy na gali zamiast je zastąpić innymi np. Crossbody było robione chyba w każdej walce, Bearhug trzy razy, w tym chyba dwa razy w jednej walce. Moim sposobem na pozbycie się tego błędu to "zmuszenie" użytkowników aby napisali swoim wrestlerom movesety składające się z około 20 movesów i po sprawie... Ale to tylko taka moja uwaga.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 1:47 am

CPT napisał:

A teraz to, co mnie najbardziej demotywuje, czyli powtarzanie się movesów po kilka razy na gali zamiast je zastąpić innymi np. Crossbody było robione chyba w każdej walce, Bearhug trzy razy, w tym chyba dwa razy w jednej walce. Moim sposobem na pozbycie się tego błędu to "zmuszenie" użytkowników aby napisali swoim wrestlerom movesety składające się z około 20 movesów i po sprawie... Ale to tylko taka moja uwaga.

I myślisz, że ja przy pisaniu będę patrzeć na ciosy każdej osoby? No chyba cię pojebało Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 9:32 am

A na realnych galach ciosy się nie powtarzają? Śmieszne podejście wg. mnie, kilka powtórzonych ciosów to normalka, a że nie są to ciosy "wysokiej wagi" (wspomniany Bear Hug, Crossbody, dołożyłbym tu Dropkicka i parenaście innych; zauważ że Crossbody może zrobić każdy, przynajmniej z rozbiegu, więc co Ci tutaj nie pasuje?) to powtarzać się mogą i będą, niezależnie czy ludzie napiszą moveset, czy nie. O movesetach z resztą też pisałem i to nie jest e-fed, my bazujemy na grze i staram się nie dawać każdemu strength'owi tego samego comba czy tych samych ciosów, ale jak parę się powtórzy to chyba nie jest koniec świata, co?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 10:22 am

Segment na początek gali, w sumie nic specjalnego Razz Win pici był do przewidzenia Razz A potem mamy ciekawie zrobioną walkę Parking Lot Brawl. Walka na prawdę mnie zaciekawiła :] Jestem ciekawy co wyniknie z Best of 5 Series Smile Na pewno bez zakłóceń się nie obejdzie ;P Jestem zawiedziony, że Walka CPT i Arturusa zakończyła się DQ... Ale cóż, przynajmniej feud trochę dłużej potrwa Razz Bardzo ciekawy segment z Siwyym i Tomem. Duży plus. Trochę mnie zaskoczyło rozpoczęcie walki Małego Razz Wypierdalać!! Ogólnie walka zajebiście wymyślona, ale wygrana Budzika mnie zaskoczyła. Walka matthew i metalla nie powala, ale spodobała mi się, a końcówka była bardzo fajna. szkoda, że przegrałem, ale cóż... Walka TPC była do przewidzenia. Zwycięstwo TPC cieszy, rzecz jasna Smile No i mamy new PPWF Championa, Toma_Dopalacza, myślę, że zasłużenie. Zrestartowanie walki i zmiana stypulacji zaskoczyła mnie no i ucieszyła Wink A Voodoo Wygrał zasłużenie Smile Szykuje się ciekawy Feud Voodoo i Metalla. Oby dwaj mają super Gimmicki, które trzeba wykorzystać Smile
Ogólnie gala superowa, z świetnymi walkami i konkretnymi segmentami. 9,5/10
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 11:27 pm

Handicap Match:
Od początku wiedziałem że wygra Picia. Nawet fajna walka.

Parking Lot Brawl:
Fajna walka. Chociaż tutaj jest tyle różnych możliwości że mogłaby byc troszke dłuższa i efektowniejsza.
HardCore Title:
Tu jakby wygrał Arturus to znaczy że jest coś z wami nie halo Razz A walka nawet fajna, lecz hardcore to hardcore i jego nigdy nie zawiele, czegoś tu zabrakło.
Tag Team :
Dość krótka walka, choć konkretna. Moi faworyci wygrali Very Happy
Street Fight:
Ta walka mi sie podobało. ale na waszym miejscu wrzuciłbym tu cześciowo mecz z TWG.
TTM:
Bardzo fajna walka, choc spodziewałem się zwycięstwa Byka.
Matthew vs Metallion
Dobra walka. I tyle Razz
Gauntlet:
Coś jak kiedys Cena z Ortonem na całe RAw Very Happy
PPWF Champ:
Tom_Dopalacz??!! Trudno, ale to chyba najlepsza walka z całego PPV.
Heavyweight Champ:
A jednak nie...Razz DUUUUŻY plus za część rozwiązania z TWG ... Very Happy

PODSUMOWUJĄC: PPV oceniam na 8 ponieważ brakowało takiego błysku w tych walkach mimo że były na wysokim poziomie.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 11:43 pm

Czemu uważasz, że wygrana Arturusa to byłby błąd? Ma on duża pozycję w PPWF, a to, że nie ma go na TWG nic nei zmienia. Nie moja wina, że ktoś go zajebał, więc nawet, żeby zrobić na złość dostaje on push i walczy. No i skąd wiesz, czy nei wygra on tego feudu np. na Earthquake?
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimePią Kwi 02, 2010 12:31 am

Dobra spokojnie nie bij..... Zrobisz co będziesz chciał , ty jestes bookerem. A powiedziałem tak dlatego ( powtórze to po raz 100) że tylko rozwiązania z TWG pokazują prawdziwy poziom zawodników....
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitimePią Kwi 02, 2010 9:37 am

A myślisz, że my się na nich nie wzorujemy? Owszem, są walki w których wygrywa mniej spodziewana strona, ale bez tego byłoby nudno. Co za różnica czy wygra lepszy z TWG z wklejonym raportem czy bez niego? To jest PPV i raz w miesiącu robimy całą galę "ręcznie" bo ma być czymś wyjątkowym, a nie tylko kolejną tygodniówką z dopisanymi (ale dłuższymi) końcówkami.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Fallen Souls PPV 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Fallen Souls PPV 2010   Fallen Souls PPV 2010 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fallen Souls PPV 2010
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fallen Souls 2010 - typer.
» Penance Day PPV 2010
» Fallen Souls PPV
» Fallen Souls PPV- karta
» Fearless PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: