Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WWE TLC PPV

Go down 
+8
` ExiT .^
Rafik
Zack
thepolishkiller
TC1 Lukas Stanczak
maly619
<>
The Bykertaker
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WWE TLC PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 10:57 pm

maly619 napisał:
Zastanawia mnie tylko kto będzie w stanie odebrać im pasy? JeriShow pokonali chyba wszystkie Tagi, a DX pokonało ich.

Edge i Christian Smile

Co do samej gali to widzę że różnie odebrana, ale była bardzo dobra jak dla mnie. Lekka bieda to brak pasa US na PPV od czasu HIAC, mówię o walkach w których byłby broniony, a myślę że walka typu Ladder match przy odpowiednim rywalu dla Miza mogłaby być jedną z najlepszych na gali. Dobrze że Drew i Sheamus wygrali pasy, styl Morissona jakoś coraz bardziej schodzi na psy, gdy on walczy wydaje mi się jak by był zadowolony tym że dostał pas i miał wyjebane na wszystko. Jak zwykle było parę nie do końca dopracowanych akcji, jak motyw z drabiną przy linach w Ladder matchu, gdy Shelton jakoś niemrawo chciał walnąć nią Christiana i Christian musiał odłożyć wręcz drabinę na liny by dostać jeszcze raz i kilka podobnych sytuacji. Dobrze że wygrał Orton, ale jak dla mnie Randy bez pasa jest jakiś dziwny i mniej wyraźny, na początku było ciekawie ale później już coraz gorzej. Walki ogólnie w dosyć dobrym tempie, mnie osobiście akurat wkurzał motyw z krwią i aż mi się chciało krzyczeć razem z fanami, ale się powstrzymałem Razz PPV na plus, zobaczymy co wykombinują na Raw.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WWE TLC PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 11:32 pm

w Sumie to Killer w wielu sprawach masz rację co do E&C
Ale DX vs E&C... nieee! to nie było by dobre Razz
Już prędzej bym się delektował Hardy Boyz vs E&C jak za dawnych lat Razz
W sumie to ja mam w głowie 2 wyjścia z Edgem Razz
1. To tak jak Ty powiedzialeś Reunion Tagu z Christianem i feudy z DX
2. Feud z Y2J. Już kiedyś na WF widziałem coś o zmianach Main Eventerów. Edge vs Chris Jericho na WrestleManii by było zajebiste ;D
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WWE TLC PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 6:32 pm

Druga opcja też jest dobra, ale wszystko zależy od tego jak będzie się rozkręcał ten feud, bo dla mnie nawet mega dobra walka bez dobrze sprzedanej i opowiedzianej historii jest strasznie płytka i pusta.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WWE TLC PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 8:14 pm

Wg. mnie również Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WWE TLC PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
WWE TLC PPV
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: