Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WWE TLC PPV

Go down 
+8
` ExiT .^
Rafik
Zack
thepolishkiller
TC1 Lukas Stanczak
maly619
<>
The Bykertaker
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeCzw Gru 10, 2009 6:14 pm

WWE TLC PPV 12706502

KARTA :


WWE TLC PPV 12734328
WWE CHAMPIONSHIP "TABLES" MATCH
John Cena(c) vs Sheamus


WWE TLC PPV 12789732
WORLD HEAVYWEIGHT TITLE "CHAIRS" MATCH
The Undertaker(c) vs Batista



WWE TLC PPV 12734336
UNIFIED TAG TEAM CHAMPIONSHIP "TLC" MATCH
Chris Jericho & The Big Show(c) vs D-Generation X



WWE TLC PPV 12849318
Kofi Kingston vs Randy Orton


WWE TLC PPV 12759314
ECW CHAMPIONSHIP "LADDER" MATCH
Christian(c) vs Shelton Benjamin



WWE TLC PPV 12851702
INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH
John Morrison(c) vs Drew McIntyre


Czekam na wasze wypowiedzi i typy Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeCzw Gru 10, 2009 6:27 pm

Cena vs. Blady
nie sądze aby WWE odebrało pas takiemu świeżakowi, ale Sheamus jest dobry i dobrze robią że go pushują Razz
Myśle że wygra: Cena
Wygra: Cena

Taker vs. Batista
Batista jako heel... Taker przetrzyma... Nie ma innej opcji
Myśle że wygra: Fucker
Wygra: Taker

DX vs JeriShow
DX przejebie ja to wiem... Na Royal Rumble wróci Edge i zacznie feudować z Y2J
Myśle ze wygra: Jericho&Big Show
Wygra: Jericho&Big Show

ECW Championship
Oj myśle ze to będzie zajebiste Very Happy
Shelton wymiata w Ladder Matchach Very Happy
Myśle ze wygra: Christian
Wygra: Christian

Kofi vs. Viper
Chciałbym wygranej Kofiego... ale sądze że Orton wygra.
Myśle ze wygra: Kofi
Wygra: Orton

Morrison vs Drew
Morrison powinien stracic pas bo już się nudzi... Ale i tak chciałbym jego wygranej.
Drew wygra bo juz Shaman of Sexy długo trzyma pas.
Myśle ze wygra: Morrison
Wygra: Drew
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeCzw Gru 10, 2009 9:05 pm

Jak dla mnie PPV w huj przewidywalne.

Chair Match
World Heavyweight Championship
The Undertaker (c) vs. Batista
Po pierwsze nie wiem na czym ma polegać Chair Match, ale wychodzi na to, że będzie to po prostu normalna walka tylko zawodnicy użyją parę razy krzesła. Wygra Taker, bo Batista nie jest dość wypromowany na zdobycie pasa, a ich feud ma jeszcze potrwać, więc Taker powinien wygrać.

Tables Match
WWE Championship
John Cena (c) vs. Sheamus
Zaskoczony jestem mega pushem Sheamusa. Jest to jednak tylko po to, żeby zająć czymś Cenę na jakiś czas i wypromować go (tak jak to było np. w feudach z Umagą czy Lashleyem)

Singles match
WWE Intercontinental Championship
John Morrison (c) vs. Drew McIntyre
Tutaj też nie przewiduję innego wyniku jak wygrana Morrisona. Czemu? Bo tak Razz Jakoś nie widzę tego jak wygrywa Drew. Jeszcze nie teraz.

Singles match
Randy Orton vs. Kofi Kingston
Kofi łoił ostatnio Ortona jak chciał, więc czas na rewanż i Oron w końcu wygra, bądź też skończy się DQ po interwencji Legacy i obiciu Kofiego.

Tables, Ladders, and Chairs match
Unified WWE Tag Team Championship
Chris Jericho and The Big Show (c) vs. D-Generation X (Triple H and Shawn Michaels)
Raczej wygra DX. JeriShow trzymają pasy już bardzo długo, a jak narazie tylko DX jest w stanie im je odebrać i myślę, że tak się stanie.

Ladder match
ECW Championship
Christian (c) vs. Shelton Benjamin
Dużo osób mówi, że może to być walka roku pod względem jakości, bo co by nie mówić skład jest niesamowity. Shelton niesamowity w walkach z drabinami, Christian świetny zawodnik, pamiętam jak w TNA walczył w Ladder Matchu z Kazem i to też było walką roku. Miejmy nadzieję, że ta walka dostanie czas antenowy na pokazanie swych walorów i zobaczymy coś ekstra. Co do zwycięzcy to jest mi obojętny. Christian to super mistrz, ale też spokojnie nadaje się do przejścia na SD lub RAW i jeśli przegra na to liczę.
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 10:15 pm

Cena vs. Sheamus
Wygra Cena, nie wiem tylko czy w pierwszym podejsciu czy w tym swoim rewanzu..zreszta co za roznica?

Taker vs. Batista
Taker, zadna nowina

DX vs JeriShow
Tu wygrywa niestety PG-X..znaczy DX..chociaz moze to i dobrze bo Jericho bedzie mogl sie na singlu skupic, wygrac Royal Rumble i powalczyc z Takerem na WM

ECW Championship
Walka na ktora najbardziej czekam...bedzie ciekawie, a ze WWE chce pokazac ze nie naleza do KKK wiec zaczynaja pushowac murzynkow wiec, wygrywa Shelton, co tragedia nie jest
Kofi vs. RKO
Dobra, konczyc ten feud, RKO wygrywa
Morrison vs Drew
skoro Drew jest w trakcie pusha to wygrywa, NEW IC champ, a nawet jak nie wygra to i tak wygra:)....na SD! albo next PPV

Tam jeszcze jest women title zdaje sie, wygra face...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 10:24 pm

PPV może przewidywalne, ale myślę że potencjalnie jest to najlepsza gala roku. Ludzie cały czas srają że WWE ma słaby poziom itp. i że TNA lepsze a ja mam wyjebane na TNA bo ratingi mówią same za siebie, TNA nie pomógł Jeff, nie pomógł Christian to Hogan też nie pomoże i ratingi zostaną takie same i niech ich szlag trafi, WWE4ever, nawet jeśli 4kids Razz

WWE Champ : Cena wygra, albo przegra a potem wygra. Logiczne, ale chciałbym żeby wygrał Sheamus.

WH : Taker wygra, a jak nie wygra to koniec świata Razz

DX vs. JeriShow : też czuję że wygra DX, chociaż nie jestem pewny. No ale postawię na DeIks, jak to mówi mój kolega Razz

Kofi vs. Orton : Kofi nie wygra, a jak wygra patrz punkt drugi.

ECW Champ : może być ciekawie chociaż nie wiem w jakiej formie jest Christian, bo o Sheltona się nie martwię. Ale chyba też jest w dobrej, ECW nie oglądam ale mimo wszystko mocno liczę na tą walkę. Ma spory potencjał i oby nie była za krótka i za nudna.

Divy : wygra ta która nie przegra Razz Bez wyrzutów sumienia przewinę, więc gówno mnie to obchodzi kto wygra Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 11:16 pm

WWE CHAMPIONSHIP "TABLES" MATCH
John Cena(c) vs Sheamus
Wygra: Cena ale wolałbym żeby białas wygrał


WORLD HEAVYWEIGHT TITLE "CHAIRS" MATCH
The Undertaker(c) vs Batista
Wygra: Taker, Batista go lał na SD Very Happy


UNIFIED TAG TEAM CHAMPIONSHIP "TLC" MATCH
Chris Jericho & The Big Show(c) vs D-Generation X
Wygra: DX


Kofi Kingston vs Randy Orton
Wygra: Randy Orton i będzie to koniec ich feudu.


ECW CHAMPIONSHIP "LADDER" MATCH
Christian(c) vs Shelton Benjamin
Wygra: Raczej Shelton i będzie zmiana ECW na SD w przypadku Christiana ewentualnie trafi na RAW.


INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH
John Morrison(c) vs Drew McIntyre
Wygra: Pewnie Morrison chociaż już na to nie zasługuje.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 11:53 am

WWE CHAMPIONSHIP "TABLES" MATCH
John Cena(c) vs Sheamus
Wygra: Cena .....i dobrze Smile


WORLD HEAVYWEIGHT TITLE "CHAIRS" MATCH
The Undertaker(c) vs Batista
Wygra: Animal.....Myślę,że nieźle spisuje się jako heel......


UNIFIED TAG TEAM CHAMPIONSHIP "TLC" MATCH
Chris Jericho & The Big Show(c) vs D-Generation X
Wygra: JeriShow i kropka


Kofi Kingston vs Randy Orton
Wygra: Randy Orton.....i koniec feudu


ECW CHAMPIONSHIP "LADDER" MATCH
Christian(c) vs Shelton Benjamin
Wygra: Christian......


INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH
John Morrison(c) vs Drew McIntyre
Wygra: Wolę Morrisona od McIntyre a więc Morrison
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 4:56 pm

Wyniki.

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez ` ExiT .^ dnia Pon Gru 14, 2009 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:17 pm

Zajebisty spoiler. Może byś ukrył też swój komentarz?
Powrót do góry Go down
pawlos426




Liczba postów : 68
Join date : 26/10/2009

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:24 pm

Cytat :
Obowiązuje bezwzględny zakaz umieszczania spolierów poza odpowiednim skryptem! Pamiętaj, że spoiler jest nim do 48h po gali!
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:27 pm

"Czemu mie mamy pisać tu o gali? Skoro to temat o SummerSlam, to tylko debil wszedłby tu po gali nie spodziewając się spoilerów, wiec nie widze sensu chowania wynikow itp."
Post małego. Jaki debil wszedłby tutaj, jeśli chce oglądnąć galę? Myślcie troszkę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:35 pm

Schowajcie ten post bo chyba każdy fan który będzie chciał zobaczyć galę zniesmaczy się ;(
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:40 pm

Kurwa umiesz czytać?! Jaki palant, który chciałby obejrzeć galę, by tu wszedł?
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:48 pm

Obowiązuje bezwzględny zakaz umieszczania spolierów poza odpowiednim skryptem! Pamiętaj, że spoiler jest nim do 48h po gali!


Niby po chuj by to tu pisało !!!
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:51 pm

Ja pierdole, proszę, i błagam, nie płaczcie już...

EDIT: 666 post ; * .


Ostatnio zmieniony przez ` ExiT .^ dnia Pon Gru 14, 2009 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 5:52 pm

Żeby mi to było ostatni RAZ !!! Razz
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 6:01 pm

Jedno co powiem o tej gali to:
SZOK!!!!(i to w większości na minus Sad ),aczkolwiek jeden wynik mnie ucieszył......
Spoiler:
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 6:03 pm

Matthew ma rację. Skoro nie chcecie widzieć wyników, to po co wchodzicie na temat o PPV? Co z tego, że jest taka funkcja jak spoiler? Temat o PPV to temat o PPV i nie widzę sensu ukrywania wyników.

Co do samej gali:

ECW Title: Zaczęło się od walki która miała skraść to show. Walka może i była bardzo dobra, ale było to takie szarpane. Spot, przerwa, spot, przerwa. Spodziewałem się bardziej szybkiej walki niż czegoś takiego, ale nie jestem zawiedziony, bo niektóre sytuacje były naprawdę świetnie wymyślone. Wycieranie krwi jakoś mi nie przeszkadzało. Zwycięzca tej walki był mi obojętny, bo chciałem po prostu zobaczyć dobrą walkę i tak się stało.

IC Title: Walka nie powalała, a do tego po małej awarii technicznej nie widziałem końcówki Razz Stawiałem na Morrisona, bo myślałem, że jeszcze ten feud trochę pociągną i na sam koniec John straci pas (bo to, że straci i zdobędzie go Drew było jasne od początku feudu).

Sheamus vs Cena: Walka dość słaba. Najbardziej śmieszyły mnie sytuacje gdy Cena męczył się ze stołami, by je wnieść lub gdy miał uderzyć Sheamusa leżącego na rampie Laughing I to nie pierwszy raz zdarza się taka sytuacja, bo pamiętam, że na jakimś PPV Cena siłował się tak ze schodami Razz Końcówka była bardzo nudna, nawet publika się tym nie emocjonowała. Bardzo powoli męczyli się na narożniku, każdy już czekał, aż Cena w końcu rozwali Sheamusa, a tu bum! Dla mnie szok! Siedziałem przez 5 minut z otwartą buzią i nie potrafiłem w to uwierzyć Shocked Pytanie tylko czy to dobra decyzja? Ja jestem do tego dość pozytywnie nastawiony. Kilka miesięcy temu wszyscy narzekali, że ciągle oglądamy tych samych w ME, a teraz gdy pojawia się ktoś znów zaczyna się narzekanie. Poczekajmy i zobaczmy co będzie dalej z naszym nowym mistrzem, bo myślę, że dopiero wydarzenia które nastąpią pozwolą nam ocenić czy to dobra decyzja WWE.

Taker vs Batista: Na początku walka nawet mi się podobała. Trochę ganiania poza ringiem, jakieś krzesła itp. Potem było trochę gorzej. Ogólnie martwi mnie słaba forma Takera, bo w ostatnim czasie jego pojedynki nie powalają. Zakończenie walki, czyli restart po Low Blow Batisty przyjąłem neutralnie. Zobaczymy co będzie z tym dalej, choć patrząc na segment po walce Teddy może mieć przewalone Razz

Orton vs Kofi: Podobała mi się ta walka. Jak dla mnie jeden z lepszych pojedynków Ortona w ostatnim czasie. Przekonałem się też już do Kofiego i myślę, że może być z niego solidny main eventer. Wygrana Ortona była do przewidzenia.

Tag Titles: Przyzwoita walka. Tutaj również zobaczyliśmy parę ciekawych sytuacji, tak jak wejście Y2J na barki Showa Razz Upadek Jericho trochę nie wyszedł i mam nadzieję, że nie doznał on żadnej kontuzji, bo wyglądało to dość niebezpiecznie. Tak jak się spodziewałem wygrało DX. Zastanawia mnie tylko kto będzie w stanie odebrać im pasy? JeriShow pokonali chyba wszystkie Tagi, a DX pokonało ich.

Ogólnie PPV fajne, choć ostatnia gala była lepsza. Nie żałuję poświęconej nocy na to PPV.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 6:09 pm

Cytat :
Upadek Jericho trochę nie wyszedł i mam nadzieję, że nie doznał on żadnej kontuzji, bo wyglądało to dość niebezpiecznie.
Też mam taką nadzieję Sad
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 6:48 pm

W takim razie, usuwam [spoiler] i proszę J2Hota, aby przestał płakać i czepiać się o byle gówno Smile

@ Mały.

Mogę jakoś dostać linka na YT z tym "groźnym upadkiem" Y2J'a? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 6:51 pm

Nie możesz, bo nie chce mi się szukac Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimePon Gru 14, 2009 11:03 pm

Ladder Match
Walka najcieńsza z najlepszych. Ale i tak obaj zawodnicy w tego typu matchach wymiatają Very Happy
IC Title
Ten skurwiel Drew ma pas. Ale widać ze zawodnik jest zajebisty. bo praktycznie wszystkie akcje jakie wykonał zrobił perfekt.
WWE Title
Yeaaa mój ziąą z Dublina wygrał Very Happy Miałem wrażenie że w tej walce coś poszło nie tak bo reakcja komentatorów po gongu kończącym pojedynek była typu 'Ktoś umarł'
Ale spoko jest ten Irol i jego muzyczka ^^ Jednym słowem Blady Rulezz Very Happy
Czekam tylko kiedy swoje 5 minut bedzie miał Escobar i inne żółtodzioby z ECW
Chairs Match
Najchujowsza walka. Do dupy była i tyle.
Orton vs Kofi
Najlepsza i najfajniejsza, ale też nie wspaniała.
Tag Team
Walki nie oglądałem bo mi się juz nie chciało. Po prostu sram już tym DX i teraz by się przydał Reunion Evolution z The Nature Boy'em jako Meneger Very Happy

Gala była jedna ze słabszych w tym roku. Sad

Matthew dawaj bo nie widziałem. nawet możesz link z skrypcie dać.
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 1:32 pm

Według mnie chyba cena miał obronić pas, bo ta jego reakcja potem była też taka dziwna ;P
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 4:56 pm

Przecież o to chodziło Razz Co miał zrobić Cena? Po prostu olać to? Musiał się zdziwić, żeby lepiej sprzedać całą tą sytuację.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:11 pm

No to jedziem z koksem Razz

ECW title:

Tutaj jestem troche zawiedziony ,bo co prawda lubie Christian ale ten pas należal się Sheltonowi.Ta walka mimo że była openerem dla mnie była najlepsza w całym show.Kocham gdy zawodnicy którzy nie są h-f wykonują takie hardcorowe akcje jak frog splash Christiana.Swoją drogą zastanawiałem się ile WWE musiało wydac na te drabiny ,ale jak tamta się rozpieprzyła stwierdziłem że wystarczyło by im kasy ze zlicytowanego na Amerykańskim odpowiedniku allegro gówna Vinca Razz

IC title:
Wynik mnie nie cieszy jednak walka jak najbardziej-było to co powinno byc i ogólnie ładnie oprawione xD

Womens title:
Niestety nie pominąłem bo oglądałem na justinie ,ale walka była do dupy kurwa co to jest za zakończenie?Jak można wygrac na PPV po kopnięciu w ryj?Razz

WWE title:
Walka była do dupy tak jakby się oglądało w zwolnionym tępie Razz końcówka mnie zaskoczyła jak nie wiem.Już cena miał zrobic superplex a to nagle zlatuje na dół.Ten kawałek drewna to se Cena zapamięta Razz

WHC title:
Tutaj zadecydowała jedna z najbardziej kontrowersyjnych akcji w wrestlingu czyli Low Blow.Sam osobiście jestem fanem Takera ,ale gdyby np.jakiś heel którego lubie przegrał przez coś takiego to bym wstrzymał obraz i..i..i..i pokazywał Longowi gest Kozakiewicza Razz

Orton vs Kofi
Walka dobra.Aż szkoda że na szali nie było żadnego pasa.Nietrawione Trouble In Paradise i piękne RKO
1...
2..
3.
Dziś przegrywa Kofi Razz

Tag titles:
Walka pełna zwrotów akcji(jak to bywa gdy walczy 4 typów).Jak zobaczyłem tamten wyrąb na stół Chrisa to aż mi się gorąco zrobiło.Z tej walki jestem zadowolony bo lubie DX a z J-S lubie tylko Chrisa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WWE TLC PPV Empty
PisanieTemat: Re: WWE TLC PPV   WWE TLC PPV I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
WWE TLC PPV
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: