Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 79.

Go down 
+11
Jobber
michu619
Mr.Destruction
RVG Phentom
Banan
<>
maly619
MinioPL
wiktorek evolution
helmans
thepolishkiller
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:53 pm

@maly

Gdyby możliwosc kliknięcia pliku usuń forum miał kto inny niż Jason a odpowiedzialny zapewniam że forum dalej by istniało a Byku,ja,Activ,Minio,Danio... konta założyliśmy w PPWF bo może w PWE więcej było nowych postów ale na np. chat boxa nikt nie wchodził i ogółem nudy były

Zapewniam Cie że moja aktywnosc na forum była by równie niewysoka jak dotąd Razz


EDIT:Sam znienacka dowiedziałem się o usunięciu PWE a to świadczy jak do dupy to się stało
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:58 pm

W sumie sukces PWE polegał na tym, że dogadali się szybko z Wrestle Fans i tam trafiła ich reklama. Dodatkowo trafili na okres gdy dużo dzieci zaczęło wchodzić na WF (dzięki ESC) no i po usłyszeniu tego zaczęły się rejestrować.

Pamiętam, że kiedyś chciałem sprawdzić kto tam jest, więc wbiłem na rostery i po kolei sprawdzałem. No i nie było za dużo aktywnych ludzi.

Tak jak jednak piszesz, była ta wasza ekipa i nie wątpię, że pisalibyście dalej gale, ale cieszy mnie to, że jesteście teraz w PPWF i mam nadzieje, że będziecie aktywnymi użytkownikami (choć w większości takimi jesteście Wink )
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 11:29 pm

Mr.Destruction napisał:
@RVG

Dobra ale jak chciałeś "podejrzec" co sie dzieje to mogłeś wchodzic jako gosc co podejrzewan często robił MateuszeQ(chwała mu za to)a nie razem z Death Manem konta zrobic udzielac się i nagle taki post bo to było na serio wkurzające

O Death manie to sie dowiedziałem po fakcie zalogowania sie na PWE!! A mateuszek miał w PWE normalne konto...

I skończyłem temat..
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 11:37 pm

Prawda jest taka że najpierw ja z RVG (Mietek i Dr. Joint xD) najechaliśmy na PWE. Death Man wziął z nas przyklad i też sie tam wjebał i was zjechal, lecz dopiero dowiedzieliśmy się po fakcie, jeszcze pamiętam ze SCK i paru innym puściły nerwy i zaczęły wyzywać PPWF i death mana od frajerów... potem tylko odwiedziłem wasze forum, a że mieliscie taki sam chatbox jak i u nas więc automatycznie mnie tak wbilo... i to cała historia...
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 12:34 am

Mr.Destruction napisał
Cytat :

Co ja też jestem z PWE i co mi zrobisz jak patrze na to co ty robisz to
sie dziwie że jeszcze warna nie masz bo ja taki miły bym nie był

Zachowujesz
się w pewnym sensie jak rasista bo się tu wkupiłem reszta porządnych
ludzi z PWE też(np. Minio,Byku,Danio...)i co jak masz coś do nas to wal
śmiało ale to wpłynie tylko na twoją niekorzysc

A ja ci powiem, że kurwa tak samo łachy nie robisz i jak się nie podoba to WYPIER****J..Wkurwiasz mnie taką gadką i tyle!!Coś jeszcze??!!Jakiś problem??!!To pisz kurwa chyba że się boisz kurwa, że co, że bana dostaniesz??Więc nie pierdol i powinieneś się cieszyć, że nikt z Mroczkowa nie jest tu ważniejszą osobą niż tylko userem bo byś z tąd wyleciał
na zbity ryj!!!I ja tak samo nie byłbym taki miły wobec Ciebie!!!!
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 10:45 am

helmans, sorry, ale masz bana na jeden dzień. Nie pozwolę na takie wyzwiska
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 5:37 pm

helmans napisał:
Mr.Destruction napisał
Cytat :

Co ja też jestem z PWE i co mi zrobisz jak patrze na to co ty robisz to
sie dziwie że jeszcze warna nie masz bo ja taki miły bym nie był

Zachowujesz
się w pewnym sensie jak rasista bo się tu wkupiłem reszta porządnych
ludzi z PWE też(np. Minio,Byku,Danio...)i co jak masz coś do nas to wal
śmiało ale to wpłynie tylko na twoją niekorzysc

A ja ci powiem, że kurwa tak samo łachy nie robisz i jak się nie podoba to WYPIER****J..Wkurwiasz mnie taką gadką i tyle!!Coś jeszcze??!!Jakiś problem??!!To pisz kurwa chyba że się boisz kurwa, że co, że bana dostaniesz??Więc nie pierdol i powinieneś się cieszyć, że nikt z Mroczkowa nie jest tu ważniejszą osobą niż tylko userem bo byś z tąd wyleciał
na zbity ryj!!!I ja tak samo nie byłbym taki miły wobec Ciebie!!!!


I co i myślisz że jak w twoim tekście jest więcej "podwórkowej łaciny" od normalnych słów to mam cie za to szanowac samemu mi się zdarza przeklnąc z nerwów ale to co ty tu odpierdalasz to jest jakaś farsa jeśli tak myślisz o innych ludziach jak teraz mnie to nie wiem czy oprócz twoich kumpli ktoś w Mroczkowie cie szanuje
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 8:34 pm

Mr.Destruction napisał:

I co i myślisz że jak w twoim tekście jest więcej "podwórkowej łaciny" od normalnych słów to mam cie za to szanowac samemu mi się zdarza przeklnąc z nerwów ale to co ty tu odpierdalasz to jest jakaś farsa jeśli tak myślisz o innych ludziach jak teraz mnie to nie wiem czy oprócz twoich kumpli ktoś w Mroczkowie cie szanuje

Czy ty apropo masz jeszcze cos do Mroczkowa???
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 8:54 pm

@up

Mam wiele do helmasa i troche do RVG

Do Mroczkowa nic nie mam
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 8:57 pm

To o RVG załóż temat w luźnych rozmowach i tam wylej z siebie wszystko albo porostu sie możemy gdzieś ustawić...
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 9:00 pm

@up

Napisałem troche bo wszystko już "wylałem" mam do ciebie żal ale widac po twoich postach że żałujesz(mam nadzieje że nie udajesz)
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 9:32 pm

Ej kurwa, internetowi napinacze spokój ma tu być.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 9:37 pm

Następny co mu off topy przeszkadzają, a skomentować gali nie umie Razz
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 10:59 pm

Od nas, to się odjebaj. Razz My tylko o Law and Orther dbamy. Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 11:03 pm

Ty to powinieneś dostać bana za awatar Razz Tu są młodzi ludzie, jak ich rodzice to zobaczą, to dadzą im karę xD
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 11:25 pm

Właha... Jeden z drugim obejrzą a potem będą w szkole powtarzać Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 11:28 pm

Jeszcze sobie nawzajem xD
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 3:20 am

Ja skomentuje jutro bo spać idę Very Happy

Mały w luźnych rozmowach ci offtop przeszkadza a tutaj nie, czemu?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 12:40 pm

Od kiedy przeszkadza mi off top ?
Powrót do góry Go down
pawlos426




Liczba postów : 68
Join date : 26/10/2009

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 1:17 pm

Ja dodam komentarz... Na tej gali dużo się działo, ciekawe segmenty i szykują się także ciekawie losy PM Punka i Goldusta. Ode mnie 9.
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 1:18 pm

A co do tematu wyzej to tak... zjechałem PWE i przepraszam wszystkich za to zachowałem sie jak gówniarz... no ale wtedy zdenerwowało mnie ze od nas ogchodzili ludzie....i tam sie udzielali itp..... no a teraz sie z tego śmieje bo zachowałem sie jak gówniarz i mam wyjebane na to no więc jeszcze raz przepraszam.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 1:52 pm

@Destruction

No to dawaj na Mroczków weź sobie jakiegoś świerzaka od siebie ja idę z RVG i się ustawiamy.. haha 2 na 2..
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 2:15 pm

Znowu ten dzieciak
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 3:42 pm

Helmans, teraz ban na 2 dni. Jeśli dalej będziesz się tak zachowywać, to skończy się dla ciebie PPWF.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 11, 2009 4:08 pm

helmans napisał:
Mr.Destruction napisał
Cytat :

Co ja też jestem z PWE i co mi zrobisz jak patrze na to co ty robisz to
sie dziwie że jeszcze warna nie masz bo ja taki miły bym nie był

Zachowujesz
się w pewnym sensie jak rasista bo się tu wkupiłem reszta porządnych
ludzi z PWE też(np. Minio,Byku,Danio...)i co jak masz coś do nas to wal
śmiało ale to wpłynie tylko na twoją niekorzysc

A ja ci powiem, że kurwa tak samo łachy nie robisz i jak się nie podoba to WYPIER****J..Wkurwiasz mnie taką gadką i tyle!!Coś jeszcze??!!Jakiś problem??!!To pisz kurwa chyba że się boisz kurwa, że co, że bana dostaniesz??Więc nie pierdol i powinieneś się cieszyć, że nikt z Mroczkowa nie jest tu ważniejszą osobą niż tylko userem bo byś z tąd wyleciał
na zbity ryj!!!I ja tak samo nie byłbym taki miły wobec Ciebie!!!!

Właśnie dlatego nikt z Mroczkowa nie jest modem/adminem. Co do tematu to nie mam zamiaru go dalej roztrząsać, czemu ktoś jest w PPWF to sprawa moja, tudzież małego. Jeśli wam to się nie podoba zachowajcie to dla siebie, bo z powodu kłótni kilku osób nie mam zamiaru wyrzucać nikogo z federacji, chyba że nie chcecie żeby istniała to zaraz mogę się pobawić. RVG pytał mnie na gg przed faktem "wbicia" na PWE, ja mu powiedziałem żeby robił co chce i może to był mój błąd. Na pewno obie strony w pewnym momencie przesadziły, dwóch-trzech userów owszem reprezentuje PPWF, ale nie reprezentuje oficjalnego stanowiska federacji, bo takowe zależy ode mnie i małego, więc SCK też w pewnych chwilach racji nie miał. Wszystko się uspokoiło przez pewien czas a wy znowu jednym głupim postem, w zasadzie to nawet jednym zdaniem wzburzacie sytuację po raz kolejny. Z każdego ofensywnego na SCK i ludzi z PWE posta w tym temacie bije mniemanie, że jesteście lepsi od nich, co mija się z prawdą. U nas każdy jest równy, nie obchodzi mnie czy był w PWE i zdradził PPWF czy nie.

Osobiście do ludzi z PWE nie mam nic, żal mogę mieć jedynie do jednej osoby, ale nie mam zamiaru tego komentować bo swoje stanowisko już parę razy potwierdzałem. PWE nie było dla mnie konkurencją i nie mówiłem tego z niechęci do kogokolwiek kto tam grał, ale mówiłem to na podstawie faktów i obserwacji, bo zaglądałem na PWE co jakiś czas, raz częściej, raz rzadziej. Konto miałem, ale ktoś je zbanował mimo nie napisania ani jednego posta i do tej osoby mogę mieć również żal, ale podejrzewam że jest to ta sama osoba o której wspomniałem na początku tego akapitu.

Uważam ten post za ostatni w tym temacie dotyczący PWE, nie oczekuję a nawet zabraniam odpowiedzi na niego. Ja nie będę szufladkował ludzi w ogóle, a co dopiero na podstawie stażu w PPWF czy tego skąd tutaj przyszli! Jedyne co może kogoś postawić ciut wyżej (w sensie tego jak bardzo będzie lcizył się jego głos) będzie aktywność na forum i to co prezentuje swoją osobą. Jest u nas grono ludzi, których można spytać o wszystko i można liczyć na rozsądną odpowiedź, ale jak widzę powstaje również przeciwieństwo tego, czyli ludzie którzy robią z igły widły i są delikatnie mówiąc zbyt nerwowi. Mam nadzieję, że to się zmieni i liczę, że kilka osób nauczy się trzymać język za zębami wtedy, kiedy trzeba go tam trzymać.

Każdy kolejny post nie komentujący gali lub jakikolwiek fragment posta na ten temat będzie usuwany.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 79. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 79.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: