Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 79.

Go down 
+11
Jobber
michu619
Mr.Destruction
RVG Phentom
Banan
<>
maly619
MinioPL
wiktorek evolution
helmans
thepolishkiller
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 79. Empty
PisanieTemat: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimeSob Lis 07, 2009 10:56 pm

http://www.speedyshare.com/615979917.html

Tradycyjnie : miłego czytania Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:15 pm

No cóż gala zajebista.Ciekawe segmenty, dużo się na niej działo.Jestem ciekawy jak potoczą sie losy Goldusta z PM-Punkiem, bo tak jakby szykował się kolejny ciekawy feud, bo sprawy Punku z HUbyszem coś ucichły po PPV.Również ciekawe postacie pojawiły się na RoD - mam na myśli Polish Princ'a i M.B Styles'a.Obaj hell??Może być ciekawie.Jednak jedna rzecz mnie interesuje najbardziej.Co z pasem PPWF Championa??Czyżby tak bez niczego dostał się w ręce Toma_dopalacza??Niby ''Ashlyn'' ogłosiła nowego mistrza, ale nikt mu pasa nie przekazał.Nie powiem bo już po tym nie mogłem się doczekać następnego, 80 RoD.
Finish walki Rebel Rider'a z SKF'em b.dobry.Walka The Walla z Michem.Takiej końcówki na RoD jeszcze nie widziałem.Można było sobie to wyobrazić jak napierdalają te finishery.Coś zajebistego...
Po tej gali spodziewam się, że następna będzie taka sama lub nawet jeszcze lepsza dlatego czekam na następną tygodniówkę.
Za RoD 79 daję zajebiście mocną 9.
Powrót do góry Go down
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 8:24 pm

Gala bardzo dobra na swoim poziomie , bardzo mi się podobały segmenty są dobrze zbudowane. Ciekawe jak się potoczą losy PM-Punka mam nadzieje , że stworzą nowy feud.Daje 10
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 10:00 pm

Gala bardzo mi się podobała, segmenty ciekawe czasami mi niektóre teksy nie pasowały, ale to moje zdanie. Czcionka narazie mi przeszkadza ale przyzwyczaję się. Co do feudów się nie wypowiem bo to dopiero druga gala, która czytam tylko mogę oceniać feud Goldusta i Punka się ciekawie szykuje no i sprawa z pasem. Nie wiem jak to się skończy. Ocenka: 9+
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 10:40 pm

Na początek dobrze, ze przypomniałeś o obietnicy Bloodbatha, bo to mnie ciekawiło, więc spowodowało też, że czekam na dalszy przebieg gali. Potem był dalszy speech Toma, ale początkowa część, gdy groził całemu rosterowi była trochę chaotyczna, musiałem ją przeczytać dwa razy i doczytać do końca by wyczaić Wink

Potem wywiad Killera i kolejny raz pojawienie się M.B Stylesa, który swoimi zapowiedziami o przyszłym mistrzostwie już zrobił mi smaka Razz Dlatego czekam na nowego Main Eventera Wink

Przed walką PM-Punka mieliśmy jego speech, co dało mi pewną myśl, a mianowicie dodanie jego grupie jakiejś nazwy. Na pewno odświeżyłoby to trochę sytuacje, "na górze" karty Razz I może przekonałbym się w końcu do tej całej ekipy Wink Potem walka, przegrana PMa (zaskakująca) i zapowiedź walki na PPV (chyba Razz).

Wywiad Polish Prince'a, ale tak jak każdy wywiad neutralnie przyjęty.

Walka SCK i po niej atak, ale jak dla mnie taki niezbyt. Krótki i jakoś inaczej wyobrażam sobie Hanibala. Spodziewałem się po nim bardziej ostrych ataków i zadymy, a nie ataku, a potem kontry i po segmencie Razz

Walka o kontrakt, no i nie można się było spodziewać innego wyniku jak wygranej M.B Wink

Sytuacja z Tomem spowodowała, że opadła mi trochę szczenka ijestem lekko w szoku, ale musze powiedzieć jeszcze jdną rzecz, o której najwyraźniej nie czytałeś Killer, więc poiwme tak:P JAKIM HUJEM SYTUACJA Z PASEM PPWF JEST TAK NISKO W KARCIE!!!!

Walka SKF'a i Rebela bardzo podniosła w moich oczach Ridera, bo w końcu walczył jak równy z równym w walce z chyba moim ulubionym zawodnikiem, czyli SKFem Wink Potem szatnia, ale też przyjęte normalnie Wink

Na koniec zadam pytanie, czy pas Cruiser jest już lepszym pasem niż pas PPWF? Nie czaję tej dezycji, zwłaszcza, że zakończenie tej walki było hujowe, a zakończenie gali sytuacją z Tomem byłoby czymś ekstra.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 10:45 pm

Goldust vs Pm-Punk?? na jakim PPV Razz ??
Jak na mnie SCK nie zasługuje na wystepy na RoD i bycie w PPWF.
Wypas mam kontrakt Very Happy
Fajna akcja z pasem PPWF, chociaż troche w złym miejscu na gali ustawiłeś tą walke.
I zajebiszcza końcówka w ME.

Gala OK. Ale bez fajerwerków.
Powrót do góry Go down
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 3:37 pm

Gala zajebista dobre segmenty bardzo mi sie podobała zreszta jak zawsze DAJE 10
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 4:15 pm

wiktorek evolution napisał:
Gala bardzo dobra na swoim poziomie , bardzo mi się podobały segmenty są dobrze zbudowane. Ciekawe jak się potoczą losy PM-Punka mam nadzieje , że stworzą nowy feud.Daje 10


wiktorek evolution napisał:
Gala zajebista dobre segmenty bardzo mi sie podobała zreszta jak zawsze DAJE 10

po chuja oceniasz gale 2 razy ???

Co do gali:

Segmenty zajebiste. Co tu duzo gadac ciekawe, odpowiednio ułożone jak dla mnie wielki plus.

Walki są tak samo ciekawe i zapowiadają się dalsze feudy, dobry debiut M.B Stylesa.

OGOŁEM: Gala zasługuje na ocene...........9.......... Była ciekawa i dobrze napisana.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 9:57 pm

RoD bez z 1 WIELKIM minusem, pozatym ciekawe segmenty, dobry pozim.
Poniżej zamieszczam treść minusa więc jeśli jesteś wrażliwym adminem lub pochodzisz ze szlacheckiej rodziny lub masz okres nie czytaj tego (w poniżej zamieszczonej wypowiedzi moga znajdować się przekleństwa) jeśli chcesz go przeczytać skopiuj sobie do worda bo jest na czarno...
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
Dlaczego ten kutas jebany SCK występuje w PPWF? Nie pamiętacie już jak wypowiedział się o PPWF i ja sie musiałem z tym pindolem obwisłym wyzywać!! Znaczna przesada....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:05 pm

RVG, przesadzasz. Chyba nie zauważyłeś, że Killer i ja byliśmy obojętni PWE i olaliśmy ich. Federacja sama się rozpadła, a ich zawodnicy pozostali bez federacji. PPWF to federacja Polaków i nie obchodzi mnie, czy są oni z PWE, czy z jakiejś innej federacji.

A dla przypomnienia dodam, że wypowiedzi SCK były wywołane przez twój atak na PWE i to ty zacząłeś. Jestem wręcz pewien, że gdybyś nie napisał tego co napisałeś, to nie byłoby tej wypowiedzi SCK.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:07 pm

Ale wtedy nie ja zacząłem!! I rozmawiałem kulturalnie.... a on pierwszy zaczął bluzgać na PPWF
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:12 pm

Z tego co ja pamiętam, to zarejestrowałeś się tam, a potem założyłeś temat, że PPWF jest lepsze, powyzywałeś ich i takie tam inne. Wtedy też na naszym forum pojawił się SCK i napisał o tym.

Zresztą co ci on przeszkadza? Bo co, był w PWE? To w takim razie musimy wywalić chyba z 20 westlerów, bo byli zarejestrowani na PWE.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:16 pm

Co do SCK to Maly zauważ że wy sobie olaliście PWE a on olał sobie PPWF. Nawet nie wchodzi na konto co dopiero żeby jakiegos posta napisał....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:22 pm

To już sprawa Killera, że go wystawia. Zauważ, że osób które nie wchodzą na forum, a nawet nie mają konta jest więcej, a mimo to sa w PPWF. Może u nich wygląda to inaczej, bo bez nich w main eventach nie byłoby ludzi, ale mimo wszystko patrząc na twoje rozumowanie, oni także nie nadają się do walk w PPWF.

Zresztą SCK ma Tag Team z Bykertakerem, który jest dość wypromowaną postacią i gra dość porządnie w PPWF, więc wykorzystanie SKC jest logiczne, choć wiadomo, że po pewnym czasie powinien zniknąć, a Byku powinien zacząć robić indywidualną karierę. (chyba, że on też wam przeszkadza, bo był Modem w PWE, a to przecież grzech ciężki!!).

Co do PWE, to nie będę wspominać o Minio, który został bookerem rosteru HWG! Jak mogliśmy do tego dopuścić!!! Przecież to zły, niedobry, hujowy, były zawodnik PWE!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:27 pm

ALe my nie mówimy o wszyskich zawodnikach P W E!!!! A że Minio został bookerem to chwała i cześć mu za to!!! BO ja bym sie czegos takiego nie podjął... więc już nie uogólniaj i nie rób ze mnie jakiegoś niewyrozumiałego bindosa!!!
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:30 pm

https://ppwf.forumpolish.com/kosz-f25/zachowanie-t664.htm


Tu jest naga prawda jak to wyglądało.

@RVG

Ja sam pamiętam przeczytanie tamtego tematu w forum PWE i i ty zacząłeś bluzgac całe PWE nie wiadomo skąd że my huje jesteśmy idioci itp.Dobrze że Mały wbił i troche to uspokoił.


linku do tego nie wytrzasne bo nie mam skąd

Co ja też jestem z PWE i co mi zrobisz jak patrze na to co ty robisz to sie dziwie że jeszcze warna nie masz bo ja taki miły bym nie był

Zachowujesz się w pewnym sensie jak rasista bo się tu wkupiłem reszta porządnych ludzi z PWE też(np. Minio,Byku,Danio...)i co jak masz coś do nas to wal śmiało ale to wpłynie tylko na twoją niekorzysc




EDIT:sorry ży off-topa walnąłem
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:32 pm

Wiem, że tak jest. To co pisałem o Mino to była ironia, bo wiem, że ludzie są zadowoleni z tego, że został bookerem. Ja po prostu nie mogę zrozumieć waszego negatywnego podejścia do niektórych osób i spraw. Po prostu nie czaję w czym przeszkadzało wam PWE, a teraz w czym przeszkadza SCK. Może jestem już za stary i nie zrozumiem waszego podejścia do życia, bo w końcu jesteście młodszym pokoleniem.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:33 pm

Ale Minio, Mr. Destruction, Bykertaker, Activ i paru paru innych nie zwyzywali PPWF na chatboxie!! i są normalni w przeciwieństwie do SCK który się chcial zesrać jak gadał o PPWF!! Co więcej są w PPWF bo komentują gale i żyją federacją!! I mi nie chodziło o bycie w PWE tylko zjechanie PPWF.! Zjechaliśmy PWE bo było za co i tyle.

I Mr. Destruction masz racje porządnych...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:39 pm

Ja więc powtórzę jeszcze raz, wyzywanie PPWF przez SCK było sprowokowane przez zachowanie RVG. Oczywiście nie usprawiedliwia go to, ale też nie powoduje, że będziemy go teraz tępić, banować i zabraniać grać.

Najlepiej będzie jeśli Killer powie dlaczego SCK występował, ale jak dla mnie jest to logiczne. Byku jest kojarzony z Tagiem z SCK, co też wykorzystał Killer. Zapewne jeszcze przez jakiś czas będziecie musieli oglądać SCK, który potem po prostu zniknie i wszyscy będą szczęśliwi.

Na zakończenie powie tyle: robicie z igły widły Razz
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:40 pm

Dobra, nie gryźć się już. Razz
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:42 pm

@Mr. Destruction

Jakbyś czytał dokładnie moje posty to bys doczytał że chodziło mi tylko o SCK nie o innych! A ja najechałem na PWE bo sie poprostu zdenerwowałem że sie ludzie zaczęli odłamywać!!!!
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:46 pm

@Michu, my się nie kłócimy, tylko prowadzimy normalną dyskusję Razz

@RVG, no i widzisz jak skończyło PWE. Nie musiałeś się nimi przejmować, olać ich i zachować spokój tak jak ja, czy Killer, a PWE samo padło. Po prostu, nie ma bata na PPWF, jesteśmy pierwsi i ostatni i nikt nas nie przebije.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:48 pm

@RVG

Dobra ale jak chciałeś "podejrzec" co sie dzieje to mogłeś wchodzic jako gosc co podejrzewan często robił MateuszeQ(chwała mu za to)a nie razem z Death Manem konta zrobic udzielac się i nagle taki post bo to było na serio wkurzające
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:49 pm

Nie sądziłem że nawet mnie takie coś będzie razić ale... KURWA ALE OFFTOP. Razz To temat o RoD, a nie luźne rozmowy... Załóżcie sobie nowy temat, co? Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 10:50 pm

To może michu skomentujesz galę Razz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 79. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 79.   RoD 79. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 79.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: