Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SmackDown! - temat ogólny.

Go down 
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SmackDown! - temat ogólny. Empty
PisanieTemat: SmackDown! - temat ogólny.   SmackDown! - temat ogólny. I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 10:46 am

No cóż, jako że Byku sucks to ja muszę założyć temat Razz

Piątkowe SD! w sumie podobało mi się. Niezła walka Christiana z Drew (choć dla niektórych ssała oO), dobre wprowadzenie Carasa... znaczy się Alberto do głównego rosteru. W sumie jego wygrana (po dobrej walce w dodatku) mnie aż tak mocno jak innych nie zdziwiła. Do tego wiadomo, że genialne promo Kane'a aczkolwiek ciut przydługie.

Do minusów mogę zaliczyć to, że 619 to jest 'chujwieco'. Raz powala gości na cepa, raz wstają po nim od razu. Już ok, może Big Show czy Kane tak tego nie odczują bo w końcu są monsterami, no ale Alberto tak o sobie wstał po tym 619 na początku gali? Chujowe.
Trochę ssie dla mnie ten cały konflikt Christian,Matt-Drew,Cody bo są praktycznie same walki a nimi się feudu dobrego nie zbuduje. Liczę że zrobią z tego jakiś fajny Tag Team i pomyślą o jakichś segmentach, bo inaczej to ta rywalizacja będzie chujowa.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
 
SmackDown! - temat ogólny.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Raw - temat ogólny (SPOILERY).
» WWE Smackdown vs. RAW 2010
» WWE Smackdown! vs Raw Online
» S K F - Senior Konrad Fuentez - wasz Bóg, władca i ulubiony temat plotek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: