Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Money in the Bank PPV

Go down 
+5
CPT
The Bykertaker
maly619
thepolishkiller
ziomroki
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Money in the Bank PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 12:16 pm

O których mówi Raven, bla, bla, bla, bla... Pierdolić schematy! Nie każdy musi mieć swoje cztery podstawowe TM'y, a ich brak nic nie oznacza. Też się uczepiłeś Ceny, jak wszyscy obrońcy TNA (co nie znaczy, że mówię tak o Tobie). Powtarzacie się, w każdym zdaniu jest to samo. Może i Cena nie jest w ringu mistrzem, ale przecież ma swoje podstawowe 4 TM'y wiec jest już chyba zajebisty, nie? Tak wnioskuję. Zaniżane poziomu Ceny w wypowiedziach ludzi był podwaliną to obecnego mówienia o mega elo zajebistych walkach w TNA. Zobacz sobie kurwa na walki roku, na ich nominacje, na listy walk ***+ i nie pierdol, że nie obchodzi Cię opinia grona ludzi, którzy przez 3/4 życia zajmują się wrestlingiem, bo tak pewnie większość osób by zrobiła. Walki w TNA mogą Ci się bardziej PODOBAĆ, ale to do chuja pana nie znaczy, że są lepsze. Skończmy ze stereotypem zajebistego TNA, zmierzmy się z faktami. Wiem, że każdy może mieć swoje zdanie i lubić co innego, ale do jasnej cholery niech nie mówi, że jest lepsze - bardziej mi się podoba, ok, ale to nie znaczy, że jest lepsze (co dobitnie pokazują opinie docelowo obiektywnych i chyba najbardziej opiniotwórczych źródeł, które oczywiście przez wszystkich są lekceważone, bo i na chuj mi opinia kogoś, kto zna się na tym 30x bardziej niż my wszyscy - moja racja jest najważniejsza)! Czy to tak trudno zrozumieć? Jak nie to można walnąć pierwszy z brzegu przykład - podoba mi się np. Ford Mondeo (nie mówię o sobie, to przykład), lepiej mi się nim jeździ i w ogóle, ale to przecież do cholery nie oznacza, że Porsche Carrera jest od niego gorsze - po prostu mi się bardziej podoba.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Money in the Bank PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 12:40 pm

Wrócę do tematu Andersona , jego zajebiste mic skile polegają na tym , że przy wejsciu mówi do mikrofonu , mr. anderson i publika mówi to razem z nim ? Spójrzmy: Anderson ma teraz 34 lata jeśli się nie mylę, dolph 30. CPT, daję czas Dolphowi cztery lata na zdobycie jednego z ważniejszych tytułów WWE. Jeżeli do zakończenia MS w Brazyli w 2014 Dolph nie zdobędzie żadnego z głównych pasów WWE ( WHC , WWE ) wtedy uznam , że Mr. Anderson jest lepszy . Wchodzisz w to CPT ?
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 2:06 pm

@killer Ani razu nie powiedziałem, że TNA jest lepsze Smile

@ziomroki to jak pushują nie ma znaczenia, jaki jest dobry (na przykład, żeby nie mówić ciągle o Cenie to chociażby Ultimate Warrior) więc nie rozumiem o co ci chodzi... A zajebiste mic skille Andersona polegają na tym, że są zajebiste, jak na przykład tu