Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Money in the Bank PPV

Go down 
+5
CPT
The Bykertaker
maly619
thepolishkiller
ziomroki
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 12:43 pm

Money in the bank już dziś i chciałbym przedstawić kartę Very Happy :

* WWE Diva's Title Match: Alicia Fox ©️ vs. Eve Torres

* WWE Women's Title Match: Layla ©️ vs. Kelly Kelly

* WWE Unified Tag Team Title Match: The Hart Dynasty ©️ vs. The Usos

* Raw Money in the Bank Ladder Match: Edge vs. Randy Orton vs. Chris Jericho vs. Evan Bourne vs. Ted DiBiase vs. U.S. champion The Miz vs. John Morrison vs. Mark Henry

* Smackdown Money in the Bank Ladder Match: Big Show vs. Cody Rhodes vs. Christian vs. Matt Hardy vs. IC champion Kofi Kingston vs. Kane vs. Dolph Ziggler vs. Drew McIntyre

* World Heavyweight Championship Match: Rey Mysterio ©️ vs. Jack Swagger

* Steel Cage Match for the WWE Championship: Sheamus ©️ vs. John Cena


Osobiście dziwi mnie, że są dwie walki div, zajmie to jakies 15 minut show , co równie dobrze mogło by być wykorzystane do Mitb matchu . Myślę , że Tag teamy zamulą , Mitb zapowiadają się dobrze sądząc po składzie , Rey vs Swagger to bd kompletna porażka , już lepiej wypadnie Steel Cage Match Razz .

Zapraszam do dyskusji Very Happy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 1:48 pm

WWE Diva's Title Match: Alicia Fox ©️ vs. Eve Torres

Tutaj najprawdopodobniej wygra Alicia jakimś kantem, by podbudować jej pozycję i pokazać, że jest... heelką?xD

WWE Women's Title Match: Layla ©️ vs. Kelly Kelly

Tu wygra Layla, bo z tego co czytałem WWE jest zadowolone z LayCool i nie widzę w tej sytuacji innego wyjścia (patrząc oczywiście z ich strony i po tych komantarzach). Ciekawiej mogłoby być jednak, gdyby Layla przegrała co doprowadziłoby do jej konfliktu z McCool... ale to raczej jeszcze nie teraz.

WWE Unified Tag Team Title Match: The Hart Dynasty ©️ vs. The Usos

Tu ciężko wytypować. W przeciwieństwie do ziomrokiego myślę, że to będzie dobra walka, ogólnie PPV po karcie zapowiada się ciekawie. Myślę, że Usos mogą to wygrać, bo już próbowali dużo razy (w PPWF byłoby to już "szmacenie" Razz) i w końcu mogliby wygrać. Myślę, że to dobry czas na ich wygraną, ale sądzę, że WWE postawi na Hartsów.

Raw Money in the Bank Ladder Match: Edge vs. Randy Orton vs. Chris Jericho vs. Evan Bourne vs. Ted DiBiase vs. U.S. champion The Miz vs. John Morrison vs. Mark Henry

Jeśli któryś MITB będzie openingiem, to stawiam, że jego zwycięzca wykorzysta walizkę na tej samej gali. Tutaj chciałbym aby wygrał Miz, jednak patrząc na obsadę niemal oczywiste jest, że wygra Edge lub Orton. Po ostatnim pushu sporą rolę odegra pewnie Bourne przez dużą część walki, ale na końcu zniknie po RKO albo Codebreakerze Razz Jericho też raczej nie wygra biorąc pod uwagę jego dłuższy urlop po wygaśnięciu kontraktu, Heniek to totalne nieporozumienie, Morrison i DiBiase jakoś mnie jeszcze nie przekonali bym postawił na ich wygraną. Ostatecznie stawiam na niespodziankę : wygra Miz.

Smackdown Money in the Bank Ladder Match: Big Show vs. Cody Rhodes vs. Christian vs. Matt Hardy vs. IC champion Kofi Kingston vs. Kane vs. Dolph Ziggler vs. Drew McIntyre

Tutaj też ciężko wybrać. Christian i Matt byli promowani na potencjalnych zwycięzców i myślę, że ich mały konflikt nie pozwoli wygrać ani jednemu, ani drugiemu. Cody jest jeszcze za słaby, Kofiemu walizki nie dadzą, Show to nieporozumienie. Zostaje więc Kane, Dolph i Drew. Dolph nie wygra bo ssie, Kane nie zostanie doceniony po raz 1028102985 więc wygra Drew. Na to też liczę.

World Heavyweight Championship Match: Rey Mysterio ©️ vs. Jack Swagger

Ciężko powiedzieć kto wygra także i tutaj. Możliwe że się mylę i MitB wygra Kane, a pas zdobędzie Swagger. Ciężko wytypować, ale jeśli miałbym stawiać konsekwentnie to przy wygranej Drew w MitB pas zachowa Rey. Jeśli wygra Kane, pas zdobędzie Swaggi Smile

Steel Cage Match for the WWE Championship: Sheamus ©️ vs. John Cena

Może to i Steel Cage match, ale górą da się wejść. Nie będę zaskoczony, jeśli w ten sposób Nexusi wejdą do klatki. Wchodzi też w grę opcja, że gdy Sheamus będzie na górze gotowy do zejścia na dole pojawią się Nexusi - nie będzie mógł więc wyjść z klatki. Wtedy wróci do ringu, gdzie dostanie AA i straci pas. Może być też na odwrót, ale nie sądzę aby Cena próbował wygrać wychodząc z klatki. Mimo wszystko stawiam na Sheamusa.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 2:29 pm

WWE Champion Sheamus vs. John Cena (Steel Cage Match):
Walka się raczej nie skończy, bo wbije Nexus i liczę na jakąś fajną akcję z klatką z ich strony. Mam też przeczucie, że na tej gali poznamy ich lidera i że będzie to HHH. Oczywiście, słyszymy plotki, że kontuzja, że wycofali go z plakatu na SummerSlam, ale ja myślę, że to tylko taka zasłona dymna i to właśnie Triple H będzie ich liderem. Tak jak pisałem wcześniej walka się nie zakończy, a nawet jeśli, to Sheamus wyjdzie z niej zwycięsko.

World Champion Rey Mysterio vs. Jack Swagger
Tutaj także nie dojdzie do zmiany właściciela pasa. Sama walka jakoś mnie nie elektryzuje, po prostu rewanż Swaggera, który i tak przegra, a Rey zacznie feud ze zwycięzcą walizki.

Raw Money in the Bank Ladder Match
Trzeba przyznać, że jest tu niezła ekipa. Jeśli jednak mam na kogoś stawiać, to na Ortona, minimalnie przed Bournem.

SmackDown Money in the Bank Ladder Match
Jak tak patrzę na tą ekipę i zastanawiam się, to powiem szczerze, że nie wiem. Tak właściwie to każdy ma szanse wyjść z walizką, ale to świetnie, bo walka na pewno będzie emocjonująca. Jeśli mam jednak stawiać, to powiem, że będzie to Big Show.

Unified Tag Team Champions The Hart Dynasty vs. Jimmy & Jey Uso
Na początku podobała mi się drużyna Usos, ale jednak ich notowania u mnie idą ciągle w dół. Sam feud też nei jest zbyt pociągający i średnio interesuje mnie to co się stanie w tej walce.

Divy mnie nie interesują
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 2:38 pm

* WWE Diva's Title Match: Alicia Fox © vs. Eve Torres
Na pewno Alicia, dopiero co dostała pas i wątpię, żeby straciła go tak szybko i jeszcze na rzecz Eve, której ten pas odebrała. A tak poza tym Eve sux.

* WWE Women's Title Match: Layla © vs. Kelly Kelly
Pas pozostanie w rękach LayCool, Kelly za dużo razy wygrywała na tygodniówkach.

* WWE Unified Tag Team Title Match: The Hart Dynasty © vs. The Usos
Stawiam na hartów, ponieważ na ostatnim RAW przegrali z Usos'ami a jak to często w WWE bywa, ten kto przegrywa na tygodniówkach ten wygrywa na PPV.

* Raw Money in the Bank Ladder Match:
Edge vs. Randy Orton vs. Chris Jericho vs. Evan Bourne vs. Ted DiBiase vs. U.S. champion The Miz vs. John Morrison vs. Mark Henry

Heniek odpada już na samym wstępie, Jericho również (z powodów wymienionych przez TPK). JoMo jak dla mnie mógłby zdobyć walizkę i wybić się z Midcardu lecz on ma teraz promować Teda i nie dostanie walizki. Miz ma pas U.S. i po zdobyciu walizki musiałby go stracić bo przecież WWE nie da mu najważniejszego pasa w WWE do kompletu z drugim najważniejszym pasem na RAW. Ted na razie buduje swoją postać i moim zdaniem za wcześnie dla niego na walizkę. Niestety faworytami są Orton i Edge ;/ Nie chcę po raz kolejny oglądać Randy'ego z pasem, a zwycięstwo Edge'a jeszcze jakoś przełknę. Zostaje jeszcze Evan i być może to on wygra walizkę, ostatnio dostał ostry push więc nic nie stoi na przeszkodzie do zdobycia walizki. A i być może podczas walki mogą wpierdolić się nexusy i walizkę ukraść.

* Smackdown Money in the Bank Ladder Match:
Big Show vs. Cody Rhodes vs. Christian vs. Matt Hardy vs. IC champion Kofi Kingston vs. Kane vs. Dolph Ziggler vs. Drew McIntyre

Standardowo stawiam na Charismę. Jeśli jednak nie on to stawiałbym na Dolpha lub Kofiego. Tylko, że Kofi siedzi z pasem IC i nie dostanie walizki. W grę wchodzi również Kane, który ponoć miałby zdobyć walizkę i wykorzystać ją przeciwko Jackowi Swaggerowi ale jakoś w to wątpię. Co do reszty to Cody dopiero buduje swoją postać, Matt ssie, Drew niech się kręci tam w midcardzie jeszcze jakiś czas, a Big Show raczej nie dostanie walizki.

* World Heavyweight Championship Match: Rey Mysterio © vs. Jack Swagger

Tutaj stawiam na Reya. Nawet ze skręconą/złamaną nogą albo i nawet bez nogi odniesie zwycięstwo.

* Steel Cage Match for the WWE Championship: Sheamus © vs. John Cena

Liczę na jakiś fajny atak Nexusów. Sheamus powinien obronić ale znając WWE pewne jest, że John tanio skóry nie sprzeda i może wygrać pas po raz n-ty.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 9:47 pm

Czytam wf i wypowiedz Mcintrye , że jeśli komuś gala sie nie spodoba w 100 % to osobiscie niezadowolonym osobą będzie oddawać kase za bilet Razz . I tak ich nie odda ale to szczegół Razz.
Ogólnie rzecz biorąc ogląda ktoś ? Bo nie wiem czy mam oglądać samotnie bo z chęcią bym obejrzał z kimś bo samotnie to tak dziwnie Razz. w dodatku tradycyjnie nie znajde linku xD .
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 10:54 pm

Z tego co pamiętam ostatnio gale oglądałem na tym: http://wmr-sports.net/view.php?pg=streampage

Trzeba się zarejestorwać, ale działa fajnie, 0 lagów, więc pewnie będę tam patrzeć Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 12:34 pm

Spoiler:
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 8:54 pm

Nie ma wątpliwości, że najlepszymi walkami tego PPV były walki o walizkę, ale to bardzo dobrze o tym świadczy i tak jak wszyscy narzekali na te zmiany nazw PPV przez WWE, tak teraz nie można powiedzieć o tym ni złego, bo kolejne PPV ze stypulacją walki w nazwie wypada bardzo dobrze.

Nie wiem dlaczego ludzie tak nisko oceniają MiTB SD!, bo walka ta podobała mi się bardziej niż walka RAW. Może dlatego, że nie zależy mi aż tak na samej walce, a na zdarzeniach i rozrywce, a ciekawych sytuacji w walce SD! było więcej (choć nie mówię, że na RAW ich brakowało).

Tak właściwie każdy pomysł, czy to z mega drabiną, Maryse na drabinie, zawaleniem Showa drabinami, czy "metalową" układanką na ringu MiTB RAW, czy jeszcze innymi mi się podobał.

Trochę słów o zwycięzcach:
Kane: Kto by pomyślał, że dostanie jeszcze szansę i zdobędzie pas. Po PPV zadawałem sobie pytanie, czy to jednak dobry pomysł, czy nie lepiej było dać walizkę komuś z przyszłością i wypromować? Potem jednak pomyślałem, że walizkę dostał Miz, więc niech on pracuje na przyszłość federacji, a Kane niech ma nagrodę za wiele lat pracy i nieraz niezłego jobbowania Razz
Miz: Decyzja świetna. Nie wierzyłem, że wygra, ze względu na pas US. Jak by nie patrzeć Miz to najlepiej rozwijająca się osoba z WWE. Robi niesamowite postępy w ringu (choć i tak wiele mu jeszcze brakuje), a za mikrofonem jest genialny, co też pokazał po samej walce.

Co do innych walk:

Tag Team Title: Niezbyt porwała mnie ta walka. Po prostu była średnia i WWE musi się bardzo postarać, żeby jeszcze coś z tego feudu wyciągnąć.

WHC: Niezła walka, parę fajnych sytuacji, choć nie podobało mi się zakończenie. No, ale i tak najważniejsze rzeczy działy się po walce Wink Fajne było to jak Kane najpierw pomógł Reyowi, a potem skosił go z pasa Razz Przyznam, że gdy Kane pojawił się pierwszy raz, bez walizki, to straciłem nadzieję, że ją jeszcze wykorzysta, no, ale potem coś za długo pokazywali Reya w ringu i zaraz pojawił się Kane Wink

WWE: Walka mnie przynudzała, ale to chyba dlatego, że czekałem już na pojawienie się Nexus. Fajne były sytuacje z sędziami, którzy buntowali się i wyrzucili klucze, oraz zabrali nożyce do metalu. Cieszy mnie wygrana Sheamusa i nawet nie przeszkadza mi to, że jego title run jest strasznie podobny do poprzedniego (wygrane przez DQ czy inne ucieczki i przekręty). W tym wypadku tak po prostu musiało być, bo musiało się pojawić Nexus.
Na sam koniec podobała mi się nerwica Johna i zniszczenie Tarvera. Zabranie mu opaski, to pewnie zbieranie fantów po pokonanych wrogach, a więc szykuje nam się powolne niszczenie Nexus, aż do samego szczytu. Mimo wszystko jestem tego bardzo ciekaw Wink

Ogólnie PPV bardzo fajnie, na pewno jedno z lepszych w tym roku. Przyjemnie mi się je oglądało.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 10:26 pm

Mały chciałes powiedziec przyjemnie sie gadało xD
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 10:31 pm

To też Wink Zresztą jak zawsze Wink Oglądanie gali live ma duze plusy Razz
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 10:35 pm

I moment gdy Kane odpina walizke i prez 2 sekundy taka zaskoczka , a pózniej wybuch radości Razz. Niezapomniane chwile Very Happy . Albo walka Ceny z Sheamusem i tylko czekanie na Nexusow . Lub : Czas na przerwe ? Czas na divy xD.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 10:48 pm

Co do Title runu Sheamusa to też nie mam nic przeciw, w końcu to idealny sposób na oddanie charakteru. Dla jednych będzie to szmacenie i powiedzą, że robią z niego ciotę po nie umie wygrać normalnie, dla mnie to pokazywanie jego umiejętności dostosowania się do wydarzeń i wykorzystania sprzyjających okazji. Jeden taki heel zawsze w rosterze musi być, a przynajmniej nie zawadzi. Kiedyś robili to Y2J czy Edge, teraz pora na Sheamusa.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimePon Lip 19, 2010 11:00 pm

Nie zapomne równoczesnego momentu gdy na chatboxie ja Mały i Mateuszek na raz napisaliśmy haha Razz . Co do Sheamusa to dobrze , że obronił pas , a teraz przypomniało mi sie stwierdzenie , że WWE szmaci Chavo tak jak Colina Delaneya xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 2:22 pm

Ja wiem, czy PPV takie zajebiste? Nie mówię, że ssało, ale było po prostu trochę powyżej przeciętnej w WWE... Walka o pas WHC nudna, bo może było parę akcji, ale to przez skupianie się przez 70% meczu Swaggera na nodze Reya, a potem wygranie Mysteria było badziewne.

Walkę o pas WWE oglądałem urywkami, bo prawie cały czas leżeli, przez co był to gniot masakryczny: Cena po dwóch punchach leżał prawie nieprzytomny, potem nagle ożywał, dostał następnego puncha i znowu leży - Co to do cholery jest? skoro po uderzeniach pięścią kładzie się na kolana, a po uderzeniu głową o klatkę leżałby spokojnie z 30 sekund, to czemu w ogóle się podniósł po upadku z narożnika? Ba, podniósł się - o mało co by wygrał walkę, gdyby nie The Nexus, którzy latają i przerywają każdą walkę bez żadnego celu... Poza tym jeśli w walce większe show od zawodników robią sędziowie, to chyba musi o czymś świadczyć.

MITB SD!: Nareszcie Vins docenił kogoś kto na to zasługuje (szkoda, że tak późno, ale dobra) zamiast cieniasów, takich jak Dru Makyntajer, który prawda - przy mikrofonie jest dobry, ale w ringu umie aż jednego movesa, albo jak Dolf Zigler, Pig Sloł czy Tfardy, którzy nie umieją nic... Szkoda, że Christian, czy "Bothcamaniac" Kofi Kingston (który wyjątkowo na tym PPV nic nie zrąbał, jak miał w zwyczaju) nie dostali (zwłaszcza Christian - ile można pokutować za parę lat w innej promocji + independentach?) ale jeszcze do Wrestlemanii, czy następnego MitB PPV mogą poczekać... Co do zarzucenia Showa drabinami, to przypomniał mi się moment z ECW, kiedy cała hala zaczęła napierdalać krzesłami w ring, kiedy Cactus Jack chciał od nich krzesło Smile

MITB RAW: Od razu nie spodobała mi się obsada - Henry, i DiBiase, bo nic nie umieją, a Y2J, Orton i Edge, bo MITB powinno zawsze pozostać walką, która daje szansę Midcarderom na walkę o pas, ale WWE nie potrafi obsadzić 3 Main Eventerów i wpada na świetny pomysł wpierdolenia ich do MITB... Zajebiste były szybkie RKO (jednak Orton się przydał Smile ) i ogólnie kilka pomysłów, jak na przykład Morrisona w pewnym momencie (Kofi by to zjebał), ale końcówka i wynik... Co to jest? Jaja se robicie? Miz? W tej walce nie zrobił nic ciekawego (w żadnej nic ciekawego nie robi, a jednym movesem, plus finisherem nic nie zrobi) i śmieszne są jego porównania do Keneddy'ego/Anderson na mikrofonie, bo prawda jest dobry, ale do niego mu sporo brakuje... Bo skoro by jego porównywać do Andersona, to od zapomnieliście o Swaggerze, HD, Kurcie Angle, Vinsu, którzy wszyscy mogliby być Andersonami... Anderson, to jest "odrębna klasa" ponad ich umiejętności, które bym określił solidnymi, ale w życiu nie zajebistymi...
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 2:59 pm

Mi też gala mimo powszechnych zachwytów średnio się podobała.

Najlepsze były walki o walizeczki. I zgodzę się z Małym że ta z SD! była lepsza od RAW. Po prostu więcej się działo np. taki BS czy Kane czyścili wszystkich aż miło. Ładny skok z drabiny Kofiego,Show pod drabinami hehe. Sporo się działo. CO do zwycięzcy-to ani mnie to parzy,ani ziębi. Już pogodziłem się z myslą że mój ulubiony wrestler(zaraz po Ortonie) czyli Capitan Charisma nie dostanie prawdopodobnie już nigdy jakiegoś poważnego pasa...

MitB na RAW solidne ale jakoś tak bez fajerwerków. Nie ma się co oszukiwać Orton,Edge,Henry byli od ''czyszczenia'' ringu(ładne RKO na Y2J) Ted i Miz w ogole nie widoczni,jedynie parę efektownych akcji Evana. Zawiódł mnie też wystep Y2J bo liczylem ze mocniej go zabookują. Marysia wchodząca na drabinę mmm sukienka trochę za długa była Very Happy Ach ta Marysia.... Razz

WHC średnia walka,nic szczególnego się nie działo. Rey wygrał wg mnie w głupi sposob,mogli to inaczej zrobić...Cieszę się ze stracił pas na rzecz Kane'a.

WWE tutaj to już w ogóle czekanie na Nexususów, a w klatce wiało nudą,no ale czego można było się spodziewać. Jak ktoś napisał najlepszymi podczas tej walki bylii...sędziowie,ten który zabrał Nexusom nożyce i ten który wyrzucił klucze. Najlepsze momenty walki Very Happy A tak to lipa...Dżon nie może zejść,bo się boi skoczyć z 2m heh.

Walki Div i Tag Teamy...mogli by dac pasy Ususom to może coś by się ciekawego działo...a divy hmm ładny strój Kelly Very Happy Fajny obrazek jak ją Melina pinowała Razz Eve też fajny strój Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 4:37 pm

@CPT, skoro mówisz, że Dolph nic nie umie, to lepiej spieprzaj patrzeć na TNA, bo huja się znasz na wrestlingu i podniecaj się dalej twoim daremnym Andersonem.
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 4:50 pm

Em, gdy się przyjrzeć dobrze to wiadomo, że coś się z Kane szykowało - na narożnikach były zamontowane te coś, co ogień do góry wystrzeliwuje - a jak wiemy, takie fajerwerki ma tylko kane Razz. PPV mi się podobało, Kane zasłużenie wygrał MITB i wykorzystał walizkę. Czekam teraz na ruch The Miza, który zgarnie pas WWE :>.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 7:43 pm

maly619 napisał:
@CPT, skoro mówisz, że Dolph nic nie umie, to lepiej spieprzaj patrzeć na TNA, bo huja się znasz na wrestlingu i podniecaj się dalej twoim daremnym Andersonem.

No to co on umie? ZigZag jest fajny, ale innych jego movesów nie znam, bo ich nie robi, a mice ma zwyczajne... Nie wiem, co ciekawego w tym zawodniku, ale jak chcesz być jego fanem, to sobie możesz być: mi to nie przeszkadza Smile A to co myślisz o Andersonie mnie nie obchodzi, you know why?... Cause I'm an Asshole - That's why Wink
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 9:39 pm

Powiem tak: NARESZCIE!! Kane mistrzem WHC, czuję jakiś feud z Undertakerem. Narescie WWE zdecydowało się dać pas Kane'owi. I bardzo słusznie. Mam tylko nadzieję że potrzyma pas dłużej niż do następnego PPV.

Reszta PPV również ciekawa, ale bez niespodzianek. Poza zwycięstwem Miza, bo byłem pewien że wygra ktoś z trójki Edge-Orton-Jericho. No, ewentualnie Morrison lub DiBiase. Ale tym lepiej dla WWE, że dąją szansę innym na pas, a nie ciągle Cena i Orton.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 10:19 pm

To spytam sięCPT, widziałeś chociaż jedną walkę Rey vs Ziggler o pas IC? To tam Ziggler przekonał mnie do siebie w 100% i pokazał, jak świetny ma moveset.

I jeszcze chce się odnieść do tego co pisałeś o atakach Nexus (że niby nudne i nie wiadomo po co): no tak, lepiej jest w tym twoim TNA, gdzie co jakiś czas na gali wychodzi ekipa z ECW i też nie wiadomo po huj.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 11:16 pm

Jeśli to, co pokazywał Zigler w walkach z Reyem to było jego 100% i świetny moveset, to w takim razie jaki świetny moveset mają HBK, Bourne, czy Low Ki? Nie mówię tego wcale, żeby sę z tobą kłócić, czy kogoś do czegoś przekonywać, po prostu mówię o nim to, co myślę...

I weźcie się ode mnie odwalcie w sprawach TNA, bo to wcale nie jest "moje TNA", ani wcale nie wolę tego zamiast WWE, tylko obok i traktuje je jako alternatywę do klasyki i star poweru prezentowanych przez WWE... Bardzo podobają mi się gale WWE, tylko po prostu wkurzają mnie wszyscy tylko-WWE-fani, którzy nie oglądając innych federacji twierdzą, że zawodnik, który występuje w federacjach indy, ROH, czy TNA i ma zajebisty moveset od razu musi być aktorskim drewnem? Na przykład: Chris Daniels ma zajebisty gimmick, charyzmę, mice i ring skille, ale znajdzie się taki, który obejrzy jego walkę i po tym, że jest zajebisty w ringu stwierdzi, że skoro jest dobry w ringu musi być słaby przy mikrofonie? Poza tym kiedy do jasnej cholery choć w jednym pieprzonym zdaniu, w którymkolwiek zasranym pości w tym temacie napisałem cokolwiek o TNA?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeWto Lip 20, 2010 11:41 pm

Szczerze? Styl walki Zigglera o wiele bardziej podoba mi się od stylu HBK'a, Bourna czy Low Ki. Ma fajne ciosy, takie odmienne, dzikie i to mi się w nim podoba, jeśli ty wolisz tamtych, to twoja sprawa, ale nie mów, że Ziggler jest słaby.

I nie dziw się, że mówię o twoim TNA, bo za każdym razem narzekasz na to co robi WWE, a mówiąc o TNA strasznie ich bronisz i wychwalasz pod niebiosa. I pokaż mi, gdzie ktoś powiedział, że osoba super w ringu nie ma mic-skilli i charyzmy? Bo napisałeś to jakby z dupy, bez żadnych argumentów.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 12:29 am

To ja powiem, że mi się podobał styl walki Mantaura, a to nie zmieni faktu, że jest słaby... Jeśli ma fajne ciosy, to chciałbym wiedzieć jakie, bo u niego widać tylko punche i ZigZaga... Może są dwa, ale ja je widziałem tylko raz - podczas 2 out of 3 falls z Morrisonem w zeszłym roku więc nie nazwałbym ich jakimiś stałymi częściami movesetu...

A co do wrestlerów, którzy mają ring skille i mic skille, czy jak tam inaczej zacząć o tym zdanie to powiem tyle: Czuć to...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 12:48 am

Nie moja wina, że WWE nie daje ciekawych walk Zigglerowi. W feudzie z Reyem, Ziggler pokazał według mnie świetny move set, połączony ze świetnym zachowaniem ringowym, ale niestety WWE nie dało mu pasa, stracił trochę formę, może nie ma odpowiednich rywali, szczerze to mam to gdzieś, wiem, że Ziggler ma mega potencjał i nie pozwolę mówić na niego słaby wrestler.

Co do dalszej części zdania, to masz słaby nos. Zresztą ciekaw jestem po czym to wnioskujesz.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 10:52 am

29-latek ma się rozwinąć z tego czym jest? Razz To w takim razie może dajmy jeszcze szansę Cenie Smile A fajne zachowanie ringowe to mają Raven, czy Low Ki bo jego [Low Ki'ego] kopów można się przestraszyć przez tą całą otoczkę sztuk walki, a co ma Ziggler? Tylko się drze, kiedy uderza swoim super ultra zajebistym i innowacyjnym Elbow Dropem z wyskoku i przed nim jedzie se rękami po śmiesznie nażelowanych włoskach, które mu się rozpierdalają i w locie wygląda jak wkurwiony Szopen Smile Jeśli on się ma poprawić, to w ringu dojdzie najwyżej do poziomu Ceny, a miców, to praktycznie nie ma szans poprawić... On nawet nie ma czterech podstawowych TM'ów, o których mówi Raven w Secrets of the Ring (swoją drogą polecam) takich, które używasz praktycznie w każdej walce, które publiczność wie, co się szykuje itp, na przykład kombo Ceny, Flying Forearm-sprężynka, Flying Elbow, Piledriver, Manhattan Drop, Flip na narożniku, Skin the Cat (bardziej zachowania niż movesy, ale niech będą Wink ) i Chopy HBK'a, nie mówiąc już o movesach, które pokazują się rzadziej, których Ziggler w ogóle nie robi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Money in the Bank PPV Empty
PisanieTemat: Re: Money in the Bank PPV   Money in the Bank PPV I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Money in the Bank PPV
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: