Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Formula 1

Go down 
+5
Basketball Kid (10)
thepolishkiller
10kilan
maly619
` ExiT .^
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimePon Cze 07, 2010 3:50 pm

maly619 napisał:
i słuszne, bo Webberowi kończy się kontrakt

No kończyć, to on będzie się w roku 2011. Można to przeczytać na oficjalnej stronie Red Bull Racing. Z tego co wiem, to panowie się pogodzili i nie będzie już chyba większego zamieszania Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimePon Cze 07, 2010 9:29 pm

` ExiT .^ napisał:
No kończyć, to on będzie się w roku 2011. Można to przeczytać na oficjalnej stronie Red Bull Racing. Z tego co wiem, to panowie się pogodzili i nie będzie już chyba większego zamieszania Smile

Nie wiem gdzie o tym czytałeś,ale jeżeli naprawdę obaj powiedzieli że jest zgoda między nimi,wierzysz im? Co mieli powiedzieć? Że mam kolegę barana który myśli tylko o sobie? Razz Ja uważam że dla mediów będą przyjaciółmi a gdzie za kulisami jeden i drugi będą starali się unikać,na ile będzie to możliwe,ludzie zazwyczaj nie pamiętają co dobrego ktoś dla nich uczynił,lecz to co złe.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 9:36 am

No w rFactorze tak mówili, co nie wiesz? Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 10:50 am

Się kurwa Killer tego rFactora czepiłeś jak jakiś pojeb Razz

Co do Webbera, to parę dni temu przedłużył kontrakt, a ja pisałem to jeszcze jak nie miał nowego.
Co do pogodzenia, to wali mnie to, bo to i tak nic nie zmieni. Nieważne, czy będą kolegami naprawdę, czy tylko na papierze, czy będą wrogami, tak czy siak będą walczyć każdy na swoje konto, bo takie jest F1.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 3:27 pm

Czyli po prostu poza torem zgoda między kierowcami każdego teamu jest, ale na torze zapominasz, że masz jakichkolwiek przyjaciół.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 3:29 pm

Ja bym powiedział więcej, nie możesz mieć a torze przyjaciół. Masz skupiać się na sobie, swoim bolidzie i dawać z siebie wszystko, a nie martwić się o innych.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 1:56 pm

Jesteśmy po GP Europy. Na start nie zdążyłem, bo byłem na działce, ale trafiłem akurat 1-2 minuty przed Red Bull Air Race Webbera Very Happy Świetnie pojechał Kobayashi, który miał świetne tempo, a jego team miał zajebistą taktykę. Hamilton IMO powinien zobaczyć czarną flagę za wyprzedzenie SCara, bo przejazd przez boksy nic mu nie zrobił. Wyścig przejebał Pietrow, który po woli zaczyna mnie wkurzać. R30 jest całkiem dobrym bolidem, co pokazuje Polak. Za to jakiś noob z Rosji nie umie nawet dobrze wystartować, a sam mówił, że planuje mieć lepszą pozycję w zespole, niż Kubica. Mówić to on sobie może, ale niech jakoś godnie się zaprezentuje na torze.
Zwycięstwo Vettela, całkiem zasłużone. Drugie miejsce Hamiltona z pewnością nie zasłużone. Ogólnie wkurzają mnie poglądy sędziów. Na Hamiltona zawsze jakoś inaczej patrzą. Kubica po raz kolejny utknął za jakimś bolidem, teraz za Williamsem. Wypadek Webbera wyglądał zajebiście i aż mi się nie chce wierzyć, że nic mu się nie stało. Ostatnio też dużo pieprzą, o tym, że Schumacher nie powinien wracać. Za to ten ma ich w dupie, i na 99% będzie miał kontrakt na kolejne dwa lata z Mercedesem, co mnie cieszy.
Generalnie wyścig nudny, za to miał bardzo ciekawe kwalifikacje, z Q3 bez Mercedesa.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 4:06 pm

Jak jak zobaczyłem nazwisko K. Kobayashi to czekałem, aż imię przeczytają, bo już myślałem, że Kenta Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Formula 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Formula 1
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: