Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne

Go down 
+12
paN Seph
` ExiT .^
Mr.Destruction
10kilan
Basketball Kid (10)
<>
Zwierzak93
Brasydas
thepolishkiller
maly619
Banan
helmans
16 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 9:37 am

Nie, kontra to dla mnie nie jest ładna gra. Owszem, to też trzeba umieć, ale jeśli w takim kierunku dąży piękny futbol to nie ma co go oglądać. Co do "pykania do zajebania", to jak widać zajebało ono Niemców i 30 innych drużyn, nie było może piękne, ale też nic takiego nie powiedziałem. Natomiast "chaotyczne ataki Urugwaju"... Sprytny sposób, politycy też używają takiego Smile Niestety nie widziałem chaosu w grze z Niemcami (przynajmniej w ataku, w obronie czasem się pogubili), nie widziałem też tego chaosu z Holandią. Nie widziałem chaosu gdy w ładnym stylu wygrywali z RPA, Urugwaj-Meksyk też się przyjemnie oglądało bo obie ekipy grały podobnie i nie była to na pewno brzydka piłka. Urugwaj też nie zasłużył na grę w meczu o trzecie miejsce, jednak jeśli miałbym wybierać tylko między Niemcami a Urugwajem w kwestii kto grał ładniej to stawiam na Urugwaj. ŁADNIEJ, nie skuteczniej.

A jeśli Argentyna według Ciebie w meczu z Niemcami miała trenera, to chyba płakanie w chusteczkę przy 1:0 dużo jej nie pomogło. Argentyna NIE MIAŁA trenera przez cały turniej i powie to każdy zdrowy na umyśle człowiek, który obserwował Mundial i jego "pracę" przy linii.

Jeśli stracili gola 2:2 ale sędzia go nie uznał, to nawet żeby wygrali 100:1 strzelając gole lewą rzęsą to nie powiem, że zasłużyli na awans. Nie ma się co oszukiwać, że przy stanie 2:1 to Anglia zaczęła grać lepiej mimo całkowicie chujowych poprzednich meczy. Może i grali słabo, ale na pewno w tym meczu nie musieli odpaść.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 9:54 am

Wy jeszcze o mundialu a ja się wypowiem o wspaniałej postawie Lecha w meczu z Interem Baku Smile

TO ma być mistrz Polski? Hah Z każdym meczem polskich druzyn przekonuję się coraz bardziej do myśli,że cały swiat idzie na przód a my stoimy w miejscu. Jeszcze ze 4 lata temu czy Wisła,czy Legia czy inny polski klub wygrałby taki dwumecz spokojnie(pamiętamy wszyscy znakomite wystepy w PU Wisły,później Lecha),potrafiliśmy grać z mocnymi druzynami i tak się teraz zastanawiam czy wtedy to był fart czy naprawdę potrafili grać. A teraz? Levadia Tallin,Inter Baku...Ludzie gdzie nam do Europy? LM w Polsce? Jakaś kpina. Zakładając że Lech wejdzie do LM(buahaha)to będzie zapewne 5 porażek,1remis i wstyd,wstyd na całą Europe Smile No ale jak zostaje się mistrzem kraju i kupuje się tylko ''świetnego'' Kiełba i za darmo bierze się Wichniarka(to akurat niezły ruch) no to o czym tu myśleć? Że niby Kiełb ma ich wprowadzić do LM? Stilić już dawno się wypalił,pierwszy sezon gra łfenomenalnie a później coraz słabiej i słabiej. Nie wróżę Lechowi różowej przyszłości z Spartą Praga Smile

Nie spodziewam się także żeby WIsła,czy Ruch(WTF?),czy Jagielonia(WTF?) zaszły daleko w LE. Bo niby jakim cudem? Największe szanse ma jeszcze Wisła,ale też brak transferów i liczenie na Brożka(już ile to sezonów, 5?)dobrze nie wróży...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 10:07 am

Brak transferów w Wiśle? Aha. Widzę że żyjesz w swoim świecie chyba Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 10:30 am

thepolishkiller napisał:
Ale nie strzeliła, więc zamknij mordę.

Ale gdyby strzeliła, to pierdoliłbyś inaczej i nie gadaj że nie Wink Poza tym, Niemcy nie wygrali dzięki tej bramce, strzelili ich 4! A z tą mordą, to tak możesz sobie zwracać się do kolegów z boicha, czy rodziców, ode mnie spierdalaj . ;f

Co do meczu Lech - Inter. Przez te 115 minut meczu grałem w FIFĘ 10, bo wciągnął strasznie mnie manager. Razz Patrzę, za chwilę rzuty karne, więc pomyślałem, że obejrzę ^^ I muszę powiedzieć, że były to najciekawsze rzuty karne jakie kiedykolwiek oglądałem. Pierwszy raz widziałem (Tzn. nie, w FIFIE też widziałem Razz Taa kurwa, zaraz będziecie się mnie czepiać tak jak było z rFactorem... ) jak bramkarze strzelają rzuty karne. Generalnie bardzo ciekawy konkurs, emocji było w pizdu. Tylko zastanawia mnie, jak Lech z taką grą i kontuzjowanymi 2 piłkarzami (chyba, że będą to lekkie kontuzje... ) chce iść dalej do przodu. Jak mieli problem z Azerbejdżanami, to co będzie później?! Niech jebną Tchibambę z Arki od razu na pierwszy skład, to wygramy wszystko. xD
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 10:33 am

thepolishkiller napisał:
Brak transferów w Wiśle? Aha. Widzę że żyjesz w swoim świecie chyba Razz

Nie chodziło mi o to że nie było w ogóle,ale o jakość Smile Jeżeli w polskiej lidze można mówić w ogóle o jakości Very Happy
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 10:45 am

Powiem tak, ja już raz widzialem rzuty karne w wykonaniu bramkarzy(mecz o puchar narodów Afryki, Nigeria z kimś grała, to mówie karne zobacze).

Ale te karne faktycznie były wyjątkowe-wszystkie w światło bramki. Jestem kibicem Lecha i muszę przyznac że Lech grał dobrze pierwsze 10 minut(na spokojnie mogło być 2 lub nawet 3-0, ale bramkarz Interu bronił niesamowicie). Potem trochę szarpał, ładna gra Wichniarka. Dimitrie Injac powinien moim zdaniem zejść w przerwie, wiekszość niecelnych podań, jak podszedł do karnego to myślełem że zemdleje, ale na szczescie strzelił.

Lech dokonał dobrych transferów, lecz trochę późno. Odszedł przede wszystkim Lewandowski. Ale na jego miejsce jest już Wichniarek, w dwumeczu ze Spartą zagr Tschibamba a w przypadku awansu do LM lub LE dołączy Rudnevs.
Ponadto Lech ma mocną ławkę- Jakub Wilk, sprowadzony z Korony Kiełb, brakuje tylko dobrego zmiennika pomocnika defensywnego-zazwyczaj gra Bandrowski, ze względu na uraz nie wystąpił i zagrał Injac.

Krytykujecie Lecha. Popatrzcie na inne kluby Polskie-Legii nie lubie, ale musze przyznać że dużo ruchu na rynku transferowym. Oby się sprawdziły. Co do Wisły-pozbywa się dwóch stoperów i nie ma kim ich zastąpić. Niby 2-0 z Szawle jest, ale styl w jakim to osiągnęła nie daje zbytnich nadziei na fazę grupową LE. Obym się mylił.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 11:38 am

Styl? Aha. To chyba nie oglądałeś meczy Wisły, bo jeśli Lech wygrał z Interem w lepszym stylu, oczywiście dodając do tego proporcje siły rywala, to sorry, ale chyba upadłeś na głowę.

Na 3 rundę jest już Bunoza, prawdopodobnie będzie Chavez na stopera więc nie mów że nie ma kim zastąpić jeśli nie jesteś obcykany w ruchach transferowych klubu. Nazwiska może nie powalają, ale one nie grają ale poziom zweryfikuje boisko. Poziom Lecha zweryfikowało wczoraj. No i rzeczywiście, Jacek Kiełb - transfer roku Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 11:40 am

` ExiT .^ napisał:
thepolishkiller napisał:
Ale nie strzeliła, więc zamknij mordę.

Ale gdyby strzeliła, to pierdoliłbyś inaczej i nie gadaj że nie Wink Poza tym, Niemcy nie wygrali dzięki tej bramce, strzelili ich 4! A z tą mordą, to tak możesz sobie zwracać się do kolegów z boicha, czy rodziców, ode mnie spierdalaj . ;f

Skoro nie rozumiesz co się do Ciebie pisze i nie wiesz kiedy skończyć, to może czas Cię trochę nauczyć.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 12:27 pm

W pierwszym meczu, w Azerbejdżanie Kołtoń podczas komentowania sypnął tekstem: "Champions League to za wysokie progi dla Azerbejdżanu". A ja się pytam czy dla polski nie są za wysokie skoro od 15 lat nie mamy drużyny w Lidze Mistrzów?
A o samej postawie Lecha się nie wypowiem. Na miejscu piłkarzy płakał bym po takim meczu zamiast się cieszyć, bo powinni oba mecze wygrać po co najmniej 3:0.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 12:55 pm

Lech - Baku

Cóż to już nie jest masakra to jest kpina i parodia, gramy na poziomie AZERBEJDŻANU, polska piłka spadła na dno dna, jeśli Lech nie zmieni swojej gry o 180 stopni to huja im szukac gola w meczu ze Spartą. A jeśli chodzi o najdłuższe karny to był mecz WKS 12:11 Kamerun.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 7:45 pm

Odbanowałem Matthew Killer, bo widzę, że zaczynasz wprowadzać mała dyktaturę. Ktoś powiedział coś na ciebie źle i nie zgodził się ze swoim zdaniem, to od razu ban? A Matthew ma rację, przy błędzie sędziego na korzyść swojej drużyny pisałbyś starałbyś się bronić, tak jak to robię ja teraz.
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeCzw Lip 22, 2010 8:46 pm

thepolishkiller napisał:
Styl? Aha. To chyba nie oglądałeś meczy Wisły, bo jeśli Lech wygrał z Interem w lepszym stylu, oczywiście dodając do tego proporcje siły rywala, to sorry, ale chyba upadłeś na głowę.

Sądzę że Inter Baku jest dużo silniejszy niż Levadia Tallin czy FC Szawle. I mecz Wisły oglądałem w całości. Lech zaprezentował się dużo lepiej, bo sytuacje bramkowe stwarzał niezwykle groźne, a Wisła męczyła się strasznie. Co do Interu to zaprezentował się świetnie, jest bardzo dobrze prowadzony, jeżeli profesjonalnym klubem stał się parę lat temu.

Polska piłka z roku na rok wręcz cofa się w rozwoju. Najpierw Levadia rok temu, w tym roku Inter. Jak tak dalej pójdzie to eliminacje zaczynac będziemy od 1 rundy. Że o Euro już nie wspomnę.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 9:59 am

maly619 napisał:
Odbanowałem Matthew Killer, bo widzę, że zaczynasz wprowadzać mała dyktaturę. Ktoś powiedział coś na ciebie źle i nie zgodził się ze swoim zdaniem, to od razu ban? A Matthew ma rację, przy błędzie sędziego na korzyść swojej drużyny pisałbyś starałbyś się bronić, tak jak to robię ja teraz.

Nie zbanowałem go za to, że mówił coś na mnie. Nie było to związane z tematem i nie sądzę, żeby był jasnowidzem. NIE STAŁO się tak jak pisał, powinno być 2:2 i gdyby sędzia widział bramkę to nikt nie powiedział, że Niemcy strzelili by jeszcze dwa gole. Ban był skumulowany za wszystkie off-topy w ostatnim czasie których było dużo. Nie obchodzi mnie co ja bym robił, nic takiego się nie stało więc wyleciał z tym z chuja, za takie rzeczy są przewidziane kary.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 10:01 am

Też uważam, że nie zasługuję na bana, bo mam rację..

Za to wisełka pięknie rozklepała FK Szawle 5:0. Niegdyś mój ulubiony polski piłkarz, Maciek Żurawski, pokazał klasę. Trochę pobawił się w Pomocnika, nieraz świetnie podawał, przez co padały bramki za bramką Smile Żurawski i Brożek to świetny duet, o ile ten drugi będzie w dobrej formie. Oby Wisła grała tak z każdym (tzn. tylko w europejskich pucharach, bo w Ekstraklasie mają ssać! Lech! Lech!) Chociaż wiadomo, że ten zespół nie był zbytnio wymagający.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 10:05 am

Brasydas napisał:
thepolishkiller napisał:
Styl? Aha. To chyba nie oglądałeś meczy Wisły, bo jeśli Lech wygrał z Interem w lepszym stylu, oczywiście dodając do tego proporcje siły rywala, to sorry, ale chyba upadłeś na głowę.

Sądzę że Inter Baku jest dużo silniejszy niż Levadia Tallin czy FC Szawle. I mecz Wisły oglądałem w całości. Lech zaprezentował się dużo lepiej, bo sytuacje bramkowe stwarzał niezwykle groźne, a Wisła męczyła się strasznie. Co do Interu to zaprezentował się świetnie, jest bardzo dobrze prowadzony, jeżeli profesjonalnym klubem stał się parę lat temu.

Polska piłka z roku na rok wręcz cofa się w rozwoju. Najpierw Levadia rok temu, w tym roku Inter. Jak tak dalej pójdzie to eliminacje zaczynac będziemy od 1 rundy. Że o Euro już nie wspomnę.

No tak, Inter to w końcu Inter. Już nie przesadzaj, wszyscy kibice Lecha piszą o tych różnicach bo się z nimi męczyliście niemiłosiernie, a tak naprawdę Estonia, Litwa czy Azerbejdżan to powinien być jeden pies! Inter oczywiście, jest lepszy od Szawle, ale nie robiłbym aż takiej różnicy, bo w pierwszym meczu pokazali w zasadzie piach. Co do stwarzania sytuacji, to w Poznaniu Lech też zagrał lepiej niż Wisła w Krakowie? Smile Różnica jest taka, że nawet będąc obiektywnym widać, że w Wiśle ta gra się zaogniła, bez względu na poziom rywala jest to coraz lepsza gra a w Lechu brak jednego Bandrowskiego spowodował zacofanie o 300%. Dodając jeszcze trwające okienko transferowe to przy dobrym losowaniu o LE można pomyśleć. A o LM? Przy takiej grze najwcześniej za rok.

` ExiT .^ napisał:
Też uważam, że nie zasługuję na bana, bo mam rację..

Nie masz racji, możesz przewidywać co by było ale za chuja nie jesteś jasnowidzem. Jakoś nie bronię Urugwaju, któremu też kibicowałem, bo też awansowali chujowo i chyba to podkreśliłem, też nie zasłużyli na medal, ale z dwojga złego zasłużyli bardziej od Niemców. Więc z łaski swojej zorientuj się, że takie gdybanie możesz sobie wsadzić w dupę. Ja mówię o tym co było na boisku (a raczej czego nie było w oczach sędziego) a nie o tym co mały by robił gdyby Niemcy strzelili ze spalonego, ręką i chuj wie czym jeszcze. Nie napisałeś nic związanego z tematem mimo wcześniejszego ostrzeżenia słownego żebyś tego nie robił, nie był to pierwszy raz więc możesz myśleć, że nie zasługujesz na bana, ale na szczęście to nie Ty o tym decydujesz.


Ostatnio zmieniony przez thepolishkiller dnia Pią Lip 23, 2010 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 10:25 am

Hej Killer teraz skomentuje twoje zachowanie Wink

Wisła strzeliła 5 bramek takiej POTĘDZE jak FK Szawle grającej od początku meczu w 10!Teraz nazywajmy Litwinów potęgą bo Wisła wbiła jej tylko 5 bramek!

Mówi ci to coś?


Ja osobiście kibicuje w kolejności Wisełka, Ruch, Jaga, Lech(im to kibicuje tylko troche z racji tego że jestem patriotą Wink )
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 10:37 am

No właśnie nie należy zapominać że Litwini grali w 10 bardzo długo. Nie dziwi więc wynik 5:0. Zobaczymy jak dalej będą sobie radzić,bo choć nie lubię Wisły(L)to jednak polskim drużynom w pucharach zawsze kibicuję.
Żurawski wraca na stare śmiecie hmm kiedys najlepszy polski piłkarz,nawet w Celticu dobrze mu szło,no ale niestety dwa dobre sezony i zniżka formy. Może jeszcze coś pogra dobrego na koniec kariery Smile
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 12:14 pm

Z Żurawem będzie to samo co z Frankiem Wink

@Killer, ta bramka ze spalonego to jedno, a co z pozostałymi 3?
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 12:55 pm

Mr.Destruction napisał:
Hej Killer teraz skomentuje twoje zachowanie Wink

Wisła strzeliła 5 bramek takiej POTĘDZE jak FK Szawle grającej od początku meczu w 10!Teraz nazywajmy Litwinów potęgą bo Wisła wbiła jej tylko 5 bramek!

Mówi ci to coś?

Niestety nic mi to nie mówi, bo to się ma nijak do sytuacji z Niemcami Smile Fail.

` ExiT .^ napisał:
Z Żurawem będzie to samo co z Frankiem Wink

@Killer, ta bramka ze spalonego to jedno, a co z pozostałymi 3?

Nie skomentuję tego, bo aż mi szkoda. Na prawdę nie widzisz swojej głupoty w tej sytuacji? Wiem, że musisz wejść w dupę małemu i mam to gdzieś, ale gdyby sędzia uznał gola na 2:2 mecz z pewnością potoczyłby się inaczej, to największy debil nawet jest w stanie spostrzec.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 7:03 pm

Oj Killer ma się do sytuacji z Niemcami i tym jak skomentowałeś ich mecz z Australią. Destruct wyprzedził mnie, bo chciałem napisać coś w jego stylu. I takak jest prawda, ba Niemcy strzelili dwa gole jeszcze przed czerwoną kartką dla Australii, a Wisła zaczęła strzelać dopiero po niej Razz

I oczywiście piszę to specjalnie, bo ogólnie jestem pod wrażeniem gry Wisły, na pewno pokazała się z lepszej strony niż Lech, a przyszłe transfery Wisły napawają mnie udżym optymizmem.

Co do meczu Niemcy- Anglia, to skończmy po prostu o tym gadać, bo gdybanie nie ma sensu. Ja będę ciągle mówić, że wygrana trzema golami pokazuje jaka była przewaga Niemiec i, że i tak by wygrali ten mecz, to będziesz mówić inaczej, a jak by było nie wiemy. Było jak było, jak masz na kogoś narzekać to na sędziego.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 7:46 pm

Ja mam swoje zdanie, pierdoli mnie co killer o tym myśli. Wolność słowa jest w naszym kraju, więc ban również bezpodstawny Wink
Jeszcze co do gry Wiseły i Lecha. Lech z taką grą może zapomnieć o wygraniu nawet i Ekstraklasy. Niech pierdolną w końcu Tchibambę i będzie najs xD Btw, z kim grać będzie teraz Wisła?
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 7:57 pm

z jakimś zespołem z Azerbejdżanu.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 8:42 pm

W kolejnej rundzie "Biała Gwiazda" zagra z azerskim Karabachem Agdam.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 9:38 pm

Ja bym nie przesadzał z tym, że Lech jest aż tak hujowy. Teraz powinni już mieć dostęp do tych nowych piłkarzy których kupili, więc może będzie lepiej niż było w meczu z tymi Azerami. Zresztą taki mecz może podziałać na nich jak zimny prysznic i może zaczną grać lepiej? Może trafianie na coraz to lepsze zespoły doda im motywacji tak jak to było za czasów Smudy? Mam nadzieję, że tak będzie, bo jak na razie nie daję im szans na awans do LM.
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 6:38 am

Karabach Agdam Baku-Wisła Kraków
Aris Thessaloniki FC-Jagiellonia Białystok
Austria Wiedeń-Ruch Chorzów

To są mecze polskich zespołów w III rundzie eliminacji do fazy grupowej LM.

Jak już słychać od dawna- nie ma słabych rywali. Teoretycznie największe szanse ma Wisła, najmniejsze Jagiellonia. Pierwsze mecze gramy u siebie, więc warto byłoby postarać się o dwubramkową przewagę nad rywalem żeby uniknąć horroru takiego jaki sprawił Lech. Mimo wszystko jest szansa że wszystkie zespoły przejdą do IV rundy eliminacji. Wisła jest pewniakiem, liczę też na Jagiellonie-mimo trudnego rywala, bo ma mocną ofensywę, szybkich napastników. Najbardziej obawiam się o Ruch- Austria Wiedeń od lat nie jest mocnym zespołem, lecz Ruch jak pokazał może męczyć się z Szachtiorem Karaganda czy z maltańską Valettą. Mimo wszystko liczę że wszystkie 3 drużyny wygrają te dwumecze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne   Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne - Page 14 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polska Reprezentacji piłki nożnej, EURO 2012, MŚ 2010 w RPA i inne
Powrót do góry 
Strona 14 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2010
» TNA Impact 29.03.2010
» EARTHQUAKE PPV 2010
» Tna Impact 04.02.2010
» WWE Smackdown vs. RAW 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: