Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gołota vs Adamek

Go down 
+10
<>
Activ
michu619
Mr.Destruction
maly619
Jobber
TeH GamE
MinioPL
thepolishkiller
` ExiT .^
14 posters
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 12:38 pm

Walka stulecia. Adamek vs Gołota. Na kogo stawiacie?
Ja bardziej lubię Gołotę, jest bardziej doświadczony i mam nadzieję, że wygra... Ma siłę, a Adamek szybkość... kto wygra? zobaczymy... Proszę o wyrażenie swojej opinii na ten temat Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 1:22 pm

Adamek. Amen.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 2:53 pm

Myślę, że wygra Adamek jego szybkośc da mu dużą przewagę nad Andrew'em.
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 4:30 pm

Ja też jestem tego samego zdania co Wy i myślę że wygram ADAMEK . Razz
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 4:37 pm

A ja myślę że Adamek popełnił największy błąd swojego życia zgadzając się na walkę z tym... z całym szacunkiem dla Andrzeja, idiotą, bo inaczej go nazwać nie można. A co do zwycięscy to stawiam na Gołotę. Jedna bania i do spania.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 5:13 pm

Po pierwsze nie Walka Stulecia, tylko Walka Stulecia w Polsce, bo w innych krajach można by to uznać, za głupi żart i żal.

Nie wiem po co Adamkowi ta walka. Tak zapowiadano, że ma walczyć z kimś dobrym, ale najwyraźniej nie potrafili się dogadać, więc Adamek liczy na promocję przez walkę z Gołotą. Myślę jednak, że wygrana Adamkowi i tak nic nie da, bo Gołota jest już emerytem, a nie bokserem.

Stawiam na Adamka i chcę, żeby wygrał. Do Gołoty nic nie mam, ale on się po prostu już skończył.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 5:25 pm

LET'S GO TOMEK!!! ANDREW SUCKS!!!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 5:45 pm

Ja powiem tak z Gołotą z Seulu(chyba tak się piszexD)Adamek jednak nie miał by szans ale Adamek obecnie jest na fali a jak mały napisał Gołota to już emeryt,a w związku z tym to i kondycja nie taka a to siła pewnie mniejsza i dlatego stawiam na Adamka.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:08 pm

thepolishkiller napisał:
LET'S GO TOMEK!!! ANDREW SUCKS!!!

Your mother sux Razz Andrew roxx. Zobaczysz jak "tomeczek" w pizdę dostanie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:09 pm

Adamek.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:19 pm

A ja myślę że Gołota zaje*** Adamka w ringu Razz tak więc stawiam na Gołote
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:56 pm

Mr.Matthew napisał:
thepolishkiller napisał:
LET'S GO TOMEK!!! ANDREW SUCKS!!!

Your mother sux Razz Andrew roxx. Zobaczysz jak "tomeczek" w pizdę dostanie Wink

Ta, nie sądzę aby ktoś kto zalicza z co by nie mówić przeciętnym rywalem knockdown w 3 sekundzie walki był zajebisty.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:58 pm

Adamek.
Ludzie co wy dajecie stawiając na Gołote.
Gołota byl dobry pare(naście) lat temu, teraz to co reprezentuje to żal, przegrywa praktycznie z każdym + niedawna kontuzja Razz
Gołota jest dobrze wyszkolonym pięściarzem ale Adamek jest o wiele lepszy.

GO GÓRAL!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 11:19 pm

Ja tak samo mysle ze wygra Adamek.

@ Mateuszek
Golota reprezentuje biede jak Peja w porshe.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 11:41 pm

Mateuszke: Gołota był dobrze wyszkolonym pięściarzem., Wiadomo, że ma masę i siłę ciosu, ale Gołota nigdy nie był mistrzem szybkości, a Adamek ją ma. Adamek właśnie dzięki szybkości bardzo precyzyjnie będzie unikać ciosów Gołoty, a potem będzie kontrować swoimi ciosami i może nimi nie znokautuje rywala, ale na pewno będzie go punktować.
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 9:13 am

Chcialbym jednak zwrocic uwage na jedną rzecz, co jak co ale jednak jest miedzy nimi troche roznicy wagi i sily, nie wiem jak teraz Gołota stoi z siłą pierdolnięcia, ale wydaje mi się że jak trafi Adamka raz a dobrze to mamy po walce.
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 10:00 am

Ja jak większość stawiam na Adamka Smile ponieważ jest bardzo szybki i ma dobre pierdolnięcie Very Happy wiec Adamek musi wygrać.....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 11:16 am

Jobber, wlasnie chodzi o to, ze Golota musi trafić, ale nie trafi, bo Adamek jest za szybki.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 4:06 pm

A ja mówię, że nawet jak Gołota trafi Adamka to ten wstanie bo jest fighterem jakich mało.Ale tak jak mówi mały najpierw to go musi trafić..
Jestem za Adamkiem ponieważ jest młody, silny i zawsze walczy do końca.Także ADAMEK powinien wygrać...
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 4:00 pm

Tak ze wiec Góral rozjebie Gołote Very Happy
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 5:11 pm

Co jak co ale Gołota BYŁ szybki jak na swoją wagę. A teraz zapewne juz tak nie jest
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 5:16 pm

Gołota teraz to zerowiec i tyle.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 7:38 pm

Moim zdaniem wygra Adamek , a Gołota nie dotrwa do 8 rundy.Gołota jest stary i wali tylko cepami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gołota vs Adamek Empty
PisanieTemat: Re: Gołota vs Adamek   Gołota vs Adamek I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gołota vs Adamek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gołota w WWE/TNA ?!
» Adamek vs Grant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: