Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miejscowy żul pan Zdzich

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Miejscowy żul pan Zdzich Empty
PisanieTemat: Miejscowy żul pan Zdzich   Miejscowy żul pan Zdzich I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 11:41 pm

Wzrost: 188cm
Waga: 78kg
Wiek: 18
Pochodzenie: Polska
Sposób walki: Technique
Ustosunkowanie: Face

BIOGRAFIA:
Miejscowy żul pan Zdzich w dzieciństwie był niekochany przez rodziców.W wieku 12 lat rodzice porzucili go a on wylądował na śmietniku.Wychowali go żule dzięki czemu przed 18 mógł spróbowac piwa które bardzo mu zasmakowało.Pewnego dnia gdy miał 17 lat jego śmietnik zaatakowali dresiarze on pokonał ich wszystkich sam a potem oblał piwem.Tą ulicą przechodził Mr.Destruction który robił zakupy i spytał się Zdziśka czy chciałby zostac wrestlerem ten spytał się czy jest za to kasa Destruction powiedział że całkiem sporo.Zdzisiek ucieszył się i pomyślał że będzie mógł za to kupic sporo piwa.Destruction wytrenował go a kiedy Zdzich skończył 18 lat został zatrudniony w PPWF.

WEJŚCIE:
W tle leci muzyka jak przy otwieraniu piwa.Na sale wchodzi Zdzisiek który rzuca piwo w puszcze w publicznośc iw chodzi na ring.

SŁOWA MUZYKI:
Ja kocham piwo.
Te piwo to jest życie.Czy Lech czy warka.Ważne że nie fujarka.
Ja kocham wszystkie piwa za wyjątkiem niemieckiego gówna.
Nawet tyskie chętnie wypije.Byle żeby było jak ja kogoś pobije.
To piwo.To piwo.To piwo to jest życie.Ja je kocham ty też je pokochasz.
Moje piwo nigdy nie będzie twoje.Więc wypierdol swoje za okno za okno.

SPOSÓB WALKI:
Zdzisiek to mistrz technika który nie boi się ryzyka.Po wygranej walce oblewa przeciwnika niemieckim gównem typu Harde.Po przegranej pije troche lecha na pocieszenie i udaje się za ring.

INNE:
Zdzisiek zawsze przed meczem pije troche piwa i podlewa nim swojego ulubionego kwiata.

FINISHERY:
Zabrales mi piwo cieniasie

Zulmission

Pin po piwku

TAUNTY:
Pragnienie

Szkoda mi ciebie

Jestes zlamasem
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Miejscowy żul pan Zdzich Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Zdzich   Miejscowy żul pan Zdzich I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 3:06 pm

nie no jak na zula to spoko.... ale widzisz powiedziałem ci o PPWF i widzisz kurwa jak tu zajebiscie...Smile))
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Miejscowy żul pan Zdzich Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Zdzich   Miejscowy żul pan Zdzich I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 3:35 pm

tak na serio to nie dzięki tobie się zapisałem tylko dlatego że czasami mi się nudzi a tak to chociaż jakieś zajęcie jest
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miejscowy żul pan Zdzich Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Zdzich   Miejscowy żul pan Zdzich I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejscowy żul pan Zdzich
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Miejscowy żul pan Mietek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: IHP-
Skocz do: