Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miejscowy żul pan Mietek

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Miejscowy żul pan Mietek Empty
PisanieTemat: Miejscowy żul pan Mietek   Miejscowy żul pan Mietek I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 11:42 pm

Wzrost: 168cm
Waga: 58kg
Wiek: 18
Pochodzenie: Polska
Sposób walki: Speed
Ustosunkowanie: Tweener

BIOGRAFIA:
Miejscowy żul pan Mietek w dzieciństwie był niekochany przez rodziców.W wieku 12 lat rodzice porzucili go a on wylądował na śmietniku.Wychowali go żule dzięki czemu przed 18 mógł spróbowac piwa które bardzo mu zasmakowało.Pewnego dnia gdy miał 17 lat jego śmietnik zaatakowali dresiarze on pokonał ich wszystkich sam a potem oblał piwem.Tą ulicą przechodził Mr.Destruction który robił zakupy i spytał się Zdziśka czy chciałby zostac wrestlerem ten spytał się czy jest za to kasa Destruction powiedział że całkiem sporo.Mietek ucieszył się i pomyślał że będzie mógł za to kupic sporo piwa.Destruction wytrenował go a kiedy Zdzich skończył 18 lat został zatrudniony w PPWF.Tam zapoznał się z Miejscowym żulem pan Zdzichem z którym stworzył tag team.

WEJŚCIE:
W tle leci muzyka jak przy otwieraniu piwa.Na sale wchodzi Mietek który rzuca piwo w puszcze w publicznośc i wchodzi na ring.

SŁOWA MUZYKI:
Ja kocham piwo.
Te piwo to jest życie.Czy Lech czy warka.Ważne że nie fujarka.
Ja kocham wszystkie piwa za wyjątkiem niemieckiego gówna.
Nawet tyskie chętnie wypije.Byle żeby było jak ja kogoś pobije.
To piwo.To piwo.To piwo to jest życie.Ja je kocham ty też je pokochasz.
Moje piwo nigdy nie będzie twoje.Więc wypierdol swoje za okno za okno.

SPOSÓB WALKI:
Mietek to mistrz akcji typu high-flyer.Podobnie jak jego kolega Zdzisiek po wygranej walce oblewa swojego przeciwnika niemieckim gównem.

INNE:
Mietek nie łapie tak dobrego kontaktu z publicznością jak Zdzisiek.

FINISHERY:
Piwo Bomb

Niech Cie Boli

TAUNTY:
Daj mi piwo

Mistrz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Miejscowy żul pan Mietek Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Mietek   Miejscowy żul pan Mietek I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:29 am

jak chcesz, żeby obaj mieli taki sam theme, to napisz, że są w tagu i zrób go w grze
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Miejscowy żul pan Mietek Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Mietek   Miejscowy żul pan Mietek I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:34 am

Tag jest zrobiony w grze a tutaj jest napisane że są w tagu CPT Razz
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Miejscowy żul pan Mietek Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Mietek   Miejscowy żul pan Mietek I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 2:22 pm

Pamiętaj że już jest 1 mietek!!!!! MIETEK NISZCZYCIEL Very Happy
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Miejscowy żul pan Mietek Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Mietek   Miejscowy żul pan Mietek I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 3:34 pm

spoko wzięłem to imie bo oprócz Zdzicha jest najlepsze na żula
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miejscowy żul pan Mietek Empty
PisanieTemat: Re: Miejscowy żul pan Mietek   Miejscowy żul pan Mietek I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejscowy żul pan Mietek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: IHP-
Skocz do: