Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SummerSlam 2009

Go down 
+7
thepolishkiller
Banan
maly619
RVG Phentom
<>
ziomroki
` ExiT .^
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 18, 2009 11:42 am

Wieem:P Kiedys moze to poprawie Razz Bez offtopu Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 18, 2009 5:45 pm

Tag Team Match
D-Generation X vs. The Legacy
Chcę żeby wygrali: DX
Wygrają: DX
Powrót to powrót

One Fall Match
The Great Khali vs Kane
Chce żeby wygrał: Kane
Wygra: Khali
Będzie DQ jak Kane walnie Kaliemu z krzesła w ryjca i sędzia to zauważy... Porażka...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 18, 2009 9:36 pm

Jak zwykle nudny feud z Khalim...Moze wymyślą co ciekawego..(kto wie? Razz)
Ale myśle ze będzie jak na WM23 że Khali znow wygra.Choć liczę na cos fajnego.
P.S dobrze chociaż że Kane sie niemarnuje xD

Kto chce aby wygrał:Kane
Kto wygra Anty-Wrestler Khali
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSro Sie 19, 2009 12:24 am

WWE Championship :
Randy (c) Orton vs. John Cena

Moim zdaniem wygra Cena.Jak dla mnie czas panowania Ortona na tym stanowisku dobiegł końca.Nudny się zrobił.Przyda się zmiana.
TLC Match for the World Heavyweight Championship
Jeff Hardy (c) vs. CM Punk


Jestem za Punkiem.Hardy coś ostatnio jakby usypiał.I strasznie mnie wkurwia.Jeszcze nie podpisał kontraktu z SD.Także jemu odpoczynek się należy.

WWE Unified Tag Team Championship
Chris Jericho (c) & Big Show (c) vs. Cryme Tyme


Y2J i Big Show przyznam...Hmmmmm.ta dwójka zaskoczyła mnie na NoC.Pozytywnie rzecz biorąc.A Crime Tyme są jacyś pechowi.Lubię ich ale jak dla mnie za łatwo się da ich (za przeproszeniem) w huja zrobić. Razz
Mój typ to Jericho i Big Show (ale nie wygrają [raczej] czystą walką)..

Singles Match for the Intercontinental Championship
Rey Mysterio (c) vs. Dolph Ziggler


Jestem za Mysterio.Jest zajebisty.Ziggler co prawda pokazał nam już nie raz nie dwa dobry wrestling, ale jeszcze trochę musi powalczyć.Jest dobry ale Rey za sprytny.

Tyle ode mnie.. Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSro Sie 19, 2009 2:20 am

Orton vs Cena:

Na ostatniej gali chciałem wygranej Ceny, a teraz nie wiedzieć czemu chcę wygranej Ortona. Może to przez to, że Legacy prowadzi teraz feud z DX i licze na to, że Orton stanie się prawdziwym heelem, a nie ciotą. Mimo wszystko wydaje mi się, że wygra Cena. Druga najważniejsza gala w WWE, mocno promowana. Idealne do wygranej Ceny Wink

CM Punk vs Jeff:

Z jednej strony chciałbym wygranej CM Punka i to w dobry, brutalny sposób przez co marki znienawidziłyby go w pełni Razz Z drugiej jednak Jeff ma pas bardzo krótko, a powoli stają się męczące te ciągłe zmiany mistrzów. Wydaje się jednak, że wynik bedzie zależeć od tego czy Jeff podpisał kontrakt, czy nie. No i prawie zapomniałem o Mattcie. Możliwe, że pojawi się w walce pomóc bratu. Chyba, że ostatnie dni to tylko podpucha i przez niego Jeff przegra. Nie wątpliwie dużo możliwości i jestem ciekaw co się stanie (a jest jeszcze Morrison i Hart Dynasty Wink )

DX vs Legacy:

Nie ma wątpliwości, że wygra DX. Mam tylko nadzieję, że tak jak na RAW Legacy będzie walczyć jak równy z równym i chłopaki pokarzą w końcu coś porządnego.

Big Show i Y2J vs Crime Tyme:

Mam nadzieję, że WWE nie będzie głupie i nie da pasów CT. Niech się cieszą tym, że mogą se powalczyć na PPV i spadają Razz Big Show i Y2J musza jeszcze potrzymać pasy i zbutać parę osób rzeby udowodnić swą dominację Razz

Rey vs Ziggler:

Jako, że były plotki, że Rey miał już ostatnio przegrać, to myślę, że teraz nie ma wątpliwości i wygra Dolph. Mam jednak co do niego mieszane uczucia. Na pewno jest fajny, ma Marię Razz, jednak jak dla mnie jego push idzie trochę za szybko. Pas Interkontynentalny po feudzie Rey vs Y2J został tak mocno pod promowany, że Dolph naprawdę wchodzi już w upper mid card. Uważam, że trochę za szybko i powinien przejść jeszcze jakiś pomniejszy feud. Ogólnie zwycięzca tej walki jest mi obojętny. Liczę tylko na to, że walka zaprezentuje lepszy poziom niż na ostatnim PPV, bo tam trochę się zawiodłem.

Kane vs Khali:

Znowu drewna? No nie! Czemu nie ma chociaż jakiejś fajnej stypulacji!?! Nie wiem czy wytrzymam przy oglądaniu tego (chyba, że mnie panowie zaskoczą w co wątpię). Mimo iż wolę Kane'a, to liczę na wygraną Khaliego, bo tylko to może skończyć ten feud Razz

MVP vs Swagger:

Bardzo lubię Swaggera i chciałbym jego wygranej, jednak MVP to face i raczej musi wygrać Razz Trochę ubolewam nad tym, że Swagger nie jest bookowany do walki o pas US, bo to już najwyższy czas, aby go zdobyć, a potem już tylko Main Eventy Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 20, 2009 5:10 pm

O nie mały, you sux! Kane i drewno?! Jebnij się w łeb Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 2:50 pm

Ja wiem, że wszysxy kochają Kane'a. ubolewają, że nie ma pushu i chcą powrotu jego maski, ale ostatnio gdy widziałem Kane'a to był drewniany jak huj. Nie wiem jak jest teraz, ale nie wierzę, żeby było lepiej zwłaszcza, że walczy z Khalim, a z niego za dużo nie wyciągnie.

A gala już jutro, więc się spytam: Kto ogląda live? Ja na 100% Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 3:03 pm

Ja nie oglądam live, jak zwykle. Nie ubolewam nad maską ale nad pushem i owszem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 3:51 pm

Maly ja również oglądam live!
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 4:06 pm

A ja właśnie wolę Kejna w masce i chuj Very Happy Teraz robią z niego ciote... Teraz to go zbytnio nie lubie Razz Live nie oglądam. Pospie kilka godzin i o ok. 12 mam gale na plytce, w Dobrej jakości.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 6:00 pm

Matthew dla Ciebie jak raz ktoś się wycofa z walki to już jest ciotą, weź trochę opanuj swoje poglądy bo nie rozróżniasz pewnych rzeczy.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:26 am

Ok, pełna karta już jest, więc teraz czas na mnie Very Happy

WWE Championship
Randy Orton (c) vs. John Cena

Chcę żeby wygrał : Cena

Wygra : Orton Sad

Orton jako WWE Champion już stał się nudny... Chciałbym jakiejś odmiany, zwisa mi już kto będzie WWE Champem, byle nie Orton...


TLC Match for the World Heavyweight Championship
Jeff Hardy (c) vs. CM Punk

Chcę żeby wygrał : Jeff

Wygra: Punk Crying or Very sad

Nie lubie zbytnio Punka Razz Wole Jeffa. Pedał, Pedalem, ale Gimmick to już sprawa WWE... Według mnie Jeff lepiej walczy od Punka, chociaż oby dwaj i tak ssą przy Morrisonie Razz


WWE Unified Tag Team Championship
Chris Jericho (c) & Big Show (c) vs. Cryme Tyme

Chcę żeby wygrali : CT

Wygrają : Y2J & Big Show

Nie wiem dlaczego Razz Lubie bardziej CT. W ringu słabi, ale Gimmick zarąbisty. Wygrają Show i Chris, bo za krótko by trzymali pasy... Ogólnie wkurwia mnie ich Theme Razz

Singles Match for the Intercontinental Championship
Rey Mysterio (c) vs. Dolph Ziggler

Chcę żeby wygrał : Ziggler

Wygra : Ziggler Very Happy

Ziggler jest w chuj lepszy od Mysteria... Zasługuje na pas, bardziej od Rey'a... Dolph już kilka razy z Rey'em przegrywał, tym razem wygra.

Tag Team Match
D-Generation X vs. The Legacy

Chcę żeby wygrało : DX

Wygra : Are You Ready?! Very Happy

Reaktywacja i od razu przegrana? Takie rzeczy tylko w Erze... I tak w chuj się cieszę, ze wróciło DX, bo znowu zaczynam ogladac WWE Very Happy


One Fall Match
MVP vs. Jack Swagger

Chcę żeby wygrał : MVP

Wygra: MVP Very Happy

Wygra MVP, i koniec feudu z Swaggerem, który jest lepszy od niego w ringu... Ja i tak oby dwóch baardzo lubię, z lekka przewagą Montela ;D

Singles Match for the ECW Championship
Christian(c) vs. William Regal

Chcę żeby wygrał : Christian

Wygra : Christian

Myślę, ze Christian jeszcze troche pas potrzyma... A Regala i tak nie nawidzę Razz xD

EDIT: Khali vs Kane.. Nawet nie wspominam. Dwa drewna, których nie lubię, i chuj Razz Niech wygra Kane Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:31 am

Ziggler lepszy od Mysteria? LOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!
Może i Ziggler jest dobry, ale bez przesady. Brakuje mu jeszcze dużo doświadczenia. Nie zmienia to jednak faktu, że wygra tą walkę, ale na pewno nie powiedziałbym, że w ringu walczy lepiej od Mysteria.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:43 am

Doświadczenie nadrabia umiejętnościami i jest lepszy od Reya Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:44 am

Pojebany jesteś Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:45 am

No włacha . ! Więc przeproś mnie teraz ! xDD

EDIT: To do małego jak cóś Razz Killera też!! xDD

EDIT2: Bo jak nie, to spotykamy się z grodzkim. xD
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:47 am

Nie jestem Smile Może jeszcze nie wszystko robi tak jak trzeba ale w ringu wygląda 10x lepiej od Reya i szczerze to lekko mi zwisa czy to wina doświadczenia czy umiejętności - lepiej się ogląda jego walki i tyle Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:48 am

Ja tego nie czaje jak wy spoglądacie na zawodników.

Ulubieniec dzieci = hujowy wrestler
Nie pushowany = zajebisty niedoceniany

Nie potraficie spoglądać na to wszystko obiektywnie?
Np. taki Regal - może i go nie lubie, ale to nie zmiania faktu, że jest jednym z lepszych wrestlerów w WWE.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:51 am

Ja tak samo twierdze Razz Williama nie nawidzę, ale w ringu jest bardzo dobry. I tak to nie zmienia zdania, że jest chujowy Razz Morrisona ostatnio też dzieci bardzo lubią, a niedługo będzie w ME ... Tak mi sie wydaje Razz Evana szmacą np. a też go dzieci bardzo lubią... Umagi tez nie lubialem, a w ringu był niezły.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 11:55 am

A mnie pierdoli czy on jest ulubieńcem dzieci, jest cipą i już Smile Regal słaby nie jest ale wrestler niestety nie jest jak wino Wink Finlay i JBL też kiedyś byli dobrzy w ringu (Finaly został totalnie zjebany jak zrobili z niego dużą wersję Hornswoggle'a, teraz tak jakby znów szykowali go pod brawlera ale nie wiem jak to wyjdzie) ale znów to samo - nie te lata.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 12:02 pm

JBL przez ostatnie lata ssał Razz Killer? Cipą? Chodzi ci o Rey'a rozumiem ? Razz HHH był nawet kiedyś takim High Flyerem, a teraz? Już nie te lata... Batista tez za czasow Evolution Roxił, a teraz? Mówię, już nie te lata Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 6:33 pm

oni robia to co maja w scenariuszu...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 9:36 pm

Nie wiedziałem, dzięki za olśnienie. Co z tego że robią, nie znaczy to że nie możemy o tym dyskutować i wyrażać opinii. Batista nigdy nie był dobry a mówić "JBL przez ostatnie lata ssał" to se możesz skoro od roku wrestling oglądasz... A z Hunterem w HF to chyba Ci się przyśniło lekko albo nie wiesz co to jest HF.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 10:41 pm

Matthew dzisiaj sie naćpał Razz
W kościele z kolegami:D
Gdzie moge summerslam live obejrzeć?
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 10:45 pm

Będziesz miał linka jak się zacznie gala.Chłopaki znajdą tak że się nie martw.Upomnij się tylko u kogos na gadu to będziesz miał.Ja ost.miałem od mateuszka. Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SummerSlam 2009 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SummerSlam 2009   SummerSlam 2009 - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SummerSlam 2009
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SummerSlam 2010
» Niespodzianka na SummerSlam
» Cyber B@sh 2009
» No Remorse PPV 2009
» Dooms Day PPV 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: